ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desetorica najboljih

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Desetorica najboljih Empty Desetorica najboljih

Post by Guest 13/8/2015, 16:58

http://www.vecernji.hr/hrvatska/desetorica-najboljih-spremna-za-operacije-na-kopnu-u-moru-zraku-1019121

Svaka čast dečkima i sretno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 13/8/2015, 17:13

decki izgledaju kao black-ops-ovci..gdje god isli(prasiti gaćove Khozoepima),Bog im u pomoci.. :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by jastreb 13/8/2015, 19:53

Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 13/8/2015, 20:21

albatros wrote:Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.


Daj nemoj biti smiješan i uspoređivati jedinice za specijanla djelovnja i talibane. I to ne naše nego bilo koje vojske svijeta. Ovi dečki su vojnice s disciplinom školavanjem. A ne pijana i drogirana bagra koja kolje koga stigne. I ne brini režu glave puno bolje od kozeojeba. Samo im je to malo ispod nivoa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 13/8/2015, 21:08

Inace americki black-ops-ovci u Afganistanu vise ponasanjem,izgledom i smradom pirat podsjecaju na talibane..smrde kao jarci.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by jastreb 13/8/2015, 21:12

zgdosada wrote:
albatros wrote:Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.


Daj nemoj biti smiješan i uspoređivati jedinice za specijanla djelovnja i talibane. I to ne naše nego bilo koje vojske svijeta. Ovi dečki su vojnice s disciplinom školavanjem. A ne pijana i drogirana bagra koja kolje koga stigne. I ne brini režu glave puno bolje od kozeojeba. Samo im je to malo ispod nivoa.
Talibani su,za razliku od većine ISIL-ovih pripadnika,odlični borci.

Baš sam gledao jednu emisiju u kojoj ih američki vojnici koji su sa njima imali okršaje,jako, jako hvale.

Pa baš su talibanski prethodnici-mudžahedini ogromne jade zadavali tada najjačoj vojsci svijeta-sovjetskoj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 13/8/2015, 21:12

Ebeni su istina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 08:54

albatros wrote:
zgdosada wrote:
albatros wrote:Uza sve poštovanje,mislim da u borbi sa kozobludima ne bi imali šanse.

Tu neće biti vajde bez starijih i iskusnijih,pa makar i u kondiciji slabijih vojnika.


Daj nemoj biti smiješan i uspoređivati jedinice za specijanla djelovnja i talibane. I to ne naše nego bilo koje vojske svijeta. Ovi dečki su vojnice s disciplinom školavanjem. A ne pijana i drogirana bagra koja kolje koga stigne. I ne brini režu glave puno bolje od kozeojeba. Samo im je to malo ispod nivoa.
Talibani su,za razliku od većine ISIL-ovih pripadnika,odlični borci.

Baš sam gledao jednu emisiju u kojoj ih američki vojnici koji su sa njima imali okršaje,jako, jako hvale.

Pa baš su talibanski prethodnici-mudžahedini ogromne jade zadavali tada najjačoj vojsci svijeta-sovjetskoj.
Ponavljam ti usporedba tabliana koji su pručeni vojnici i jedinici za specijalna djelovanja samo pokazuje da ne znaš o čemu govoriš. I žuti mravi bili su dobro vojnici. Odlični vojnici ali to se ne može uopće uspoređivati s jedinicom za specijalna djelovanja jer to su najbolji od najboljih i svakoj vojci. Školovani za borbe na raznim uvjetima. Padobanici su inaće perijanica svake vojske svijeta. Vrh psihofizičke obuke svake skoro vojske. Sve takve jedince recimo SAS, KSK, BFE, SPETNAZ ili koga več hočeš školavni su za izvođenje najkompleksnijih akcija uz minimalnu podršku vrlo često duboko iza neprijateljskih linija. Ti dečki nisu postali vojnici danas. Oni iz izabrani iz svih jedinica hrvatske vojske njih 70 prošlo je najtežu obuku koja vojska može ponuditi i ostalo ih he 10 najboljih. Pogledajte malo o kakvoj vrsti ljudi se rade. Od ovakvih pametni bježe a glupi umiru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 08:57

bogomdani wrote:Inace americki black-ops-ovci u Afganistanu vise ponasanjem,izgledom i smradom pirat podsjecaju na talibane..smrde kao jarci.. :clown

Američka jedina za specijalna djelovanja ili ti DELTA nije bila u afganistanu. Oni su za takve akcije tamo koristili plačenike. Black Water ili ti Academy LLC danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 08:58

bogomdani wrote:Inace americki black-ops-ovci u Afganistanu vise ponasanjem,izgledom i smradom pirat podsjecaju na talibane..smrde kao jarci.. :clown

Američka jedina za specijalna djelovanja ili ti DELTA nije bila u afganistanu. Oni su za takve akcije tamo koristili plačenike. Black Water ili ti Academy LLC danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by aben 14/8/2015, 08:59

al delte nisu plaćenici?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:02

zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Inace americki black-ops-ovci u Afganistanu vise ponasanjem,izgledom i smradom pirat podsjecaju na talibane..smrde kao jarci.. :clown

Američka jedina za specijalna djelovanja ili ti DELTA nije bila u afganistanu. Oni su za takve akcije tamo koristili plačenike. Black Water ili ti Academy LLC danas.
delta je regularna postrojba..Black-Opsovci su nes posve drugo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by jack_reacher 14/8/2015, 09:03

po meni najjača vojska na svijetu je izraelska s obzirom u kakvom okruženju žive još od drugog svjetskog rata,njihova djeca se od malena uče militarističkom načinu života i obučavaju da budu u permanentnom stanju gotovosti,također je i mossad najbolja obavještajna služba svih vremena.. :sherlock
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:11

lone_gunman wrote:po meni najjača vojska na svijetu je izraelska s obzirom u kakvom okruženju žive još od drugog svjetskog rata,njihova djeca se od malena uče militarističkom načinu života i obučavaju da budu u permanentnom stanju gotovosti,također je i mossad najbolja obavještajna služba svih vremena.. :sherlock


IDF je opaka vojska ali u Izrealu svi su vojnici svi su služili vojni rok svi se moraju odazvati na pozive na regrutaciju. Tako da po meni to je največa snaga izraela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:12

aben wrote:al delte nisu plaćenici?


NE standardan postrojba američke vojske samo za specijalna djelovanja. To su njihovi komandosi kako se kaže. 1st special forces operation detachment.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:15

Tu i Rangeri spadaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:20

bogomdani wrote:Tu i Rangeri spadaju


Ne oni su united stats army special  operations command. Ili ti USASOC a ne DELTA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:25

zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Tu i Rangeri spadaju


Ne oni su united stats army special  operations command. Ili ti USASOC a ne DELTA
Nisi me shvatio,ali ni ja nisam bio bas jasan..naravno da su oni nes zasebno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Guest 14/8/2015, 09:29

bogomdani wrote:
zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Tu i Rangeri spadaju


Ne oni su united stats army special  operations command. Ili ti USASOC a ne DELTA
Nisi me shvatio,ali ni ja nisam bio bas jasan..naravno da su oni nes zasebno

https://en.wikipedia.org/wiki/75th_Ranger_Regiment_(United_States)

Legendarna američka jedinica iz WW2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desetorica najboljih Empty Re: Desetorica najboljih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum