ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:37

http://www.kurir.rs/vesti/politika/ekskluzivno-vucic-za-kurir-pre-cu-otici-iz-vlade-nego-da-pokvarim-prijateljstvo-s-nemcima-clanak-1976631
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:38

..to on kopira zokija...u stilu..'moje drustvo ej merkel'..evo mu i vucka u tom drustvu lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by jastreb Thu 15 Oct - 8:40

Pa u ovom slučaju mi bi se morali dobro zamisliti.

Nijemci su danas sa Srbijom u puno boljim odnosima nego sa nama.

A jučerašnji Blic piše isto to i za Vatikan. Kažu da je Vatikan danas u boljim odnosima sa Srbijom i SPC,nego li sa Hrvatskom i CUH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:40

jastreb wrote:Pa u ovom slučaju mi bi se morali dobro zamisliti.

Nijemci su danas sa Srbijom u puno boljim odnosima nego sa nama.

A jučerašnji Blic piše isto to i za Vatikan. Kažu da je Vatikan danas u boljim odnosima sa Srbijom i SPC,nego li sa Hrvatskom i CUH.
....eto im.... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:41

...merkel hoce gospodarit svijetom kao i papa....a drugi se opiru tome....ne zele te gospodare
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 8:46

to sa nemackom, ne znam, koliko je iskreno, obostrano.
sta je bilo, halo vatikan :)) da li na kraju SPC odlucuje o AS :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:47

pizzon ti kao vucic trebas reci:'kosovo dam merkel nedam' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by jastreb Thu 15 Oct - 8:49

vuksadinare wrote:...merkel hoce gospodarit svijetom kao i papa....a drugi se opiru tome....ne zele te gospodare
Hahahaha....

Mislim da si umjesto pape i Merkelice ovdje trebao staviti SAD.

A njima se danas u Europi suprostavljaju uglavnom Mađari i Rusi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 8:55

da sam ja Vučić, ja bih ovaj momenat iskoristio da ostvarim trajno
pozitivno resenje za SPC na Kosmetu. dozvolio da igraju fudbal i sve
ostale sportove. zahtevao primenu i postojanje svega sto je dogvoreno
o kosmetu i usao u proces nekog priznavanje samostalnost na vrsenje
vlasti, prestavljanja u m.z. sa izuzimanjem same taritorije kao, da vladaju
vazduhom, sobom ali ne i zmeljom. pokusao bih kroz taj kanal, da proguram
nesto realno i prihvatljivo srpskom narodu i zapadu. pa dokle stignem.
šiptari ionako ne odlucuju  o modelu i modalitetima svega veznao za kosmet.
normalno samo putem referenduma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 8:58

pizzon wrote:da sam ja Vučić, ja bih ovaj momenat iskoristio da ostvarim trajno
pozitivno resenje za SPC na Kosmetu. dozvolio da igraju fudbal i sve
ostale sportove. zahtevao primenu i postojanje svega sto je dogvoreno
o kosmetu i usao u proces nekog priznavanje samostalnost na vrsenje
vlasti, prestavljanja u m.z. sa izuzimanjem same taritorije kao, da vladaju
vazduhom, sobom ali ne i zmeljom. pokusao bih kroz taj kanal, da proguram
nesto realno i prihvatljivo srpskom narodu i zapadu. pa dokle stignem.
šiptari ionako ne odlucuju  o modelu i modalitetima svega veznao za kosmet.
normalno samo putem referenduma.
bu te stanojko i dzango zgazili ubog ovog komentara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 8:59

meni je narod ispred drzave. nas ima šaka jada naroda, plus 20 do 30.ooo
godisnje napusta srbiju. zapadu je lako da unisti srbiju, trajno. bez rata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 9:00

pizzon wrote:meni je narod ispred drzave. nas ima šaka jada naroda, plus 20 do 30.ooo
godisnje napusta srbiju. zapadu je lako da unisti srbiju, trajno. bez rata.
..znaci kapitulirao si i bez prvog ispaljenog hica...crno ti se pise tu na forumu od stanojka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 9:02

nisam ja kapitulirao. kapitulirali su komunisti koji se nemo gledali
kako šiptari prozdiru kosmet a da nisu hteli ni smeli da reaguju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Stanojko Thu 15 Oct - 9:03

Decko, ti si jedna takva neopevana gnjida da to nije normalno... "Tebi je do naroda"... Kog naroda u nezavisnoj KosovA debilu!!!?

_________________
Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 9:04

pizzon wrote:nisam ja kapitulirao. kapitulirali su komunisti koji se nemo gledali
kako šiptari prozdiru kosmet a da nisu hteli ni smeli da reaguju.
..pusti ti sad komuniste...oni su sibali albance na kosovu 80-tih..a'k vec nisu sprijecili da se ovi razmnozavaju...a ovi danas ne cine ni to da bar zaprijete batinom....nego im jos sipci kradu drva i upadaju u srbiju...pucaju i ubijaju zandare ko muve..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 9:04

Stanojko wrote:Decko, ti si jedna takva neopevana gnjida da to nije normalno... "Tebi je do naroda"... Kog naroda u nezavisnoj KosovA debilu!!!?
evo pizzon..sta sam ti rek'o..kad te stanojko dohvati najebo si..kad me nes slusat.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 9:10

Stanojko wrote:Decko, ti si jedna takva neopevana gnjida da to nije normalno... "Tebi je do naroda"... Kog naroda u nezavisnoj KosovA debilu!!!?

ti malo da prestanes da kenjas. politika cara lazara i s.milosevica unistile su srbiju i srpski narod.
a drugo, srpski naorod ne zivi samo na kosmetu. na kosmetu ima palanka srpskog naroda.
da, zelim da prezivi srpski narod a ne  nase institucije na kosmetu. ako vec postoji dogovor
o formiranju srpske zajednice. treba gurati srpske institucije koja podrza zapad a ne one koje
su " igrokaz " i nemaju konkretnog  uticaja na zivot srba, vec su teret srbiji i srbima na kosmetu.
to sto nas podrzavaju ovi ili oni, verbalno, nije nam od neke koristi. nama sudi zapad, sece nam
glave a ti koji nas podrzavaju samo daju izjave, nije lepo i sl.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 9:12

pizzon wrote:
Stanojko wrote:Decko, ti si jedna takva neopevana gnjida da to nije normalno... "Tebi je do naroda"... Kog naroda u nezavisnoj KosovA debilu!!!?

ti malo da prestanes da kenjas. politika cara lazara i s.milosevica unistile su srbiju i srpski narod.
a drugo, srpski naorod ne zivi samo na kosmetu. na kosmetu ima palanka srpskog naroda.
da, zelim da prezivi srpski narod a ne  nase institucije na kosmetu. ako vec postoji dogovor
o formiranju srpske zajednice. treba gurati srpske institucije koja podrza zapad a ne one koje
su " igrokaz " i nemaju konkretnog  uticaja na zivot srba, vec su teret srbiji i srbima na kosmetu.
to sto nas podrzavaju ovi ili oni, verbalno, nije nam od neke koristi. nama sudi zapad, sece nam
glave a ti koji nas podrzavaju samo daju izjave, nije lepo i sl.
isso miki..koji ubod.... jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99128
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Guest Thu 15 Oct - 9:13

ili, da prekinemo sve kontskte sa eu. da udjemo u savez sa
rusima, ako nas zele, i izvrsimo juris na kosovo i stavimo tacku.
ako rusi zele da stanu iza takvog naseg zahteva. da nas štite
od zapada nato pakta. a kosmet je nasa briga. moze i tako.
prvo referendum.


Last edited by pizzon on Thu 15 Oct - 9:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Stanojko Thu 15 Oct - 9:13

pizzon wrote:
Stanojko wrote:Decko, ti si jedna takva neopevana gnjida da to nije normalno... "Tebi je do naroda"... Kog naroda u nezavisnoj KosovA debilu!!!?


a drugo, srpski naorod ne zivi samo na kosmetu. na kosmetu ima palanka srpskog naroda.
da, zelim da prezivi srpski narod a ne  nase institucije na kosmetu. ako vec postoji dogovor

Ti si, mucenice, vlazni san svakog naseg neprijatelja.  Ne znam da li ovo pricas iz ubedjenje ili radis za sendvice, ali iskreno se nadam da je ovo drugo...

_________________
Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima! Empty Re: Vučić:'Pre ću otići iz Vlade nego da pokvarim prijateljstvo s Nemcima!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum