ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 13:19

selidba od svojih malo dalje je nekad rjesenje, sto su blizi vise vide tvog zivota, vise razloga za zivciranje s obe strane, ovako su zadovoljniji, samo da si zdrav i ziv :^^

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 13:20

ne znam, ponekad se zapitam da li su me nekada zamenili u porodilistu sa nekim drugim deteteom (mada kada vidim fizicku slicnost sa svojim ocem, odustanem od tih misli :P ) jer sam od oboje roditelja poprilicno karakterno drugaciji, relativno cesto ulazim sa njima u rasprave i puno stvari kod njih me nervira. 

sa majkom imam odnos kao sa drugaricom, s obzirom da sam sa njom proveo vise od pola zivota i da je koliko-toliko tolerantna. stvari koje me kod nje nerviraju su to da ume da bude jako dosadna i neke stvari koje se desavaju u mom zivotu razglasi svima zivima (i onima kojima bi trebalo i onima kojima ne bi trebalo), a ja ipak volim da stvari koje se dogadjaju u mom zivotu najradije zadrzim za sebe. 

otac, sa druge strane, je jako brizan i privrzen meni kao i mojoj sestri ali-jako je prek, bucan, netolerantan, kada god napravim nesto suprotno njegovom misljenju uvek nastupa sa pricmo: ,,ja tebi ovo i ono ti meni vracas ovako...'', koji god izbor i stvar da napravim u zivotu on prigovori... jednostavno, osecam manjak podrske i osecam njegovu potrebu da me stalno kontrolise. da imam snage i da sam malo manje emotivan, rado bih ga izbacio iz svog zivota, ali ne mogu-puno ga volim i jbg. otac mi je na kraju
krajem prosle godine smo se posvadjali i nismo govorili dobra 4 meseca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 13:21

kic wrote:selidba od svojih malo dalje je nekad rjesenje, sto su blizi vise vide tvog zivota, vise razloga za zivciranje s obe strane, ovako su zadovoljniji, samo da si zdrav i ziv :^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 13:25

ne znam o cemu se radi stvarno se ne zelim mijesati, ali nekako osjecam divljenje prema nel, zivot koji ona vodi je prirodan hrvatski, kakav je nekad bio, meni je to pozitivno, i nekako osjecam da joj je teze nego nama drugima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 13:28

Nije bas rijesenje selidba......opet im dolazis.....vise je to trpanje problema pod tepih....

Taj savjet dan ja uvijek iznova učim na sebi....ne treba se samo ubit u pojam neuspjesima....vec ustati i ici dalje....otresu se stvari same putem....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 29/6/2016, 13:31

kic wrote:selidba od svojih malo dalje je nekad rjesenje, sto su blizi vise vide tvog zivota, vise razloga za zivciranje s obe strane, ovako su zadovoljniji, samo da si zdrav i ziv :^^

Prosla sam to :^O
Cim me nisu gledali vise su me volili haha.
Salu na stranu,ali bolje smo se slagali.
Međutim,eto pravit ćemo kuću,pa da ne plaćamo i stanarinu i ratu kredita mozemo se valjda istrpiti dvije godine.
Dvije godine su prosle,a papire za kuću tek trebam dobiti. Znaci jos cca godinu i pol .
Poludit ću :^O ali i smijem se sama sebi
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 13:35

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Image10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 13:49

s druge strane nel zivi punim plucima tak da, jeb se :^^

a ovu provokatoricu lady treba bacit u vodu :|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 29/6/2016, 13:57

Isse soprano ..kad se sjetim kako sam covjeka upoznao ^^...nek mu  je sretan rodjendan gdje god bio

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 14:08

kic wrote:s druge strane nel zivi punim plucima tak da, jeb se :^^

a ovu provokatoricu lady treba bacit u vodu :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 14:08

Iako njoj suhoj to i paše :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 14:09

Nell,1. Sama si onda izabrala
2. Izdrzi još malo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 14:38

Kako sada suhoj hahahaha?

Poprilično sam podmazana :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 15:04

Je li ovo trač-partija o roditeljima? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 15:12

Meni je besmisleno konstantno nešto njurgati o njihovim emotivnim ucjenama i pasivnoj agresiji. Znamo kakvi su, znamo kako će se, najčešće, ponijeti, a poznajemo i sebe. Osim toga, stvar je u našoj glavi, najčešće.. Roditelji nam lijepo uvijek posluže da ne bismo vidjeli vlastite slabosti, pogreške, neodlučnosti. Nismo mi tako nemoćni, a ni tako jako osjetljivi da ne bismo mogli presjeći maltretiranja ili "maltretiranja". Na neki način, fora je postavljati se u ulogu djeteta (naspram zločestog roditelja), jer se odričemo dijela odgovornosti za vlastite postupke. :) Samo, dosadi to. To ja sad ovako malo općenito..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 15:13

Ovo tu je sto god ti zelis da bude.... :D

Lady oli jesi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 15:16

Pa da, shvatila sam da je "ovo" nešto kao lounge bar. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 15:29

Ithildin wrote:Je li ovo trač-partija o roditeljima? :)
spasila si vojnika bracalu :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 29/6/2016, 15:31

Kic,kad da saljem rodni list?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 15:38

Ithildin wrote:Meni je besmisleno konstantno nešto njurgati o njihovim emotivnim ucjenama i pasivnoj agresiji. Znamo kakvi su, znamo kako će se, najčešće, ponijeti, a poznajemo i sebe. Osim toga, stvar je u našoj glavi, najčešće.. Roditelji nam lijepo uvijek posluže da ne bismo vidjeli vlastite slabosti, pogreške, neodlučnosti. Nismo mi tako nemoćni, a ni tako jako osjetljivi da ne bismo mogli presjeći maltretiranja ili "maltretiranja". Na neki način, fora je postavljati se u ulogu djeteta (naspram zločestog roditelja), jer se odričemo dijela odgovornosti za vlastite postupke. :) Samo, dosadi to. To ja sad ovako malo općenito..
dijete ne moze biti ne-zlocesto u odnosu na starce x)

znas onu kratku pricu, kad dijete cupa stranice iz knjige, i onda ga otac kaznjava, mora 4h provesti u svojoj sobi (sa svim) za svaki istrgnut list? pa je na kraju izracunao da ne bi izasla za stoljece, komedija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 15:40

shenell wrote:Kic,kad da saljem rodni list?
ovjeren kod j. biljeznika, s biljezma od 50kn, u 8 kopija i na 3 strana jezika, dakle 24 kopije x 50 x troskovi prijevoda (citaj sica)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 24 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum