ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 21:04

https://www.evo.co.uk/news/22326/mandatory-speed-limiters-to-be-fitted-to-all-new-cars-in-europe-within-three-years


majku im jebem.

ali to je zato jer smo stoka, i jer želimo biti sigurni u svom malom svinjcu. Ljudi su danas malo postali gadljivi, doslovce kukavice. Svi strahuju za život, izgleda.

a jedina zabava koja je dozvoljena je napit se do besvjesti, tu jedino nema nikakvih ograničenja.

_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Hektorović 22/2/2019, 21:09

marcellus wrote:a jedina zabava koja je dozvoljena je napit se do besvjesti, tu jedino nema nikakvih ograničenja.

Haram
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Yehudim 22/2/2019, 21:16

marcellus wrote:https://www.evo.co.uk/news/22326/mandatory-speed-limiters-to-be-fitted-to-all-new-cars-in-europe-within-three-years


majku im jebem.

ali to je zato jer smo stoka, i jer želimo biti sigurni u svom malom svinjcu. Ljudi su danas malo postali gadljivi, doslovce kukavice. Svi strahuju za život, izgleda.

a jedina zabava koja je dozvoljena je napit se do besvjesti, tu jedino nema nikakvih ograničenja.

 A to kao tebi smeta jer ne možeš voziti 170 po breguza..............ili kako?

 Na koji način to tebe ometa u vožnj tvoga auta starog 10 god ?

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by red wolf 22/2/2019, 21:21

Podržavam...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 21:26

Yehudim wrote:
marcellus wrote:https://www.evo.co.uk/news/22326/mandatory-speed-limiters-to-be-fitted-to-all-new-cars-in-europe-within-three-years


majku im jebem.

ali to je zato jer smo stoka, i jer želimo biti sigurni u svom malom svinjcu. Ljudi su danas malo postali gadljivi, doslovce kukavice. Svi strahuju za život, izgleda.

a jedina zabava koja je dozvoljena je napit se do besvjesti, tu jedino nema nikakvih ograničenja.

 A to kao tebi smeta jer ne možeš voziti 170 po breguza..............ili kako?

 Na koji način to tebe ometa u vožnj tvoga auta starog 10 god ?

Na način da volim vozit 200 +, eto.

na način da su ograničenja takva da su rađena po vozačkim sposobnostima 18-godišnjakinje koja je položila prije tri mjeseca, vozi stari VW kojeg samo naljepnice sa smajlićima drže na okupu da se ne raspadne od hrđe, ima sjebane amortizere i po sumraku i kiši se vraća iz kafića nakon što se posvadila s dečkom.

čak i moja žena popizdi kad mora vozit po ograničenju, jer je obično pol onog kolko normalno negdje voziš

_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 21:28

red wolf wrote:Podržavam...

normalno, jer si inače malo spor. Trigger je za tebe intelektualac.

_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by red wolf 22/2/2019, 21:31

marcellus wrote:
red wolf wrote:Podržavam...

normalno, jer si inače malo spor. Trigger je za tebe intelektualac.
Ne, ti si glup da bi razumio intenciju koja stoji iza svega ovog...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by veber 22/2/2019, 21:32

vozim po autobahnu 160-170 i u traci pokraj mene porš 911 me pomakne bočno za metar.

ako nijemci proglase 130 vrijeme je za novi rat

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by AssadNaPodmornici 22/2/2019, 22:11

klincima do 25ete bi svakako trebalo smanjiti brzinu kojom voze

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 22:15

AssadNaPodmornici wrote:klincima do 25ete bi svakako trebalo smanjiti brzinu kojom voze

ma da a imaš klinaca koji s 19 godina pobjeđuju u formuli 1.

više me brinu moji penzići, sporo, smotano, da desni žmigavac skrene lijevo, ko ova nekidan penzićka što je zgazila dijete na zebri, oće stisnut kočnicu pa je sjebe alzheimer pa zaboravi koja je pedala gas a koja kočnica...

_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Hektorović 22/2/2019, 22:19

AssadNaPodmornici wrote:klincima do 25ete bi svakako trebalo smanjiti brzinu kojom voze

A evo ja jedva čekam da AI preuzme vožnju...

Ionako se obično vozim sa vozačem ili taxijem
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Guest 22/2/2019, 22:23

Nekako se ovom mjerom osjecam kao da nam slijedi kastracija..

Vec od 50km na sat mosh zginuti,ako se bash hoce,ali i ostati dozivotni invalid..sa 150-200 gines..brzo i bezbolno..glasam za drugu opciju..covjek kad vozi brzo,mora i da jako pazi..na niskim brzinama paznja popusta i opet se gine..

vidjam hrpu retardiranih pičaka kako u svojim autima u gradu,guzvi,na autobanu,posvuda glade svoje smurtfone,jer je bitno biti povezan 24/7 365 dana u godini sa svim drugim budalama..

te koji potpisuju ovakve budalastine da postanu Zakoni,zavezati konopom Marcu za auto i malo ih provozati...sa 50 na sat,koji kilometar.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Guest 22/2/2019, 22:25

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:klincima do 25ete bi svakako trebalo smanjiti brzinu kojom voze

ma da a imaš klinaca koji s 19 godina pobjeđuju u formuli 1.

više me brinu moji penzići, sporo,  smotano, da desni žmigavac skrene lijevo, ko ova nekidan penzićka što je zgazila dijete na zebri, oće stisnut kočnicu pa je sjebe alzheimer pa zaboravi koja je pedala gas a koja kočnica...
upravo tako..svabija puna pemzića koji datiraju jos iz WW2,jebes mi sve,ako nemaju i 80 godina,i jos uvijek voze..
Ono refleksi,vidna zona,koncetracija i vozne sposobnosti na nivou egipatskih mumija.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 22:30

da, sad sam opasan ja koji nisam ogrebo auto zadnjih 35 godina, a nije opasna glupa pička koja šalje sms-ove u vožnji


_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by AssadNaPodmornici 22/2/2019, 22:31

i to stoji što kažeš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Hektorović 22/2/2019, 22:33

pismejker wrote:upravo tako..svabija puna pemzića koji datiraju jos iz WW2,jebes mi sve,ako nemaju i 80 godina,i jos uvijek voze..
Ono refleksi,vidna zona,koncetracija i vozne sposobnosti na nivou egipatskih mumija.. :cleanteeth

Joža Manolić uredno ima vozačku...

Mladić za volanom.


Samo što nije 99ta...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by veber 22/2/2019, 22:35

marcellus wrote:da, sad sam opasan ja koji nisam ogrebo auto zadnjih 35 godina, a nije opasna glupa pička koja šalje sms-ove u vožnji

meni mercedes ne želi krenut jer je ekipa napušena ko stado krava, obični kombi. imam pasivno udisanje haše i vutra.
naravno senzor i ja smo porazgovarali kao Bowman i HAL9000 iz odiseje. više ni pojaseve ne moraš vezat, a ide...
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Guest 22/2/2019, 22:35

Inace u svabiji su vozaci u principu dobro savladali vozacku skolu,i jako paze..nisu eksplozivni i skloni sukobima,a manje greske u voznji se izmedju vozaca toleriraju ako nema stete i zrtava..malo se svirne,blicne i ide dalje..nema ekstremnog ponasanja.Uvijek ima mladih nadobudnih,ali nakon sto naprave nekom stetu,pa iskijaju placanje kazne i odstete,od nekih 5000-10000 ojra,nikad im vise ne pada na pamet izazivati srecu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Hektorović 22/2/2019, 22:37

Hrvatski vozači su izvrsni naspram onih u BiH i Srbiji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by marcellus 22/2/2019, 22:41

Hektorović wrote:Hrvatski vozači su izvrsni naspram onih u BiH i Srbiji.

bliski istok je apsolutni vrh... palit svjetla noću je samo za pedere, puna crta je tu za zajebanciju a to što ide auto iz suprotnog smjera ne ometa pretjecanje, a kad jedan pretječe onda drugi pretječe istovremeno njega i onog prvog preko bankine, i niko ne jebe jel ide neko iz suprotnog smjera. Semafor, kakav kurac semafor.

_________________
ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta Empty Re: ovo je pravi fašizam, al nikom ne smeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum