ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portugal je zasluženo pobijedio

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by jastreb 26/6/2016, 15:53

Brain32 wrote:Modrić da je bio beskoristan jučer? Ajd' dobro...
Ako je itko bio beskoristan u sve tri utakmice koje je odigrao,onda je to Mandžukić.

Već na poluvremenu utakmice sa Turskom vidjelo se da nije za prvih 11,a ovaj ga je i dalje forsirao.

Drugo,nije koristio izmjene na način kako to rade drugi. Kako su to radili Česi,Portugalci...

Sve u svemu neozbiljno je jednog drugorazrednog trenera trećerazrednih klubova sa igračkim iskustvom seoskih liga postaviti na čelo jedne reprezentacije na tako reprezentativnom natjecanju.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by mutava baštarda 26/6/2016, 15:57

jastreb wrote:
Brain32 wrote:Modrić da je bio beskoristan jučer? Ajd' dobro...
Ako je itko bio beskoristan u sve tri utakmice koje je odigrao,onda je to Mandžukić.

Već na poluvremenu utakmice sa Turskom vidjelo se da nije za prvih 11,a ovaj ga je i dalje forsirao.

Drugo,nije koristio izmjene na način kako to rade drugi. Kako su to radili Česi,Portugalci...

Sve u svemu neozbiljno je jednog drugorazrednog trenera trećerazrednih klubova sa igračkim iskustvom seoskih liga postaviti na čelo jedne reprezentacije na tako reprezentativnom natjecanju.
Za Manđukića se čulo sredinom prvog poluvremena kod krivog dodavanja na svojoj polovici.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Guest 27/6/2016, 16:55

marcellus wrote:
Brain32 wrote:Modrić da je bio beskoristan jučer? Ajd' dobro...

pa ono... nije da smo imali i jedan udarac na gol u 90 minuta, nije da smo uspjeli organizirati napad sa završnicom... ja bih to nazvao beskorisnim.

Imali smo loptu? Imali su je i španjolci protiv nas 60% pa su bili nemoćni. Ono što sam vidio je posve nemoćna ekipa koja se trudi, muči, trči, ali nema rješenja i ne zna što bi s loptom. Nešto kao Španjolska protiv nas. Imao sam uostalom neki loš filing oko te tekme i nisam ništa ni očekivao, upravo zato jer je Čačić rekao da će vratiti one koji su jedva izvukli neriješeno s inače osrednjim česima, a ne one koji su satrali inače odlične španjolce.

To je manje-vise to. Mogli smo mi do sudnjeg dana imati posjed kad je to u konacnici kurac bilo za prema naprijed. Nije vrag jedna organizirana akcija prosla od veznoga reda. Onaj mali s dredovima je ko pitbul skakao uokolo sve zivo zaustavljao. Opcenito mi nije jasno bilo toleriranje Mandzukica...svaka njemu cast ali covjek nije odigrao nista na prvenstvu. Prema naprijed je bilo sterilno da nije moglo sterilnije. Strinic isto katastrofalno odigrao,opcenito naprijed ta jebena utakmica je bila lose odigrana. Da ne spominjem da je u prve tri sam pristup utakmici i protivniku bio puno agresivniji ova zadnja je igrala kao da je citava utakmica bila pod nekakvim pretjeranim oprezom bez ikakve potrebe za istim. Steta...bjese ovo lijepa prilika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by marcellus 27/6/2016, 17:22

MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:Modrić da je bio beskoristan jučer? Ajd' dobro...

pa ono... nije da smo imali i jedan udarac na gol u 90 minuta, nije da smo uspjeli organizirati napad sa završnicom... ja bih to nazvao beskorisnim.

Imali smo loptu? Imali su je i španjolci protiv nas 60% pa su bili nemoćni. Ono što sam vidio je posve nemoćna ekipa koja se trudi, muči, trči, ali nema rješenja i ne zna što bi s loptom. Nešto kao Španjolska protiv nas. Imao sam uostalom neki loš filing oko te tekme i nisam ništa ni očekivao, upravo zato jer je Čačić rekao da će vratiti one koji su jedva izvukli neriješeno s inače osrednjim česima, a ne one koji su satrali inače odlične španjolce.

To je manje-vise to. Mogli smo mi do sudnjeg dana imati posjed kad je to u konacnici kurac bilo za prema naprijed. Nije vrag jedna organizirana akcija prosla od veznoga reda. Onaj mali s dredovima je ko pitbul skakao uokolo sve zivo zaustavljao. Opcenito mi nije jasno bilo toleriranje Mandzukica...svaka njemu cast ali covjek nije odigrao nista na prvenstvu. Prema naprijed je bilo sterilno da nije moglo sterilnije. Strinic isto katastrofalno odigrao,opcenito naprijed ta jebena utakmica je bila lose odigrana. Da ne spominjem da je u prve tri sam pristup utakmici i protivniku bio puno agresivniji ova zadnja je igrala kao da je citava utakmica bila pod nekakvim pretjeranim oprezom bez ikakve potrebe za istim. Steta...bjese ovo lijepa prilika.
pa čačić je jebeni ziheraš, on stavlja igrače po onom koliko koštaju a ne prema onom kako igraju
zato mu je b ekipa klasu bolja od a ekipe, kad b ekipa igra bolje znači da je trener ono provincijski đilkoš

_________________
Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by vili40 27/6/2016, 18:02

trebalo je biti ono "Umri muški" i nitko im ništa ne bi smio prigovoriti,a ne igrati na 0:0 do penala.
U 90 minuta nisu imali ni jedan udarac u okvir gola,tako su mogli igrati i dva dana pa ne bi zabili gol.Razumijem da se izbornik odlučio za takvu taktiku da smo kvalitetom slabiji ali ovako to je bilo sramotno,antipropaganda nogometa.
I onda je još onako bahato odgovarao na normalna novinarska pitanja,pa one lažne suze potaknute brigom samo radi svoje guzice,fuj.Pitao ga jedan od novinara da što je čekao sa izmjenama a odgovor mi se tolko ogadio da nemam volje to ni pisati.
Uglavnom Portugalci prošli dalje zahvaljujući tom mamlazu,ne bih ga ni nazvao najslabijom karikom jer bi to bilo pre blago rečeno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by jastreb 27/6/2016, 19:55

Talijani su školski odigrali protiv sasranih Španjolaca i zasluženo idu dalje. Velike čestitke Conteu i ekipi,a napose legendi Bufonu.

U daljnjem takmičenju navijam za Azzure.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by n_razbojnik 27/6/2016, 19:56

Conte je mag...Buffon , Chiellini i Bonucci će držati 0 i sa 50 na leđima...to su jednostavno klase

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by jastreb 27/6/2016, 20:00

Ali ostaje da je Hrvatska ta koja je još na prošlom EP našla recept za Španjolsku,da ju je na ovom EP načela,a da ju je Italija skroz razvalila.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by vili40 27/6/2016, 20:05

jastreb wrote:Talijani su školski odigrali protiv sasranih Španjolaca i zasluženo idu dalje. Velike čestitke Conteu i ekipi,a napose legendi Bufonu.

U daljnjem takmičenju navijam za Azzure.
tako se pobjeđuje,upravo Čačić opet na teveu nešto sere o sreći :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 27/6/2016, 20:20

jastreb wrote:Talijani su školski odigrali protiv sasranih Španjolaca i zasluženo idu dalje. Velike čestitke Conteu i ekipi,a napose legendi Bufonu.

U daljnjem takmičenju navijam za Azzure.
i ja.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by jastreb 27/6/2016, 20:26

vili40 wrote:
jastreb wrote:Talijani su školski odigrali protiv sasranih Španjolaca i zasluženo idu dalje. Velike čestitke Conteu i ekipi,a napose legendi Bufonu.

U daljnjem takmičenju navijam za Azzure.
tako se pobjeđuje,upravo Čačić opet na teveu nešto sere o sreći :D
Orlando Rivetti legenda riječkog sportskog novinarstva neki dan je pisao kako Čačić za vrijeme utakmice samo stoji,gleda u nebo i očekuje pomoć od neba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Guest 27/6/2016, 21:27

jastreb wrote:Talijani su školski odigrali protiv sasranih Španjolaca i zasluženo idu dalje. Velike čestitke Conteu i ekipi,a napose legendi Bufonu.

U daljnjem takmičenju navijam za Azzure.
..i ja također, a Buffon je mmmmm.. :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 27/6/2016, 21:40

Eto Talijanima pristalica..ja ihinace ne preferiram,ali na ovom prvenstvu su mi prejaki ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Guest 27/6/2016, 21:42

IvyTeasdale wrote:Eto Talijanima pristalica..ja ihinace ne preferiram,ali na ovom prvenstvu su mi prejaki ;-)
...ja sam s njima i u rodu  drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by kic 27/6/2016, 21:42

lako talijanima, kad smo im mi načeli protivnike :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Guest 27/6/2016, 21:44

Englezima Island vec 2 zabio...42. minuta tek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 27/6/2016, 21:47

Noor wrote:
IvyTeasdale wrote:Eto Talijanima pristalica..ja ihinace ne preferiram,ali na ovom prvenstvu su mi prejaki ;-)
...ja sam s njima i u rodu  drunken
i ja..;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 27/6/2016, 21:48

kic wrote:lako talijanima, kad smo im mi načeli protivnike :^^
ttebala sam se kladit..sve sam pogodila u osmini finala :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by kic 27/6/2016, 22:17

IvyTeasdale wrote:
kic wrote:lako talijanima, kad smo im mi načeli protivnike :^^
ttebala sam se kladit..sve sam pogodila u osmini finala :-)

hindsight bias king
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by n_razbojnik 27/6/2016, 22:22

IvyTeasdale wrote:
kic wrote:lako talijanima, kad smo im mi načeli protivnike :^^
ttebala sam se kladit..sve sam pogodila u osmini finala :-)
I za Island si znala?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by L'âme 27/6/2016, 22:30

n_razbojnik wrote:
IvyTeasdale wrote:
kic wrote:lako talijanima, kad smo im mi načeli protivnike :^^
ttebala sam se kladit..sve sam pogodila u osmini finala :-)
I za Island si znala?
naravno...znanje+intuicija..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Portugal je zasluženo pobijedio - Page 2 Empty Re: Portugal je zasluženo pobijedio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum