ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desetorica najboljih

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:29

bogomdani wrote:
zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Tu i Rangeri spadaju


Ne oni su united stats army special  operations command. Ili ti USASOC a ne DELTA
Nisi me shvatio,ali ni ja nisam bio bas jasan..naravno da su oni nes zasebno

https://en.wikipedia.org/wiki/75th_Ranger_Regiment_(United_States)

Legendarna američka jedinica iz WW2

Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by jastreb 14/8/2015, 10:02

lone_gunman wrote:po meni najjača vojska na svijetu je izraelska s obzirom u kakvom okruženju žive još od drugog svjetskog rata,njihova djeca se od malena uče militarističkom načinu života i obučavaju da budu u permanentnom stanju gotovosti,također je i mossad najbolja obavještajna služba svih vremena.. :sherlock

Točno.

Izrael je primijenio doktrinu ONO i DSZ,što će reći svi smo mi obrana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Riplex 14/8/2015, 13:02

albatros wrote:Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.


ajde bogati, svaki iz postrojbe Garavi ima punu šaku mundžoski ljiljana. To je bagra koja se samo dreči.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by jastreb 14/8/2015, 13:42

Ti  misliš na ISIL-ovce,i to se slažem,ali afganistanski talibani su stahovito dobri i hrabri borci.

Uostalom pogledaj malo na YT razgovore sa US vojnicima koji su bili u okršajima sa njima.

Također od tih kozojebaca,su Čečeni dobri i fanatični borci.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by melkior 14/8/2015, 15:06

albatros wrote:
zgdosada wrote:
albatros wrote:Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.


Daj nemoj biti smiješan i uspoređivati jedinice za specijanla djelovnja i talibane. I to ne naše nego bilo koje vojske svijeta. Ovi dečki su vojnice s disciplinom školavanjem. A ne pijana i drogirana bagra koja kolje koga stigne. I ne brini režu glave puno bolje od kozeojeba. Samo im je to malo ispod nivoa.
Talibani su,za razliku od većine ISIL-ovih pripadnika,odlični borci.

Baš sam gledao jednu emisiju u kojoj ih američki vojnici koji su sa njima imali okršaje,jako, jako hvale.

Pa baš su talibanski prethodnici-mudžahedini ogromne jade zadavali tada najjačoj vojsci svijeta-sovjetskoj.
Dobri su talibani iz zasjede...ali sa specijalcima u otvorenoj borbi ne bi imali šanse.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Stanojko 14/8/2015, 15:21

Bradati cetnici! :starac

_________________
Desetorica najboljih - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 15:46

lone_gunman wrote:po meni najjača vojska na svijetu je izraelska s obzirom u kakvom okruženju žive još od drugog svjetskog rata,njihova djeca se od malena uče militarističkom načinu života i obučavaju da budu u permanentnom stanju gotovosti,također je i mossad najbolja obavještajna služba svih vremena.. :sherlock
ovisi hezbollah koji nema avijaciju, tenkove itd, satelitet.. itd.. poprilično ih je ujeba.. nemora značit da je ročni vojnik išta bolji od profesionalca.. hezbollah su fanatici specijalci i takvi su najopasnija ekipa.. ročna vojska i nije, pazite ročna vojska je "prosjek" i ništa drugo. prosječni muškarac i prosječna obuka - prosječan vojnik... malo ljudi mogu postati specijalci.. recimo iman frenda, ode šetat pješice na gospu u sinj, i odmah upala oka čim ga malo vjetar duva .. itd.. većina ljudi su takva.. specijalci su "krema društva" njih par %, ti će 10dana bez hrane, postaviti mine, ubiti i ići nazad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 18:21

Ovdje ima vjernih citatelja VP dosta. Svejedno, citao sam danas clanak, velika cestitka, puno srece i nadam se da ce staviti svoje rucice na one koji su oteli i ubili Tomislava Salopeka!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih - Page 2 Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum