ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Page 3 of 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 08:45

Najajce su mi baze prvi red do mora pa onda nabiju cijenu. Tamo u Sutivanu di ja imam kucu za odmor sa povecim vrtom okolo ekipa samo gradi u vis unutra i ono pogled i to i sad ćeš ti prvi red do mora i nabivat cijenu ko da turisti dolaze pješice na more tj nemaju auto ?!?!?

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 _53da4d01c0977

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 08:54

Ova sjeverna strana Braca je isto teška apartmanizacija :


Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Supetar-15
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by udba 28/6/2016, 08:56

Neka, treba kapaciteta. Grčka i Turska su u kurcu i evropski plebs treba doć u Jugoslaviju ko nekad. Zato treba graditi. 10 eura je 10 eura.

_________________
Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:01

udba wrote:Neka, treba kapaciteta. Grčka i Turska su u kurcu i evropski plebs treba doć u Jugoslaviju ko nekad. Zato treba graditi. 10 eura je 10 eura.
Pa i grade. Svake godine ti se na ovoj sjevernoj strani Braca al i okolo napravi xy apartmana sa xy soba i logicno to cijena nocenja mora padat a do Splita je ono trajektom vrlo blizu tako da to funkcionira baš na tu šemu. U suštini Brac je baš ono masivni turizam zbog blizine Splita i svoje velicine i onda ono ti tamo da napraviš i u unutrašnjosti kilometar od mora nešto opet ćeš ako spustiš cijenu imat goste al onda opcenito i ovima uz more pada cijena jer turisti ne dolaze pješice ovamo a kad se idu kupat onda odu sa autima na plažu i hebe se njih jel to dva metra od mora ili pet kilometara.

Zbog čega bi ti uopce na kraju krajeva placao 10 eura po glavi više nocenje a došao si s autom i ovako i onako a u apartmanima samo spavaš , odmaraš , jedeš , gledaš tv i tako a na plaži se kupaš tj nisi uopće kad si na moru u apartmanu ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by Guest 28/6/2016, 09:08

dzango wrote:Šta ćeš više? Koliko misliš da uzmeš za jedan krevet za noć?

Kako ne, na Plitvicama cijele godine ispod 100 € nije noćenje. A gosti iz Azije, AU i SAD-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by udba 28/6/2016, 09:08

RayMabus wrote:
udba wrote:Neka, treba kapaciteta. Grčka i Turska su u kurcu i evropski plebs treba doć u Jugoslaviju ko nekad. Zato treba graditi. 10 eura je 10 eura.
Pa i grade. Svake godine ti se na ovoj sjevernoj strani Braca al i okolo napravi xy apartmana sa xy soba i logicno to cijena nocenja mora padat a do Splita je ono trajektom vrlo blizu tako da to funkcionira baš na tu šemu. U suštini Brac je baš ono masivni turizam zbog blizine Splita i svoje velicine i onda ono ti tamo da napraviš i u unutrašnjosti kilometar od mora nešto opet ćeš ako spustiš cijenu imat goste al onda opcenito i ovima uz more pada cijena jer turisti ne dolaze pješice ovamo a kad se idu kupat onda odu sa autima na plažu i hebe se njih jel to dva metra od mora ili pet kilometara.

Zbog čega bi ti uopce na kraju krajeva placao 10 eura po glavi više nocenje a došao si s autom i ovako i onako a u apartmanima samo spavaš , odmaraš , jedeš , gledaš tv i tako a na plaži se kupaš tj nisi uopće kad si na moru u apartmanu ?!?!?!
Ako idu autima na plažu, tu se još tuče 6-7 evra na dan za parking. 5 kvadrata asfalta, nema sobarice, vode struje, ničeg. Još bolja zarada. Prijatelj ima onaj mercedes za prevoz mrtvaca pa u njemu prespava na parkingu, plaća samo parking čak ni apartman. Sranje je samo kad ide noću na pišanje pa se useru prolaznici kad vide čovjeka kako izlazi iz lijesa, a guzica mrtvački blijeda, ostalo sve preplanulo.

_________________
Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:11

udba wrote:
Ako idu autima na plažu, tu se još tuče 6-7 evra na dan za parking. 5 kvadrata asfalta, nema sobarice, vode struje, ničeg. Još bolja zarada. Prijatelj ima onaj mercedes za prevoz mrtvaca pa u njemu prespava na parkingu, plaća samo parking čak ni apartman. Sranje je samo kad ide noću na pišanje pa se useru prolaznici kad vide čovjeka kako izlazi iz lijesa, a guzica mrtvački blijeda, ostalo sve preplanulo.
Ha ha ha ima ti ovdje jedan kod mene ; ekipa ti napravila kuce i ono svi izgradili sve al nabij se ovdje nabij se tamo na kraju zaboravili sebi parkinge napravit i to a pajdo ima neku ledinu tu nije ništa gradija i sad im svima dere parking liti : ulaganje nula kuna a cista lova. Ma as covice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:14

Ha ha ha ha to mi je baš komedija. EKipa kuce trokatnice pa onda apartmane unutra al kad su gradili onda najbitnije da je to šta vece po gabaritima ....na kraju zaboravili sebi od pohlepe napravit parkinge za apartmane tj goste i onda problem. Ovoga boli kurza za sve to i uopće nije na toj ledini ništa radija i na kraju ga ovi sami molili da jel mogu tu parkirat i te šeme da će mu platit i ono jednu godinu drugu godinu ....pajdo trecu sve asfaltira i napravija parking i naplacuje to masno .....ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by jastreb 28/6/2016, 09:20

Jedan moj poznanik,koji je još prije 10 g.obilazio španjolsku obalu pričao mi je o čitavim avetinjskim apartmanskim naseljima koje je ondje vidio.

Isto to čeka i mnoga grda apartmanska naselja na našoj obali,a čijem početku (mislim početku kraja) i ja često prisustvujem.

Za par godina,mnoga će ta naselja zarasti u draču i korov,a u njima će se okupljati šišmiši, mačke lutalice i skupine "hipi hašiš turista" bez monete u džepu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:21

RayMabus wrote:Ha ha ha ha to mi je baš komedija. EKipa kuce trokatnice pa onda apartmane unutra al kad su gradili onda najbitnije da je to šta vece po gabaritima ....na kraju zaboravili sebi od pohlepe napravit parkinge za apartmane tj goste i onda problem. Ovoga boli kurza za sve to i uopće nije na toj ledini ništa radija i na kraju ga ovi sami molili da jel mogu tu parkirat i te šeme da će mu platit i ono jednu godinu drugu godinu ....pajdo trecu sve asfaltira i napravija parking i naplacuje to masno .....ha ha ha ha ha
Ovo me uvik nasmije i ovo je poviše mene nekih 500 metara tamo di imam dva stana al ja imam parking za svaki stan i to jer je zgrada rađena po standardu i te šeme al ovo ti je prije : jedan dođe , kupi nešto kvadrata , diži trokatnicu i onda da to bude šta vece malo parkinga ima , ok je dok ne navale turisti i u pocetku je bilo ok dok nisu svi okolo se tako nanizali a na kraju nemaju turisti di parkirat i ovi ne mogu iznajmljivat i onda ova šema moli ovoga da jel mogu na ledinu tu da će mu platiti , jednu godinu , drugu godinu , treću godinu pajdo to asfaltira i masno naplacuje parking ha ha ha ha

Ja i ovdje kraj kuce imam svoj parking za dva auta. Mene je prošlo lito susid molija da mu iznajmim jedno misto i ono platit će i to ....nije me brige za lovu al ono evo ti pa parkiraj .....ekipa napravila apartmane a nigdje parkinga za iste .....mozgovi. lol!


Last edited by RayMabus on 28/6/2016, 09:23; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by udba 28/6/2016, 09:22

jastreb wrote:Jedan moj poznanik,koji je još prije 10 g.obilazio španjolsku obalu pričao mi je o čitavim avetinjskim apartmanskim naseljima koje je ondje vidio.

Isto to čeka i mnoga grda apartmanska naselja na našoj obali,a čijem početku (mislim početku kraja) i ja često prisustvujem.

Za par godina,mnoga će ta naselja zarasti u draču i korov,a u njima će se okupljati šišmiši, mačke lutalice i skupine "hipi hašiš turista" bez monete u džepu.
Španjolska si zahvaljujući betonizaciji si može priuštiti 20% nezaposlenih. Kako bi drugačije to hranili? Kreditima i iseljavanjem ko mi? Snaga turizma se mjeri postotkom nezaposlenih u zemlji, jer samo masovni turizam može omogućiti domaćima da se izležavaju i dobro odmore.

_________________
Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by jastreb 28/6/2016, 09:24

Nije bit koliko si metara od mora,nego dal to gdje boraviš liči na nešto.

Neki ljudi će radije boraviti (i dobro platiti) u ribarskim kućicama ili svjetioničarskim, ukusno sređenim,bez struje,nego li u tim apartmanima koji su vrhunac urbanocida na jadranskoj obali.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:25

jastreb wrote:Nije bit koliko si metara od mora,nego dal to gdje boraviš liči na nešto.

Neki ljudi će radije boraviti (i dobro platiti) u ribarskim kućicama ili svjetioničarskim, ukusno sređenim,bez struje,nego li u tim apartmanima koji su vrhunac urbanocida na jadranskoj obali.
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by Guest 28/6/2016, 09:28

RayMabus wrote:Ha ha ha ha to mi je baš komedija. EKipa kuce trokatnice pa onda apartmane unutra al kad su gradili onda najbitnije da je to šta vece po gabaritima ....na kraju zaboravili sebi od pohlepe napravit parkinge za apartmane tj goste i onda problem. Ovoga boli kurza za sve to i uopće nije na toj ledini ništa radija i na kraju ga ovi sami molili da jel mogu tu parkirat i te šeme da će mu platit i ono jednu godinu drugu godinu ....pajdo trecu sve asfaltira i napravija parking i naplacuje to masno .....ha ha ha ha ha

to me čudi, jer projekti i građevinska dozvola za gradnju apartmana propisuju i točan broj parkirališnih mjesta.
da bi dobili uporabnu dozvolu, koja im treba za dobijanje rješenja o odobrenju pružanja ugostiteljskih usluga, sve mora biti izgrađeno (i okoliš) prema projektu u građevinskoj dozvoli, a to na kraju priče ovjerava i zakonski neophodan nadzorni inženjer. nakon toga legalno izgrađena nekretnina upisuje se u katastarski operat.

kako im to prođe bez osiguranog parkinga? drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:37

Noor wrote:
RayMabus wrote:Ha ha ha ha to mi je baš komedija. EKipa kuce trokatnice pa onda apartmane unutra al kad su gradili onda najbitnije da je to šta vece po gabaritima ....na kraju zaboravili sebi od pohlepe napravit parkinge za apartmane tj goste i onda problem. Ovoga boli kurza za sve to i uopće nije na toj ledini ništa radija i na kraju ga ovi sami molili da jel mogu tu parkirat i te šeme da će mu platit i ono jednu godinu drugu godinu ....pajdo trecu sve asfaltira i napravija parking i naplacuje to masno .....ha ha ha ha ha

to me čudi, jer projekti i građevinska dozvola za gradnju apartmana propisuju i točan broj parkirališnih mjesta.
da bi dobili uporabnu dozvolu, koja im treba za dobijanje rješenja o odobrenju pružanja ugostiteljskih usluga, sve mora biti izgrađeno (i okoliš) prema projektu u građevinskoj dozvoli, a to na kraju priče ovjerava i zakonski neophodan nadzorni inženjer. nakon toga legalno izgrađena nekretnina upisuje se u katastarski operat.

kako im to prođe bez osiguranog parkinga? drunken
Pa gradili na crno ....Kaštela ....sad ono imaju kuce na tri kata a nemaju di parkirat tj imaju oni za sebe a nemaju kad pocme lito za turiste dodatne parkinge a svi se tako nekako našemili na tu šemu jedni do drugih.

I sad je još opcina zadnjih godina skužila da je to lova i evo meni sto metara od kuce parking di se nikad nije naplacivalo lijepo ura 5 kuna ili tako nešto , dan toliko i toliko pa ti pajdo parkiraj ....jedino je od 22 do ujutro do šest slobodno i od subote popodne i cijela nedilja je slobodno a ovo ostalo : parkiraj plati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by Guest 28/6/2016, 09:39

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Ha ha ha ha to mi je baš komedija. EKipa kuce trokatnice pa onda apartmane unutra al kad su gradili onda najbitnije da je to šta vece po gabaritima ....na kraju zaboravili sebi od pohlepe napravit parkinge za apartmane tj goste i onda problem. Ovoga boli kurza za sve to i uopće nije na toj ledini ništa radija i na kraju ga ovi sami molili da jel mogu tu parkirat i te šeme da će mu platit i ono jednu godinu drugu godinu ....pajdo trecu sve asfaltira i napravija parking i naplacuje to masno .....ha ha ha ha ha

to me čudi, jer projekti i građevinska dozvola za gradnju apartmana propisuju i točan broj parkirališnih mjesta.
da bi dobili uporabnu dozvolu, koja im treba za dobijanje rješenja o odobrenju pružanja ugostiteljskih usluga, sve mora biti izgrađeno (i okoliš) prema projektu u građevinskoj dozvoli, a to na kraju priče ovjerava i zakonski neophodan nadzorni inženjer. nakon toga legalno izgrađena nekretnina upisuje se u katastarski operat.

kako im to prođe bez osiguranog parkinga? drunken
Pa gradili na crno ....Kaštela ....sad ono imaju kuce na tri kata a nemaju di parkirat tj imaju oni za sebe a nemaju kad pocme lito za turiste dodatne parkinge a svi se tako nekako našemili na tu šemu jedni do drugih.

to jedino...ako su to legalizirani objekti onda mi je jasno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by frakcija 28/6/2016, 09:41

ne volu oni autima na plažu na kojoj nema parkinga, nego stat u mudantine i goli odat po magistrali dok ne odu. dobro šugamane ne prostru po cesti..kaće cesta trogir-omiš? nikad? tunel iz nigdi u ništa..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by jastreb 28/6/2016, 09:41

Parkinzi,parkinzi...

Pravi turist je onaj koji na ljetovanje dođe bez automobila.

Brodom,avionom,vlakom,busom...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:42

Noor wrote:

to jedino...ako su to legalizirani objekti onda mi je jasno
Pa ono relano ni prije rata nisu bile neke kontrole al opet al onda rat pa porace ....pa tko je to kontrolira ? Na kraju je opcina morala to legalizirat jer nemoš porušit cijele kvartove.

I sad ti je ekipa skužila : imam kat dva viška šta nebi iznajmljiva i eto njih al nigdje parkinga za turiste a nemoš turistu rec : cuj parkiraj tamo negdje 200 metara dalje tamo ti se parking ne naplacuje. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by RayMabus 28/6/2016, 09:47

jastreb wrote:Parkinzi,parkinzi...

Pravi turist je onaj koji na ljetovanje dođe bez automobila.

Brodom,avionom,vlakom,busom...
Ne bi ja to tako gleda jer onome iz Švedske avion je opcija a auto ne dok ovome iz AUstrije je auto opcija a avion manje tako da ti to nije baš pravilo.

Al bez obzira na to i ovi šta ne dođu autom svojim opet rentaju ovdje pa opet im treba parking tako da dođeš na isto : parking ako nemaš onda imaš probljem.


Last edited by RayMabus on 28/6/2016, 09:48; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by Stanojko 28/6/2016, 09:48

Posto kvadrat u Bolu na Bracu?

_________________
Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura! - Page 3 Empty Re: Krahirao bizmis s apartmanima : Noćenje, prvi red do mora, 10 eura!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum