ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Tue 6 Dec - 0:57

U drugom poluvremenu moramo nenadano izmjenjivati ritam, odavati pasivnog i iznurenog suparnika, “koji jedva stiže sve pokriti”, i onda odjednom, u 68:35 napasti iznenada, kao da je utakmica počela i držati visok pritisak, ići na iznenađenje, pucanje i gol. To možemo tako igrati nakon izmjena 20-ak minuta najviše.

Prvo u formaciji čuvamo snagu i koheziju i iznurujemo njihove igrače, a onda se nenadano otvorimo i napadnemo kad vidimo da su zadihani…

niels

Posts : 4791
2021-04-26


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Tue 6 Dec - 0:59

Serbinho-3 wrote:


Nego, ima u ovoj pesmi dosta toga zenskog iz real life.

Obicno znaju da uniste vezu, onda kada izgube tog nekog,

pate ceo zivot, glumeci da su srecne sa drugim ili odu sa

drugim da namuce svog, ostanu sa drugim i pate.

Lako se citaju i one, poput ovih krofna ekipe sa Kopakabane.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Tue 6 Dec - 1:05

Ringo10 wrote:Protiv Brazila imamo samo jedno rjesenje - kupiti karte za put kuci

Ti si se već naspavao?

Gori si od mene…karte kući prije utakmice nisu rješenje, ali treba realno vidjeti kako igramo i protiv koga igramo i učiniti im utakmicu…neugodnom.

Za Japance sam rekao da će biti teška utakmica, brend me optužio za defetizam, onda je čovjek imao komentare tijekom utakmice :) i onda i sada sam realističan: Brazil je najbolja ekipa na svijetu, ali Brazil je itekako pobjediv.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Tue 6 Dec - 1:06

Tu tekmu definitivno necu gledat jer znam ishod I nemam sta da gledam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Tue 6 Dec - 1:07

niels wrote:
Ringo10 wrote:Protiv Brazila imamo samo jedno rjesenje - kupiti karte za put kuci

Ti si se već naspavao?

Gori si od mene…karte kući prije utakmice nisu rješenje, ali treba realno vidjeti kako igramo i protiv koga igramo i učiniti im utakmicu…neugodnom.

Za Japance sam rekao da će biti teška utakmica, brend me optužio za defetizam, onda je čovjek imao komentare tijekom utakmice :) i onda i sada sam realističan: Brazil je najbolja ekipa na svijetu, ali Brazil je itekako pobjediv.
Jeste itekako pobjediv ali ne za nas
Ne sa ovakvom igrom
Ne vidim nacina da pobijedimo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet Tue 6 Dec - 1:08

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Naravno, Brazil je veliki favorit. Ima nevjerojatno brze i tehnički nadarene igrače, koji igraju u najvećim svjetskim klubovima i znaju, za razliku od Japanaca, koji put vodi u pobjedu.

Veliki saveznik će im biti umor kod naših igrača.

Međutim, baš kao što sam upozoravao da će Japan biti težak i tvrd protivnik, tako i sad mislim da, ako se ekipa kvalitetno postavi, da će Brazil imati bitno drukčijeg protivnika i bitno drukčiju utakmicu nego danas.

I ne igra nam nikakvo ostavljanje dobrog dojma, moralni pobjednici, itd. Hrvatska može dobiti Brazil, a i dobiti će ga, ako napravi sve kako treba, uz uobičajenu, banalnu, sportsku sreću.


Samo neka plate nekog arapa u gledalishtu i neka ovaj nosi transparent do godine u Kninu.jebo me svako ako ne pobijede Brazil.Zadnje svjetsko prvenstvo u nogometu bio sam u Zagrebu i shvatio da Hrvati (barem oni koji igraju nogomet) imaju to potrebno zajednishtvo samo ako su srbi negdje u blizini.Bio sam u jednom kaficu (tu noc je cijela Hrvatska bila u kavanama i kaficima) bog te jebo ,pilo se i lokalo ko u filmovima a bogami su se pjevale i "domoljubne"pjesme nichim izazvane o srbima.Shto zelim reci a vec sam prije govorio ,mentalni sklop hrvata je da ne znaju niti ih moze neshto pokrenuti ako to nije protiv srba.No,dobro su neki davno primijetili da su najgori srbi hrvati:::))).Tebi se isprichavam jer ti ne spadash u tu skupinu,to se vidi sa Marsa .Ali ovi ostali nikako da iz sebe istjeraju Srbina i postanu hrvati.Jedino je to uspjelo crvenkastom::::))

A ništa, moramo proširiti priču da Neymar i još par njih imaju dedu ili babu Srbina (u SAO Paulu) i da ih snime s “dogodine u Kninu” porukom. :)

Svaka motivacija je dobrodošla, to je ono što kanadski izbornik nije ukapirao kao što veli Serbinho.


Ma kurac nije ukapirao,onaj ti je poluhrvat.Chak mu je i njegova baba ochitala bukvicu i rekla sve shto joj je na srcu.Pravi Srbin se nikada ne bi dichio da igra za zemlju u kojoj nije rodjen,barem ja tako mislim.Kod ovoga je pretegnuo hrvatski gen kada je u pitanju lova ,pa su kanadski emigranti porijeklom iz Hrvatske doshli na ideju da ga kupe i tako motiviraju igrache.Zato sam i napisao da se ta ideja ponovi jer fakat samo tako mozete ici dalje.Mislim.shto se mene tiche ni vi ni srbi niste trebali ici u Katar jer kada je u pitanju nogomet istog ste mentaliteta,chopor.Ajde ,kod srba se pojavio veliki individualac Djokovic pa mogu reci da u choporashenju prednjache hrvati kao i ovdje na forumu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Tue 6 Dec - 1:11

niels wrote:
Ringo10 wrote:Protiv Brazila imamo samo jedno rjesenje - kupiti karte za put kuci

Ti si se već naspavao
Nisam...ali inace me mogu da spavam nakon 10 ujutro
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet Tue 6 Dec - 1:26

niels wrote:U drugom poluvremenu moramo nenadano izmjenjivati ritam, odavati pasivnog i iznurenog suparnika, “koji jedva stiže sve pokriti”, i onda odjednom, u 68:35 napasti iznenada, kao da je utakmica počela i držati visok pritisak, ići na iznenađenje, pucanje i gol. To možemo tako igrati nakon izmjena 20-ak minuta najviše.

Prvo u formaciji čuvamo snagu i koheziju i iznurujemo njihove igrače, a onda se nenadano otvorimo i napadnemo kad vidimo da su zadihani…

Delicu,a shta ako glume da su zadihani?"::::))))Nego sada bez zajebancije kao i u svakom drugom sportu,nema tu puno filozofije .napad je najbolja odbrana i zato treba dati sve od sebe pa tko pobijedi.Koliko sam samo puta vidio Djokovica na pochetku nekog mecha da filozofira i chim mu netko uzme prvi set on odmah padne samo shto je njegova sreca shto se brzo digne (blizanac u horoskopu pa zato je takav ,loshe sve brzo zaboravlja a dobro i pamti) Igra se stvara u prvo u glavi ,pa kada nogometashi balkanski budu imali najmanje osnovnu shkolu mozda od njih neshto i bude. Zashto balkanci stalno pate od kompleksa manje vrijednosti,pa onda filozofiraju i jebu machku mater,kako Putin reche ako se namjeravash tuci sa nekim morash prvi udariti ali precizno i odmjereno i onda ga ne pushtati da se digne nego ga cipelariti dok ne izgubi svijest.Zato mi se Putko dopada jer i prije toga sam imao istu filozofiju borbe.Ako su jachi i vidish da cesh popushiti batine nije sramota pobjeci:::))Poslije toga mozesh filozofirati koliko hocesh..:::)))Dakle od prve sekunde do zadnje dati sve od sebe pa ako pobijedish onda se imash pravo kurchiti,a ne te fore kriv ti je sudija ovo ono.Pa ne igra Pele ili Euzebio za Brazil.To je samo ime od prije 70 god.Jebo te ljudi su stvarno tupavi,pa nishta nije isto kao shto je bilo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Tue 6 Dec - 1:35

Ringo10 wrote:
niels wrote:
Ringo10 wrote:Protiv Brazila imamo samo jedno rjesenje - kupiti karte za put kuci

Ti si se već naspavao?

Gori si od mene…karte kući prije utakmice nisu rješenje, ali treba realno vidjeti kako igramo i protiv koga igramo i učiniti im utakmicu…neugodnom.

Za Japance sam rekao da će biti teška utakmica, brend me optužio za defetizam, onda je čovjek imao komentare tijekom utakmice :) i onda i sada sam realističan: Brazil je najbolja ekipa na svijetu, ali Brazil je itekako pobjediv.
Jeste itekako pobjediv ali ne za nas
Ne sa ovakvom igrom
Ne vidim nacina da pobijedimo

Pa, neki vide prolaz, a drugi ne vide. To ne znači da prolaz postoji ili da ja vidim točan prolaz.

Ali u ekipnim sportovima - prolaz uvijek postoji. To sam više naučio na košarkaškom terenu nego na nogometnom, jer je tamo i na rukometu teže naći prolaz.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Tue 6 Dec - 1:35

Modric vam je tesko smetalo tu, nadovezujem se na


tekst Niels-a.


On to sto igra, moze u Primera proci, tamo tako


se dodaju na sredini terena, ja tebi, ti meni.


Ranije je bio ofanzivniji, sada bas poput penzosa pravi

guzvu u saobracaju.

Takav fudbal na Mundijalu se ne igra.

Trce, minimalan posed lopte, odmah pas, presing.

Balkanci vidim, nista sladje dubinsku loptu, Bata Djorina

Skola, samo ne kapiraju da je dubinska u stvari za asistenciju 

glavom nekom drugom a ne da je prihvati i izgubi.

Kasnije se smejali a da nisu ni ukapirali materiju.

Nasi isto, ostali u periodu Juge, drze loptu, onaj Vlahovicu 

od nazad pocistio, ovaj se seta.

Trendovi u Svetu su se promenili, strani treneri i dosta su napredovali.

Modric je ok za posed lopte, to isto Brazilcima ne odgovara.

Ofanzivno je lose za HR, ali i defanzivno, umrtljivanje igre, 

izbacujes njih iz price i smanjujes broj napada ka svome golu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Tue 6 Dec - 1:35

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3595999-hrvatski-navijac-simulirao-kako-urnira-po-srpskoj-zastavi
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Tue 6 Dec - 1:39

mentalitet wrote:
niels wrote:U drugom poluvremenu moramo nenadano izmjenjivati ritam, odavati pasivnog i iznurenog suparnika, “koji jedva stiže sve pokriti”, i onda odjednom, u 68:35 napasti iznenada, kao da je utakmica počela i držati visok pritisak, ići na iznenađenje, pucanje i gol. To možemo tako igrati nakon izmjena 20-ak minuta najviše.

Prvo u formaciji čuvamo snagu i koheziju i iznurujemo njihove igrače, a onda se nenadano otvorimo i napadnemo kad vidimo da su zadihani…

Delicu,a shta ako glume da su zadihani?"::::))))Nego sada bez zajebancije kao i u svakom drugom sportu,nema tu puno filozofije .napad je najbolja odbrana i zato treba dati sve od sebe pa tko pobijedi.Koliko sam samo puta vidio Djokovica na pochetku nekog mecha da filozofira i chim mu netko uzme prvi set on odmah padne samo shto je njegova sreca shto se brzo digne (blizanac u horoskopu pa zato je takav ,loshe sve brzo zaboravlja a dobro i pamti) Igra se stvara u prvo u glavi ,pa kada nogometashi balkanski budu imali najmanje osnovnu shkolu mozda od njih neshto i bude. Zashto balkanci stalno pate od kompleksa manje vrijednosti,pa onda filozofiraju i jebu machku mater,kako Putin reche ako se namjeravash tuci sa nekim morash prvi udariti ali precizno i odmjereno i onda ga ne pushtati da se digne nego ga cipelariti dok ne izgubi svijest.Zato mi se Putko dopada jer i prije toga sam imao istu filozofiju borbe.Ako su jachi i vidish da cesh popushiti batine nije sramota pobjeci:::))Poslije toga mozesh filozofirati koliko hocesh..:::)))Dakle od prve sekunde do zadnje dati sve od sebe pa ako pobijedish onda se imash pravo kurchiti,a ne te fore kriv ti je sudija ovo ono.Pa ne igra Pele ili Euzebio za Brazil.To je samo ime od prije 70 god.Jebo te ljudi su stvarno tupavi,pa nishta nije isto kao shto je bilo.

Pa mogu potpisati većinu - osim Eusebia.

Igrao je za Portugal, bio je veličanstven igrač.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Tue 6 Dec - 2:20

AssadNaPodmornici wrote:
IL Risorto wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:..proci cemo brazilce..brazil mora obvezno imati jedan los dan na svjetskim prvenstvima..nadam se protiv nas..jesu odlicni nogometasi ali pate i od ega...dodju im zute minute..

neutemeljeni optimizam buja :D  
mozemo pobijediti brazil jedino ako on pobjedi sam sebe
Kad bi naš vučina prognozirao pobjedu Brazila,jedino tad bih se kladio na Hrvatsku. :coffee
on ili ero. što oni prognoziraju, kladiš se na suprotno i znaš da dobijaš

Po njima uvijek pouzdano znaš kako stvari stoje
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Tue 6 Dec - 2:33

U nogometnu je svasta moguce...Ali realno sanse su nam minimalne
Da se ne zavaravamo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by darth_vader Tue 6 Dec - 4:10

niels wrote:
Ringo10 wrote:Protiv Brazila imamo samo jedno rjesenje - kupiti karte za put kuci

Ti si se već naspavao?

Gori si od mene…karte kući prije utakmice nisu rješenje, ali treba realno vidjeti kako igramo i protiv koga igramo i učiniti im utakmicu…neugodnom.

Za Japance sam rekao da će biti teška utakmica, brend me optužio za defetizam, onda je čovjek imao komentare tijekom utakmice :) i onda i sada sam realističan: Brazil je najbolja ekipa na svijetu, ali Brazil je itekako pobjediv.

Taj tzv. brend se više referirao na općenito previše pilanja naopako u zadnje vrijeme, nitko mu pojedinačno nije bio u fokusu, ali nije dobro niti previše precijenjivati protivnika koji je istina žilav, neugodan, ali... mislim da se previše prilagođavamo protivnicima koji nisu razina kvalitete naše momčadi no na kraju svega, cilj je ipak opravdao sredstvo no smatram da to može ići bolje i s manje mučenja i nedorečenosti u igri..realno, provukli smo se na Perišićevu genijalnost, a protiv Belgije na klasu mladog Beckenbauera. Igra i taktika za zaborav no opet, cilj je ostvaren. Protiv Brazila se nema što puno izgubiti jer smo tu potpuni autsajderi. Momčad s gardom im može zapapriti, a sad da li baš i srediti, pitanje je...nisu me impresionirali žongliranjem jer su taktički isto popriličan nered, ali pojedinačna klasa im je neupitna...treba pokušati skupo prodati kožu pa kako bude..već sam rekao da sumnjam u to da će Brazil biti prvak odmah nakon Srbije..naletjeti će, već na momčad koja će ih znati malo prikočiti, a možda malo i istući...sad hoćemo li to biti mi, ne znam...treba nam malo kurčevitiji gard za to. Izgubiti ionako nemamo što, ali ne vidim u njima onu glad i žar iz Rusije...a i mislim da smo naklonost božice Fortune ipak potrošili na ovom prvenstvu. Volio bih da se varam.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Tue 6 Dec - 8:17

darth_vader wrote: ali ne vidim u njima onu glad i žar iz Rusije

Pa nema više onolike euforije jer je danas Hrvatska već brand i elita nogometnog svijeta. One 2018 je to bilo samo u teoriji i nakon bezbroj razočarenja za vrijeme Bilića/Cice/Kovača... Nakupilo se 20 godina želje i bačenih prilika.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Tue 6 Dec - 8:35

IL Risorto wrote:
melkior wrote: 

Realno, jebali smo ježa u petak, Daliću, barem da poginemo muški, umri muški 4, ajmo svi u napad!

Realno,rasturit će našu reprezentaciju,kao što je svojevremeno Milan rasturio Severinu na jahti. :cleanteeth

nikakav svi u napad. Treba im ubit igru, jer su realno puno bolji. Jedini način da takve pobijediš je da im posve ubiješ svaku igru.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Tue 6 Dec - 9:36

Glede onog što smo pričali o antinogometu i lijepoj igri, Dalić jutros o kritikama:

"Ovo nije umjetničko klizanje, bitan je rezultat"

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Tue 6 Dec - 9:51

...dalic jucer izvadio modrica kovacica..da ne pucaju jedanaesterce jer sto ako fulaju..a dao da pucaju hajdukovci i bivsi i sadasnji pa ako ispadnemo pucajte na njih..inace to je prije corlukino i company maslo nego dalicevo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Tue 6 Dec - 9:54

ali da ima klanova u reprezentaciji ima kao i u svakoj drugoj...kad je livaja zabio gol..tko mu je dotrcao cestitat ..pasalic perisic juranovic :) ..ali to je sve pod kao normalno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Tue 6 Dec - 10:01

pa da umiremo u ljepoti i ispadnemo u prvom krugu..mi kakvi jesmo rekli sto ste tako igrali bilo je vazno proci pa i napucati loptu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum