ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Empty Re: Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Post by Guest 31/8/2016, 15:30

No, dobro, evo promijenit ću iskaz. Bilo je fenomenalno i imaš najvećeg kojeg sam ikad vidjela u životu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Empty Re: Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Post by vuksadinare 31/8/2016, 15:31

Eva wrote:No, dobro, evo promijenit ću iskaz. Bilo je fenomenalno i imaš najvećeg kojeg sam ikad vidjela u životu.
tooooo.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Empty Re: Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Post by Regoč 31/8/2016, 15:43

Drugi iskaz potvrđuje snimka.

_________________
Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Empty Re: Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Post by Of.Fender 31/8/2016, 15:45

Regoč wrote:
dawson wrote:A da ne zaboravimo "heroje" iz šatora koji su tražili od Kolinde sastanak sa Vučićem kako bi izgladili situaciju. Halo Marčelo, nešto smo selektivni hehe lol!
Ovo i ja osuđujem, kao i Koline pomirljive izjave. Buzinska škola mišljenja u punom sjaju.
Ma nije to buzinska škola, nego ona: neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. A to što je četnik, tim bolje. To ono kao pokazuje kako smo mi ku'iš ono kao toleranti...i to...
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović! - Page 8 Empty Re: Hrvatskim ‘antifašistima’ je bliži Vučić nego Milanović!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum