ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by provocator 7/8/2016, 22:12

Irena Sedmak bila je pripadnica 153. turopoljske brigade kojoj se priključila 1991. godine.

Vi koji ste prodali zemlju za svoj džep, vi koji držite ruku na srcu doksvira (ne samo vaša) himna, vi koji ne priznajete antifašističku borbu u drugom ratu, vi koji žderete i letite helikopterima a građani skupljaju plastične flaše da bi se prehranili – odvratni ste. Morete mi deti soli na rep.
Gadite mi se, pogotovo oni koji ‘najoštrije osuđuju, a ne vide, ne čuju i ne znaju’.
Za OVAKVU domovinu nitko nije obukao uniformu ’91. i stavio šljem na glavu. Zato floskulu ‘imamo Hrvatsku’ prestanite prepisivati od začetnika i pokrovitelja pljačke “lijepe naše” jer vi ju možda imate, ja nemam, uništili ste ju i IZDALI”, napisala je Irena Sedmak.

Prokleta bila... kak se samo usuđuje?!

poveznic

_________________
Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by darth_vader 7/8/2016, 22:25

Još jedna za "kme" temu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by provocator 7/8/2016, 22:27

Drolja... Đubre... Smeće... Niš koristi!

_________________
Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Guest 7/8/2016, 22:32

Baba sve 5 .  Nisi se sama borila.  Sve sama krajnost, ili primaju mirovine ili nemaju što jesti.  Ovu državu može učvrstiti samo beskompromisan i bezuvjetan RAD.  Sve ostalo je drkanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by darth_vader 7/8/2016, 22:33

provocator wrote:Drolja... Đubre... Smeće... Niš koristi!

Zašto je vrijeđas? B-) Pa samo je malo "sjetna" ovih dana... :W


Last edited by jasambrend on 7/8/2016, 22:34; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by provocator 7/8/2016, 22:33

Govno! Smeće! Prokleta bila!

_________________
Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by kic 7/8/2016, 22:37

sve je u perspektivi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by provocator 7/8/2016, 22:41

Kic, hoćeš li me banirati? Red je.

_________________
Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by darth_vader 7/8/2016, 22:41

Čak su i Srbi odustali od kmečanja, ali Index-ovci i Net- ovci se ne daju sa položaja...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by kaya 7/8/2016, 22:43

A jesu je prošle godine zastupali u Kninu ? Kada je Zoki bio premijer. Mislim da jesu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Guest 7/8/2016, 22:44

"Za OVAKVU domovinu nitko nije obukao uniformu ’91. i stavio šljem na glavu"


Dužnost je svoju Domovinu braniti, a ne licitirati količinom razočaranja i osobnih frustracija.   Nadrkana je, to je sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Guest 7/8/2016, 22:45

provocator wrote:Drolja... Đubre... Smeće... Niš koristi!

Tako je! Nek uzgaja turbo paprike i braniteljski paradajz kao svi normalni brantelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by kaya 7/8/2016, 22:49

Jel moze gospođi i onom ercegu staviti opet netko šljem na glavu. Ali malo veći. Da ih ne gledamo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by kic 7/8/2016, 22:51

kofein wrote:"Za OVAKVU domovinu nitko nije obukao uniformu ’91. i stavio šljem na glavu"


Dužnost je svoju Domovinu braniti, a ne licitirati količinom razočaranja i osobnih frustracija.   Nadrkana je, to je sve.

she needs the D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Guest 7/8/2016, 22:58

kaja_333 wrote:Jel moze gospođi i onom ercegu staviti opet netko šljem na glavu. Ali malo veći. Da ih ne gledamo.

Smetaju ti zar ne? Kvare ti lijepu tvoju panoramu? Ma treba otvorit Jasenovac i sve te njurgavce spalit u ciglani isto i sirotinju i sve one pod ovrhama i sve nezaposlene spizdit sa Zyklon B tako da vi državotvorni hrvati i hrvatice imate bezbrižnu lijepu vašu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by kaya 7/8/2016, 23:10

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:Jel moze gospođi i onom ercegu staviti opet netko šljem na glavu. Ali malo veći. Da ih ne gledamo.

Smetaju ti zar ne? Kvare ti lijepu tvoju panoramu? Ma treba otvorit Jasenovac i sve te njurgavce spalit u ciglani isto i sirotinju i sve one pod ovrhama i sve nezaposlene spizdit sa Zyklon B tako da vi državotvorni hrvati i hrvatice imate bezbrižnu lijepu vašu.
Smetaju mi pokvarenjaci. Ovu su predstavljali prošle godine u Kninu ali ove ne pa je ljuta. 
Ti si se opet razjario , ja se ne približavam Pp - u i kidam na desno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by michaellcmacha 7/8/2016, 23:10

Usne Stjepana Gnječa wrote:
provocator wrote:Drolja... Đubre... Smeće... Niš koristi!

Tako je! Nek uzgaja turbo paprike i braniteljski paradajz kao svi normalni brantelji.
kurca bi ona uzgajala, nema se vremena nešto korisnog raditi... ona obilazi lepu našu svrha do zdola.... inače je se sjećam, bila je u 153.-oj velikogoričkoj al nešto kratko i sjećam se da je bila u vojarni u velikoj buni... neki ćato ili tako nešto... treba pitat dragu lovrića on ju bolje pozna... jedno vrijeme smo imali tenkove u boriku iza velike bune pa smo bili gosti u njihovoj vojarni....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by rigbi 7/8/2016, 23:25

zapravo je zakon gledat face koje imaju mirovine od min. 15 tisuca kako drmaju ove od 2 i nanize
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by michaellcmacha 7/8/2016, 23:33

rigbi wrote:zapravo je zakon gledat face koje imaju mirovine od min. 15 tisuca kako drmaju ove od 2 i nanize
toliko mogu imati jedino menageri u audiju... pretpostavljam....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Guest 8/8/2016, 00:34

Inače Aben je sve objasnio.
Dobili smo rat protiv Nacional  Socijalističke Srbije, koja je htjela - jel da , osvojiti životni prostor -lebensraum ovdje

ali smo kasnije izgubili ekonomski rat protiv Nacional Socijalističke Hrvatske, jer su nas post-socijalističke stranke HDZ i SDP razjebali i opljačkali, i onda ljudi imaju osjećaj "koji kurac sam ratovao"..

gle glasovali ste za HDZ i SDP , ovi su lopovlukom i post-socijalističkom ekonomijom razjebali državu itd..

da smo kojim slučajem imali "neoliberalne" vlade poput Poljske, Slovačke, Baltičkih zemalja, danas nitko nebi spominja ovakve stvari..

inače ne znam čemu napadi na mihu koji uzgaja paprike, takvi ljudi koji rade u proizvodnji i hrane ovu državu punu parazita , a paraziti se još rugaju sa njima, nije niti čudno što propadate..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’ Empty Re: Vi možda imate Hrvatsku, ali ja je nemam’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum