ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by RayMabus 7/1/2019, 17:36

Alpe 

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli B_190107104


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/tri-skijasa-poginula-pod-lavinama-u-austriji-cetvero-alpinista-nestalo/190107104
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2019, 17:41

pa ti ajde na skijanje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by epikur37 7/1/2019, 17:43

AssadNaPodmornici wrote:pa ti ajde na skijanje

Do godine definitivno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Hektorović 7/1/2019, 17:43

AssadNaPodmornici wrote:pa ti ajde na skijanje

Za mjesec i pol :) U Švicarsku...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by epikur37 7/1/2019, 17:45

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ti ajde na skijanje

Za mjesec i pol :) U Švicarsku...

Ja ove godine još ništa, balavurdija je još premala i imam nezavršenih poslova ali sljedeće godine definitivno.

Ako bude dovoljno pinke Zermatt u Svicarskoj mi je san. Ali i auustrija je ok
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Hektorović 7/1/2019, 17:47

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ti ajde na skijanje

Za mjesec i pol :) U Švicarsku...

Ja ove godine još ništa, balavurdija je još premala i imam nezavršenih poslova ali sljedeće godine definitivno.

Ako bude dovoljno pinke Zermatt u Svicarskoj mi je san. Ali i auustrija je ok

Plan mi je 2-3 dana ture po Njemačkoj i Francuskoj, pa onda familijarno u Švici
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by epikur37 7/1/2019, 17:49

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ti ajde na skijanje

Za mjesec i pol :) U Švicarsku...

Ja ove godine još ništa, balavurdija je još premala i imam nezavršenih poslova ali sljedeće godine definitivno.

Ako bude dovoljno pinke Zermatt u Svicarskoj mi je san. Ali i auustrija je ok

Plan mi je 2-3 dana ture po Njemačkoj i Francuskoj, pa onda familijarno u Švici


fino, fino....planine su super.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Hektorović 7/1/2019, 17:50

epikur37 wrote:fino, fino....planine su super.

Jahorina se solidno sredila zadnje 2 godine, sve su staze nanovo odradili, postavili osnježenje, vjetrobrane... Druga planina skoro...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2019, 17:52

jahorina zvuči cool , blizu i povoljno, sa naglaskom da nebi skija nego bi sjeo na nešto i spustio se.. neda mi se učit skijanje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by epikur37 7/1/2019, 17:52

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:fino, fino....planine su super.

Jahorina se solidno sredila zadnje 2 godine, sve su staze nanovo odradili, postavili osnježenje, vjetrobrane... Druga planina skoro...

Čuo sam za Jahorinu da je ok, prijatelj je bio i veli da su se stavrno potrudili. Ono skijaš  pa na pauzi na stazi, jedra cura u srpskoj narodnoj nošnji služi uštipke i rakiju, cimneš pa nastaviš dačlje :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Hektorović 7/1/2019, 17:57

AssadNaPodmornici wrote:jahorina zvuči cool , blizu i povoljno, sa naglaskom da nebi skija nego bi sjeo na nešto i spustio se.. neda mi se učit skijanje

Onda idi na Ravnu Planinu...

To je novo skijalište ispod Jahorine... Ima i noćno...


Ide i Bošnjačka elita :D

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Fjpd2l10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by RayMabus 7/1/2019, 18:00

Nije ni u Bosni puno toplije

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-se-ocekuje-pad-temperatura-za-10-stepeni-u-sarajevu-ujutro-16/190107111

Ma jebo te ledare
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Hektorović 7/1/2019, 18:02

epikur37 wrote:Čuo sam za Jahorinu da je ok, prijatelj je bio i veli da su se stavrno potrudili. Ono skijaš  pa na pauzi na stazi, jedra cura u srpskoj narodnoj nošnji služi uštipke i rakiju, cimneš pa nastaviš dačlje :D

Najbolji su u regionu.

Jedino da se naprave još 2 hotela sa 5* i privatiziraju do kraja one državne što životare ili ne rade, iako ima sad novih boutique hotela koji su vrhunski uređeni...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by RayMabus 7/1/2019, 18:13

Ja san tri godine proveja u Alpama , od toga dvi zime radeći u pilani poluotvorenog tipa tako da mi je tih ledara pun kuac

No gleda san jučer slike , sam grad ima tu neku privlačnu draž

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledajte-carobno-sarajevo-pod-snijegom-zimska-idila-budi-romantiku/190106085

Ja san više od onih šta vole obilazit gradove , manja mjesta , prirodu i tako to

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli B_190106085
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by RayMabus 7/1/2019, 21:50

Sedmero mrtvih , traje potraga za brojnim nestalima

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/583275/niz-tragedija-na-skijalistima-u-europi-najmanje-sedmero-ljudi-poginulo-ualpama-zbog-velike-kolicine-snijega-spasioci-jos-uvijek-traze-nekoliko-nestalih

Košava , košava ovdje mećava stop. Košava košava ovdje mećava. Mećava mećava javi se mećava , ovdje košava prijem


Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli 5b58f2ef3afd78f344dfc0b9_kako%20je%20počeo%20rat%20na%20mom%20otoku%20(3)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Guest 7/1/2019, 21:58

zima 93.planinsi turisticki centar Sainfeld ,na granici Austije i Italije..zicara osla u kuratz,9 Hrvata izginulo...Prvo velika panika,svi se uzjebali oko milijunskih odsteta,no kad se saznalo da su turisti Hrvati,odahnulo se..i stampa je isla na iducu vijest...
eto,ekspendable ste.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by RayMabus 14/1/2019, 11:23

Haos bre , stanje je kaotično



https://www.klix.ba/vijesti/svijet/idilicna-zimovanja-u-austriji-pretvorena-u-nocne-more-u-lavinama-poginulo-26-osoba/190114044
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli Empty Re: Ledeni haos u Austriji : mrtvi , ranjeni , izgubljeni i promrzli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum