ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vuksadinare Fri 7 Apr - 14:59

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:...je mamic kriv sto hajduk ne moze pobjediti donji prnjavor......a doveli brdo alvareza kao 'spasitelja'....

Mamić je jeba Kolindu i taj spor(l)ni čin je proglašen državnom tajnom. ma štraca od precjedice Mamić je sa njom obrisao kurac ko sa štracom.
ali ne onaj mamic na kojeg mislis...

vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by catabbath Fri 7 Apr - 15:00

A šta je ovca Koly mislila da će joj pljeskati ljudi koji su morali otići zbog nje i njene bagre.

_________________
Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by mutava baštarda Fri 7 Apr - 15:01

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...je mamic kriv sto hajduk ne moze pobjediti donji prnjavor......a doveli brdo alvareza kao 'spasitelja'....
ne bi hajduk ni murinjo spasio... polit benzinom i užgat...
pa sto im je onda kriv mamic...oni bi svoje 'alvareze' uvalili u hns...razjebali hns i sve gore nego mamic.....kao sto su razjebali hajduk...
hajduku je problem što se ne zna tko je gazda, a kod mamića što je veći gazda od nekoliko ministara koji bi trebali biti iznad njega...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by n_razbojnik Fri 7 Apr - 15:01

Jao, u doba moderne teknologije pa se nije imalo čime ovo zabilježiti...ni kalkulatorom

ali ja vjerujem redakciji da se baš tako i zbilo...irski huligani

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by n_razbojnik Fri 7 Apr - 15:03

"Jebo ti Mamić mater. Jel te sramota", vikali su nepoznati mladići na tečnom hrvatskom jeziku

srbohrvatski, iliti našim jezikom moliću...pa nismo djaba iliti besplatno potpisivali une Deklaracije

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vili40 Fri 7 Apr - 15:04

kako meni ponekad dođe da psujem...ali ja sam fin
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by debotoijusto Fri 7 Apr - 15:04

kofein wrote:
asilovski wrote:Kurvetina seljačka

Jebo te Deboto u usta i taj svjedok s Indexa koji je nesto nacuo.  Repetitivni Commie govnari ste obojica.

realno ovaj tekst moze biti samo istinit , zatim istinit i nema druge nego istinit
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vili40 Fri 7 Apr - 15:08

lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vuksadinare Fri 7 Apr - 15:09

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:...je mamic kriv sto hajduk ne moze pobjediti donji prnjavor......a doveli brdo alvareza kao 'spasitelja'....
ne bi hajduk ni murinjo spasio... polit benzinom i užgat...
pa sto im je onda kriv mamic...oni bi svoje 'alvareze' uvalili u hns...razjebali hns i sve gore nego mamic.....kao sto su razjebali hajduk...
hajduku je problem što se ne zna tko je gazda, a kod mamića što je veći gazda od nekoliko ministara koji bi trebali biti iznad njega...
mamic ima milijune a ministri place i dnevnice...dok bi ministar trebao stediti da napravi kucu bar pet godina sa recimo placom cca 15-20 000 kuna..osim ako digne kredit...dotle sto je mamicu iskesirat ministru za kucu cca 200.000 eura pod uvjetom da nece vilu..ali nije mu ni nista cca iskesirat milijun eura...nije mamic kriv sto su ovi pohlepni..zna on gdje su ahilove pete...ja sam se uvjerio koliko su ljudi kod nas pohlepni...evo bio sam prisutan kad je mamic dosao u sinj za alku..evo ti mutavi mozda ti znas...ono prije4 dolaska mamica..jebo mamicu mater hrpa njih vice u sinju..dosao mamic..a svi oko njega..tapsu ga..mamic casti u birtijama..car...a dan prije vecina tih istih pljuvali po njemu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vuksadinare Fri 7 Apr - 15:11

vili40 wrote:lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
...da uce... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by kic Fri 7 Apr - 15:13


a jebemu kofein..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vili40 Fri 7 Apr - 15:15

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
...da uce... :)
gledaj,ima sad neko vrijeme kako je jedan frajkan od poslodavca na utakmici rekao kako i bolje radniku ne dati plaću jer se onda napiju pa mu drugi dan ne dođu na posao.A ljudi pošteno radili a para nema.I izbjegavao on nekako neugodnosti dok ga napokon nisu šćepali i prebili.
I što na to reći?
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by sitting_bull Fri 7 Apr - 15:19

i što veli kapetanica ne belu hdz lađu?

je l' uvrijeđena i iznenađena???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vuksadinare Fri 7 Apr - 15:20

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
...da uce... :)
gledaj,ima sad neko vrijeme kako je jedan frajkan od poslodavca na utakmici rekao kako i bolje radniku ne dati plaću jer se onda napiju pa mu drugi dan ne dođu na posao.A ljudi pošteno radili a para nema.I izbjegavao on nekako neugodnosti dok ga napokon nisu šćepali i prebili.
I što na to reći?
..pa sto kolinda ovima moze dati posao..pa ne daje ona posao....neka se obrate onima na lokalnom nivou oni najvise dijele posao i traze investicije i sa time radna mjesta...to kao da kazes trumpu kao predsjedniku sto ja ne mogu naci posao ili mi sef daje slabu placu...mislim ono ovi vicu kolindi jebo ti mamic mater...ne mogu oni kolindi birat prijatelje.....jbg sto kaze sitting mamic moze biti ovakav ili onakav ali zna zaraditi novce..proda poluproizvod za milijune...i to jos kao tim svabama koje ne mos samo tako preveslat..mozes ako znas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Fri 7 Apr - 15:27

pa irci psuju ko kočijaši. dve tri pičke materine dnevno je za njih uobičajeni ritual.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vili40 Fri 7 Apr - 15:30

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
...da uce... :)
gledaj,ima sad neko vrijeme kako je jedan frajkan od poslodavca na utakmici rekao kako i bolje radniku ne dati plaću jer se onda napiju pa mu drugi dan ne dođu na posao.A ljudi pošteno radili a para nema.I izbjegavao on nekako neugodnosti dok ga napokon nisu šćepali i prebili.
I što na to reći?
..pa sto kolinda ovima moze dati posao..pa ne daje ona posao....neka se obrate onima na lokalnom nivou oni najvise dijele posao i traze investicije i sa time radna mjesta...to kao da kazes trumpu kao predsjedniku sto ja ne mogu naci posao ili mi sef daje slabu placu...mislim ono ovi vicu kolindi jebo ti mamic mater...ne mogu oni kolindi birat prijatelje.....jbg sto kaze sitting mamic moze biti ovakav ili onakav ali zna zaraditi novce..proda poluproizvod za milijune...i to jos kao tim svabama koje ne mos samo tako preveslat..mozes ako znas
o čemu ti pričaš?Pa pola tih koji su otišli van su prethodno bili propušteni kroz ruke ovršiteljskoj mafiji koji su ih na kraju svega iscipelarili da više nisu imali drugog izlaza nego pobjeći iz ove mafijaške tvorevine.
Što je pričala za izbore?Da će se osobno pobrinuti da se taj zakon prvo provjeri preko ustavnog suda a onda dalje.Izbori prošli i više nitko ne pita za ovo nasilje.I to je tek početak ali ne da mi se više.Što klampa o Hrvatskoj kao drugoj Švicarskoj a ne trudi se uklanjati uzroke zašto smo došli tu gdje smo sada,u tri pizde materine.
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vuksadinare Fri 7 Apr - 15:35

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:lijepo je rekla da kome ovdje ne odgovara nek ide kud god želi i sve 5,ali što sad ide za njima i što očekuje od njih?
...da uce... :)
gledaj,ima sad neko vrijeme kako je jedan frajkan od poslodavca na utakmici rekao kako i bolje radniku ne dati plaću jer se onda napiju pa mu drugi dan ne dođu na posao.A ljudi pošteno radili a para nema.I izbjegavao on nekako neugodnosti dok ga napokon nisu šćepali i prebili.
I što na to reći?
..pa sto kolinda ovima moze dati posao..pa ne daje ona posao....neka se obrate onima na lokalnom nivou oni najvise dijele posao i traze investicije i sa time radna mjesta...to kao da kazes trumpu kao predsjedniku sto ja ne mogu naci posao ili mi sef daje slabu placu...mislim ono ovi vicu kolindi jebo ti mamic mater...ne mogu oni kolindi birat prijatelje.....jbg sto kaze sitting mamic moze biti ovakav ili onakav ali zna zaraditi novce..proda poluproizvod za milijune...i to jos kao tim svabama koje ne mos samo tako preveslat..mozes ako znas
o čemu ti pričaš?Pa pola tih koji su otišli van su prethodno bili propušteni kroz ruke ovršiteljskoj mafiji koji su ih na kraju svega iscipelarili da više nisu imali drugog izlaza nego pobjeći iz ove mafijaške tvorevine.
Što je pričala za izbore?Da će se osobno pobrinuti da se taj zakon prvo provjeri preko ustavnog suda a onda dalje.Izbori prošli i više nitko ne pita za ovo nasilje.I to je tek početak ali ne da mi se više.Što klampa o Hrvatskoj kao drugoj Švicarskoj a ne trudi se uklanjati uzroke zašto smo došli tu gdje smo sada,u tri pizde materine.
ona moze traziti izmjene..no vlada i sabro to trebaju prihvatiti..ako nece..moze ona do sutra svoje primjedbe izlagati i zahtjeve slati...jos ako nije koordinirana veza pantovscak-markov trg jebaji ga..zato i ja jesam da se predsjednik dobije najvece ovlasti..polupredsjednicki sustav najmanje..ovako moze se cohati..a politicari ionako svasta obecavaju pred izbore ne samo kdo nas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by vili40 Fri 7 Apr - 15:41

vuksadinare wrote: 
ona moze traziti izmjene..no vlada i sabro to trebaju prihvatiti..ako nece..moze ona do sutra svoje primjedbe izlagati i zahtjeve slati...jos ako nije koordinirana veza pantovscak-markov trg jebaji ga..zato i ja jesam da se predsjednik dobije najvece ovlasti..polupredsjednicki sustav najmanje..ovako moze se cohati..a politicari ionako svasta obecavaju pred izbore ne samo kdo nas
ona nema neke ovlasti ali trebala bi imati autoritet i ove lopine svakodnevno kljuckati njime po pokvarenim glavurdama.Ako treba svaki dan od jutra do mraka a ne se okolo naslikavati ko neki fotomodel i pričati bedastoće.
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Fri 7 Apr - 17:01

debotoijusto wrote:Kolinda je u Irskoj obavila nekoliko sastanaka, a među ostalima se susrela i s nekoliko iseljenih Hrvata.

"Iseljeništvo diljem svijeta je vrlo važno za zemlju (...) moramo stvoriti uvjete da se oni, koji su svojim radom obogatili države u koje su iselili, vrate i novostečenim iskustvima obogate svoju domovinu", poručila je predsjednica u dobro odabranom društvu iseljenika.

boldano u prijevodu..


PIČKA IM MATERINA GASTARBAJTERSKA..!!! ONI CE VANI ZARADJIVATI BOGATSTVA;A NECE DOLI PLACATI POREZ???!!! VRATIT CE SE ONI I DATI SVE PODATKE DA IM POSALJEMO POREZNU ZA VRAT..!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Fri 7 Apr - 17:03

Po zaslugama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Guest Fri 7 Apr - 17:07

ej-men..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater" - Page 2 Empty Re: Hrvati u Irskoj vikali Kolindi: "Jebo ti Mamić mater"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum