ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! 29/12/2016, 16:12

Sto se tice dinama...livakovic bi mozda mogao imati solidnu karijeru,ali je miljama od lovre

Semper je prevara ,njega ce se za 5 godina zaboraviti

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! 29/12/2016, 16:16

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
Otprilike nesto slicno sam mislio reci
Suba, nas najbolji golman od osnutka samostalne nam drzave
Bolji od gabrica,ladica,pletikose ,butine i slicnih 

A kalinic ima to nesto ...vec sam napisao nekoliko puta da imamo dostojnu zamjenu kad suba odstupi jednog dana

Iskreno nije me briga koliko ce hajduk dobiti,iako je dobio premalo
Zao mi je lovre,smatram da je klasa za lige  petice i da nisu morali srljati sa transferom, a sijecanj cijeli tek dolazi
Pa ovo sam ja odma reka, a ne triba ti biti žao Lovre jer je on prvi inzistira na ovom transferu skupa s svojim zastupnicima!

Belgija je dobra , trenutno bolje izvoze od nizozemaca,strasno dobro rade sa mladima i transferiraju  u top klubove
Napravili su strasan zaokret od struparove generacije i eura 2000 ..plodovi og rada ,ideje i realizacije se jasno vide ...repka im je zastrasujuca

Samo ostaje zal,jer mislim da bi lovre bez problema bija jedan od vodecih vratara serie a ili premier lige

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 29/12/2016, 16:16

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:Pisalo se i pričalo da je Halilović plačen 15 milja eura, kad ono...  :):
Dobro si se ovog sitija...
Sta je Zvekan sve onda pisa, horor, koje laži i muljanja, lol...
Veće laži od poljudske stolice i zabune oko Cice i Nane...
:(
a e.
prodaja halilovića je bila jako bitna za hajduk.
otišao je jedan od onih koji zabijaju hajduku u 90+.
isto kao što je bilo bitno što se prodao rog.

i prodaja soudanija, ako se desi, će biti bitna za hajduk...
U kojem kontekstu mi spominjemo transfer Halilovica, genije?
Mislija san da si inteligentniji od Zvekana i da ti se ne triba crtat...
;)
tvoj učenik je, kako bi obranio postignutu cijenu za transfer kalinića, povukao paralelu s prodajom halilovića i postignutom cijenom u tom transferu.

kako su ti transferi neusporedivi, što zbog činjenice da je jedan golman, a drugi ofenzivni vezni, što zbog godina starosti i što je lova za jednog hajdukova, a za drugog dinamova malo sam sprdao tvog učenika.

usporediti se mogu transferi pašalića, roga, halilovića, balića, caktaša i eventualno brekala koji krilni napadač...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 16:16

Ziil Los Dii ! wrote:
fridrih_niche wrote:Suba je sad jedan od najboljih golmana svita...
I to je jedino bitno...
A Kale je na tom putu...
;)
Otprilike nesto slicno sam mislio reci
Suba, nas najbolji golman od osnutka samostalne nam drzave
Bolji od gabrica,ladica,pletikose ,butine i slicnih 

A kalinic ima to nesto ...vec sam napisao nekoliko puta da imamo dostojnu zamjenu kad suba odstupi jednog dana

Iskreno nije me briga koliko ce hajduk dobiti,iako je dobio premalo
Zao mi je lovre,smatram da je klasa za lige  petice i da nisu morali srljati sa transferom, a sijecanj cijeli tek dolazi
Potpis od A do Ž...
(Y)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 29/12/2016, 16:17

kaj imamo 2 ampera  :roll
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 16:19

Ziil Los Dii ! wrote:

Belgija je dobra , trenutno bolje izvoze od nizozemaca,strasno dobro rade sa mladima i transferiraju  u top klubove
Napravili su strasan zaokret od struparove generacije i eura 2000 ..plodovi og rada ,ideje i realizacije se jasno vide ...repka im je zastrasujuca

Samo ostaje zal,jer mislim da bi lovre bez problema bija jedan od vodecih vratara serie a ili premier lige
Pa da, on vrijedi više, vrijedi za bolju ligu i bolji klub. Ne znam kako sljepci nisu prepoznali, koji sve golmani brane u najjačim ligama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 29/12/2016, 17:25

Belgija je samo prolazna stanica za kalinića.

najkasnije za dvije sezone lovre seli u neku od liga petice i to u ne bilo kakav klub...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 29/12/2016, 17:34

Ziil Los Dii ! wrote:
fridrih_niche wrote:Suba je sad jedan od najboljih golmana svita...
I to je jedino bitno...
A Kale je na tom putu...
;)
Otprilike nesto slicno sam mislio reci
Suba, nas najbolji golman od osnutka samostalne nam drzave
Bolji od gabrica,ladica,pletikose ,butine i slicnih 

A kalinic ima to nesto ...vec sam napisao nekoliko puta da imamo dostojnu zamjenu kad suba odstupi jednog dana

Iskreno nije me briga koliko ce hajduk dobiti,iako je dobio premalo
Zao mi je lovre,smatram da je klasa za lige  petice i da nisu morali srljati sa transferom, a sijecanj cijeli tek dolazi
Kalinić će se za godinu dvije prodati u lige petice za duplo veću lovu!!! Sigurno. Samo još malo popravi igru nogom ...
Kalinić je pravi primjer što znaći prodavati se iz kluba, koji se ne pojavljuje u Europi i iz prvaka. Tako da tvrdnja da bi ovako kvlaitetan golman iz Dinama otišao barem za 7-8 milijuna ima osnove ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 29/12/2016, 17:35

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:

Belgija je dobra , trenutno bolje izvoze od nizozemaca,strasno dobro rade sa mladima i transferiraju  u top klubove
Napravili su strasan zaokret od struparove generacije i eura 2000 ..plodovi og rada ,ideje i realizacije se jasno vide ...repka im je zastrasujuca

Samo ostaje zal,jer mislim da bi lovre bez problema bija jedan od vodecih vratara serie a ili premier lige
Pa da, on vrijedi više, vrijedi za bolju ligu i bolji klub. Ne znam kako sljepci nisu prepoznali, koji sve golmani brane u najjačim ligama...
Nije samo do kupaca ... robu treba znati prodati!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 17:38

sitting_bull wrote:Belgija je samo prolazna stanica za kalinića.

najkasnije za dvije sezone lovre seli u neku od liga petice i to u ne bilo kakav klub...
Vidiš da možeš nesto i normalno napisat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 29/12/2016, 19:10

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:Belgija je samo prolazna stanica za kalinića.

najkasnije za dvije sezone lovre seli u neku od liga petice i to u ne bilo kakav klub...
Vidiš da možeš nesto i normalno napisat...
;)
vidim kako ti i tvoj učenik povremeno imate svijetle trenutke pa vam oči nisu zakrvavljene dok čitate...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 29/12/2016, 19:21

Pletikosa - 800 tisuća eura je u ono vrijeme bio fantastičan novac za golmana koji je u cijeloj karijeri odbranio fantastično jednu jedinu utakmicu i to prvu na golu hajduka (Dinamo u Zagrebu). Najbolja iduća bila mu je na nategnutih 60 % od te prve.
Subašić - 1 milja eura također je bio strašno dobar novac za golmana koji je u HNL-u bio predmet sprdnje čak i vlastitih navijača. Ako ćemo biti objektivni, priznat ćemo da je on golman ove kvalitete kakav je sada, postao vani i unazad 2 godine.
Kalinić- ove 3,1 milje eura su potpuno realan novac za njega, jer dolazi iz HNL-a i jer dolazi iz kluba kojeg na nogometnoj karti Europe nema. Pustite priče o A. Vili i navodnoj ponudi od 7-8 milja eura. Ljudi su to možda i ponudili, ako su uopće ponudili, iz čiste zajebancije, jer je nemoguće da i sami nisu znali da za njega nemogu dobiti radnu dozvolu. Sa 26 na leđima nemože proći k'o talenat, a nema dovoljan broj utakmica u reprezentaciji.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 19:53

Ziil Los Dii ! wrote:Sto se tice dinama...livakovic bi mozda mogao imati solidnu karijeru,ali je miljama od lovre

Semper je prevara ,njega ce se za 5 godina zaboraviti
Ovo s Livakovićem nema veze s pameću. Kakvim miljama od Kalinića? Dečko ima 20 godina. Gdje je Kale bio s 20 godina? I po čemu je Šemper sad odjednom prevara. On je žrtva glupana koji su ga gurnuli na gol u LP u doba kad je Dinamo igrao najgori nogomet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 29/12/2016, 19:59

livaković ispucava bolje loptu nogom nego kalinić a to kod ampera ima veliki značaj  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 29/12/2016, 21:12

John McClane wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Sto se tice dinama...livakovic bi mozda mogao imati solidnu karijeru,ali je miljama od lovre

Semper je prevara ,njega ce se za 5 godina zaboraviti
Ovo s Livakovićem nema veze s pameću. Kakvim miljama od Kalinića? Dečko ima 20 godina. Gdje je Kale bio s 20 godina? I po čemu je Šemper sad odjednom prevara. On je žrtva glupana koji su ga gurnuli na gol u LP u doba kad je Dinamo igrao najgori nogomet.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 29/12/2016, 21:13

pičkaodčoveka wrote:livaković ispucava bolje loptu nogom nego kalinić a to kod ampera ima veliki značaj  :coffee
Tu je Šemper još bolji, a obojica su mladi ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 21:49

sat2 wrote:
Kalinić će se za godinu dvije prodati u lige petice za duplo veću lovu!!! Sigurno. Samo još malo popravi igru nogom ...
Kalinić je pravi primjer što znaći prodavati se iz kluba, koji se ne pojavljuje u Europi i iz prvaka. Tako da tvrdnja da bi ovako kvlaitetan golman iz Dinama otišao barem za 7-8 milijuna ima osnove ....
Ako je točno ovo što pišeš, a uzimajući u obzir činjenicu da Dinamo nikad nije proda golmana za približno toliki iznos ko Hajduk Kalinića (ispravi me ako sam nekog zaboravija) onda dolazimo do zaključka da Dinamo u zadnjih cca 15 pa možda i 20 godina nije ima golmana niti 50% kvalitete kakve ima Kalinić...  ;)  A primjerice Kelava je igra s Dinamo i u EL i LP, štoviše uveja je jedne godine svojim obranama klub u LP, a prodan je za 600 tisuća eura. Koliko li je onda Kale bolje golman od njega...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 21:51

sat2 wrote:
Nije samo do kupaca ... robu treba znati prodati!
Istina,da kojim slučajem Stipica uvede Hajduk u LP virujem da bi ga Hajduk utopija za više od 600 tisuća eura...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! 29/12/2016, 22:46

John McClane wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Sto se tice dinama...livakovic bi mozda mogao imati solidnu karijeru,ali je miljama od lovre

Semper je prevara ,njega ce se za 5 godina zaboraviti
Ovo s Livakovićem nema veze s pameću. Kakvim miljama od Kalinića? Dečko ima 20 godina. Gdje je Kale bio s 20 godina? I po čemu je Šemper sad odjednom prevara. On je žrtva glupana koji su ga gurnuli na gol u LP u doba kad je Dinamo igrao najgori nogomet.

Livakovic nikad nece biti bolji od kalinica
A semper moze biti samo novi loncaric

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 22:52

Ziil Los Dii ! wrote:

Livakovic nikad nece biti bolji od kalinica
A semper moze biti samo novi loncaric
Dat ćemo vam na posudbu. Birajte: Letica ili Grbić kad već ne znate golmana proizvesti...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/12/2016, 22:55

hajduk srećom zna, proizveli koljeno subašića
i ovaj zadnji kako se zove što mu je vrhunac karijere belgijska liga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 48 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum