ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/6/2016, 22:19

klerko wrote:
shenell wrote:
klerko wrote:
shenell wrote:
veber wrote:
Ne zelim umrijeti

nećeš....
za početak odi na one preglede....

Uh,moram prvo naći vremena.

Kler koliko ti imas godina

ja ko i zagi...
 kolko ti imaš fore....

Znaci 37,kao i moj brat.

Arwen

Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 22:19

kic wrote:meni nije bed raspravljati, ali bojim se da moje misli neće zvučati mind challenging već kao uvreda nekima, ja potpuno razumijem svakoga, ja sam išao u Crkvu na vjeronauk, u školi poslije u Hrvatskoj mi nije bio sličan osjećaj, ok stariji si nešto i sve..

teške teme nisu za ovaj podforum, samo se živćanimo bezveze, ne vjerujem da se bogznašta događa poslije smrti, ali više nisam siguran iz nekih drugih razloga koji nemaju veze s religijom skroz..

A jebiga, sve može nekome zvučati kao uvreda, po tome ne bismo nikada raspravljali.

Začudo, čak i ne živčanim, piskaram u pauzi živčanjenja nad nečim drugim. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/6/2016, 22:19

Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)

kao koristan tool za pomoć u uređenju društva, ali ako se pretjera kočnica napretku

ps. + those sexy nuns
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/6/2016, 22:20

Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)
ak napišem da me boli kiki, razapet ćete me...
jebe mi se dok ne ulaziš u moj prostor...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/6/2016, 22:21

Vegvísir wrote:
kic wrote:meni nije bed raspravljati, ali bojim se da moje misli neće zvučati mind challenging već kao uvreda nekima, ja potpuno razumijem svakoga, ja sam išao u Crkvu na vjeronauk, u školi poslije u Hrvatskoj mi nije bio sličan osjećaj, ok stariji si nešto i sve..

teške teme nisu za ovaj podforum, samo se živćanimo bezveze, ne vjerujem da se bogznašta događa poslije smrti, ali više nisam siguran iz nekih drugih razloga koji nemaju veze s religijom skroz..

A jebiga, sve može nekome zvučati kao uvreda, po tome ne bismo nikada raspravljali.

Začudo, čak i ne živčanim, piskaram u pauzi živčanjenja nad nečim drugim. :^0

da smo svi razumni, ništa se ne bi događalo - dostojevski :^^

ti si već istriggerana, ovo je mlaka raspra za te :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/6/2016, 22:22

medication wrote:Meni nije bed razgovarati o religiji, ali mislim da nisam plodno tlo za te teme.

Meni se neda jer sam se puno puta uvukla u visesatnu raspravu.

Vjerujem da postoji nesto,ne vjerujem u nikakva rajska ili paklena jezera ili sto već pise u Blibliji niti u nju samu.to sam i ja mogla napisati.

Totalno postujem tuđi izbor,ali kad mi pocnu tumaciti bibliju skrate mi godinu zivota
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 22:22

Train_Night wrote:
Vegvísir wrote:
Train_Night wrote:
Veg ,sorry ali ti si klasicni brainwash filozofskog fakulteta sto se tice religije 


Jao, blacksteru, nemaš ti pojma što ja točno mislim o religiji i kako je doživljavam, al' ajd'. Da si čitao išta od onog koliko sam pisala na tom podforumu (a pisala sam pun kurac!) znao bi, al' ajd', nema veze, mogu živjeti s tim. :D
Govorim o ovome sto ovdje vidim

Ma slobodno, ne daj se smesti.
Samo eto, izgleda da je redundancija ponekad zaista nužnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/6/2016, 22:24

Kakva prilika za Mađarsku jaooo
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 26/6/2016, 22:24

shenell wrote:
medication wrote:Meni nije bed razgovarati o religiji, ali mislim da nisam plodno tlo za te teme.

Meni se neda jer sam se puno puta uvukla u visesatnu raspravu.

Vjerujem da postoji nesto,ne vjerujem u nikakva rajska ili paklena jezera ili sto već pise u Blibliji niti u nju samu.to sam i ja mogla napisati.

Totalno postujem tuđi izbor,ali kad mi pocnu tumaciti bibliju skrate mi godinu zivota


Mene je teško više uvući u raspravu jer me ne zanima religija uopće, pa nemam o čemu ni raspravljat. Jednostavno mi je dosadna tema.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 26/6/2016, 22:25

shenell wrote:Kakva prilika za Mađarsku jaooo
ne menjaj temu..... bom
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 22:27

veber wrote:
Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)
ak napišem da me boli kiki, razapet ćete me...
jebe mi se dok ne ulaziš u moj prostor...

Ti stvarno ne razumijes s kime pricas 
Tvoj scenski nastup koje ove curice ovdje puse samo jedno znaci :)
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 26/6/2016, 22:28

klerko wrote:beti jesi ti za ili protiv vjeronauka u školi?

ja sam za to da moje dijete samo odluci sto ce pohadjat
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 22:28

kic wrote:
Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)

kao koristan tool za pomoć u uređenju društva, ali ako se pretjera kočnica napretku

ps. + those sexy nuns
Morao si me odati :^0

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 22:29

kic wrote:da smo svi razumni, ništa se ne bi događalo - dostojevski :^^

ti si već istriggerana, ovo je mlaka raspra za te :^^

:^0

Religija je zanimljiva tema kojom se više ne stignem toliko baviti pa, eto, čak i ovakvo što zaveseli. :^0


Last edited by Vegvísir on 26/6/2016, 22:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 26/6/2016, 22:30

betty.boop wrote:
klerko wrote:beti jesi ti za ili protiv vjeronauka u školi?

ja sam za to da moje dijete samo odluci sto ce pohadjat

sa 7 godina?

ko sad sere....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/6/2016, 22:30

Train_Night wrote:
kic wrote:
Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)

kao koristan tool za pomoć u uređenju društva, ali ako se pretjera kočnica napretku

ps. + those sexy nuns
Morao si me odati :^0

najbolji fetiš koji sam napustio :^^ nothing's pure anymore, only the nuns
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 22:30

medication wrote:hahahahahaaa


https://gfycat.com/FabulousLimpGadwall


:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/6/2016, 22:30

medication wrote:
shenell wrote:
medication wrote:Meni nije bed razgovarati o religiji, ali mislim da nisam plodno tlo za te teme.

Meni se neda jer sam se puno puta uvukla u visesatnu raspravu.

Vjerujem da postoji nesto,ne vjerujem u nikakva rajska ili paklena jezera ili sto već pise u Blibliji niti u nju samu.to sam i ja mogla napisati.

Totalno postujem tuđi izbor,ali kad mi pocnu tumaciti bibliju skrate mi godinu zivota


Mene je teško više uvući u raspravu jer me ne zanima religija uopće, pa nemam o čemu ni raspravljat. Jednostavno mi je dosadna tema.

Meni je to teaka tema pa niti ne spominjem.
Ali oko sebe imam ljude koji su protestanti,ne nam jesi li se ikad susrela s njima,ali sto ti mogu udavit :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/6/2016, 22:31

Train_Night wrote:
veber wrote:
Train_Night wrote:Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)
ak napišem da me boli kiki, razapet ćete me...
jebe mi se dok ne ulaziš u moj prostor...

Ti stvarno ne razumijes s kime pricas 
Tvoj scenski nastup koje ove curice ovdje puse samo jedno znaci :)
budalo.
kada ti roknu granatu, a ti preživiš, a oni okolo tebe ne.
ne jebe te više smrt, slaviš samo produžetke....

pa vi nastavite u revijalnom tonu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 22:31

Vegvísir wrote:
Religija jezanimljiva tema kojom se više ne stignem toliko baviti pa, eto, čak i ovakvo što zaveseli. :^0
 Iron Maiden vs Metallica ?
Nije bilo dugo... :shy

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 22:32

Train_Night wrote:
Vegvísir wrote:
Religija jezanimljiva tema kojom se više ne stignem toliko baviti pa, eto, čak i ovakvo što zaveseli. :^0
 Iron Maiden vs Metallica ?
Nije bilo dugo... :shy

Pitaš pizdarije.

Metallica. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum