ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:16

RayMabus wrote:Samo se majistori svijetlosti inkarniraju u preko 90% slučajeva u muškarce jer tako su sigurni da ce se bazirat ina svoj cilj a ne ostat trudni i tu inkarnaciju posvetit nečemu tako banalnim kao šta je odgoj malog broja pojedinaca ......buduči da oni odgajaju cijele rase i društva.


Pa se lijepo napušite kurza i idite u banku sperme il se guzite ciganima i Arapima da vam naprave bebe jer ovi muški šta imaju nešto soli u glavi nece.
Pa če biti duhovna lekcija koja se zove :



Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Germany-population-pyramid-2014


Duhovna lekcija koja se zove : JEDI GOVNA UMIŠLJENA SMEČARKO.

RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Winter is coming 10/8/2016, 23:16

Regoč wrote:
Winter is coming wrote:ja sam npr rekao svima koji zagovoraju depopulaciju da pocnu od sebe,ali jbg,oni bi poceli odnekle drugdje,i tu nastaje problem
Upravo tako, svjedoči za svoja uvjerenja.
kao zemlja pripada zivotinjama i biljkama i treba je osloboditi od ljudi,satanisticka politika

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/8/2016, 23:22

Triny wrote:
dva brata wrote:otvorio sam link, nigdje se ne spominje crnci,
Ako spominje žene, drugo nije bitno. :)

Među ženskom populacijom je manje mentalne retardacije, žene su više prosječne, no jednako tako je među ženama manje i genijalaca, nema ih puno ni sa visokim IQ.

Kod muškaraca donjih 20% populacije je za otpisati, i zato monogamija među nižim slojevima nikako ne može funkcionirati.

http://qz.com/441905/men-are-both-dumber-and-smarter-than-women/

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Main-qimg-ba7c85e19585f68031d863702588d951?convert_to_webp=true


Last edited by deda ilerminatus on 10/8/2016, 23:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/8/2016, 23:24

deda ilerminatus wrote:
Triny wrote:
dva brata wrote:otvorio sam link, nigdje se ne spominje crnci,
Ako spominje žene, drugo nije bitno. :)

Među ženskom populacijom je manje mentalne retardacije, žene su više prosječne, no jednako tako je među ženama manje i genijalaca, nema ih puno ni sa jako visokim IQ.

Kod muškaraca donjih 20% populacije je za otpisati, i zato monogamija među nižim slojevima nikako ne može funkcionirati.

http://qz.com/441905/men-are-both-dumber-and-smarter-than-women/

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Main-qimg-ba7c85e19585f68031d863702588d951?convert_to_webp=true

zadnje vrijeme dominiraju žene i kod nas..
opće je poznato da na ekonomiji dominiraju žene, naravno nikada nećeš vidjeti ženu kao relevatnog ekonomista(ok imamo dalićku) ,ali sa druge strane ove se lakše zaposle u velikim korporacijama, bankama.. doduše muškarci bolje se zapošljavaju u manjin firmama gdje ih cijede..

najgore od svega počele žene i dominirati na ing studijima, veću su lagano preuzeli elektrotehniku i programiranje, počele se pojavljivati na strojarstvu i građevini sve ih je više
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:25

Duša nema spol ....zato je to glupo tako gledat .....radije ajmo ovako viša bića - niža bića.

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014

RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:28

Duša nema spol ....zato je to glupo tako gledat .....radije ajmo ovako viša bića - niža bića.

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Austria-population-pyramid-2014

RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/8/2016, 23:35

dva brata wrote:

zadnje vrijeme dominiraju žene i kod nas..
opće je poznato da na ekonomiji dominiraju žene, naravno nikada nećeš vidjeti ženu kao relevatnog ekonomista(ok imamo dalićku) ,ali sa druge strane ove se lakše zaposle u velikim korporacijama, bankama.. doduše muškarci bolje se zapošljavaju u manjin firmama gdje ih cijede..

najgore od svega počele žene i dominirati na ing studijima, veću su lagano preuzeli elektrotehniku i programiranje, počele se pojavljivati na strojarstvu i građevini sve ih je više

žena je više u sredini, prosječni IQ osobe s diplomom fakulteta u Hrvatskoj je 105

sve do IQ 120 će biti više žena nego muškaraca, iznad toga je više muškaraca, no kako je onih s IQ iznad 120 tek 2%-3% u društvu to se ni ne primjeti, žene će brojčano dominirati jer ih je više
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:38

deda ilerminatus wrote:

sve do IQ 120 će biti više žena nego muškaraca, iznad toga je više muškaraca, no kako je onih s IQ iznad 120 tek 2%-3% u društvu to se ni ne primjeti, žene će brojčano dominirati jer ih je više
B-)

Polje.

Jači su oni i od tih žena i majmuna zajedno.

Kontroliraju umom društva i rase ispod sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:46

Kad izađete iz okvira seksa i tih natezanja onda čete vidit da žene odgajaju djecu ( pojedince ) , vecina muškaraca su ograniceni i onda nalečete na vrlo rijetko skupinu muških koji preodgajaju društva.

Dal će žena skocit za svoje dijete ? Vjerojatno da jer je ogranicena pojedinačno.

Dal če ovaj majmun skocit za svoje dijete ? Vjerojatno da al i nemora nužno jer su uglavnom majmuni.

Grupica koja preodgaja društva preodgaja sve.

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Vrachi-psihopaty-v-kino_9
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:54

Planet majmuna.

Pazi ovo rasprava je da su majmunice pametnije od muških kao i to.

Prvo duša nema spol a drugo šta ako vam se inkarnira lik koji je deset puta jači od vas ?

Sad češ ti doč njemu ja sam ja ja ja ja ja.

Ko oni psić kad kevka.

Presmiješno.

AJTE NAPUŠITE SE KURZA.

KRAHIRALA VAM JE DEMOGRAFIJA.

TRPAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/8/2016, 23:56

To je stvano jadno da jedan takvi s vama ozbiljno raspravlja.

Zato sam i pustio Micu Troftraljku.

Heben vas u mozak glupe jer se bar tako zabavljam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by kic 10/9/2016, 00:05

bela pantera haha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/9/2016, 00:20


Kada sam objavio prve radove, u ranim 70-ima, svijetom je dominiralo lijevo razmišljanje. To svakako vrijedi za SAD. Jer u 60-ima smo prošli kroz borbu za ljudska prava. Do kraja 60-ih pojavio se feminizam. Kroz 60-te i 70-te SAD je bio angažiran u strašnim ratovima s nevinim ljudima u dalekim zemljama. To je imalo razorne učinke u Kambodži, Laosu i Vijetnamu. To vrijeme je bilo prožeto idejama ljudi koje bih ja nazvao pseudomarksistima. To su bili ljudi koji su glumili da su marksisti. Neki od njih, prominentni evolucijski biolozi, bili su jako protiv mene. Zašto? Zato što sam ja po njima bio biološki determinist. Zašto? Zato što sam predstavio teoriju o ljudskom ponašanju utemeljenu na prirodnoj selekciji koja je organizacijsko načelo cijele biologije. Odnosi se na sva živa bića, kako na viruse, tako i na nas. Odnosi se na sva svojstva živih bića. Ona je neizbježna sila, a izuzetno je jednostavan princip koji se može objasniti desetogodišnjem djetetu. Prirodna selekcija jednostavno podrazumijeva da će neka živa bića ostaviti više potomstva, a druga manje. Nasljedna svojstva onih koja će imati više preživjelog potomstva postat će brojnija, dok će svojstva onih čiji potomci neće preživjeti nestati. Kako karakteriziramo ta nasljedna svojstva? To su svojstva koja pridonose reprodukciji i opstanku. Dakle, prirodna selekcija nam daje silu koja djeluje u evoluciji i daje nam ono što ta sila odabire – to su svi geni, odnosno svojstva koja pridonose reprodukciji i preživljavanju. Budući da prirodna selekcija mora djelovati na gene kako bi rezultirala evolucijskom promjenom, ja sam morao pridati značaj genima. Zbog toga su me lijevi proglasili biološkim deterministom, gotovo fašistom, seksistom, što nikako nisam, rasistom, što također nisam, jer sam bio oženjen ženom tamne kože s Jamajke, a imao sam djecu mulate. Bilo mi je teško shvatiti kako me netko doživljava rasistom. Dakle, proživio sam cijelu tu uzbunu na lijevoj strani i mogu reći da prezirem te ljude. Oni nisu imali pojma što govore, a promovirali su diskreditirani sustav razmišljanja – marksizm-lenjinizam, za ime Božje. Dick Levins i Dick Lewontin bili su dvojica prominentnih evolucionista na mom odsjeku. Oni su mi onemogućili da dobijem položaj profesora u trajnom zvanju. A oni su napisali jedan rad u kojem su tvrdili da u marksizmu-lenjinizmu ne postoji baš ništa što bi se moglo dokazati pogrešnim. Ja sam tada pomislio: 'Ajme, ne događa se često da ljudi priznaju da postoji nešto što je izvan njihovih intelektualnih mogućnosti'. Dakle, umoran sam od tih kritika s lijeve strane.

lol! a s desne strane jednaki argumenti od ljudi koji su religiozni, vjernici

dok čovjekova vrsta nazaduje, jer je moderna medicina i tehnologija prekinula prirodnu selekciju, a ne služimo se eugenikom kako bi osigurali da se oni kvalitetnijih osobina razmonžavaju u većoj mjeri od onih retardiranih i glupih

zapravo u Kini imaju takvu selekciju, koriste se eugenikom, jer tamo nemaju kršćansko-marksistički moral i svjetonazor koji ih u tome sprječava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by neva 10/9/2016, 00:22

žene su superiornije od muškaraca?
hmm pa ako to kaže nobelovac...
:freddie
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/9/2016, 00:23

deda ilerminatus wrote:

Kada sam objavio prve radove, u ranim 70-ima, svijetom je dominiralo lijevo razmišljanje. To svakako vrijedi za SAD. Jer u 60-ima smo prošli kroz borbu za ljudska prava. Do kraja 60-ih pojavio se feminizam. Kroz 60-te i 70-te SAD je bio angažiran u strašnim ratovima s nevinim ljudima u dalekim zemljama. To je imalo razorne učinke u Kambodži, Laosu i Vijetnamu. To vrijeme je bilo prožeto idejama ljudi koje bih ja nazvao pseudomarksistima. To su bili ljudi koji su glumili da su marksisti. Neki od njih, prominentni evolucijski biolozi, bili su jako protiv mene. Zašto? Zato što sam ja po njima bio biološki determinist. Zašto? Zato što sam predstavio teoriju o ljudskom ponašanju utemeljenu na prirodnoj selekciji koja je organizacijsko načelo cijele biologije. Odnosi se na sva živa bića, kako na viruse, tako i na nas. Odnosi se na sva svojstva živih bića. Ona je neizbježna sila, a izuzetno je jednostavan princip koji se može objasniti desetogodišnjem djetetu. Prirodna selekcija jednostavno podrazumijeva da će neka živa bića ostaviti više potomstva, a druga manje. Nasljedna svojstva onih koja će imati više preživjelog potomstva postat će brojnija, dok će svojstva onih čiji potomci neće preživjeti nestati. Kako karakteriziramo ta nasljedna svojstva? To su svojstva koja pridonose reprodukciji i opstanku. Dakle, prirodna selekcija nam daje silu koja djeluje u evoluciji i daje nam ono što ta sila odabire – to su svi geni, odnosno svojstva koja pridonose reprodukciji i preživljavanju. Budući da prirodna selekcija mora djelovati na gene kako bi rezultirala evolucijskom promjenom, ja sam morao pridati značaj genima. Zbog toga su me lijevi proglasili biološkim deterministom, gotovo fašistom, seksistom, što nikako nisam, rasistom, što također nisam, jer sam bio oženjen ženom tamne kože s Jamajke, a imao sam djecu mulate. Bilo mi je teško shvatiti kako me netko doživljava rasistom. Dakle, proživio sam cijelu tu uzbunu na lijevoj strani i mogu reći da prezirem te ljude. Oni nisu imali pojma što govore, a promovirali su diskreditirani sustav razmišljanja – marksizm-lenjinizam, za ime Božje. Dick Levins i Dick Lewontin bili su dvojica prominentnih evolucionista na mom odsjeku. Oni su mi onemogućili da dobijem položaj profesora u trajnom zvanju. A oni su napisali jedan rad u kojem su tvrdili da u marksizmu-lenjinizmu ne postoji baš ništa što bi se moglo dokazati pogrešnim. Ja sam tada pomislio: 'Ajme, ne događa se često da ljudi priznaju da postoji nešto što je izvan njihovih intelektualnih mogućnosti'. Dakle, umoran sam od tih kritika s lijeve strane.

lol! a  s desne strane jednaki argumenti od ljudi koji su religiozni, vjernici

dok čovjekova vrsta nazaduje, jer je moderna medicina i tehnologija prekinula prirodnu selekciju, a ne služimo se eugenikom kako bi osigurali da se oni kvalitetnijih osobina razmonžavaju u većoj mjeri od onih retardiranih i glupih

zapravo u Kini imaju takvu selekciju, koriste se eugenikom, jer tamo nemaju kršćansko-marksistički moral i svjetonazor koji ih u tome sprječava
jest..kad vidim kakvi debili prave djecu,dojde mi da se pobljujem..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/9/2016, 00:24

Neve wrote:žene su superiornije od muškaraca?
hmm pa ako to kaže nobelovac...
:freddie
Seko..i Obama je Nobelovac... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/9/2016, 00:25

Neve wrote:žene su superiornije od muškaraca?
hmm pa ako to kaže nobelovac...
:freddie
Od majmuna ....al to nije ništa novo.

Tko god da je nije superiorniji od višeg duhonog bića.

Majmunice su suporeriornije od majmuna al nisu od majmuna ili majmunice u koje se inkarnira duša xy kategorije a inkarniraju se u 90% slučajewa u muške jer im je tako lakše radit na fizičkoj rawni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by neva 10/9/2016, 00:29

Obama je politički nobelovac, on je kao missice, za mir :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/9/2016, 00:30

Mica Troftratljka je najsuperiornija.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Guest 10/9/2016, 00:31

Neve wrote:žene su superiornije od muškaraca?
hmm pa ako to kaže nobelovac...
pročitaj tekst, dodvorava im se kako bi odbacile ideologiju feminizma 3. generacije i spolnu ideologiju

sugerira im da time što pokušavaju biti jednake kao muškarci zapravo umanjuju svoju vrijednost i status

tako se razgovara s djecom, tj. mentalno nezrelim osobama :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by RayMabus 10/9/2016, 00:31

RayMabus
RayMabus

Posts : 176085
2014-04-11


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 2 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum