ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Hektorović 8/7/2018, 17:24

Predsjednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem izjavio je da je navijao za Rusiju u utakmici Rusija – Hrvatska na Svjetskom prvenstvu, ističući da je Srbija demokratsko društvo u kome svako može navijati za koga želi.
Jupiter Bem je, odgovarajući na pitanje novinara za koga je navijao u ovom meču, rekao da ne vidi razlog zbog koga bi navijao za protivnike Rusije i napomenuo da bi uvijek navijao za Rusiju kada bi se srela ta dva tima, prenosi Srna.
- Ni ja nisam fasciniran mnogo čime. Nisam oduševljen Tompsonovim pjesmama. I hiljadu puta da bude takva utakmica, navijao bih za Rusiju. Pa neka se nerviraju oni koji žele da se dodvore nekima na Zapadu, rekao je Jupiter Bem prilikom posjete fabrici “Teleoptik” u Zemunu.
Jupiter Bem je rekao i da sada ne zna za koga da navija, primijetivši da će Engleska imati više navijača u Srbiji, nego što je ikad mogla da zamisli.
Utakmicu, na kojoj se Hrvatska pobjedom protiv Rusije poslije izvođenja jedanaesteraca plasirala u finale Mundijala, pratila je na stadionu hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović.

https://sport.avaz.ba/offside/395618/Suljo-navijao-za-rusiju-protiv-hrvatske-a-englezima-porucio-i-ne-slutite-koliko-sad-navijaca-imate-u-srbiji
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by RayMabus 8/7/2018, 17:26

Ma brige me za koga oni navijaju, nek navijaju za kog god hoće, šta me to boli kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by kaya 8/7/2018, 17:35

Sad seljačka vuckova Srbija 15 og stoljeća  i Srbija Lepog  Mice  za Engleze nakon sto se opravila od Rusa?
Pa nije im lako jbt... toliko su timova izmijenili od početka..
Nisu valjda i u dresove investirali...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Serbinho-3 8/7/2018, 17:39

Onima, koji bi da se dodvore Zapadu.

Ko to rece.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Eroo 8/7/2018, 17:39

Hektorović wrote:
- Ni ja nisam fasciniran mnogo čime. Nisam oduševljen Tompsonovim pjesmama.

Šče ne vmerla Ukrajini ni slava ni dolja...

Slava Ukrajini! :D
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by kaya 8/7/2018, 17:49

Serbinho-3 wrote:Onima, koji bi da se dodvore Zapadu.

Ko to rece.
Vucko kenjator.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Guest 8/7/2018, 19:56

Rusi će zbog Skripaljstine, Novičoka i engleske bezobraštine, navijati za Hrvatsku.




Alavi Vučko   pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by vuksadinare 8/7/2018, 20:07

Ne moze delija ili cigan iz njega pobjec da ga jebes
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Hektorović 8/7/2018, 20:25

vuksadinare wrote:Ne moze delija ili cigan iz njega pobjec da ga jebes

On meni pari malo psycho...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by vuksadinare 8/7/2018, 20:36

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Ne moze delija ili cigan iz njega pobjec da ga jebes

On meni pari malo psycho...
pa cigan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Guest 8/7/2018, 20:41

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Ne moze delija ili cigan iz njega pobjec da ga jebesz

On meni pari malo psycho...
pa cigan

sta je onda kolinda vrcala goozicom i cicama pred ocima celog sveta
a predsednica jedne drzave, konkretno vase hrvatske
nije bre ona hostesa ili igracica uz sipku


Last edited by pizzon on 8/7/2018, 20:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by RayMabus 8/7/2018, 20:45

Nezanima me za koga će navijat no ovo s Rusijom očekivano da će večina za Rusiju i sve ok a Englezi nisam baš siguran da su im toliko dragi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Noor 8/7/2018, 20:51

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Ne moze delija ili cigan iz njega pobjec da ga jebesz

On meni pari malo psycho...
pa cigan

sta je onda kolinda vrcala goozicom i cicama pred ocima celog sveta
a predsednica jedne drzave, konkretno vase hrvatske
nije bre ona hostesa ili igracica uz sipku
ma ti kad nju vidiš tebi vrca i frca pred očima...prestani slinit na nju, budi kulturan
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by RayMabus 8/7/2018, 20:56

Ovo s Rusijom to mi je razumljivo zašto je večina navijala za Rusiju no Englezi 

Iskreno da igra Srbija Engleska navija bi za Srbiju samo zato jer Englezi gledaju narode s Balkana s visoka pa da im netko da malo po pički i spusti ih na zemlju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji! Empty Re: Jupiter Bem: I ne slutite koliko sad navijača imate u Srbiji!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum