ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:15

jastreb wrote:Istrijani su najjači na hrvatskoj glazbenoj sceni,ali ih hdz-ovsko-huljićevsko-rozgovski lobi sustavno gura u drugi plan.

Alen Vitasović je u duetu sa genijalnim kompozitorom Liviom Morozinom 1994.potukao sve rekorde slušanosti u Hrvatskoj,iako je pjevao na istarskom dijalektu. Kasnije ga je uništio alkohol. I Morozina također.

Atomsko sklonište od raspada SFRJ kotira jako nisko,a nekad su punili dvorane širom Juge.

Massimo je jedan od najjačih,ako ne i najjači pjevač u Hrvatskoj,a možda i u regiji. Njegove glasovne mogućnosti malo tko može nadmašiti.

Zatim je tu Toni Cetinski. Također sa glasčinom kakve ima malo tko.

Gustafi su jedan od kvalitetnijih hrvatskih sastava ali ih klika (gore već spomenuta) sustavno gura u drugi plan.

U Hrvatskoj dominiraju urlatori dva usmjerenja turbo-folka onog dalmatinsko-vlaškog kakav preferiraju Zečić,Grdović,Bulić,MPT,Jole,Stavros...te onog urlatorskog tiru-riru smjera kakvog preferiraju Huljić i njegove idiotarije (Madre Madessa), Rozga,Danijela,Severina...
slazem se..ali akkve veze ima sa tim hdz?..ne tjera hdz nekog hoce li netko slusat severinu,rozgu ili massima i gustafe...cetinski,massimo,vitasovic su desni...i uz hdz....

vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:16

rozga i severina napune dvorane i u srbiji..pa jel i az to kriv hdz jastrebe?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:18

vuksadinare wrote:slazem se..ali akkve veze ima sa tim hdz?..

Alen i Toni su pjevali za HDZ  :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:18

dawson wrote:
vuksadinare wrote:slazem se..ali akkve veze ima sa tim hdz?..

Alen i Toni su pjevali za HDZ  :)
..ali severina je za sdp... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:19

vuksadinare wrote:rozga i severina napune dvorane i u srbiji..pa jel i az to kriv hdz jastrebe?


Nije, samo loš glazbeni ukus koji prevladava na tim prostorima hehe

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:20

vuksadinare wrote:
slazem se..ali akkve veze ima sa tim hdz?..ne tjera hdz nekog hoce li netko slusat severinu,rozgu ili massima i gustafe...cetinski,massimo,vitasovic su desni...i uz hdz....
Niti jedan od trojca kojeg si naveo nije desničar.

Vitasović se javno deklarirao kao ljevičar,a čak je i na koncertu MPT-a kod pjesme "Lijepa li si" za razliku od Bulića,Grdovića i Juliana,koji su imali crne majice ,nastupio u bijeloj.

Cetinski je toliko omiljen u "Regiji",toliko pjeva po BG,NS,BL...da ga niti jedan ognjištar ne bi priznavao za desničara.

Massimo također nikad nije izjavio da je desničar.

Desničari su ti MPT,Bulić,Grdović,Zečić,Mišo Kovač(iako prolupali),Giuliano,Prljavci, Tereza,Vera Svoboda,kao i većina klapa,te kompletna tamburaška scena(osim možda Mejaša)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:20

vuksadinare wrote:..ali severina je za sdp... :)

A mislio sam da su oni više urbani jbg :)

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:20

vuksadinare wrote:rozga i severina napune dvorane i u srbiji..pa jel i az to kriv hdz jastrebe?
One su van te domene.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:20

jastreb wrote:
Vitasović se javno deklarirao kao ljevičar

Čekaj šta nije neko vrijeme bio član nekog od onih HSP klonova?

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:22

http://www.24sata.hr/show/alen-vitasovic-izasao-iz-hsp-a-giuliano-ostaje-30221
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:23

dawson wrote:
jastreb wrote:
Vitasović se javno deklarirao kao ljevičar

Čekaj šta nije neko vrijeme bio član nekog od onih HSP klonova?
Koliko ja znam nije. Jednom je na nekoj istarskoj tv stanici izjavio da iako je ljevičar ne smatra nikakvim grijehom što nastupa s MPT u pjesmi "Lijepa li si".

Inače najveći istrijanski ljevičar na sceni je Šajeta.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by catabbath Tue 7 Feb - 16:23

jastreb wrote:Koliko ja znam nije.

Vidi gore link ;)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12405
2015-08-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:23

dawson wrote:http://www.24sata.hr/show/alen-vitasovic-izasao-iz-hsp-a-giuliano-ostaje-30221
Prvi put čujem!!! Mora da mu je alkohol oštetio mozak.  Jer se stalno hvalio da je ljevičar.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:26

jastreb wrote:
dawson wrote:http://www.24sata.hr/show/alen-vitasovic-izasao-iz-hsp-a-giuliano-ostaje-30221
Prvi put čujem!!! Mora da mu je alkohol oštetio mozak.  Jer se stalno hvalio da je ljevičar.
ajd ne seri...mog hspovca bi u ljevicara pretvorio :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:28

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
slazem se..ali akkve veze ima sa tim hdz?..ne tjera hdz nekog hoce li netko slusat severinu,rozgu ili massima i gustafe...cetinski,massimo,vitasovic su desni...i uz hdz....
Niti jedan od trojca kojeg si naveo nije desničar.

Vitasović se javno deklarirao kao ljevičar,a čak je i na koncertu MPT-a kod pjesme "Lijepa li si" za razliku od Bulića,Grdovića i Juliana,koji su imali crne majice ,nastupio u bijeloj.

Cetinski je toliko omiljen u "Regiji",toliko pjeva po BG,NS,BL...da ga niti jedan ognjištar ne bi priznavao za desničara.

Massimo također nikad nije izjavio da je desničar.

Desničari su ti MPT,Bulić,Grdović,Zečić,Mišo Kovač(iako prolupali),Giuliano,Prljavci, Tereza,Vera Svoboda,kao i većina klapa,te kompletna tamburaška scena(osim možda Mejaša)
marijan ban,drazen zanko,zorica kondja,oliver dragojevic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:38

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
dawson wrote:http://www.24sata.hr/show/alen-vitasovic-izasao-iz-hsp-a-giuliano-ostaje-30221
Prvi put čujem!!! Mora da mu je alkohol oštetio mozak.  Jer se stalno hvalio da je ljevičar.
ajd ne seri...mog hspovca bi u ljevicara pretvorio :D

Hehehe,ipak je ljevičar. Nikad nije bio u HSP-u. cheers

Nitko nije zvao ni Alena Vitasovića koji kaže da je uvijek bio ljevičar, tako je glasao na izborima, a "pjevao je uvijek za sve koji su ga zvali, osim ako nisu bili previše desno orijentirani".

- Puno puta sam pjevao za IDS jer to je ipak moj kraj. SDP-ovac, socijalist sam po rođenju..., nastavlja Vitasović, no prekidamo ga prisjećajući se da se svojevremeno učlanio u HSP, koji se baš i ne može ubrojiti u lijeve stranke. "Nisam član HSP-a, to je zajebancija. HSP je meni zadnja opcija u životu, ali i kad bi me zvao HSP i dao novac, pjevao bih za njegovu kampanju.



Ovo morate naglasiti - ne pjevam ni za jednu stranku, pjevam za novac koji nosim doma svojoj ženi i djeci. Ako me zove bilo tko, uvijek sam slobodan pjevati. Neću vikati na svojim koncertima: "Glasajte za ovog ili onog" nego ću pjevati "Jenu noć" i moje ljubavne pjesme. Ljevičar sam uvijek bio i bit ću.

IDS me uvijek ignorirao jer sam 1996. pjevao, ali u HDZ-ovoj kampanji, a ne za HDZ, pa me nakon toga ne zovu previše što je šteta, jer sam ipak domaći čovjek, od ovuda, koji je u Zagreb donio istarsku riječ. Malo me zbog toga srce boli, a drugo je sve okej. Ako me bilo tko pozove, ja ću uvijek pjevati", kaže Vitasović.

http://www.glasistre.hr/vijesti/arhiva/344951
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by vuksadinare Tue 7 Feb - 16:41

he,he...ono iz zajebancije... :)...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99165
2015-09-08


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by L'âme Tue 7 Feb - 16:44

Izvrstan mu je onaj album prije 2-3 godine..inace, uvijek mi zraci pozitivno..pobijedio drogu i postao jaci..odlican umjetnik.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by jastreb Tue 7 Feb - 16:44

vuksadinare wrote:he,he...ono iz zajebancije... :)...
Ma znam njegov lik i djelo i jamčim ti da je lik teška istrijanska komunjara.

No alkohol mu je godinama uništavao mozak i možda su ga pijanog učlanili u HSP.

Inače sva ta istrijanska scena su ljevičari. Od umjerenih poput Langera i Vitasovića do ekstremnih poput dečki iz KUD Idijota i Francija Blaškovića.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by dzango Tue 7 Feb - 16:44

A ja mislio da je Srbin.

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by dzango Tue 7 Feb - 16:44

Jebeno se razume u politiku:

Jasno. Imamo jednog apsolutista u Rusiji, s druge strane imamo jednog koji je vrlo vrući kesten u američkoj vladi, koji ima osjećaj da je jako važan i da nikome nije ništa dužan, a politika je, u principu, vraćanje usluga onima koji su vam omogućili dadođete na vlast. Tako je uvijek bilo i tako je uvijek funkcioniralo. Ali, ti koji se uključuju financijski u politiku ne bacaju pare uludo. Imate li nekoga tko nije nikome ništa dužan i misli da mu nijedan savjet na svijetu ne treba, tada imate vrući kesten.

_________________
Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje - Page 2 Empty Re: Massimo:Evo zašto uvijek podignem čašu za naše branitelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum