ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 19:03

Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 19:05

Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 19:07

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:Ja podržavam Asilu svakako čovjek govori istinu ali vama rvackim zgubidanima je to smrtni grijeh.
Tko će koga, nego gad gada.

čekaj stani. jel lagao? nije. jel govori istinu? naravno da govori. a ti i ostali forumski zgubidani i fukare i sponzoruše ga pokušajte demantirati činjenicama da nije u pravu ako smatrate da nije u pravu a ne ga napadati adhominem.

Bravo GNJEC
Nema pojma kaj bi bio OVSJ forum da nema tebe, ASILA, prove ..
To bi bilo dječji parkić
Odnosno ludara kad secpokrenu teme o nasoj slavnoj NOB I TITU

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 19:09

Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 19:36

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry
znaš ti biti i dobra :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 19:58

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:Ja podržavam Asilu svakako čovjek govori istinu ali vama rvackim zgubidanima je to smrtni grijeh.
Tko će koga, nego gad gada.

čekaj stani. jel lagao? nije. jel govori istinu? naravno da govori. a ti i ostali forumski zgubidani i fukare i sponzoruše ga pokušajte demantirati činjenicama da nije u pravu ako smatrate da nije u pravu a ne ga napadati adhominem.
Touche.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:00

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
čekaj stani. jel lagao? nije. jel govori istinu? naravno da govori. a ti i ostali forumski zgubidani i fukare i sponzoruše ga pokušajte demantirati činjenicama da nije u pravu ako smatrate da nije u pravu a ne ga napadati adhominem.
Touche.. :cleanteeth

Kakav te crni touche spopao? Pa ja sam ga demantirao kojih trista milijuna puta, ali uvijek se nađe onih koji su i bez argumenata u stanju vjerovati u svašta i koješta, samo ako im tako paše iz kojekakvih razloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:05

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
čekaj stani. jel lagao? nije. jel govori istinu? naravno da govori. a ti i ostali forumski zgubidani i fukare i sponzoruše ga pokušajte demantirati činjenicama da nije u pravu ako smatrate da nije u pravu a ne ga napadati adhominem.
Touche.. :cleanteeth

Kakav te crni touche spopao? Pa ja sam ga demantirao kojih trista milijuna puta, ali uvijek se nađe onih koji su i bez argumenata u stanju vjerovati u svašta i koješta, samo ako im tako paše iz kojekakvih razloga.
E ovako...Dakle,mogu se smatrati objektivnim po pitanju atsile,jerbo smo se uvijek šorali i svadjali,a bogumi i vrijedjali uzajamno,no vremenom sam uvidio da covjek,uz strast za pravdom,dijeli i vrlo argumentirano misljenje,odnosno,svaku svoju tezu nije pokrivao osobnim stavom i opravdavao je,nego ju je podrzao prilicno realnim tekstovima,linkovima,logikom,ociglednim cinjenicama..Dakako ,kako nitko nije idealan,u tijeko strasnih rasprava,svatko,pa i Atsila ode malo preko neke granice,ali u sustini,ne vidim da je mnogo fulao u oslikavanju cinjenica..
E sad,atko ce mu tko zamjeriti zivopisni vokabular,pompozne naslove,to je vec druga stvar..
Nitko od vas senije ustobočio na straznje noge,dok je udarao po drugim metama,no kad se crosshair nasao vama na celu,onda ste se uzgundjali..
sve ostalo je stvar osobnog stava i semantike.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:05

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry

ma šta ti ima bit žao zbog čega? jel kolindi žao tebe? sve mi se čini da ta zgubidanka precjednica jako žaluje zbog tebe evo roni gorke suze moš mislit bili nju pička za tebe i mene.

inače vi hrvati ste podložni emocionalnoj manipulaciji kao onomad u Gunji poplava odnijela cijelo selo a milanović govori ženi kojoj je cijela kuća pod vodom da ju razumije i suosjeća jer je njemu lani isto pukla cijev u stanu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:10

Gnječ wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry

ma šta ti ima bit žao zbog čega? jel kolindi žao tebe? sve mi se čini da ta zgubidanka precjednica jako žaluje zbog tebe evo roni gorke suze moš mislit bili nju pička za tebe i mene.

inače vi hrvati ste podložni emocionalnoj manipulaciji kao onomad u Gunji poplava odnijela cijelo selo a milanović govori ženi kojoj je cijela kuća pod vodom da ju razumije i suosjeća jer je njemu lani isto pukla cijev u stanu.
doista ne mogu razumijet menthalni profil likova,koji brane i zauzimaju se za nekog politicara ,kojeg boli kita,ili joj puca macica za svoj narod..
jebote,kad sam rekao jednoj curi iz slavonije,da ce morati dolje na odjavu,uz prilaganje vrlo osobnih podataka,kojima ne vidim smisao da se prilazu,ne da je popizđea,nego je nacisto podivljala,a rijeci koje je onda ispucala na racun SVIH politicara,pa i precjednice,nije bio nimalo ugodan...I to sa pravom..
Jebe se politicare za ljude koji moraju ici van,ne osiguravaju im uvjete zaposljavanja i SAMOZAPOSLJAVANJA,a odna uz to sto moraju u druge drzave,jos bi ih odjevili,UZ OBAVEZU da daju svoje privatne podatke vani...EEEEJJJJ..gdje je tu logika???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sabina Spielrein 8/4/2017, 20:13

Gnječ wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry

ma šta ti ima bit žao zbog čega? jel kolindi žao tebe? sve mi se čini da ta zgubidanka precjednica jako žaluje zbog tebe evo roni gorke suze moš mislit bili nju pička za tebe i mene.

inače vi hrvati ste podložni emocionalnoj manipulaciji kao onomad u Gunji poplava odnijela cijelo selo a milanović govori ženi kojoj je cijela kuća pod vodom da ju razumije i suosjeća jer je njemu lani isto pukla cijev u stanu.

Njemu je (Milanoviću) narcisoidnost nasljedna, nije se za čuditi takvim komentarima.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:17

Sabina Spielrein wrote:
Gnječ wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Inace nitko se od vas nije sjetio da sam ja bila istodobno kad i Kolinda u Dublinu ...
pa s uzbuđenjem pratim razvoj situacije lol!

šta si joj pak ti vikala?

Nisam nista vikala ali sam bila tamo nazočna
Zapravo ..sam se šokirala , zao mi zene
Ona dođe lijepo u posjetu turističku, pa nema smisla joj kvarit
Koda bi meni bilo drago da mi neko spominje mater
Brr :cry

ma šta ti ima bit žao zbog čega? jel kolindi žao tebe? sve mi se čini da ta zgubidanka precjednica jako žaluje zbog tebe evo roni gorke suze moš mislit bili nju pička za tebe i mene.

inače vi hrvati ste podložni emocionalnoj manipulaciji kao onomad u Gunji poplava odnijela cijelo selo a milanović govori ženi kojoj je cijela kuća pod vodom da ju razumije i suosjeća jer je njemu lani isto pukla cijev u stanu.

Njemu je (Milanoviću) narcisoidnost nasljedna, nije se za čuditi takvim komentarima.

eto da se prisjetimo tog lumena

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:19

pismejker wrote:pa i Atsila ode malo preko neke granice,ali u sustini,ne vidim da je mnogo fulao u oslikavanju cinjenica..

Činjenice ne možeš oslikavati nego samo iznositi i eventualno pokušati intepretirati što zapravo znače. I njegov zaštitni znak nije malo odlazak preko neke granice čak i samog dobrog ukusa nego onaj obilati uz iznošenje samo "alternativnih činjenica" i obilato izbjegavanje onih realnih.
Da ne spomenem masovno navođenje kojekakvih idiotskih komentara sa portala koji se nikako ne mogu tumačiti ne samo kao činjenice nego niti kao objektivno mišljenje.
Mene sa njegove strane osobno nije ništa pogodilo što se vidi i po tome da smo najsmireniju raspravu poveli valjda tek kada su se stvari okrenule na osobnu razinu.
No, kako sam već rekao, obilato ignoriranje činjenica uz krajnje neobjektivne i maliciozne zaključke koji su već masu puta demantirani u praksi i posebno uz lažne optužbe na osobnoj razini za svašta i koješta, nisam spreman tolerirati i ne samo zato jer ovdje nastojim tematski i argumentirano raspravljati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:31

Tehnički nije joj guzio majku nego nju. Ali ajd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:33

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:pa i Atsila ode malo preko neke granice,ali u sustini,ne vidim da je mnogo fulao u oslikavanju cinjenica..

Činjenice ne možeš oslikavati nego samo iznositi i eventualno pokušati intepretirati što zapravo znače. I njegov zaštitni znak nije malo odlazak preko neke granice čak i samog dobrog ukusa nego onaj obilati uz iznošenje samo "alternativnih činjenica" i obilato izbjegavanje onih realnih.
Da ne spomenem masovno navođenje kojekakvih idiotskih komentara sa portala koji se nikako ne mogu tumačiti ne samo kao činjenice nego niti kao objektivno mišljenje.
Mene sa njegove strane osobno nije ništa pogodilo što se vidi i po tome da smo najsmireniju raspravu poveli valjda tek kada su se stvari okrenule na osobnu razinu.
No, kako sam već rekao, obilato ignoriranje činjenica uz krajnje neobjektivne i maliciozne zaključke koji su već masu puta demantirani u praksi i posebno uz lažne optužbe na osobnoj razini za svašta i koješta, nisam spreman tolerirati i ne samo zato jer ovdje nastojim tematski i argumentirano raspravljati.
Stvar stava i gledista..recimo,ja sam prilicno neutralan po pitanju toga sto Atsila pise..kako rekoh,zivopisno govori,jer je emotivno potaknut,sustinom gadja u centar,jerbo,samo slijepac ne bi visdio ono sto se ocigledno dogadja narodu i drzavi,a ne mozes pogresno intepretirati primjer izjave tisuce ljudi,hajmo u ovom slucaju,koji su otisli van trbuhom za kruhom.Oslikati malo takve osobne i objektivne stavove,na svoj nacin,je ono sto vama smeta..
Granica ukusa??,Šejki,sunac mu,...kako covjek treba reagirati,kad nakon 20 godina,tijekom aktivnosti SVIH politicara,drzava ode u blagi kurac,a nacija se pocme osipati po drugim drzavama..Pa bem mu misha,jel tu covjek uopce moze se pozivati na neki ukus u izrijeku?Sto i na koji nacin da kazu nesto ljudi koji su ostali 90tih u RH i branili je,zdravlje pogubili,i onda,pod vremesnije dane,moraju napustiti svoj dom i krenuti (ponovo) u pečalbu..
Pa..jebemim mater,svima politicarima,da se poserem direktno u grlo,otkudgod dosli...
Idiotski komentari na portalima..Ljudi emocionalno reagiraju..pogdjaju ih stvari koje im se u zivotu dogadjaju..jel to zlo..?
Ako jebem mater ovm ili onom politicaru,jer mislim da mi je nastetio svojim djelovanjem,jel sam i ja otisao preko granice dobrog ukusa,ili sam maliciozan postao,mozda i idiotski ispucao komentare..?
Smatram da nisam...Jos je to dobro s obzirom na ono sto bih napravio,da ne smatram da te gnjide nisu zasluzile da shebem svoj zivot radi njih,ali,kako mudri kazu..Nikad ne reci nikad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest 8/4/2017, 20:48

pismejker wrote:Stvar stava i gledista..recimo,ja sam prilicno neutralan po pitanju toga sto Atsila pise..kako rekoh,zivopisno govori,jer je emotivno potaknut,sustinom gadja u centar,jerbo,samo slijepac ne bi visdio ono sto se ocigledno dogadja narodu i drzavi,a ne mozes pogresno intepretirati primjer izjave tisuce ljudi,hajmo u ovom slucaju,koji su otisli van trbuhom za kruhom.Oslikati malo takve osobne i objektivne stavove,na svoj nacin,je ono sto vama smeta..
Granica ukusa??,Šejki,sunac mu,...kako covjek treba reagirati,kad nakon 20 godina,tijekom aktivnosti SVIH politicara,drzava ode u blagi kurac,a nacija se pocme osipati po drugim drzavama..Pa bem mu misha,jel tu covjek uopce moze se pozivati na neki ukus u izrijeku?Sto i na koji nacin da kazu nesto ljudi koji su ostali 90tih u RH i branili je,zdravlje pogubili,i onda,pod vremesnije dane,moraju napustiti svoj dom i krenuti (ponovo) u pečalbu..
Pa..jebemim mater,svima politicarima,da se poserem direktno u grlo,otkudgod dosli...
Idiotski komentari na portalima..Ljudi emocionalno reagiraju..pogdjaju ih stvari koje im se u zivotu dogadjaju..jel to zlo..?
Ako jebem mater ovm ili onom politicaru,jer mislim da mi je nastetio svojim djelovanjem,jel sam i ja otisao preko granice dobrog ukusa,ili sam maliciozan postao,mozda i idiotski ispucao komentare..?
Smatram da nisam...Jos je to dobro s obzirom na ono sto bih napravio,da ne smatram da te gnjide nisu zasluzile da shebem svoj zivot radi njih,ali,kako mudri kazu..Nikad ne reci nikad..

Pa nema problema, ako mislimo da ćemo tako najbolje riješiti probleme koje imamo, hajdemo on da u neku vrstu radikalnog nasilja do razine anarhije, pa ćemo vidjet što će se iz toga izroditi.
Znaš što će se izroditi?
Još veća razina nasilja, ali ovaj puta ona u suzbijanju anarhije i nekontroliranog nasilja ilitiga u nekoj vrsti diktature u kojoj najlošije prođu uvijek oni najmanji, najnemoćniji i najslabiji, a bogati se i moži kao u pjesmi meni ne baš omiljene grupe ionako za sebe već nekako pobrinu.
No, izgleda da je nekim ovdje u interesu upravo takav kraval kao predtekst za ostvarenje nekih njihovih interesa, pa je tako i sam asila još na starom forumu izjavljivao kako bi za nas bilo najbolje da nas Orban uzme pod svoje što kakti nema nikakve veze sa činjenicom da je ćovjek Mađar.
Ali dobro, i takvi stavovi su legitimni, ali je problem u tome što to Orban nije u stanju učiniti niti bi velika mađarska oslobodilačka armija bila u stanju provesti takav pothvat u okviru pokreta 64 županije ili van njega pa bi sami takvi pokušaji završili samo na većem stupnju nasilja nego i oštrijoj diktaturi da bi se savladalo to novo nasilje čistom represijom.
I što onda i kako dalje?
To je ona situacija gdje si bio nigdje, što si radio ništa. Osim što bi stanje na kraju bila puno gore od one na početku, a to je onda problem za sebe koji se u startu mogao relativno lako izbjeći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 22:21

Ti divni obraze po obicaju imaju ELEMENTARNO LOSE PRETPOSTAVKE TE NI KONKLUZIJE NE MOGU BITI DOBRE.

NE moraju najlošije prici najskabiji AKO SE UJEDINE.
TEBE OBRASE POSTUMASE ocito inspirira mentalitet kleronacionalizma koji je uspješno u hrvatsku ugradila vatikanska i kaptolsko bagra svojim VJERONUAKOM.

NIZNO JE NASILLJE U OVAKVOM DRUSTVU.
ONO CE IZBIJATI NEKONTROLIRANO KROZ KRIMINAL I DEPRESIJU .
ILI CE NAS SPasiti I REVOLUCIHA
OD OVAKVIH sumornih INKVIZITORA POPUT HUMOSA POSTUMOSA . cheers

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 22:25

Pismejker i ASILA
Ne dajte se .
Gamad brani svoje privilegije po cijenu VASIH SUDBINA I ZIVOTA.
ne dajte se praviti budalama i zrtvama.
Dosta je bilo.
Imamo mi pravo na dostojanstvo i pravo na sigurnost.
Dosta je hdzejove kleptomanskr vlasti i uništavanja drzave

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by kic 8/4/2017, 22:26


sorka
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 17523611
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 22:27

Inace. Kaj ste ludi?
Da ja branim kolindu.
Ne citate uopce pazljivo.. bila je ironija .
I jos puno vise tog ali ne smijem sve reci.
Jebena UDBA .. :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sora 8/4/2017, 22:29

Evo. Kao sto rekoh
Nasilje je nužnost .
Neki tip admin nesto tu serucka ..
jado .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 11 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum