ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by vuksadinare 6/22/2016, 11:38

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna  ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
..ma i ukinuti ali obraz se ne smije izgubiti...mafijasi nemaju sta traziti u bilo kojoj instituciji..zar te nije sramota da mafijasi upravljaju reprezentacijom,drzavom bilo cime....bolje i zadnji biti nego da mafija slavi i bere lovu

vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 6/22/2016, 11:48

Nek slavi tko god hoće al nek mene ne pila sa time jer ako netko ima razloga za slavlje i euforiji je a mene to ne zanima i to mi je mafija tamo nek me ne maltretira.

30% ljudi najmanje vidi šta je to tamo a repka bi trebala bit zajedništvo pa onda lijepo okanite nas se i slavite sami svoju repku a mi smo četnici , talijanski fašisti i njemački nacisti koji ne volimo Hrvatsku nit njenu reprezentaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by vuksadinare 6/22/2016, 11:51

....slavlja nema,utakmica nema dom drzavu i sportske institucije ne ocistimo do posljednjeg kriminalca kojima nije mjesto u lozama vec u zatvorima...makar igrali sa kadetima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/22/2016, 13:25

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
..ma i ukinuti ali obraz se ne smije izgubiti...mafijasi nemaju sta traziti u bilo kojoj instituciji..zar te nije sramota da mafijasi upravljaju reprezentacijom,drzavom bilo cime....bolje i zadnji biti nego da mafija slavi i bere lovu
Hajduk je klub koji je teški drlog i rasulo i zato već 10 godina ne mogu čovjeka utopiti za 8 milijuna eura. Kalinić u Blackburn kad je odlazio koštao je 7 mil. €. Problem je što tih 7 mil. nije ostalo u Hajduku, već otišlo raznim dalmatinskim glavonjama ili ti wanna be dalmatinskim Mamićima. Kad slušaš kako se u upravi radi i vode poslove, zaslužili su još gore.

Kad su pitali Milana Mandarića koji je bio vlasnika Portsmoutha(kojeg je jako visoko podignuo), Leicestera(kojeg je sredio za ovo što je uslijedilo ove sezone), slovenskog Kopera i još nekih, rekao je da s tim problem nema ali bi sigurno u Hrvatskoj neki imali problem da Srbin kupi i vodi Hajduk. On bi ga sredio jer je sve svoje klubove sredio financijski i rezultatski na bolje. Ali istina je ta kako bi daleko veći problem bio što banda oko kluba što ga je rasturila ne bi nikad se pomirila s potpunim gubitkom utjecaja u klubu.
Hajduk 3 mrtva igrača od 4-5 mil. eura ne može proizvesti gotovo 10 godina da bi isplivao iz sadašnje situacije. I opet kad ih prodaju, lova mora otići izvan kluba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/22/2016, 13:30

Vidim cijeli Facebook komentira Horvatinčića... Jasno je to sve meni, štoviše i osobno sam se nasmijao prije koju godinu kad sam vidio što se tu sve događa.
Opet, koliko je baklji, raketa, topovskih udara bačeno svih ovih godina na županijske, općinske, trgovačke, više trgovačke sudove u HR? Koliko ih je samo zapaljeno i bačeno na ustavni i vrhovni sud Birokratske? Na DORH?
Ako želiš nešto rušiti, onda udaraš uvijek na pravni poredak ove zemlje, a ne na 23 igrača što igraju u Francuskoj, Poljskoj, Austriji ili kojoj već državi domaćinu.
Dobro, teško je to objasniti ljudima koji ne znaju ni u instituciji voditi formalan i uglađen razgovor niti imaju(niti će imati) takve obrasce ponašanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 6/22/2016, 13:34

Slažem se vezano uz ekipu oko Hajduka. Ja stalno ljudima govorim da ne idu na utakmice Hajduka jer je i to HNS Liga i da jeHajduk tj ta ekipa prava a ne da ih interesira lova sami bi istupili i prešli u drugu ligu pa nek DInamo igra sam.

To je ista mafija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/22/2016, 22:39

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna  ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
..ma i ukinuti ali obraz se ne smije izgubiti...mafijasi nemaju sta traziti u bilo kojoj instituciji..zar te nije sramota da mafijasi upravljaju reprezentacijom,drzavom bilo cime....bolje i zadnji biti nego da mafija slavi i bere lovu
Ma zašto jebemu??? kakve veze imaju mamić i šuker sa ekipom koja ostavlja srce na terenu???? Te vaše hajdučke pizdarije jednostavno nemaju nikakvog smisla u ničemu nego je to velika hrpa idiotarija i smeća na jednom mjestu koju maloumnici piju ko vodu. Jebote kladim se u sto eura da su ovi što su napravili sranje i kao seru protiv lopovluka 99% upetljani u kriminalne radnje a kao oni se bore protiv kriminalaca i lopova???? Moj osobni stav je da jebete u kući i mamića i šukera i baš me briga, repku ostavite na miru i ne kužim kako vam to nije jasno ???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/22/2016, 22:42

Fénix wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna  ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
..ma i ukinuti ali obraz se ne smije izgubiti...mafijasi nemaju sta traziti u bilo kojoj instituciji..zar te nije sramota da mafijasi upravljaju reprezentacijom,drzavom bilo cime....bolje i zadnji biti nego da mafija slavi i bere lovu
Hajduk je klub koji je teški drlog i rasulo i zato već 10 godina ne mogu čovjeka utopiti za 8 milijuna eura. Kalinić u Blackburn kad je odlazio koštao je 7 mil. €. Problem je što tih 7 mil. nije ostalo u Hajduku, već otišlo raznim dalmatinskim glavonjama ili ti wanna be dalmatinskim Mamićima. Kad slušaš kako se u upravi radi i vode poslove, zaslužili su još gore.

Kad su pitali Milana Mandarića koji je bio vlasnika Portsmoutha(kojeg je jako visoko podignuo), Leicestera(kojeg je sredio za ovo što je uslijedilo ove sezone), slovenskog Kopera i još nekih, rekao je da s tim problem nema ali bi sigurno u Hrvatskoj neki imali problem da Srbin kupi i vodi Hajduk. On bi ga sredio jer je sve svoje klubove sredio financijski i rezultatski na bolje. Ali istina je ta kako bi daleko veći problem bio što banda oko kluba što ga je rasturila ne bi nikad se pomirila s potpunim gubitkom utjecaja u klubu.
Hajduk 3 mrtva igrača od 4-5 mil. eura ne može proizvesti gotovo 10 godina da bi isplivao iz sadašnje situacije. I opet kad ih prodaju, lova mora otići izvan kluba.
Slažem se i onda se nađe ekipa idiota iz torcide koja za to okrivi repku i pokušava je izbaciti sa prvenstva :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by omni 6/22/2016, 23:28

Ebo te koja propalica mora bit netko tko svoj zivot kompletno posveti nogometu a ni kune ne dobije od toga a uz to da je nazaposlen i neobrazovan.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by catabbath 6/22/2016, 23:57

vuksadinare wrote:.a zbog cega jedan braco bjezi kod isilovaca u saud.arabiju

Hm, neznam baš dali mu je to pametno, tamo lopovima režu ruke B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/23/2016, 00:34

pa slavili su ljudi ovdje, pucalo se itd, pogotovo što su dalmatinci dobili tekmu(perišić iz imotski/hajduk split , subašić zadar), ali velik dio mojih frendova navija da RH izgubi i bude izbačena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 6/23/2016, 00:35

mene naravno boli kurac, važnije mi je da dobijem partiju u briškuli i trešeti koju ja igram nego RH repka cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 6/23/2016, 06:20

preko_vode_do_slobode wrote:pa slavili su ljudi ovdje, pucalo se itd, pogotovo što su dalmatinci dobili tekmu(perišić iz imotski/hajduk split , subašić zadar), ali velik dio mojih frendova navija da RH izgubi i bude izbačena
Pa to ti je to : podjela.

Kad shvatiš da bit reprezentacije nisu bodovi i rezultat toliko koliko je bitno navijanje i zajedništvo onda skužiš koliko je Mamić katastrofa bez obzira i da finale osvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 3 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum