ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Guest 4/9/2016, 13:17

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Milorad-dodik-republika-srpska-intervju-nedelje-foto-zorana-jevtic-1472940900-983947
MILORAD DODIK ZA KURIR:
Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom
Referenduma o danu RS će biti! Ja ne dam Srpsku, ne dam da se ona obesmisli, svidelo se to kome ili ne

Nije prvi put da potez predsednika Republike Srpske Milorada Dodikaizazove političke potrese u regionu, a ovog puta komešanja su nastala nakon odluke o referendum o danu državnosti u RS. Podrška Srbije ovog puta je izostala, a Dodik, dok u Osmacima, istočnom selu RS, sedi sa društvom, za Kurir priča kako je on to razumeo, oseća li se kao da mu Beograd okreće leđa i kako to da je stalno na nekakvim listama za odstrel.

Kako drugačije početi nego pitanjem - da li je očekivao da će mu premijer Vučić uskratiti podršku u vezi s referendumom? Ipak, Dodik ima diplomatski odgovor.
- Nije ga ni osporio ni podržao. Mislim da je to dosledno od Vučića, rekao je da se neće mešati u unutrašnje stvari RS, i to je znak nemešanja. Očekivao sam da se na sastanku državnog vrha čuje argumentacija, a to se i desilo. Videli smo kontinuitet i doslednost državne politike Srbije da se ne mešaju u unutrašnje stvari, da podržavaju Dejtonski mirovni sporazum, teritorijalni integritet BiH, ali i u okviru toga sporazuma poziciju RS. Sada spekulanti govore razne stvari, svako uzima ono što je njemu dobro, a razumljivo je da se Srbija ne meša u unutrašnje stvari. Zahvalan sam gospodinu Vučiću na doslednosti.

Da li ste i vi to shvatili ovako - Vučić i Nikolić ne žele referendum?
- Rekli su da znamo šta radimo, da podržavaju u skladu s Dejtonskim sporazumom, a da su konkretni politički procesi naše vlasništvo i da smo mi ti koji te procese kreiramo i sprovodimo. Važno je da su svi relevantni politički činioci u RS, nakon stava Srbije o nemešanju, rekli: „Da, idemo na referendum.“

Ima i onih koji govore da ste Vučiću stavili prst u oko...
- To govore ljudi skloni senzacionalističkim pričama, svoju sujetu hrane takvim ocenama i tako nešto govore da bi sami sebi izgledali važni.

Na koga tačno mislite?
- Na te koji su davali takve kvalifikacije. Odgovorna državna politika ne podrazumeva strine i babe koje se vređaju zbog jednog neslaganja. Nisam to tako razumeo. I kasnije sam se čuo s gospodinom Vučićem, naša komunikacija po svim drugim pitanjima nastavlja da se odvija. Oni su u skladu sa svojim odgovornostima rekli svoje, mi smo to shvatili, niko nije došao da se na brvnu obračunava. To žele, pogotovo u Sarajevu, neki delovi međunarodne zajednice i neki predstavnici građanske svesti u Srbiji, koji pokušavaju time da sakriju svoje frustracije i nesposobnosti.

Premijer je rekao za naš list da će uvek podržavati RS, ali da neće biti kao Milošević i Karadžić, ni Tadić i Dodik... Šta kažete na to?
- Verovatno je mislio na to da imamo razlike povodom određenih pitanja, da Srbija nije dužna da odlučuje u ime RS niti da podržava RS konkretnom odlukom, već onim što je određeno Dejtonskim sporazumom i našim međusobnim dogovorima. Rekao je to sigurno jer su mnogi očekivali i varnice i svašta nešto. Eto, nema varnica.

Što toliko terate inat kad je reč o referendumu?
- Nema ni trunke inata, postoji veoma jasna i vidljiva odgovornost u nastojanju da se čuje mišljenje naroda po pitanju Dana republike. To je uvek bilo pitanje naroda, kao što je i stvaranje RS bilo pitanje naroda. Pune 23 godine je RS to obeležavala i nije bio nikakav problem. Ovde nije ključno pitanje referendum, to je reakcija. A akciju je poveo Bakir Izetbegović.

Da su vam otvoreno rekli da ne idete na referendum, šta biste odlučili?
- Inače me u životu privlači da budem baba vračara i pogađam šta bi bilo kad bi bilo. Ali, eto, ne uspevam nikako.

Postoji li šansa da odustanete, spekuliše se da će biti pritiska iz Srbije.
- Što bismo odustajali? Neće biti pritisaka. Ma, ne bojte se. Srbija je svoje rekla i nema potrebe da je iko pritiska. A mi u RS smo navikli na pritiske, ne možemo da živimo bez njih. Čim nas ne pritiskaju, odmah se izgubimo kao u bezvazdušnom prostoru.

Važite za čoveka koga podržava Rusija. Šta mislite, kakav će biti stav Moskve o stavu Beograda?
- Opet me gurate da vračam, a nisam taj. Mislim da nema potrebe da se Moskva izjašnjava o tome. Kao što je autonomno pravo Moskve da kaže svoj stav, isto pravo imaju Srbija i Vašington, nema potrebe za spekulacijama.

Često se čuju kritike da vam referendum zapravo služi za izbore u RS?
- To mogu da kažu samo oni koji se ne razumeju u ovdašnje prilike. Imajući u vidu to da su tu odluku donele sve političke partije u RS, ne razumem te kritike. Svi inicirali, svi glasali, a samo ja imam neke koristi? Najveću korist će imati RS i srpski narod...

Ćamil Duraković je rekao da ste ga nazvali kretenom.
- Pa (smeh). Ja njega nazvao kretenom? Jesam li ga nazvao kretenom (pita ljude s kojima je u društvu)? Evo, sede ljudi koji mi kažu da nisam.

Ne sećate se da ste ga nazvali kretenom?
- Pa, evo, ljudi kažu da ga nisam nazvao kretenom, ali ako se on oseća tako, šta ja tu mogu.

Kako će izgledati 26. septembar, dan posle referenduma?
- Divno. Verovatno referendumska pobeda. Narod će 26. septembra osetiti veliko dostojanstvo koje smo vratili ovom narodu. To je i poruka da ne mogu da nam mere krvna zrnca i odlučuju kako ćemo disati.

Pošto se digla velika prašina, pitanje je kakva je to korist, da li vredna svih ovih varničenja i nestabilnosti?
- U čemu vidite nestabilnost? Recite mi, po čemu je drugačija situacija nego pre godinu dana.

Sećate se da je posle sastanka Mladen Bosić rekao da varniči i da možemo da se vratimo u 91. godinu.
- On može da pali logorske vatre što se toga tiče, pa nek varniči kolko hoće. Mi nigde ne stvaramo varnice, nosimo olovku na referendum, a olovka nije zapaljiva.

U medijima se provlači i to da Izetbegović priprema rat, zvecka oružjem..
- Ma, nema od toga ništa. Evo, ja sedim u Osmacima, gde žive Srbi i Bošnjaci. I ručam i zezam se s društvom. Eto kolko je ovde opasnosti sa svih strana. Ajde, pusti priče. Kakvi ratovi, kakvi bakrači!

Objavljeno je da ste 11. na listi IS.
- Ja sam stalno na nekoj listi. I svi se nešto utrkuju da baš mene stave na listu. Da l‘ sam tu il‘ nisam, ne mogu ni potvrditi ni demantovati, al‘ znam šta je IS i na koji način deluje.

Zašto ste stalno na nekim listama?
- Pa, evo, 194 sam visok, broj cipela mi je 47, imam 116 kila... Do mene je. Neki bi voleli da sam manji, neki da nisam.

Koji to neki?
- Oni koji bi voleli ovde nekog ljigavca, koji samo maše glavom.

Je l‘ ima takvih i u Srbiji?
- Ma ne, govorim o Bosni koju stranci modeliraju evo već dvadeset i više godina, Bosni koja nije uspešna zemlja. I oni uvek traže nekog krivca. Bio sam sinoć u Srebrenici, gde se pominje da je uloženo čak milijardu maraka donatorskih sredstava, a Bratunac, u koji ništa nije uloženo, izgleda lepše nego Srebrenica. E sad, kad to postavite strancima koji su pokrali te pare zajedno s Durakovićem i drugima, onda kao Milorad Dodik vređa. Je l‘ tako? A kad oni govore o Dodiku sve što govore, onda Dodik treba kao da ćuti. Ja ne dam RS, ne dam ovo! Srećemo ovde ljude čiji su najmiliji stradali. Njihova jedina vera je u to da njihovi najmiliji nisu poginuli u besmislu. Ne dam da se obesmisli RS, svidelo se to kome ili ne!

Bliže se izbori, je l‘ očekujete da vam izvuku još neku aferu, poput vile?
- Nije to afera, zašto je afera. I nije ni vila, da vam pravo kažem. To je jedan stan, dupleks.

Očekujete li da vam još nešto tako iskopaju?
- Kopaju meni stalno, samo mi još oči nisu iskopali.

SPS je pokrenuo inicijativu da se podigne spomenik Miloševiću. Šta vi mislite, treba li ili ne?
- Šta god mislio o Miloševićevoj vlasti, pa i s ove distance, oni koji pokreću te inicijative imaju legitimno pravo na to. Ne mogu da kažem ni ovo ni ono o toj inicijativi.

U Srbiji je uhapšen hrvatski špijun. Je l‘ vas to iznenađuje?
- Iznenađeni su oni koji misle da nema špijuna. A nas koji znamo da ih ima i šta se dešava to ne iznenađuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Guest 4/9/2016, 13:19

referendum  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Winter is coming 4/9/2016, 13:38

Bakir Izmetbegovic na aparatima  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Regoč 4/9/2016, 13:41

Koridor.

_________________
Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 13:44

ovako mapa RS izgleda kao neki polinezijski otok, tj dva...brčko kao morski prolaz pod kontrolom NATOa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by jastreb 4/9/2016, 14:15

Bosanci,a napose Hercegovci hrvatske nacionalnosti,ovako se bori za svoj narod. Ugledajte se na Milu.

Taj će ako treba zbog BH Srba pljunuti i na Beograd i na Novi Sad.

A vi za svaki vrag okrećete glavu prama Zagrebu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 14:16

jastreb wrote:Bosanci,a napose Hercegovci hrvatske nacionalnosti,ovako se bori za svoj narod. Ugledajte se na Milu.

Taj će ako treba zbog BH Srba pljunuti i na Beograd i na Novi Sad.

A vi za svaki vrag okrećete glavu prama Zagrebu.

To nije točno jer Draganče si je dobar i sa Beogradom, Novim Sadom, Banja Lukom i Ankarom...samo et' Sarajevo ignoriše


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by abraham 4/9/2016, 14:18

Ponovo se cirilicom potpisuje a zove se Draganzolu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by jastreb 4/9/2016, 14:18

n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:Bosanci,a napose Hercegovci hrvatske nacionalnosti,ovako se bori za svoj narod. Ugledajte se na Milu.

Taj će ako treba zbog BH Srba pljunuti i na Beograd i na Novi Sad.

A vi za svaki vrag okrećete glavu prama Zagrebu.

To nije točno jer Draganče si je dobar i sa Beogradom, Novim Sadom, Banja Lukom i Ankarom...samo et' Sarajevo ignoriše

Dragan Čović je tek nedavno došao svijesti.

I njemu svaka čast.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 14:19

Čovatoglu, za prijatelje u Bg Drago

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by jastreb 4/9/2016, 14:19

n_razbojnik wrote:Čovatoglu, za prijatelje u Bg Drago
Aha,čim ga napadate,znam da je na pravom putu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by abraham 4/9/2016, 14:20

Jebi ga zaboravio sam kako se preziva. Ono, vazna faca i tako to.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 14:20

jastreb wrote:
n_razbojnik wrote:Čovatoglu, za prijatelje u Bg Drago
Aha,čim ga napadate,znam da je na pravom putu.
Tko ga napada, pa naš je...eno sa Sultanom pije kahvu i lovi pičke

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by abraham 4/9/2016, 14:22

Nego kaze li se kima ili klima???Klima je ono kad dobijes grc pa nakrivis glavu na jednu i drugu stranu ili zagrijavanje prije bacanja kladiva a kima je ono odobrava, neodobrava i sl????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Serbinho-3 4/9/2016, 14:29

Sta ce Dodo ako ovi iz Sarajeva daju masovno drzavljanstva Arapima tu da ih naseljavaju i menjaju etnicku sliku, cime fakticki mogu i u RS da dodju i pokupuju imovinu, drugo Kosovo.

Referendum ja mali problem, kakvih sve moze biti a Islamizaciju Bosne, Kosova, Sandzaka podupire Islamski Svet uz pomoc Zapadnih politicara, koji nisu imuni na donacije preko svojih fondacija, legalnih prevara za korupciju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Serbinho-3 4/9/2016, 14:38

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Arapi-595x340

Zbog čega je BiH postala jedna od najatraktivnijih destinacija za državljane arapskih zemalja, po kojem osnovu privremeno i stalno borave u BiH i kako su pokupovali cijela naselja u Sarajevu, Ilijašu, Tarčinu, Brezi, Pazariću…
Popularno sarajevsko izletište Vrelo Bosne u nedjelju je bilo prepuno posjetitelja koji su odlučili barem nakratko pobjeći od gradske sparine. Na samom ulazu u park, na travnjaku ispod parkinga, muškarac, žena i dijete klanjaju namaz.
Nitko na njih ne obraća pozornost, prolaznici obazrivo skreću poglede, nitko se ne usuđuje reći im da je mjesto koje su odabrali za obavljanje svog vjerskog obreda potpuno neprikladno. Uostalom, ovakvi prizori postali su posljednjih mjeseci sasvim uobičajeni na Vrelu Bosne, piše Slobodna Bosna.
Najveći broj izletnika je arapskog porijekla, a mnogo je onih koji dolaze iz Kuvajta i Katara i nisu samo turisti. U naseljima na rubnim dijelovima Sarajeva i nedaleko od grada kupili su zemlju i kuće, i odlučili tu ostati.
Ilidžanski ugostitelji i ulični prodavači o arapskim turistima, kao i novopridošlim stanovnicima njihovog naselja uglavnom govore prilično suzdržano.
Negativni komentari najčešće se mogu pročitati na Facebooku i internet-portalima. Zatečeni rapidnom promjenom demografske slike koja je u tom dijelu grada najočitija, pojedini stanovnici Ilidže ovo su sarajevsko naselje u šali prozvali „Ujedinjeni Ilidžanski Emirati.“
„Arapi nam najviše i kupuju, iako su mnogo manje darežljivi nego što se to obično misli“, kaže jedna prodavačica s Ilidže i dodaje kako se „vole cjenkati i neće baš tako lako dati svoj novac“.
U naselju Popovići u Općini Ilijaš prije rata živjeli su isključivo Srbi. Nakon što su otišli iz sela, pusto je ostalo 150 dunuma zemlje koje su prijeratni stanovnici Popovića prodali tvrtki MM United, registriranoj u Vogošći, čiji je direktor izvjesni Ahmed Kubat. On zastupa investitore iz Kuvajta koji su unajmili građevinske tvrtke iz BiH i na spomenutoj lokaciji izgradili 48 kuća.
Svaka kuća ima površinu od oko 100 kvadratnih metara. Gradnja je skoro završena, ostali su još samo završni radovi i asfaltiranje seoskog puta. Prvi stanovnici novoizgrađenog arapskog naselja, kako saznaju, trebali bi se useliti početkom sljedeće godine. Međutim, nitko točno ne zna tko su ti ljudi, za koga rade, niti po kojoj osnovi će boraviti u BiH.
Akif Fazlić, načelnik Općine Ilijaš koja je izdala sve potrebne građevinske suglasnosti, neodređeno kaže kako će korisnici ovih objekata biti oni „koji mogu regularno boraviti u državi BiH“, te da se naselje gradi „na bazi svih provedenih procedura i dozvola“.
Popovići su samo jedno od brojnih mjesta u okolini Sarajeva gdje su investitori uglavnom iz Katara, Kuvajta i Saudijske Arabije kupili zemlju. U njihovom su vlasništvu i kuće i imanja u Tarčinu, Brezi, Pazariću, Rakovici, Dobroševićima, Oseniku, Lokvama, Sokolović Koloniji, Ljubinićima…
Na području Općine Ilidža najveće naselje za Arape gradi se na području Nadosjeka. Investitor je kuvajtska tvrtka Aldijar.
Na prostoru od oko stotinu dunuma niču 74 kuće i tri stambene zgrade. Gradi se i džamija, ali bez munare, zbog blizine zračne luke i čestih nadlijetanja zrakoplova. Cijena jedne kuće iznosit će od 150 do 200 tisuća maraka, što je za ljude koji dolaze iz arapskog svijeta izuzetno povoljno.
Mjesto gdje se gradi ovo naselje prilično je zavučeno. Do njega se stiže makadamskim putem, a s ove lokacije pruža se prekrasan pogled na Sarajevo.
Općina Ilidža prije nekoliko godina izgradila je kompletnu infrastrukturu u ovom kraju – vodovod, kanalizaciju, rezerevoar za vodu od pet tisuća litara i uličnu rasvjetu. Pored ovog kompleksa koji je u izgradnji, Arapima je u posljednjih godinu dana u Nadosjeku prodano preko 350 dunuma zemlje, piše Slobodna Bosna.
Snježana Janković, koju su novinari zatekli ispred njezine kuće u ovom naselju, kaže kako su svi susjedi, uglavnom Srbi, prodali zemlju, a ona će svoju prodati polovicom rujna, kada očekuje da stigne kupac iz Katara kojim je već dogovorila prodaju. Zemlju će prodati za 30 tisuća maraka po dunumu.
Na pitanje zašto prodaje imanje, Snježana odgovara: „Što da radim, ovdje me više ništa ne veže. Skoro svi moji susjedi su prodali svoja imanja. Žali Bože što moram, ali nema druge…“. Snježana planira s obitelji preseliti u Srbiju.
„Od dobivenog novca kupit ću dva stana. Jedan sinu u Beogradu, a drugi na Fruškoj Gori, gdje planiram živjeti“, kaže.
Zemlju je u ovom naselju prodao i poznati pjevač Seid Memić Vajta. Na 14 dunuma, koji su njemu donedavno pripadali, počela je gradnja šest vila. U ovom kraju nalazi se i pravoslavno groblje, a Arapi su, kako saznaje sarajevski tjednik, ponudili novac da se ono izmjesti./SB/HMS/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by epikur37 4/9/2016, 14:39

referendum Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom 1f44d


Dodo :boss
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by epikur37 4/9/2016, 14:41

n_razbojnik wrote:ovako mapa RS izgleda kao neki polinezijski otok

Dobro hrvatska je malo bolje Sumatra :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 14:41

Dodo car, ajatolah i garant Trećeg

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by n_razbojnik 4/9/2016, 14:42

epikur37 wrote:
n_razbojnik wrote:ovako mapa RS izgleda kao neki polinezijski otok

Dobro hrvatska je malo bolje Sumatra :)

niđe veze posilni

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom Empty Re: Nisam ljigavac, neću nikom da klimam glavom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum