ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/12/2016, 13:53

fridrih_niche wrote:A po tebi, za bit dobar tovar moraš bit na platnom spisku kriminalca koji je unistija nogomet...
Sapienti sat...
;)

zašto ste mu dopustili da izvuče lovu iz hajduka pa propadate?

kod vas sve amper do ampera...

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:13

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Jel to onaj klubic koji je glumio zastavice za slalom Tomecaku svojedobno...neka kmece malo i oni sad...mada nisam gledao pa ne znam da li je opravdano uopće...
Ne Tomecaku, nego Mandzi...
Od 3:1 za Cibaliju do 3:4 za Dinamo u deset minuta...
Ista praksa ka i sa Loksom...
I onda imaju obraza prozivat, lol...
;)
Ne zna se ko više laže i izmišlja. Dakle, Cibalia je povela 1:0 u prvom poluvremenu, oko 70. minute mislim Pavičić skida paučinu za 2:0, Jurčić uvodi Tomečaka koji inicira preokret na 2:3, ali Cibalia opet izjednačava u zadnjoj minuti, da bi mislim Sammir zabio za pobjedu u nadoknadi. Sjećam se utakmice i tu nema sigurno nikakve namještaljke, Cibalia je odigrala maestralno 70-ak minuta, uspjeli su se vratiti nakon 2:3, ali dalje nije išlo. Puno sreće za Dinamo i ključno je bilo uvođenje Tomečaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:18

Kod vas sve beskičmenjak do beskičmenjaka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:20

Tommy Ramone wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Jel to onaj klubic koji je glumio zastavice za slalom Tomecaku svojedobno...neka kmece malo i oni sad...mada nisam gledao pa ne znam da li je opravdano uopće...
Ne Tomecaku, nego Mandzi...
Od 3:1 za Cibaliju do 3:4 za Dinamo u deset minuta...
Ista praksa ka i sa Loksom...
I onda imaju obraza prozivat, lol...
;)
Ne zna se ko više laže i izmišlja. Dakle, Cibalia je povela 1:0 u prvom poluvremenu, oko 70. minute mislim Pavičić skida paučinu za 2:0, Jurčić uvodi Tomečaka koji inicira preokret na 2:3, ali Cibalia opet izjednačava u zadnjoj minuti, da bi mislim Sammir zabio za pobjedu u nadoknadi. Sjećam se utakmice i tu nema sigurno nikakve namještaljke, Cibalia je odigrala maestralno 70-ak minuta, uspjeli su se vratiti nakon 2:3, ali dalje nije išlo. Puno sreće za Dinamo i ključno je bilo uvođenje Tomečaka.
Da, da...
A Mandzo je, u biti, bolji slalomaš i od Kostelica, kako ih je bija naniza...
Ka da su prazna vrata...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:22

Okani se laži i izmišljanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:24

Nesto mi ne radi YouTube, Al nać cu taj gol i zalipit ga odi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:28

Prvo si lagao o kretanju rezultata, a sad je očito da uopće nisi ni gledao utakmicu. Ne moraš tražit You Tube. I ja mogu reći da su se igrači Dinama sad izmicali onom kmici iz Juvea kod prvog gola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:31


Hajduk Split - Page 25 Img_2210
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 14:44

Čekam još uvijek dokaze o namještaljki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/12/2016, 14:57

Tommy Ramone wrote:Čekam još uvijek dokaze o namještaljki.
najmešteno isto kao i da real izvlači napolija,a barca psg-a

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/12/2016, 14:58

fridrih_niche wrote:
Tommy Ramone wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Jel to onaj klubic koji je glumio zastavice za slalom Tomecaku svojedobno...neka kmece malo i oni sad...mada nisam gledao pa ne znam da li je opravdano uopće...
Ne Tomecaku, nego Mandzi...
Od 3:1 za Cibaliju do 3:4 za Dinamo u deset minuta...
Ista praksa ka i sa Loksom...
I onda imaju obraza prozivat, lol...
;)
Ne zna se ko više laže i izmišlja. Dakle, Cibalia je povela 1:0 u prvom poluvremenu, oko 70. minute mislim Pavičić skida paučinu za 2:0, Jurčić uvodi Tomečaka koji inicira preokret na 2:3, ali Cibalia opet izjednačava u zadnjoj minuti, da bi mislim Sammir zabio za pobjedu u nadoknadi. Sjećam se utakmice i tu nema sigurno nikakve namještaljke, Cibalia je odigrala maestralno 70-ak minuta, uspjeli su se vratiti nakon 2:3, ali dalje nije išlo. Puno sreće za Dinamo i ključno je bilo uvođenje Tomečaka.
Da, da...
A Mandzo je, u biti, bolji slalomaš i od Kostelica, kako ih je bija naniza...
Ka da su prazna vrata...
:8)
zato i je igrač za bayern,atletiko i juve jer su za njega protivnici u HNLu šala mala

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 15:01

Veća mi namještaljka izgleda ono Hajduk-Dinamo 2:3, nakon 2:0 Hajduka. Ili sad Bournemouth:Liverpool.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 15:02

muckodjubre wrote:
zato i je igrač za bayern,atletiko i juve jer su za njega protivnici u HNLu šala mala
:D
Nikad Mandžo nije bija igrač koji će predriblati nekoliko igrača i zabiti gol. Bio je neumorni trkač i borac, a igrač, pravi igrač je postao tek u Njemačkoj, u Wolsfburgu. Samo ti to ne znaš jer ne pratiš igrače u tako tim drugorazrednim klubovima tipa Wolsfburg...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/12/2016, 15:08

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
zato i je igrač za bayern,atletiko i juve jer su za njega protivnici u HNLu šala mala
:D
Nikad Mandžo nije bija igrač koji će predriblati nekoliko igrača i zabiti gol. Bio je neumorni trkač i borac, a igrač, pravi igrač je postao tek u Njemačkoj, u Wolsfburgu. Samo ti to ne znaš jer ne pratiš igrače u tako tim drugorazrednim klubovima tipa Wolsfburg...  lol!
vrhunske igrače poput najbioljega hrvatskoga napadača mandže uvijek pratim,a wolfsburg je bio prvak njemačke sezonu ili dvije prije nego je mandžo došao...tako da,samo ti prati to što već pratiš hahaha

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/12/2016, 15:10

tko bi pratio sve te kojekakve hrvatske igrače koji igraju po euro klubovima santini,kale,čop,vrdoljak,tičinović pa onaj tonći kukoč itd

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/12/2016, 15:12

fridrih_niche wrote:Kod vas sve beskičmenjak do beskičmenjaka...
;)
A ti si karakter jer si Hajdukovac i Dalmatinac?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/12/2016, 15:16

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Jel to onaj klubic koji je glumio zastavice za slalom Tomecaku svojedobno...neka kmece malo i oni sad...mada nisam gledao pa ne znam da li je opravdano uopće...
Ne Tomecaku, nego Mandzi...
Od 3:1 za Cibaliju do 3:4 za Dinamo u deset minuta...
Ista praksa ka i sa Loksom...
I onda imaju obraza prozivat, lol...
;)
Kao i ona u Splitu ... od 2:0 do 2:3 ....
Spinaj koliko oces, al utakmica u Vinkovcima je bija poklon bon za Maminja...
;)
Da da ... tako ste govorili za Lokomotiva- Dinamo 3:4 - Soudani u sudačkoj nadoknadi da bi tjedan poslije to isto doživjeli usred Splita. I tada ste se dernjali kako je dogovoreno sa Lokomotivom, a poslije Splita čmrljica ... tako da o spinu nema ni govora.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/12/2016, 15:18

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
fridrih_niche wrote:Ogledni primjer prodane utakmice...
Ka i Dinamo - Arsenal...
;)

Naravno . misljenje nas koji smo to gledali je sekundarno naspram filozofije maloumnika iz splita 

Nije ni cudo sto vam se svi smiju
A koji su to svi?!?

Pa eto,ja sam iša živiti vanka, upozna čovika ima cca 45 godina, dosta prati nogomet i zna naše igrače, dosta njih (za razliku od nekih koji kažu prate samo ove u velikim klubovima, tip mi je priča ne samo o Mandžukiću kako je dobar nego i primjerice Kaliniću). Pričamo o nogometu,pita me za koji klub navijam, kažem Hajduk iz Splita, e kaže tip da je za taj klub čuja još prije 20-ak godina i prvi klub iz Hrvatske za koji zna. I pita mene tip, a koji je ono vaš klub šta se sramoti u LP?  :D

Živa istina,pa sad nemoj virovati.

Pogotovo tribaš uzeti u obzir da su zadnje 2-3 godine po mnogim poznatim medijima vani ispisani mnogi članci o stanju u našem nogometu, privilegiranosti, o tome kako je jedan klub u prvu ligu progura svoju drugu momčad i još puno toga, kao u zadnje vrime optužnice protiv čelnih ljudi, sudačko mafiji (osuđenoj). To im nije samo komično, nego i tragikomično... 

Tako da, budi siguran da se najmanje smiju nama iz Splita,Dalmacije, mi ni ne igramo neku ulogu u Europi, pa se ni ne blamiramo. Nama se smiju samo takvi kao ti, neiformirani jebivjetar koji samo zna srati gluposti. Smijali su se i još neki, primjerice ovi iz Rijeke nakon prosvjeda na rivi, a sad se bogami više ne smiju...  ;)
Kako da ti ne vjerujemo ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 15:21

Glupo je ista pisat, to je jedina istina...
Svi se tvrdoglavo drže svojih istina i negiraju drugu stranu i to je to...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/12/2016, 15:24

fridrih_niche wrote:Glupo je ista pisat, to je jedina istina...
Svi se tvrdoglavo drže svojih istina i negiraju drugu stranu i to je to...
;)
Zašto ... istina je da je Dinamo dobio i Lokomotivu i Hajduk i tada Cibaliju u preokretu! Kada tu ideš praviti razliku onda se možeš saplesti o istinu ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/12/2016, 15:26

Istina je da nijedna titula Dinama nije legalna i da ste kriminalna organizacija koja je hadezeovski uništila ligu i 'repku'...
E to je istina kad si već ekspert za istine...
I ako ideš to negirat samo se možeš zaplest...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum