ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 6 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Kermit Sun 9 Oct - 18:07

asilovski wrote:
Neve wrote:
asilovski wrote:feminizam
btw u razgovoru koji očito nisi pročitao kaže da ga feministice ne mogu živog smisliti, a tamo navodi i zašto
ma priča gluposti, eo Neve zašto među ostalim ovakvi tpisi dobijaju Nobela:

Hahahaha, o moj Bože. To je najstrašnija stvar koja se dogodila u američkoj povijesti, a ja sam se rodio u II. svjetskom ratu. Taj tip je jeftini varalica. Cijeli svoj imperij izgradio je na varanju, na otimanju tuđeg novca. Mogućnost da SAD izabere jeftinog varalicu da vodi zemlju koja ima neproporcionalan utjecaj na svijet je zastrašujuća. Nedavno je izašao jedan članak o Donaldu Trumpu. 


Znači "njstrašnija stvar je Trump jer nema srama niti smisla za humor, a ne smeta mu što je Hillary pobila tisuće ljudi, što prodaje svoj utjecaj za pozicije, što je prevarila Bernia Sandersa, što prima mito od Goldman Sachsa itd to mu sve ne smeta i želi da dođe Hillary jer isti ti koji plaćaju njegova "istraživanja" plaćaju i hillarine govore
Sama činjenica da vjerojatno podržava Hillary dovoljno govori koliko vrijedi njegova umnost i govorancija

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 6 Empty Re: Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca

Post by Kermit Sun 9 Oct - 19:15

Nobelovac Robert Trivers: Žene i crnci su superiorniji od bijelih muškaraca - Page 6 14563401_10154556342988209_5383142686803189225_n

eto ekipe koju podržava Nobelovac
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum