ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 15:40

shenell wrote:Kic,kad da saljem rodni list?
ovjeren kod j. biljeznika, s biljezma od 50kn, u 8 kopija i na 3 strana jezika, dakle 24 kopije x 50 x troskovi prijevoda (citaj sica)

kic
Admin

Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 29/6/2016, 15:43

Neka,hvala. Ne moras mi cestitati vise haha
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 16:03

Zagy wrote:Ovo tu je sto god ti zelis da bude.... :D

Lady oli jesi?
Ti mene malo zajbavas :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/6/2016, 16:48

pa di si lejdice?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 16:59

kic wrote:
Ithildin wrote:Je li ovo trač-partija o roditeljima? :)
spasila si vojnika bracalu :^^

Kako sam ga spasila? Od vaših ljutih napada?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 17:03

Jedan mali sada na moru ima preslatke minions gacice :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 17:03

kic wrote:
Ithildin wrote:Meni je besmisleno konstantno nešto njurgati o njihovim emotivnim ucjenama i pasivnoj agresiji. Znamo kakvi su, znamo kako će se, najčešće, ponijeti, a poznajemo i sebe. Osim toga, stvar je u našoj glavi, najčešće.. Roditelji nam lijepo uvijek posluže da ne bismo vidjeli vlastite slabosti, pogreške, neodlučnosti. Nismo mi tako nemoćni, a ni tako jako osjetljivi da ne bismo mogli presjeći maltretiranja ili "maltretiranja". Na neki način, fora je postavljati se u ulogu djeteta (naspram zločestog roditelja), jer se odričemo dijela odgovornosti za vlastite postupke. :) Samo, dosadi to. To ja sad ovako malo općenito..
dijete ne moze biti ne-zlocesto u odnosu na starce x)

znas onu kratku pricu, kad dijete cupa stranice iz knjige, i onda ga otac kaznjava, mora 4h provesti u svojoj sobi (sa svim) za svaki istrgnut list? pa je na kraju izracunao da ne bi izasla za stoljece, komedija..

Nisam znala, sad znam. :)

---

Ma nemoj ti "dijete ne može biti ne-zločesto u odnosu na starce". Htjedoh naglasiti da previše često "starce" ističemo kao "uzrok" naših nelagodnosti, tegoba. Ne znam samo jesu li na istoj ljestvici izlika kao i "promjena vremena". :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 29/6/2016, 17:17

Ithildin wrote:
kic wrote:
Ithildin wrote:Meni je besmisleno konstantno nešto njurgati o njihovim emotivnim ucjenama i pasivnoj agresiji. Znamo kakvi su, znamo kako će se, najčešće, ponijeti, a poznajemo i sebe. Osim toga, stvar je u našoj glavi, najčešće.. Roditelji nam lijepo uvijek posluže da ne bismo vidjeli vlastite slabosti, pogreške, neodlučnosti. Nismo mi tako nemoćni, a ni tako jako osjetljivi da ne bismo mogli presjeći maltretiranja ili "maltretiranja". Na neki način, fora je postavljati se u ulogu djeteta (naspram zločestog roditelja), jer se odričemo dijela odgovornosti za vlastite postupke. :) Samo, dosadi to. To ja sad ovako malo općenito..
dijete ne moze biti ne-zlocesto u odnosu na starce x)

znas onu kratku pricu, kad dijete cupa stranice iz knjige, i onda ga otac kaznjava, mora 4h provesti u svojoj sobi (sa svim) za svaki istrgnut list? pa je na kraju izracunao da ne bi izasla za stoljece, komedija..

Nisam znala, sad znam. :)

---

Ma nemoj ti "dijete ne može biti ne-zločesto u odnosu na starce". Htjedoh naglasiti da previše često "starce" ističemo kao "uzrok" naših nelagodnosti, tegoba. Ne znam samo jesu li na istoj ljestvici izlika kao i "promjena vremena". :D


Ako si zensko mislim da te volim...konacno nesto realno da procitam ovdje
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 17:20

Jedan mali ima vec tri godine i mama ga jos doji... :D i pipa joj sisu

Ma ima pravo i ova cura sto pise, da.
Treba sve pogledati iz dva kuta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 17:50

Ithildin wrote:
kic wrote:
Ithildin wrote:Meni je besmisleno konstantno nešto njurgati o njihovim emotivnim ucjenama i pasivnoj agresiji. Znamo kakvi su, znamo kako će se, najčešće, ponijeti, a poznajemo i sebe. Osim toga, stvar je u našoj glavi, najčešće.. Roditelji nam lijepo uvijek posluže da ne bismo vidjeli vlastite slabosti, pogreške, neodlučnosti. Nismo mi tako nemoćni, a ni tako jako osjetljivi da ne bismo mogli presjeći maltretiranja ili "maltretiranja". Na neki način, fora je postavljati se u ulogu djeteta (naspram zločestog roditelja), jer se odričemo dijela odgovornosti za vlastite postupke. :) Samo, dosadi to. To ja sad ovako malo općenito..
dijete ne moze biti ne-zlocesto u odnosu na starce x)

znas onu kratku pricu, kad dijete cupa stranice iz knjige, i onda ga otac kaznjava, mora 4h provesti u svojoj sobi (sa svim) za svaki istrgnut list? pa je na kraju izracunao da ne bi izasla za stoljece, komedija..

Nisam znala, sad znam. :)

---

Ma nemoj ti "dijete ne može biti ne-zločesto u odnosu na starce". Htjedoh naglasiti da previše često "starce" ističemo kao "uzrok" naših nelagodnosti, tegoba. Ne znam samo jesu li na istoj ljestvici izlika kao i "promjena vremena". :D

ne znam jesam li se ikad požalio na svoje uopće.. a vrijeme nabijem na k :^^

iako, ima svakavih roditelja, znaju ujebat nekom život :)

ps, ona kratka priča: http://jessamyn.com/barth/baby.html
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 29/6/2016, 18:11

Ponovno se vracam na pricu o poticajnoj atmosferi na poslu..
Iako sam trebao tek od jeseni dezurati ,odluceno je da budem "promaknut" ^^ :(( odmah
ZnAci cca mjesec dana sam tamo i ajmo u vatru haha

Danas na jutarnjem sastanku šef : ****** mozes li 24h u petak? ... naravno sefe

Bilo je to retoricko pitanje ^^ :( :D
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 18:13

Train_Night wrote:Ponovno se vracam na pricu o poticajnoj atmosferi na poslu..
Iako sam trebao tek od jeseni dezurati ,odluceno je da budem "promaknut" ^^ :(( odmah
ZnAci cca mjesec dana sam tamo i ajmo u vatru haha

Danas na jutarnjem sastanku šef : ****** mozes li 24h u petak? ... naravno sefe

Bilo je to retoricko pitanje ^^ :( :D


ti si na hirurgiji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 18:14

ako ove jeseni ne budeš na nekoj listi za izbore, ne dolazi mi na oči :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 29/6/2016, 18:30

kic wrote:ako ove jeseni ne budeš na nekoj listi za izbore, ne dolazi mi na oči :^^

Krivo si me procijenio,prostitucija i gubitak samostalnog rasudjivanja me ne zanimaju
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 29/6/2016, 18:31

Braćala wrote:

ti si na hirurgiji?

Jedna od kiruskih grana ,sharinganologija ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/6/2016, 18:34

:kokos
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 18:37

Sta je sharingarologija?

Jao Mici tvoj posao je bas tezak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/6/2016, 18:44

Njegov posao je jedan od najtežih i najstresnijih uopće...

dosadno mi je

na poslu danas skoro ništa
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 18:45

Je, bas je.
Openito ljudi u bolnicama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 18:46

Znam kad decko ide na teren pa vidi raskomadane ljude

Ja bih blago receno zavrsila na paihijatriji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/6/2016, 18:46

moja prva komsinica je onkolog, mislim da strasnije od toga ne moze da bude...  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum