ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 30 Dec - 21:56

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Kalinić će se za godinu dvije prodati u lige petice za duplo veću lovu!!! Sigurno. Samo još malo popravi igru nogom ...
Kalinić je pravi primjer što znaći prodavati se iz kluba, koji se ne pojavljuje u Europi i iz prvaka. Tako da tvrdnja da bi ovako kvlaitetan golman iz Dinama otišao barem za 7-8 milijuna ima osnove ....
Ako je točno ovo što pišeš, a uzimajući u obzir činjenicu da Dinamo nikad nije proda golmana za približno toliki iznos ko Hajduk Kalinića (ispravi me ako sam nekog zaboravija) onda dolazimo do zaključka da Dinamo u zadnjih cca 15 pa možda i 20 godina nije ima golmana niti 50% kvalitete kakve ima Kalinić...  ;)  A primjerice Kelava je igra s Dinamo i u EL i LP, štoviše uveja je jedne godine svojim obranama klub u LP, a prodan je za 600 tisuća eura. Koliko li je onda Kale bolje golman od njega...  ;)
Puno puno bolji! I da, u zadnjih 10-15 godina Dinamo nije stvorio kvalitetnog golmana dok su u Hajduku golmani najbolji izvozni proizvod.
Pa da, zato je prodan za 3,1 miljun eura, a mislim da Dinamo nikad nije proda golmana ni za miljun eura (koliko ja znam, ispravi me ako grišim) ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Fri 30 Dec - 22:02

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Kalinić će se za godinu dvije prodati u lige petice za duplo veću lovu!!! Sigurno. Samo još malo popravi igru nogom ...
Kalinić je pravi primjer što znaći prodavati se iz kluba, koji se ne pojavljuje u Europi i iz prvaka. Tako da tvrdnja da bi ovako kvlaitetan golman iz Dinama otišao barem za 7-8 milijuna ima osnove ....
Ako je točno ovo što pišeš, a uzimajući u obzir činjenicu da Dinamo nikad nije proda golmana za približno toliki iznos ko Hajduk Kalinića (ispravi me ako sam nekog zaboravija) onda dolazimo do zaključka da Dinamo u zadnjih cca 15 pa možda i 20 godina nije ima golmana niti 50% kvalitete kakve ima Kalinić...  ;)  A primjerice Kelava je igra s Dinamo i u EL i LP, štoviše uveja je jedne godine svojim obranama klub u LP, a prodan je za 600 tisuća eura. Koliko li je onda Kale bolje golman od njega...  ;)
Puno puno bolji! I da, u zadnjih 10-15 godina Dinamo nije stvorio kvalitetnog golmana dok su u Hajduku golmani najbolji izvozni proizvod.
Pa da, zato je prodan za 3,1 miljun eura, a mislim da Dinamo nikad nije proda golmana ni za miljun eura (koliko ja znam, ispravi me ako grišim) ;)
Trebaš moje priznanje ovjereno kod javnog bilježnika?
Kalinića je prodala za tu cijenu njegova kvaliteta (nije ju bitno podiglo nastupanje za reprezentaciju!?), a veću cijenu mu je moglo dati nastupanje u Europi i dobar prodavatelj ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 30 Dec - 22:33

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Kalinić će se za godinu dvije prodati u lige petice za duplo veću lovu!!! Sigurno. Samo još malo popravi igru nogom ...
Kalinić je pravi primjer što znaći prodavati se iz kluba, koji se ne pojavljuje u Europi i iz prvaka. Tako da tvrdnja da bi ovako kvlaitetan golman iz Dinama otišao barem za 7-8 milijuna ima osnove ....
Ako je točno ovo što pišeš, a uzimajući u obzir činjenicu da Dinamo nikad nije proda golmana za približno toliki iznos ko Hajduk Kalinića (ispravi me ako sam nekog zaboravija) onda dolazimo do zaključka da Dinamo u zadnjih cca 15 pa možda i 20 godina nije ima golmana niti 50% kvalitete kakve ima Kalinić...  ;)  A primjerice Kelava je igra s Dinamo i u EL i LP, štoviše uveja je jedne godine svojim obranama klub u LP, a prodan je za 600 tisuća eura. Koliko li je onda Kale bolje golman od njega...  ;)
Puno puno bolji! I da, u zadnjih 10-15 godina Dinamo nije stvorio kvalitetnog golmana dok su u Hajduku golmani najbolji izvozni proizvod.
Pa da, zato je prodan za 3,1 miljun eura, a mislim da Dinamo nikad nije proda golmana ni za miljun eura (koliko ja znam, ispravi me ako grišim) ;)
Trebaš moje priznanje ovjereno kod javnog bilježnika?
Kalinića je prodala za tu cijenu njegova kvaliteta (nije ju bitno podiglo nastupanje za reprezentaciju!?), a veću cijenu mu je moglo dati nastupanje u Europi i dobar prodavatelj ...


Ma je, a ja mislija da jednog 26-njaka prodaje njegova frizura...  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sat 31 Dec - 0:49

nevjerojatno koliko je budaletina amper sada pametan i koliko sere s kalinićevom cijenom uspoređujući je sa transferima Dinamovih golmana jer je kalinićeva cijena veća, premda je dinamo ponudu za šempera od 3.000.000€ glatko odbio.
subašić je prodan za 1.000.000€, a stipe Pletikosa za 800.000€. Blažević je otišao besplatno isto kao i tomić i Ranilović.

niti slova u tim pisanijama o tome kako je gotovo  svaki hajdukov igrač prodan debelo ispod cijene koju su postizali dinamovi igrači kad su odlazili iz dinama.
primjera radi najveću je cijenu hajduk postigao s Kalinićem za 7.500.000€, ibričić je prodan za 5.000.000€, kranjčar za 4.500.000€ dok je srna prodan za 1.200.000€!

istovremeno dinamo je postizao višestruko veće cijene za svoje igrače pa su tako prodali jozu Šimunovića za 7.500.000€, jedvaja za 5.000.000€, brekala za 6.000.000€ i još davno hrvoja ćalu za 2.200.000€.

dakle, hajduk je prodao kalinića za 3 miceka i amper ne prestaje pisati o tome kao o sjajnom poslu hajduka premda će se stvarna vrijednost kalinića vidjeti kad bude odlazio iz genta i kad gent naplati ono što hajduk iz raznoraznih razloga ne može i ne zna. 
u zadnjih 15-tak godina hajduk nije napravio više od 20 transfera kojima je vrijednost bila veća od jednog miceka, a manja od 4 miceka.

grubi podaci zapravo govore više o nesposobnosti hajdukovih uprava i agenata da napravi pravi transfer čak i kad ima u izlogu takvu kvalitetu kao što je kalinić, a s druge strane otkriva kako stanje financija u hajduku nije baš tako bajno kao što se pokušava prikazati...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Sat 31 Dec - 11:14

jalni sitting  ;)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 31 Dec - 11:21

Subašić za 1 milju, Pletikosa za 800 tisuća, Runje besplatno, Kelava za 600 tisuća, Butina besplatno, a Kalinić za 3.1 miljun eura...  :) 
Odlasci reprezentativaca, u nekim već zrelim godinama iz HNL-a. Transfer Kalinić jest nedovoljan, ali opet najbolji i rekordan.

A sad stvarno završavam ovu priču, jer neki su toliko dosadni i još duplo toliko glupi...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sat 31 Dec - 13:11

amper1950 wrote:Subašić za 1 milju, Pletikosa za 800 tisuća, Runje besplatno, Kelava za 600 tisuća, Butina besplatno, a Kalinić za 3.1 miljun eura...  :): 
Odlasci reprezentativaca, u nekim već zrelim godinama iz HNL-a. Transfer Kalinić jest nedovoljan, ali opet najbolji i rekordan.

A sad stvarno završavam ovu priču, jer neki su toliko dosadni i još duplo toliko glupi...  :):
dobro, završimo ovu priču.

aj'mo sad o tome kako su sušić, balić, caktaš, kouassi, pašalić, milić, milović, maloča i još njih 10-tak iz hajduka prodani za cijenu jednog pjace...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 11:48

Hajduk Split - Page 50 15873200_1302169726524578_6522855619950584703_n

Broj članova u 2017-oj!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 12:10

Osa ona mali Ismar iz Ajduka,  ex kapetan BiH nije bija dobar za stoljetnog diva

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 12:12

Naravno da san član najvećeg sportskog kolektiva na Balkanu!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 12:22

fridrih_niche wrote:Naravno da san član najvećeg sportskog kolektiva na Balkanu!
<3
Hrvatska nije na Balkanu

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 12:22

Ili si clan zvezde?

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=15308

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum