ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 19:09

BiH nema ispravan helikopter koji bi mogao letjeti noću, jedan godinama stoji u hangaru FUP-a

Helikopter Bell - 206 L1 Long Ranger jedini je u Bosni i Hercegovini koji može letjeti noću, pogotovo zimi. S obzirom na to da se posljednjih dana temperature u BiH spuštaju i do 20 stepeni celzija ispod nule, osobe kojima bi eventualno bila potrebna pomoć, a zatrpane su na planini ili nekom drugom, cestovnim putem nepristupačnom mjestu, ne mogu očekivati pomoć iz zraka.
Helikopter navedene marke koji bi tokom noći trebao pomagati unesrećenim građanima BiH u slučaju prirodnih nepogoda ili kao bilo koja druga vrste pomoći, posljednji put je letio prije tri godine. Ako izuzmemo tu jednu priliku kada je poletio, helikopter već šest godina stoji u hangaru Helikopterske grupe Specijalne policijske jedinice Federalne uprave policije (FUP) u bazi na aerodromu u Sarajevu, a za njegovo opremanje i stavljanje u funkciju još uvijek nema sredstava.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-nema-ispravan-helikopter-koji-bi-mogao-letjeti-nocu-jedan-godinama-stoji-u-hangaru-fup-a/170111074

Bitno je da se čovićevi i izetbegovici udbaši na državnoj sisi nediraju a ako šta zapne zovi glupe Hrvate ...oni ce to platit iz svog proracuna.

ŠTA SMO VAM MI ?

BUDALE JEL ???????

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 19:18

debotoijusto wrote:
policajac na duznosti ranjen , najbliza normalna bolnica...a budu i platili
To uopce nije bit. Ja sam prvi koji ce pomoc nekome u nevolji i netreba ništa platit. Bit je u necemu drugom a to je da oni godinama funkconiraju na istu šemu i prave se pametni a treba dignit kredit kupit helikoptere i onda lijepo pokrivat cijelu državu i to je to.

A nece da kupe ništa jer ih boli kuraz za vlastite građane jer imaju svoje uhljebe pa ako kupe moderan helikopter onda ce doc u pitanje finaciranje uhljeba ...kako Izetbegovicevih tako i Čovicevih u Fedraciji.

Zato sam poludio....i posla ih u tri pizde materine.

PUN MI IH JE KURAZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by vuksadinare 3/3/2017, 19:22

Longi je tu u pravu..kad trebaju pomoc o nda zovi hrvatsku..kad im se ne svidja nesto sto hrvatska predlozi onda mars tamo odakle si dosao..kako je ona zbanicka rekla milanovicu...kao jedan primjer da navedem..seru oko peljeskog mosta...uhicuju branitelje iz orasja..kad treba pomoc onda samo heljp hrvatska
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 19:26

vuksadinare wrote:Longi je tu u pravu..kad trebaju pomoc o nda zovi hrvatsku..kad im se ne svidja nesto sto hrvatska predlozi onda mars tamo odakle si dosao..kako je ona zbanicka rekla milanovicu...kao jedan primjer da navedem..seru oko peljeskog mosta...uhicuju branitelje iz orasja..kad treba pomoc onda samo heljp hrvatska
Inace ja ti imam slonovsku memoriju ....upravo uhicenje branitelja u Orašju je nešto zbog čega ja mjenjam ploču.

Da , uhicenje branitelja u Orašju ...a znate kanadere zvat svake godine po šemi medunarodnog ugovora koji se u biti neplaca tj vi ga neplačate nego mi hr obveznici snosimo trošak jer su to takvi međunarodni ugovori o uzajmamnom pomoganju i pomoci.

JEBAT VAM MATER TRIBA I TO TAKO DA SHVATITE DA NITKO OVDJE NIT JE KRETEN NIT BUDALA A POSEBNO NE JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Guest 3/3/2017, 21:09

RayMabus wrote:Hmmm mogu mislit kako se plati , platim ja i ostali hr građani da bi se bih građani besplatno lijecili.

Znas koliko debila na potezu od Ploca do Metkovica se svakog vikenda razbije s autom uokolo Capljine? Di onda da ih vode? Dodje hitna i kaze "ovaj nije nas ko mu jebe mater, u karijolu pa do granice nek se oni zajebavaju s time".

Covjek je ocito u opasnosti i procjenili su u Splitu da mu se moze najbolja skrb pruziti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 21:18

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Hmmm mogu mislit kako se plati , platim ja i ostali hr građani da bi se bih građani besplatno lijecili.

Znas koliko debila na potezu od Ploca do Metkovica se svakog vikenda razbije s autom uokolo Capljine? Di onda da ih vode? Dodje hitna i kaze "ovaj nije nas ko mu jebe mater, u karijolu pa do granice nek se oni zajebavaju s time".

Covjek je ocito u opasnosti i procjenili su u Splitu da mu se moze najbolja skrb pruziti.
Pa nije ga upucalo u Hr.

Pa normalno da su procijenili , valjda Split kao drugi najveci grad u državi a nije niti glavni grad u državi ima bolje bolnicke kapacitete i resurse nego Sarajevo a bliže je jer ekipa nema namjeru kupit moderan helikopter za medicniski prijevoz jer trebaju finacirat SDA uhljebe iz pomorskog društva s Vlašića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Guest 3/3/2017, 21:21

Pa okej, i zato jer je drzava im u kurcu. Jel bi ti realno pustio covjeka da umre ako mu se moglo ovdje pomoci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 21:23

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa okej, i zato jer je drzava im u kurcu. Jel bi ti realno pustio covjeka da umre ako mu se moglo ovdje pomoci?
Procitaj malo bolje zašto sam popizdio i vidi objašnjenje da sam ja prvi koji bi uskocio nekome u nevolji i to besplatno.

Ljut sam radi neceg drugog ; pljuju po nama , proracun troše na svoje uhljebe koji žive dobro i seru po nama a kad zašteka onda je mi nemamo para heljp Hrvatska.

PUN MI IH JE KURAZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Guest 3/3/2017, 21:30

Seru i Srbi po nama uvijek. Ali svako sranje koje im se dogodilo krupno. Pogodi tko im je prvi slao pomoc. Uvijek. Ili nalazio rjesenja za ovo ili ono kad im je stvarno zagustilo. Mi smo svasta...ali nismo nikada bili govna kad je nekome drugome zagustilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 3/3/2017, 21:33

MaximusDecimusMiridije wrote:Seru i Srbi po nama uvijek. Ali svako sranje koje im se dogodilo krupno. Pogodi tko im je prvi slao pomoc. Uvijek. Ili nalazio rjesenja za ovo ili ono kad im je stvarno zagustilo. Mi smo svasta...ali nismo nikada bili govna kad je nekome drugome zagustilo.
E pa mogli bi malo za promjenu ...ovo je sad bilo samo moje drečanje al kad su ljudski životi u pitanju onda necu odbiti al kad im budu požari ovo ljeto i pocmu tražit kanadere lijepo odbijenica i kupi si ovako šta kao i CG pa cemo onda pricat o međudržavnoj suradnji.

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 89267c35ab1f50c2e269aca559950728


Pametni su znaš , seru po tebi , proracun troše na svoje uhljebe koji seru po nama a za helikoptere , bolnice i kanadere nemaju nikad para a kad nešto zagusti onda heljp Hrvatska.

MA U TRI PIZDE MATERINE IH TRIBA POSLAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:16

Plati se sve to, ne boj se...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:17

mada su ga mogli i u Sarajevo i u Tuzlu prebaciti, ne zaostaju bolnice za splitskim...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 4/3/2017, 14:25

Da mogli su ga prebacit kad bi imali cime al tko ce kupovat helikoptere koji su skupi plus obuka i place pilotima plus održavanje i troškovi leta ....a nemoš uvalit uhljebe jer ovdje treba strucno znanje a ne uguzicarstvo.

Kužiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:27

RayMabus wrote:Da mogli su ga prebacit kad bi imali cime al tko ce kupovat helikoptere koji su skupi plus obuka i place pilotima plus održavanje i troškovi leta ....a nemoš uvalit uhljebe jer ovdje treba strucno znanje a ne uguzicarstvo.

Kužiš ?
ne znam ali ne moras se bojati, sve ce to biti placeno...iz Brckog salju ljude u Beograd i Zagreb na lijecenje i sve se uredno plati, ZZo podmiri sve troskove....tako da se ne boj....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by RayMabus 4/3/2017, 14:32

govinda wrote:
RayMabus wrote:Da mogli su ga prebacit kad bi imali cime al tko ce kupovat helikoptere koji su skupi plus obuka i place pilotima plus održavanje i troškovi leta ....a nemoš uvalit uhljebe jer ovdje treba strucno znanje a ne uguzicarstvo.

Kužiš ?
ne znam ali ne moras se bojati, sve ce to biti placeno...iz Brckog salju ljude u Beograd i Zagreb na lijecenje i sve se uredno plati, ZZo podmiri sve troskove....tako da se ne boj....
Jel ti stvarno misliš da je meni lova bitna i da bi ja ikome u nevolji išta naplatio ?

UMIJ SE ..ŽELIM UHLJEBE POLITICARE U BIH DOVESTI PRED STRELJACKI VOD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Guest 4/3/2017, 14:34

govinda wrote:mada su ga mogli i u Sarajevo i u Tuzlu prebaciti, ne zaostaju bolnice za splitskim...

Zaostaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:36

MaximusDecimusMiridije wrote:
govinda wrote:mada su ga mogli i u Sarajevo i u Tuzlu prebaciti, ne zaostaju bolnice za splitskim...

Zaostaju.
Ne zaostaju....Kabilova bolnica pogotovo...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Guest 4/3/2017, 14:36

Zaostaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:39

evo ti pa citaj
http://www.bhsrce.ba/web2/index.php/bs/

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:40

l
MaximusDecimusMiridije wrote:Zaostaju.
a eto ti budi glup i zivi sa predrasudama...ovaj put nemas adminske ovlasti da me trajno baniras kad kazem da nisi u pravu..kao prije nekoliko godina...sad odjebi...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by govinda 4/3/2017, 14:43

vuksadinare wrote:Longi je tu u pravu..kad trebaju pomoc o nda zovi hrvatsku..kad im se ne svidja nesto sto hrvatska predlozi onda mars tamo odakle si dosao..kako je ona zbanicka rekla milanovicu...kao jedan primjer da navedem..seru oko peljeskog mosta...uhicuju branitelje iz orasja..kad treba pomoc onda samo heljp hrvatska
ranjeni policajac je Hrvat, iz takozvanog hercegbosasnskog kantona, to sto se bh Hrvati navaljuju vama na grbacu je vas problem...vi ste rekli da ih zelite maziti i paziti...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!  - Page 2 Empty Re: Ranjeni BiH policajac hitno prebacen iz BiH u Split ?!?!?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum