ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sat 8 Apr - 22:29

Evo. Kao sto rekoh
Nasilje je nužnost .
Neki tip admin nesto tu serucka ..
jado .

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by kic Sat 8 Apr - 22:31


samo ljubav, ništa karanje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sat 8 Apr - 22:42

Dok je bilo Tita bilo i karanja

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by kic Sat 8 Apr - 22:45


istina.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Sat 8 Apr - 22:53

Kolinda Grabar Kitarović i Borut Pahor dolaze došli su u Premanturu

PREMANTURA - Dan otvorenih vrata međunarodne vojne vježbe "Štit 2017", u sklopu kojeg je za sve zainteresirane, najviše školske djece, bio izložen taktičko-tehnički zbor naoružanja i materijalno-tehničkih sredstava Protuzračne obrane postrojba Hrvatske kopnene vojske i Slovenske vojske, održan je u petak na vojnom poligonu Rtu Kamenjak u Premanturi u blizini Pule.

Direktor vježbe te načelnik Stožera pukovnije Protuzračne obrane Hrvatske kopnene vojske pukovnik Alen Šimunić izjavio je novinarima kako je ta međunarodna vojna vježba s bojnim gađanjem ciljeva u zračnom prostoru zapravo vježba s najdužom tradicijom u Oružanim snagama Republike Hrvatske.

"Vojna vježba 'Štit' održava se 23. godinu zaredom, a s obzirom na to da je u početku održavana dva puta godišnje, ovogodišnja vježba bilježi svoju jubilarnu 30 provedbu", izjavio je pukovnik Šimunić. Kako je dodao, uz pripadnike Oružanih snaga Republike Hrvatske, već četvrtu godinu zaredom u vježbi sudjeluju i pripadnici Slovenske vojske. Po njegovim riječima, i ove su godine postrojbe Protuzračne obrane provele bojna gađanja ciljeva u zračnom prostoru, a na samoj vježbi sudjeluje oko 600 pripadnika Hrvatske kopnene vojske, to jest Oružanih snaga i pedesetak pripadnika Slovenske vojske.

"Iznimno sam zadovoljan provedbom vježbe. Još jednom su na samoj vježbi postrojbe Protuzračne obrane potvrdile spremnost i sposobnost u gađanju ciljeva u zračnom prostoru", rekao je pukovnik Alen Šimunić te pohvalio suradnju sa slovenskim kolegama.

Potvrdio je da će u utorak na završnoj vježbi biti hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović, slovenski predsjednik Borut Pahor te hrvatski i slovenski ministri obrane sa suradnicima.

Slovenski časnik u odjelu zapovjedništva logističke brigade Željko Muhič izrazio je zadovoljstvo suradnjom s pripadnicima Hrvatske vojske, zahvalio svima koji su omogućili provedbu vježbe te je poželio da se suradnja nastavi.

Inače, prijenosni raketni sustav, samohodni raketni sustav i lako topničko oružje samo je dio oružja iz kojeg se provodi gađanje ciljeva u zračnom prostoru na ovogodišnjoj vježbi "Štit 2017".


sad ću da je karam.

ovo je vrhunac cinizma,nas zadržavaju i maltretiraju na granici i imamo milijun neriješenih problema a oni se slikaju i ljube

je bilo i turista na danu otvorenih vrata topova i aviona?

http://ipress.rtl.hr/gradovi-i-opcine/pula/kolinda-grabar-kitarovic-i-borut-pahor-dolaze-u-premanturu-49951.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Sun 9 Apr - 0:19

Sora wrote:NIZNO JE NASILLJE U OVAKVOM DRUSTVU. 

"Pakao, to su drugi." - Jean Paul Sartre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Sun 9 Apr - 0:43

Sora wrote:Pismejker i ASILA
Ne dajte se .
 Gamad brani svoje privilegije po cijenu VASIH SUDBINA I ZIVOTA.
ne dajte se praviti budalama i zrtvama.
Dosta je bilo.
Imamo mi pravo na dostojanstvo i pravo na sigurnost.
Dosta je hdzejove kleptomanskr vlasti i uništavanja drzave
Ma gle..ja sam se maknuo od politikantske gamadi,i svih njihovih podguznih muha..jebe me se,otisao sam u drugu drzavu,sto ce dolje biti,neg si odredjuju ljudi doli..
privilegije takvih polako dolaze u pitanje,jerbo,se nema vise gdje stisnuti i iscijediti novac.
uvode se pravila i "zakoni" koji sa razumom nemaju nis zajednicko..Ljudima se oduzima pravo boravka i prava kao drzavljana,a zauzvrat se zahtijevaju obaveze,onima u drugim drzavama..Pa gdje tu ima pamet??
Atsila dobro zbori u potpunosti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Sun 9 Apr - 0:54

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Stvar stava i gledista..recimo,ja sam prilicno neutralan po pitanju toga sto Atsila pise..kako rekoh,zivopisno govori,jer je emotivno potaknut,sustinom gadja u centar,jerbo,samo slijepac ne bi visdio ono sto se ocigledno dogadja narodu i drzavi,a ne mozes pogresno intepretirati primjer izjave tisuce ljudi,hajmo u ovom slucaju,koji su otisli van trbuhom za kruhom.Oslikati malo takve osobne i objektivne stavove,na svoj nacin,je ono sto vama smeta..
Granica ukusa??,Šejki,sunac mu,...kako covjek treba reagirati,kad nakon 20 godina,tijekom aktivnosti SVIH politicara,drzava ode u blagi kurac,a nacija se pocme osipati po drugim drzavama..Pa bem mu misha,jel tu covjek uopce moze se pozivati na neki ukus u izrijeku?Sto i na koji nacin da kazu nesto ljudi koji su ostali 90tih u RH i branili je,zdravlje pogubili,i onda,pod vremesnije dane,moraju napustiti svoj dom i krenuti (ponovo) u pečalbu..
Pa..jebemim mater,svima politicarima,da se poserem direktno u grlo,otkudgod dosli...
Idiotski komentari na portalima..Ljudi emocionalno reagiraju..pogdjaju ih stvari koje im se u zivotu dogadjaju..jel to zlo..?
Ako jebem mater ovm ili onom politicaru,jer mislim da mi je nastetio svojim djelovanjem,jel sam i ja otisao preko granice dobrog ukusa,ili sam maliciozan postao,mozda i idiotski ispucao komentare..?
Smatram da nisam...Jos je to dobro s obzirom na ono sto bih napravio,da ne smatram da te gnjide nisu zasluzile da shebem svoj zivot radi njih,ali,kako mudri kazu..Nikad ne reci nikad..

Pa nema problema, ako mislimo da ćemo tako najbolje riješiti probleme koje imamo, hajdemo on da u neku vrstu radikalnog nasilja do razine anarhije, pa ćemo vidjet što će se iz toga izroditi.
Znaš što će se izroditi?
Još veća razina nasilja, ali ovaj puta ona u suzbijanju anarhije i nekontroliranog nasilja ilitiga u nekoj vrsti diktature u kojoj najlošije prođu uvijek oni najmanji, najnemoćniji i najslabiji, a bogati se i moži kao u pjesmi meni ne baš omiljene grupe ionako za sebe već nekako pobrinu.
No, izgleda da je nekim ovdje u interesu upravo takav kraval kao predtekst za ostvarenje nekih njihovih interesa, pa je tako i sam asila još na starom forumu izjavljivao kako bi za nas bilo najbolje da nas Orban uzme pod svoje što kakti nema nikakve veze sa činjenicom da je ćovjek Mađar.
Ali dobro, i takvi stavovi su legitimni, ali je problem u tome što to Orban nije u stanju učiniti niti bi velika mađarska oslobodilačka armija bila u stanju provesti takav pothvat u okviru pokreta 64 županije ili van njega pa bi sami takvi pokušaji završili samo na većem stupnju nasilja nego i oštrijoj diktaturi da bi se savladalo to novo nasilje čistom represijom.
I što onda i kako dalje?
To je ona situacija gdje si bio nigdje, što si radio ništa. Osim što bi stanje na kraju bila puno gore od one na početku, a to je onda problem za sebe koji se u startu mogao relativno lako izbjeći.
Greska velika..Da popada nekoliko glava odozgora,itekako bi se sljednici njihovi dobro zamislili da li ce zajebavati narod ili ne..
Pravo u glavu,nikakva ulicna sranja...
Pa ti bajo donosi umobolne zakone koji ce nekom za 4000 kuna duga,"drzava" oduzeti stan...
TOGA nema niti u Tunguziji,jebote,kako je i sam atsila rekao..
Zasto Atsila?ne zato sto si ga doveo u korelaciju sa Orbanom,a covjek je mislio samo na uvodjenje reda u drzavu..
nego zato jer ima pravni fakultet,i poznaje sustinu zakona,a ako jedan Pravnik pocne govoriti kao Atsila,onda je jasno da je "nesto trulo u drzavi danskoj",jerbo,je njegov fah i podrcje ,mislim,gradjasko pravo..
sto se tvoje aluzije tice,da bi nasilje rodilo jos vece nasilje,vjerovatno mislis na organe represije nad narodom..mal ozaplasivanja Kmetja??
znas sto cu ti rteci..ne dao bog da narod ikada stvarno popizdi,,
Saznanje da bi i onima gore padale glave,malo bi ih ohladile u tom uzvradnom potezu,prema narodu..
Ne bi bilo bas ono,sto si radio nista...nakon nekoliko skinutih glava onima gori,bitno bi se sve promjenilo..
dosad ovaj narod za to nije imao mooda,vjerovatno niti nedce,a upravo zato se donose zakoni,koji ne postoje jos od feudalnog doba,a telad samo potiho se buni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:31

Sora wrote:
Gnječ wrote:Ja podržavam Asilu svakako čovjek govori istinu ali vama rvackim zgubidanima je to smrtni grijeh.

Naravno da je tako.
ASILA je jedan forumaš cije priloge iznimno cijenim.
Pokazuje pamet i informiranost.
Za razliku od ostalih beznačajnih, bezidejnih tvorova , tipa tre, marcelko, eronja , ona baba koja se stalno svadi samnom ..
njima je forum lječilište i aoerdrom za muhe jocolor
Gadura se gadu raduje.

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:31

Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!
Naravno da smo uočili i shvatili smo da si ti "svjedokinja".

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:39

kic wrote:
sorka
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 17523611
Ne šaraj po slikah!

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:40

Sora wrote:Ti divni obraze po obicaju imaju ELEMENTARNO LOSE PRETPOSTAVKE TE NI KONKLUZIJE NE MOGU BITI DOBRE.

NE moraju najlošije prici najskabiji AKO SE UJEDINE.
TEBE OBRASE POSTUMASE ocito inspirira mentalitet kleronacionalizma koji je uspješno u hrvatsku ugradila vatikanska i kaptolsko bagra svojim VJERONUAKOM.

NIZNO JE NASILLJE U OVAKVOM DRUSTVU.
ONO CE IZBIJATI NEKONTROLIRANO KROZ KRIMINAL I DEPRESIJU .
ILI CE NAS SPasiti I REVOLUCIHA
OD OVAKVIH sumornih INKVIZITORA POPUT HUMOSA POSTUMOSA . cheers
Preludij za Titinu diktaturu.

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:41

Sora wrote:Pismejker i ASILA
Ne dajte se .
 Gamad brani svoje privilegije po cijenu VASIH SUDBINA I ZIVOTA.
ne dajte se praviti budalama i zrtvama.
Dosta je bilo.
Imamo mi pravo na dostojanstvo i pravo na sigurnost.
Dosta je hdzejove kleptomanskr vlasti i uništavanja drzave
Gadovi svih zemaljah, ujedinjeno protiv Hrvatske!

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Regoč Sun 9 Apr - 1:42

Sora wrote:Dok je bilo Tita bilo i karanja
Jebali su nas u zdrav mozak da živimo u radničkoj državi.

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sun 9 Apr - 6:45

Regoč wrote:
Sora wrote:Dok je bilo Tita bilo i karanja
Jebali su nas u zdrav mozak da živimo u radničkoj državi.

A ovo sad ?
Ovo je drzava ?
Ovo je sramota a ne drzava. Zahvaljujuci vasem pljuvanju po bivšoj drzavi, vasoj pokvarenosti i ludosti.
Vi svjetlosnom brzinom UNISTAVATE Hrvate kso niti jedan neprijatelj prije.
Smije vam se svijet, strane novine ne pisu o hrbatskoj nista pozitivno l od tog da je KORUPTIVNA DO TOG DA JE MITOMANSKA DRZAVA.
iz koje je najpametnije pobjeci lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sun 9 Apr - 6:47

slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:NIZNO JE NASILLJE U OVAKVOM DRUSTVU. 

"Pakao, to su drugi." - Jean Paul Sartre.

U svom oku ne vide balvana, u tuđem vide iver.
Biblija

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sun 9 Apr - 7:06

Regoč wrote:
Sora wrote:Pismejker i ASILA
Ne dajte se .
 Gamad brani svoje privilegije po cijenu VASIH SUDBINA I ZIVOTA.
ne dajte se praviti budalama i zrtvama.
Dosta je bilo.
Imamo mi pravo na dostojanstvo i pravo na sigurnost.
Dosta je hdzejove kleptomanskr vlasti i uništavanja drzave
Gadovi svih zemaljah, ujedinjeno protiv Hrvatske!

Glupane
Toliko si glup , ko kurac
Kakve veze ima gamad svih zemalja ?
Oni su Hrvati , ja sam Hrvatica. Mi smo oni koji misle svojom glavom. Mi smo jedna drzava u kojoj zivimo ili smo zivjeli.
I pisemo o jednoj drzavi koju unistavaju takvi kao ti.
Nabijem ti na neku stvar tvoj nacionslizam koji nas je unistio.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by veber Sun 9 Apr - 8:04

od kada si ti hrvatica?
pijanduro stara.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by lobo1 Sun 9 Apr - 8:18

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Pismejker i ASILA
Ne dajte se .
 Gamad brani svoje privilegije po cijenu VASIH SUDBINA I ZIVOTA.
ne dajte se praviti budalama i zrtvama.
Dosta je bilo.
Imamo mi pravo na dostojanstvo i pravo na sigurnost.
Dosta je hdzejove kleptomanskr vlasti i uništavanja drzave
Gadovi svih zemaljah, ujedinjeno protiv Hrvatske!

Glupane
Toliko si glup , ko kurac
Kakve veze ima gamad svih zemalja ?
Oni su Hrvati , ja sam Hrvatica. Mi smo oni koji misle svojom glavom. Mi smo jedna drzava u kojoj zivimo ili smo zivjeli.
I pisemo o jednoj drzavi koju unistavaju takvi kao ti.
Nabijem ti na neku stvar tvoj nacionslizam koji nas je unistio.
od   kad  to, Bog  te  vidio?  od  kad prestala biti  JUGOSLOVENKA? svjedno  radujeme Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 B110, da si prestala  svršavat  na  Balkanskog  Vampira, mrzitelja hrvata .Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Hrvato10
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Hrvats11

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sun 9 Apr - 8:25

veber wrote:od kada si ti hrvatica?
pijanduro stara.

Pijandura ti je stara

Tebi i takvim smradovima- svi kpji ne lazu i ne veličaju ustaski pozdrav nisu Hrvati ? :cry


Last edited by Sora on Sun 9 Apr - 8:29; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora Sun 9 Apr - 8:26

LOBO cetnice

CIM JE VISE KLEVETA I LAZI Tito nam je miliji i draži

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 12 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum