ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vili40 Mon 5 Dec - 20:39

Brazil je ove godine i na ovom svjetskom prvenstvu posebno jak,prije finala nema nitko šanse protiv njih
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by melkior Mon 5 Dec - 20:42

U prvim pola sata 3 komada Južnoj Koreji...Dobro. Protiv Brazila se isplati umirati u ljepoti. Bit će to utakmica za pamćenje!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by darth_vader Mon 5 Dec - 20:46

dijagram wrote:
darth_vader wrote:
dijagram wrote:
darth_vader wrote:
dijagram wrote:Sto sam rekao, sve citam unaprijed.

B-)

Ovo je bilo u rangu ka kad je Ivković obranija Maradoni...vidi se tko zna :rasta
Sad Brazil, nije sramota ispasti od njih, biti  medju osam najboljih na svijetu.

Najveci rezultat je sto jos nismo izgubili utakmicu i primili samo dva gola.

Statisticki gledajuci to je odlicno.


A naravno...mislim da je to prva utakmica koju ću gledati baš opušteno...


Laž
Samo vako    :coffee

Kazem zeni modrica i kovacica vaditi, ne mogu disati nijedan, i on to napravi

Malo prekasno ali napravi.

Protiv Brazila mogli bi konacno i odigrati kako znaju pa pobijediti:)

Zapratim te za još savjeta, a moga bi Dalić za promjenu...: )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by melkior Mon 5 Dec - 20:55

melkior wrote:U prvim pola sata 3 komada Južnoj Koreji...Dobro. Protiv Brazila se isplati umirati u ljepoti. Bit će to utakmica za pamćenje!

Protiv velikih je pizdunski igrati bunker...svi u napad, uključujući i Livakovića! Naučit ćemo mi jebene Japance tko su kamikaze protiv Brazila...



avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 5 Dec - 20:58

dzango wrote:Brazil ne vadi.

Ko ni gudelj

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 5 Dec - 20:59

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ne znam da li se golovi iz penala u produžecima računaju. ali livaja je bio OK za zadnjih 10minuta. petković veze nema, ne znam zašto toga asa forsira dalić. dobija previše lopti ne zna pucati, ne zna dodati, nezna driblati

petković je panj, ali novinari su pitali zašto ne igra
ne toliko nogomet, iako igram zanimljivo rekreativno pa se razumin aj i prije sam pratia.. ali petković cijeli turnir od 20-30 primljenih lopti nije nikada ništa napravio.. ne mogu se sjetiti niti jedne akcije, ili barem dodavanja prilike..

onaj sosa je isto tako katastrofa ne znam jel igra ovu, ali protiv belgije as je nabija loptuu vazduh..

ima virozu, vjerojatno je imao i protiv belgije. Nije igrao. On je inače dobar kad je svoj.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Mon 5 Dec - 21:00

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovo je bilo na srecu.
daj ne lupaj
od zadnjih 10 utakmica na SP Hrvatska je izgubila samo jednu... i to finale protiv Francuza!
zar je to sreća!?

Nisam rekao za 10 prethodnih, nego veceras.

Ako ti mislis da ste bili sigurni, ne bi dosli do penala.

Koreja se povukla u 16 metara i zavukli im dripci iz Favele.

Onaj penal ne znam bas da li je bio, jer u tom slucaju, svako se moze 

nekome zaleteti iza ledja da ga sutne i pokupiti 10 penala.

Nije penal po meni a Brazil se pritiska po celom terenu.

Ako ih pustis da namestaju akcije pred tvojih 16 metara, nema nista od toga.

Pusti tako bilo koga, pre ili kasnije ce ubosti.

Moras presing igrati, ne dati mu da dodje i kreira sanse.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26378
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 5 Dec - 21:00

niels wrote:Očekivano teška utakmica.

Obrana je bila dobra, u drugom dijelu se nadovezao vezni red, ali napad nije imao pravu šansu u 120 minuta.

Puno krivih dodavanja, tehničkih pogrešaka, ali volja je bila neupitna i kad nije išlo...na kraju je Livaković, pa, obranio da je divota. Katkad je i to dovoljno za prolaz.

Simboličan je bio izlazak Luke i ulazak Majera, Dalić je izgubio svaki obzir - i to je dobro.

dalić je realan, s dvije noge na zemlji, vrlo racionalan - to mu je najveća kvaliteta. Izvadit će i Isusa Krista ako ne igra dobro.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by melkior Mon 5 Dec - 21:08



avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by ljubo1212 Mon 5 Dec - 21:10

marcellus wrote:
niels wrote:Očekivano teška utakmica.

Obrana je bila dobra, u drugom dijelu se nadovezao vezni red, ali napad nije imao pravu šansu u 120 minuta.

Puno krivih dodavanja, tehničkih pogrešaka, ali volja je bila neupitna i kad nije išlo...na kraju je Livaković, pa, obranio da je divota. Katkad je i to dovoljno za prolaz.

Simboličan je bio izlazak Luke i ulazak Majera, Dalić je izgubio svaki obzir - i to je dobro.

dalić je realan, s dvije noge na zemlji, vrlo racionalan - to mu je najveća kvaliteta. Izvadit će i Isusa Krista ako ne igra dobro.
jedino stalno uvodi vlašića, jer ga ovaj ucjenjuje golim slikama
inače, što manje hajdukovaca ima u repki, daliću bolje ide, izuzetak je panjina petković,stalni igrač manjka
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 5 Dec - 21:29

da to sam i ja gore napisao za Petkovića, panj.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 5 Dec - 21:30

ovo je prvi put da ga je uveo na SP-u, nadam se i zadnji

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Noor Mon 5 Dec - 21:30

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovo je bilo na srecu.
daj ne lupaj
od zadnjih 10 utakmica na SP Hrvatska je izgubila samo jednu... i to finale protiv Francuza!
zar je to sreća!?

Nisam rekao za 10 prethodnih, nego veceras.

Ako ti mislis da ste bili sigurni, ne bi dosli do penala.

Koreja se povukla u 16 metara i zavukli im dripci iz Favele.

Onaj penal ne znam bas da li je bio, jer u tom slucaju, svako se moze 

nekome zaleteti iza ledja da ga sutne i pokupiti 10 penala.

Nije penal po meni a Brazil se pritiska po celom terenu.

Ako ih pustis da namestaju akcije pred tvojih 16 metara, nema nista od toga.

Pusti tako bilo koga, pre ili kasnije ce ubosti.

Moras presing igrati, ne dati mu da dodje i kreira sanse.
čuj, vi nakon svake pobjede pricate da je sreca..a za svoje poraze krivite nas ustase....ne kazem za tebe, onako generalno...pogledaj vase medije
no kako god orlovi otperjali, a ustase ostase

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Mon 5 Dec - 21:32

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovo je bilo na srecu.
daj ne lupaj
od zadnjih 10 utakmica na SP Hrvatska je izgubila samo jednu... i to finale protiv Francuza!
zar je to sreća!?

Nisam rekao za 10 prethodnih, nego veceras.

Ako ti mislis da ste bili sigurni, ne bi dosli do penala.

Koreja se povukla u 16 metara i zavukli im dripci iz Favele.

Onaj penal ne znam bas da li je bio, jer u tom slucaju, svako se moze 

nekome zaleteti iza ledja da ga sutne i pokupiti 10 penala.

Nije penal po meni a Brazil se pritiska po celom terenu.

Ako ih pustis da namestaju akcije pred tvojih 16 metara, nema nista od toga.

Pusti tako bilo koga, pre ili kasnije ce ubosti.

Moras presing igrati, ne dati mu da dodje i kreira sanse.
čuj, vi nakon svake pobjede pricate da je sreca..a za svoje poraze krivite nas ustase....ne kazem za tebe, onako generalno...pogledaj vase medije
no kako god orlovi otperjali, a ustase ostase
Ustaše valjda ustaše.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 21:34

mi smo zaista dobro kopirali talijane..postali smo italija 2 zadnja dva svjetska prvenstva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 21:36

mi smo ko u onom filmu 'ratnik' svi nas otpisuju a mi idemo dalje na turniru..budemo isprebijani a onda na kraju pobjednicki zahvat i matiramo protivnika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 5 Dec - 21:51

ferdinand je dobro rekao..hrvatska ima neki faktor x koje mnoge reprezentacije nemaju a to je da ne znas koji ce igrac imati svoj dan od golmana do napadaca...kad ocekivane vedete podbace netko ili neki drugi iskoce i u tom slucaju neodoljivo podsjecaju na real madrid i kad odigraju lose oni prodju dalje..neobjasnjivo rekao je ferdinand
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Dec - 21:55

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ne znam da li se golovi iz penala u produžecima računaju. ali livaja je bio OK za zadnjih 10minuta. petković veze nema, ne znam zašto toga asa forsira dalić. dobija previše lopti ne zna pucati, ne zna dodati, nezna driblati

petković je panj, ali novinari su pitali zašto ne igra
ne toliko nogomet, iako igram zanimljivo rekreativno pa se razumin aj i prije sam pratia.. ali petković cijeli turnir od 20-30 primljenih lopti nije nikada ništa napravio.. ne mogu se sjetiti niti jedne akcije, ili barem dodavanja prilike..

onaj sosa je isto tako katastrofa ne znam jel igra ovu, ali protiv belgije as je nabija loptuu vazduh..

ima virozu, vjerojatno je imao i protiv belgije. Nije igrao. On je inače dobar kad je svoj.
možda i jest. gledao sam i vs kanade, i vs belgije i sada.. inače i sosa je katastrofa barem za ovu razinu, ne zna niti dodati niti pucati.

btw ja osobno ne pratim niti RH ligu niti sam imao pojma za većinu igrača do ove utakmice, ali igram onako nogomet rekreativno, i dođem nakon dvi-tri godine pauze, prvu tekmu zakurac, niti mogu trčati niti dodavati, ali nakon 2-3 trčim svih 60minuta , dodavam, zabijem i koji gol.. a ovi su plaćeni milijune eura i ne znaju stvoriti priliku ništa a kada trebaju dodati nemaju pregled situacije, ne znaju dodati, ili sosa još nabije loptu ..

perišić je klasa bio i ostao.. modrić je tu uredan, netko očekuje više od njega, ali odradi svoj dio posla.. gvardiol je naravno naš najbolji igrač, livaković realno gledajući je primio svega 2 gola u ove 4 utakmice i to je super... i skinio 3 penala.. kramarić je dobar napadač, livaja zna i zabiti gol i dodati, ali izduši naravno, zato ga je dobro izvaditi u 60minuti.. sa klupe pašalić je zakon meni, osjeti se na terenu, čak i budimir.. majer isto tako sa klupe je dobar.

ali brate petković neznam tko njega forsira .. sosu isto tako.. juranović isto tako ne zna dodati itd, ne znam kakav je kada dođe situacija obrane, ali za stvoriti akciju 0 bodova sjebat će loptu..
Lovren je uredno servisirao Perišiću i znao je imati još koje dodavanje tako da taj je na mjestu... vlašić je OK sa klupe.. pa zapravo situacija nije loša, osim što bih sosu i petkovića držao van startne ekipe

---
netko je komentira da prolazimo na sreću.
pa malo i jest sreća pomogla, međutim da li je beligija zaslužila proći ? nije.
japan nije ništa bio bolji od nas, dapače mi smo bili malo bolji, tako da i nije sreća, tu smo zasluženo prošli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Noor Mon 5 Dec - 21:56

dzango wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovo je bilo na srecu.
daj ne lupaj
od zadnjih 10 utakmica na SP Hrvatska je izgubila samo jednu... i to finale protiv Francuza!
zar je to sreća!?

Nisam rekao za 10 prethodnih, nego veceras.

Ako ti mislis da ste bili sigurni, ne bi dosli do penala.

Koreja se povukla u 16 metara i zavukli im dripci iz Favele.

Onaj penal ne znam bas da li je bio, jer u tom slucaju, svako se moze 

nekome zaleteti iza ledja da ga sutne i pokupiti 10 penala.

Nije penal po meni a Brazil se pritiska po celom terenu.

Ako ih pustis da namestaju akcije pred tvojih 16 metara, nema nista od toga.

Pusti tako bilo koga, pre ili kasnije ce ubosti.

Moras presing igrati, ne dati mu da dodje i kreira sanse.
čuj, vi nakon svake pobjede pricate da je sreca..a za svoje poraze krivite nas ustase....ne kazem za tebe, onako generalno...pogledaj vase medije
no kako god orlovi otperjali, a ustase ostase
Ustaše valjda ustaše.
jok...ostaše u Katru

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dijagram Mon 5 Dec - 22:01

Steta bi bilo izgubiti od Brazila i ostati tek osmi na svijetu.

Pobjedom bi bili najmanje cetvrti ako nas netko dobije u polufinalu, kao i borbi za broncu.

Pobjeda nad Brazilom donijela bi dvije utakmice u borbi za medalju.

Jebate, strava uspjeh:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum