ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb 7/2/2017, 17:04

dzango wrote:
Svi se ti državni i tajkunski projekti raspadnu posle nekoliko godina. Samo Partizan ostaje večno.
To tvrde i ovi u Hajduku (Hajduk živi vječno) pa već 10 godina ne znaju gdje su.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare 7/2/2017, 17:05

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Snagom institucije, protiv prostitucije. Nisam. Jebeno je sada nabaviti karte za basket. Nemam ja živaca za to.
...ja gledao na areni..mali je gledao pa usput i ja...dobili ste ih voljom ali realno oni su jaci bar 30% igracki
I 100% jači finansiski.
jbg..vucic im lupa drzavnu lovu...ipak je on delija..nemate srece :)
Svi se ti državni i tajkunski projekti raspadnu posle nekoliko godina. Samo Partizan ostaje večno.
....cudi me cedevita..oni isto love imaju...mogli bi parirat zvezdi ali nekako uvijek krivo pogode sa pojacanjima..narocito americkim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by Guest 7/2/2017, 18:00

dawson wrote:Stara labinksa narkomančina postao domoljub po stare dane :)

da se čovjeku u glavi rasvjetli, nikad nije kasno. može samo žaliti što se to nije desilo i ranije.
vjeruj mi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 18:10

jastreb wrote:
dawson wrote:
jastreb wrote:
Vitasović se javno deklarirao kao ljevičar

Čekaj šta nije neko vrijeme bio član nekog od onih HSP klonova?
Koliko ja znam nije. Jednom je na nekoj istarskoj tv stanici izjavio da iako je ljevičar ne smatra nikakvim grijehom što nastupa s MPT u pjesmi "Lijepa li si".

Inače najveći istrijanski ljevičar na sceni je Šajeta.
GLuposti pa većina pravaša su u osnovi ljevičari... sdp odnosno hrvatski kvaziantifašisti nikad nikakve veze nisu imali sa radništvom i sa istinskim socijalnim idejama niti u ekonomskom niti u društvenom smislu... obična nakupina parazita koji nikad ništa nisu radili i koji su svoj status u društvu isključivo zaslužili na osnovu pedigrea.... ja osobno živim u gradu u kojem je "ljevica" ta kvaziantifašistička podosta jaka, i poznam komplet tu bulumentu i svi do jednog su teški hohštapleri koji nikad kurcom odnosno kujicom nisu makli, sve djeca bivših komunističkih funkcionera i partizanskih bandita.... i to im je svima odreda ulaznica na političku scenu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb 7/2/2017, 18:17

michaellcmacha wrote: sve djeca bivših komunističkih funkcionera i partizanskih bandita.... i to im je svima odreda ulaznica na političku scenu...
Ne pričaj bedastoće!

Pa upravo su djeca komunističkih lidera i generala JNA bila suprotnost od očeva.

Bora Čorba,Štulić,EKV,Mladen Schwartz,onda onaj ridikul Ivanković koji je sa Hebrangom ml.osnovao HIP,pa i sami Hebrang mlađi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 18:28

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote: sve djeca bivših komunističkih funkcionera i partizanskih bandita.... i to im je svima odreda ulaznica na političku scenu...
Ne pričaj bedastoće!

Pa upravo su djeca komunističkih lidera i generala JNA bila suprotnost od očeva.

Bora Čorba,Štulić,EKV,Mladen Schwartz,onda onaj ridikul Ivanković koji je sa Hebrangom ml.osnovao HIP,pa i sami Hebrang mlađi.
ja kažem za moj firtl... ćaća od hrvoja klasnića je bio bog i batina u sisačkoj bolnici, isto i stari od kristine ikić bio neko mudo u općinskom komitetu, đuro brodarac je bio doguro do nekog beogradskog foruma kurca palca, vidović je također bio mudonja iz partije i sad su mu i djeca omudila, roksandićka bila partijski kadar u veberu, od rogića mati bila partijska, da ne nabrajam one lopove sindikaliste sve do jednog bili teški neradnici...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by dzango 7/2/2017, 20:47

jastreb wrote:
dzango wrote:
Svi se ti državni i tajkunski projekti raspadnu posle nekoliko godina. Samo Partizan ostaje večno.
To tvrde i ovi u Hajduku (Hajduk živi vječno) pa već 10 godina ne znaju gdje su.
Ne'e Vučić toliko da potraje.

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 4 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum