ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 26 Jun - 22:07

veber wrote:čim smo stvorili djecu "osudili" smo ih na smrt.
smrt je sastavni dio ciklusa....

osobno, imao sam lijep život, hoću li sutra umrijet, ili danas boli me kurac...


i boli te qrac hoce li to ostavit trag na tvoju djecu

tipicno seratorski

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 26 Jun - 22:07

ni ja nisam krštena
etika love
ne vjerujem u boga

laku noć  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 26 Jun - 22:09

shenell wrote:
kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Evil-genius-smiley

Otići ću s foruma ak mi ne popravis :tuzansmajl

ok :^0
. Krasno Kristijane!

bokte kupit ću ti novi mobitel ne vidim drugo rješenje :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko Sun 26 Jun - 22:10

nećeš....
za početak odi na one preglede....


Last edited by klerko on Sun 26 Jun - 22:10; edited 1 time in total
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 26 Jun - 22:10

kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Evil-genius-smiley

Otići ću s foruma ak mi ne popravis :tuzansmajl

ok :^0
. Krasno Kristijane!

bokte kupit ću ti novi mobitel ne vidim drugo rješenje :^^

Otići ću spavati tuzna i jadna
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 26 Jun - 22:10

klerko wrote:
shenell wrote:
veber wrote:
Ne zelim umrijeti

nećeš....
za početak odi na one preglede....

Uh,moram prvo naći vremena.

Kler koliko ti imas godina
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 26 Jun - 22:10

kic wrote:
Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:Strah od smrti je inherentan i valjda moraš biti mentalnih kapaciteta amebe ili jako pojednostavljena ličnost da se barem u nekom trenutku života ne zapitaš ima li ičega poslije (lol, poslije automatski implicira da ima, al' ajd') smrti. Al' ne vidim zašto bi te odgovore nužno tražio na vjeronauku. Konfesionalnom.  :D

možda zato što su se religije najviše bavile tim pitanjem i bilo bi glupo ignorirati potpuno cijelu teologiju što god mislili, ipak imaju zavidnu tradiciju, fizika će samo reći: još ne znamo, i šta s tim?

Filozofija također. :D

Al' mislim da mi cijelo vrijeme idemo ono, jedna strana u kupe, druga u špade. :D

Nitko ne govori o ignoriranju čitave teologije, pobogu! Vidi gore što sam napisala o različitim tipovima vjeronauka pa ćeš vidjeti da je uopće nemam problema s vjeronaukom o religijama, kao ni vjeronaukom iz religija (koji se, gle!, baš bavi takvim pitanjima iz perspetkiva različitih religija). :D

svi smo najpametniji, ali ne želimo razbuditi najpametnijeg micia da nam ne bi otkrio prizemnu biološko-fiziološku istinu jer kako bi onda spavali :^^ srećom pa ne spavam dobro ionak

A gle, to su teme o kojima se nadjebavalo oduvijek i o kojima se može nadjebavati zauvijek, a egzaktno možemo tvrditi samo što se zbiva s ljudskom vrećom kostiju, organa, žila, mišićne mase i ostalih sastavnih dijelova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 26 Jun - 22:11

betty.boop wrote:
veber wrote:čim smo stvorili djecu "osudili" smo ih na smrt.
smrt je sastavni dio ciklusa....

osobno, imao sam lijep život, hoću li sutra umrijet, ili danas boli me kurac...


i boli te qrac hoce li to ostavit trag na tvoju djecu

tipicno seratorski
koji jebeni trag?
pa smrt je sastavni dio života. meni je mater umrla kada je najmlađi burke imao 18. čuvamo ju u sjećanju i ne "zamjeramo" joj. kaj je , eto malo umrla...
ljudi umiru...

kaj da sam poginuo 91-e, a ex bila trudna sa sinom?

o čemu tipkaš ženo božja?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 26 Jun - 22:11

betty.boop wrote:svi serete i pametujete braneci neke uzvisene stavove, a u biti ne vidite dalje od svojih guzica
Bas sam to zelio napisati ..ali mi bilo bed da se ne uvrijede 
Kic iz potrebe da u ranoj zivota ima nadu
Zagy je kontra jer njen obiteljski odnos je narusen ,ocito negativna iskustva (citiram izjavu upucenu kicu..ti si imao pozitivno bla bla) ,  antagonisticki zar kojim govoris da sina neces upisati na vjeronauk to potvrdjuje ..osim toga ti si ovo zakuhala pitanjem iako si vec odlucila sto ces
Veber sere ,  to uopce ne uzimam u obzir
Veg ,sorry ali ti si klasicni brainwash filozofskog fakulteta sto se tice religije 

Koga sam jos zaboravio?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 26 Jun - 22:11

shenell wrote:
kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Evil-genius-smiley

Otići ću s foruma ak mi ne popravis :tuzansmajl

ok :^0
. Krasno Kristijane!

bokte kupit ću ti novi mobitel ne vidim drugo rješenje :^^

Otići ću spavati tuzna i jadna

balloon
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko Sun 26 Jun - 22:12

shenell wrote:
klerko wrote:
shenell wrote:
veber wrote:
Ne zelim umrijeti

nećeš....
za početak odi na one preglede....

Uh,moram prvo naći vremena.

Kler koliko ti imas godina

ja ko i zagi...
 kolko ti imaš fore....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 26 Jun - 22:13

kic wrote:


svi smo najpametniji, ali ne želimo razbuditi najpametnijeg micia da nam ne bi otkrio prizemnu biološko-fiziološku istinu jer kako bi onda spavali :^^ srećom pa ne spavam dobro ionak
Touche .sad mirni
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 26 Jun - 22:13

veber wrote:
betty.boop wrote:
veber wrote:čim smo stvorili djecu "osudili" smo ih na smrt.
smrt je sastavni dio ciklusa....

osobno, imao sam lijep život, hoću li sutra umrijet, ili danas boli me kurac...


i boli te qrac hoce li to ostavit trag na tvoju djecu

tipicno seratorski
koji jebeni trag?
pa smrt je sastavni dio života. meni je mater umrla kada je najmlađi burke imao 18. čuvamo ju u sjećanju i ne "zamjeramo" joj. kaj je , eto malo umrla...
ljudi umiru...

kaj da sam poginuo 91-e, a ex bila trudna sa sinom?

o čemu tipkaš ženo božja?


sama tvoja izjava 'boli me qrac ako sutra umrem' je yebeno egoisticna
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 26 Jun - 22:14

Train_Night wrote:
Veg ,sorry ali ti si klasicni brainwash filozofskog fakulteta sto se tice religije 


Jao, blacksteru, nemaš ti pojma što ja točno mislim o religiji i kako je doživljavam, al' ajd'. Da si čitao išta od onog koliko sam pisala na tom podforumu (a pisala sam pun kurac!) znao bi, al' ajd', nema veze, mogu živjeti s tim. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 26 Jun - 22:15

Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:Strah od smrti je inherentan i valjda moraš biti mentalnih kapaciteta amebe ili jako pojednostavljena ličnost da se barem u nekom trenutku života ne zapitaš ima li ičega poslije (lol, poslije automatski implicira da ima, al' ajd') smrti. Al' ne vidim zašto bi te odgovore nužno tražio na vjeronauku. Konfesionalnom.  :D

možda zato što su se religije najviše bavile tim pitanjem i bilo bi glupo ignorirati potpuno cijelu teologiju što god mislili, ipak imaju zavidnu tradiciju, fizika će samo reći: još ne znamo, i šta s tim?

Filozofija također. :D

Al' mislim da mi cijelo vrijeme idemo ono, jedna strana u kupe, druga u špade. :D

Nitko ne govori o ignoriranju čitave teologije, pobogu! Vidi gore što sam napisala o različitim tipovima vjeronauka pa ćeš vidjeti da je uopće nemam problema s vjeronaukom o religijama, kao ni vjeronaukom iz religija (koji se, gle!, baš bavi takvim pitanjima iz perspetkiva različitih religija). :D

svi smo najpametniji, ali ne želimo razbuditi najpametnijeg micia da nam ne bi otkrio prizemnu biološko-fiziološku istinu jer kako bi onda spavali :^^ srećom pa ne spavam dobro ionak

A gle, to su teme o kojima se nadjebavalo oduvijek i o kojima se može nadjebavati zauvijek, a egzaktno možemo tvrditi samo što se zbiva s ljudskom vrećom kostiju, organa, žila, mišićne mase i ostalih sastavnih dijelova.

meni nije bed raspravljati, ali bojim se da moje misli neće zvučati mind challenging već kao uvreda nekima, ja potpuno razumijem svakoga, ja sam išao u Crkvu na vjeronauk, u školi poslije u Hrvatskoj mi nije bio sličan osjećaj, ok stariji si nešto i sve..

teške teme nisu za ovaj podforum, samo se živćanimo bezveze, ne vjerujem da se bogznašta događa poslije smrti, ali više nisam siguran iz nekih drugih razloga koji nemaju veze s religijom skroz..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 26 Jun - 22:16

Vegvísir wrote:
Train_Night wrote:
Veg ,sorry ali ti si klasicni brainwash filozofskog fakulteta sto se tice religije 


Jao, blacksteru, nemaš ti pojma što ja točno mislim o religiji i kako je doživljavam, al' ajd'. Da si čitao išta od onog koliko sam pisala na tom podforumu (a pisala sam pun kurac!) znao bi, al' ajd', nema veze, mogu živjeti s tim. :D
Govorim o ovome sto ovdje vidim
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 26 Jun - 22:17

betty.boop wrote:
sama tvoja izjava 'boli me qrac ako sutra umrem' je yebeno egoisticna
djeca velika, situirani.
velim ti. od 91-e živim produžetak...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 26 Jun - 22:17

Meni nije bed razgovarati o religiji, ali mislim da nisam plodno tlo za te teme.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 26 Jun - 22:18

Ali eo post to ste svi zavadjeni ..ja cu biti "zajednicki neprijatelj" 
Stoga pitanje za sve ...sto mislite kako dozivljavam religiju ? Bas da vidim kako me dozivljavate :)

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko Sun 26 Jun - 22:18

beti jesi ti za ili protiv vjeronauka u školi?
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 26 Jun - 22:19

klerko wrote:
shenell wrote:
klerko wrote:
shenell wrote:
veber wrote:
Ne zelim umrijeti

nećeš....
za početak odi na one preglede....

Uh,moram prvo naći vremena.

Kler koliko ti imas godina

ja ko i zagi...
 kolko ti imaš fore....

Znaci 37,kao i moj brat.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum