ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portugal je zasluženo pobijedio

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by RayMabus 28/6/2016, 00:21



http://www.index.hr/tema/euro-2016/vikin%C5%A1ka-proslava-trijumfa-nad-englezima-zato-volimo-island-902687

RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by provocator 28/6/2016, 00:21

MaximusDecimusMiridije wrote:Ae oprez neki je furao ja majkemi ne kuzim zasto. Portugal nista nije pokazao na prvenstvu. Vidi se iz aviona da im je obrana propusna, golman nesiguran....i kurac. Steta. Cak i s rucnom tom s oprezom....smo bili bolja ekipa. Steta sto se nije i tu igrao nekakav presing pa ko pukovnik ko pokojnik. Sto je tu je sad jebajiga. Picku materinu samo da ne osvoje Njemci na kraju...pun mi je qrac vise tog izdrkavanja na shemu dobro uvjezbanog stroja blablabla 3.14zdematerine...Poljska,Wales,Island...cak i Italija :D bilo tko od njih...ja sretan.
A meni najbolja fora kada ta trupina od Čačića kaže kako je uvođenje Pjace možda bila greška jerbo su Portugalci skontali da mi idemo na gol dati pa su ga onda oni zabili nama. O krvi ti Irudove!!! :lell

_________________
Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 28/6/2016, 00:32

jasambrend wrote:Laže...vidjela je iz talogu od kave...
tako sam na faxu jela i pila..ne radim to vise..sad je znanje presudno,ne treba lijepo pricat B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Yehudi 28/6/2016, 06:52

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 74e92235138caa761de7

 Navijam za Island - Vikinge
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 4 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum