ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu - Page 4 Empty Re: Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu

Post by Guest 19/12/2016, 01:26

govinda wrote:
tre911 wrote:
govinda wrote:
tre911 wrote:
Yehudi wrote:


  Svaka ti je ko u Njegoša

 Samo nekima je lakše utjerati u guzicu nego u glavu

A onda kad OPET dobiju po glavi stanovnika.....onda opet u plač
Što tebi nije jasno u upisu, deder pojasni, rusi su nam prodavali oružje za njihovu korist a ne zato što nas vole ili ne vole. Nama je oružje trebalo  i kupovali smo ga na crnom tržištu i u čemu je problem sa ovim tvojim baljezgarijama?
Oruzje devedesetih su zaracenima na Balkanu prodavali Rusi, Ukrajinci, Cesi, Slovaci, Turci, Nijemci, Pakistanci, Iranci. Argentinci..nema ko nam nije prodavao...Rusi prodavali i Hrvatskoj i Srbiji, boleo ih kurac kome prodaju dok dolari stizu...
Pa jasno, oni gledali svoju korist i bolio ih kurac kome prodaju oružje i zato pitam judu u čemu je problem kada počne lizati čmar rusima i pisati hvalospjeve o njihovoj dobroti i ljubavi kada je vidljivo iz aviona da je to sve samo čisti business
mah, cudni su mi ovi rusofili u ovolikom broju na ovom forumu...ne kontam, misle da Putin dijeli ideje evropske desnice?
Ne znam što misle ali vidim da se pogube često.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu - Page 4 Empty Re: Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu

Post by govinda 19/12/2016, 01:28

tre911 wrote:
govinda wrote:

mah, cudni su mi ovi rusofili u ovolikom broju na ovom forumu...ne kontam, misle da Putin dijeli ideje evropske desnice?
Ne znam što misle ali vidim da se pogube često.
smijesno....hrvatski desnicari koji u Putinu vide spas..i nekoga ko ce unistiti EU..barem sam to iscitao iz ovih dosadasnjih upisa na forumu..bas pogubljeni..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu - Page 4 Empty Re: Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu

Post by Guest 19/12/2016, 01:34

govinda wrote:
tre911 wrote:
govinda wrote:

mah, cudni su mi ovi rusofili u ovolikom broju na ovom forumu...ne kontam, misle da Putin dijeli ideje evropske desnice?
Ne znam što misle ali vidim da se pogube često.
smijesno....hrvatski desnicari koji u Putinu vide spas..i nekoga ko ce unistiti EU..barem sam to iscitao iz ovih dosadasnjih upisa na forumu..bas pogubljeni..
Uvijek je bilo da se veliki tuku a mali najebu, treba to sve batalit i potjerat što dalje od svoje kuće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu - Page 4 Empty Re: Ruski ambasador Azimov: Imate sreću da imate tako mudru i talentiranu predsjednicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum