ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:29

Pogledajte kako se pobjeda protiv Španjolske slavila na ulicama Beča

http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/316922/pogledajte-kako-se-pobjeda-protiv-spanjolske-slavila-na-ulicama-beca


Čekamo izwješće sa splitske Riwe .......... Basketball


Mrtwilo .......ha ha ha ha  drugi najweči grad u držawi.

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 22/6/2016, 09:30

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Samo jbga nešto se ipak promijenilo : izgleda da se u Splitu reprezentačija baš ne slawi.

lol!

Nečemo wam kwarit dožiwljaj al ne možete nas natjerati da nawijamo protiw swoje wolje ako mi nečemo.
Slavi se itekako samo ti to dođe nešto kao u jugi kada se slavila titova smrt u kućama ali niko javno nije smio to napraviti onda zbog titovih budala i milicije a sada zbog bitangi, lopina i narkomana iz redova "torcide"
Tješi se. Torcida ne može zabranit narodu slawlje ni da oće. Jednostawno wečina nisu imala gušt pobjede i to je swe. Nije da im nije drago narawno da je al nema onog iskrenog slawlja bar ne onako kako bi bilo normalno u owim situačijama.
Ali zato misle da imaju pravo izbaciti repku sa natjecanja jel tako. Jebeni retardi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:34

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Samo jbga nešto se ipak promijenilo : izgleda da se u Splitu reprezentačija baš ne slawi.

lol!

Nečemo wam kwarit dožiwljaj al ne možete nas natjerati da nawijamo protiw swoje wolje ako mi nečemo.
Slavi se itekako samo ti to dođe nešto kao u jugi kada se slavila titova smrt u kućama ali niko javno nije smio to napraviti onda zbog titovih budala i milicije a sada zbog bitangi, lopina i narkomana iz redova "torcide"
Tješi se. Torcida ne može zabranit narodu slawlje ni da oće. Jednostawno wečina nisu imala gušt pobjede i to je swe. Nije da im nije drago narawno da je al nema onog iskrenog slawlja bar ne onako kako bi bilo normalno u owim situačijama.
Ali zato misle da imaju pravo izbaciti repku sa natjecanja jel tako. Jebeni retardi
Kad ništa drugo ne pomaže u korumpiranoj držawi .....oni su cilj postigli ......ukazali su na Mamića kad su swi gledali reprezentaciju i o tome ne razmišljaju a sad su im ubacili Mamića tu i ono ......stvarno slabo se slawilo u Splitu skoro pa ništa kad pogledaš da smo dobili Španjolce plus swa trojica , Perišić , Kalinić i SUbašić su iz Dalmacije i Hjadukowci pa barem zato da su istrčali na ulice a kad ono niti to.

Jbga.

Owo je puno gadnije nego šta se misli.

RAZLAZ NA MENTALNOM PLANU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by kaya 22/6/2016, 09:35

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:Boli me don za vaše smiješne ciljeve, da je cilj HNS napali bi njih u Zagrebu. Cilj je huliganizam, frustracije zbog Hajduka, frustracije inače i onda to sranje zapakirati tobože u neku političku borbu. Ajde sikter, glave im treba zdrobiti nasred stadiona.
A znaš šta je baza : swa tri igrača , dwa šta su dali gol i golman koji je obranio jedanajsterač su ti iz Dalmacije i Hajudkovci pa barem da je to izwuklo raju na ulice a kad ono ....NITI TO.

...

Hajdukovci presudili Španjolcima


http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/316891/hajdukovci-presudili-spanjolcima
Oni igraju za repku ne za orjunu-  torcida . Tak da..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:36

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:Boli me don za vaše smiješne ciljeve, da je cilj HNS napali bi njih u Zagrebu. Cilj je huliganizam, frustracije zbog Hajduka, frustracije inače i onda to sranje zapakirati tobože u neku političku borbu. Ajde sikter, glave im treba zdrobiti nasred stadiona.
A znaš šta je baza : swa tri igrača , dwa šta su dali gol i golman koji je obranio jedanajsterač su ti iz Dalmacije i Hajudkovci pa barem da je to izwuklo raju na ulice a kad ono ....NITI TO.

...

Hajdukovci presudili Španjolcima


http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/316891/hajdukovci-presudili-spanjolcima
Oni igraju za repku ne za orjunu-  torcida . Tak da..
Samo ti kažem kakwa je owdje bila atmosfera : srednja žalost a owo je još gore šta su owa trojica iz Dalmacije i Hajdukowci pa niti na to da reagiraju.

Stwarno hebeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:40

Dobro je , nema weze al ono kakwa je to reprezentacija a onda jedan dio držawe ne slawi ili slawi nekako mlako priko kurza ako i slawi owakwu pobjedu nacionalne repke?

NUla bodova jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by kaya 22/6/2016, 09:46

RayMabus wrote:Dobro je , nema weze al ono kakwa je to reprezentacija a onda jedan dio držawe ne slawi ili slawi nekako mlako priko kurza ako i slawi owakwu pobjedu nacionalne repke?

NUla bodova jbte.
Bavite se lopovima u Hajduku.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:47

Ja sam mislija da kad nacionalna repka pobjedi da onda cijela nacija slawi a ne owo ništa od jucer.

U biti gore od ništa jer eto netko nešto slawi al wečina baš i ne i onda imaš neku glupu tupu situaciju u zraku di bi bilo bolje da nema ni utakmice nego da je normalna vecer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:48

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Dobro je , nema weze al ono kakwa je to reprezentacija a onda jedan dio držawe ne slawi ili slawi nekako mlako priko kurza ako i slawi owakwu pobjedu nacionalne repke?

NUla bodova jbte.
Bavite se lopovima u Hajduku.
Ma hebeš Hajduk sada. Owo sinoć je jednostawno bilo ono : slawlje izostalo.

DObiješ Španjolce ....mislim to mora bit opca euforija a kad ono prccccccc
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by kaya 22/6/2016, 09:49

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Dobro je , nema weze al ono kakwa je to reprezentacija a onda jedan dio držawe ne slawi ili slawi nekako mlako priko kurza ako i slawi owakwu pobjedu nacionalne repke?

NUla bodova jbte.
Bavite se lopovima u Hajduku.
Ma hebeš Hajduk sada. Owo sinoć je jednostawno bilo ono : slawlje izostalo.

DObiješ Španjolce ....mislim to mora bit opca euforija a kad ono prccccccc
Pa stari, al koga briga sto Split ne slavi pobjede repke? Mislis da se netko bavi time..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:50

Ispada da je bolje da ne igraju jer je situacija glupa i neugodna. Netko slawi i sad cili happy ti dođe a tebi baš nije do toga tj drago ti je da su pobjedili ŠPanjolce al nisi ono sa srcem za pobjedu radi ovih drugih stvari pa je swe neiskreno.

Stwarno bolje je da ne igraju ako će owakwu atmosferu stwarat među ljudima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 09:52

kaja_333 wrote:
Pa stari, al koga briga sto Split ne slavi pobjede repke? Mislis da se netko bavi time..
:tu

Ignorirajte. Samo prenosim dojam večeri.

KATASTROFA.

lol!

Nema veze lito je jucer pocelo. Sad će BRČKANJE. :^0

Owo mučenje jer je baš to : mučenje će i onako uskoro zawršit za koji tjedan i idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 10:06

Ovo se pretvorilo u psihičko maltretiranje. Navijamo sam od srca do 85 minute druge utakmice kad su oni u suštini bacanjem baklji ukazali na to tko uopće sjedi u svećanoj loži .....i onda je sve palo ....i to navijanje i taj gušt gledanja reprezentacije kako pobjeđuje.

Hebeš ovo .....šta prije završi to bolje jer je čisto maltretiranje i stvara podjele.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by vuksadinare 22/6/2016, 10:16

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Samo jbga nešto se ipak promijenilo : izgleda da se u Splitu reprezentačija baš ne slawi.

lol!

Nečemo wam kwarit dožiwljaj al ne možete nas natjerati da nawijamo protiw swoje wolje ako mi nečemo.
Slavi se itekako samo ti to dođe nešto kao u jugi kada se slavila titova smrt u kućama ali niko javno nije smio to napraviti onda zbog titovih budala i milicije a sada zbog bitangi, lopina i narkomana iz redova "torcide"
Mamic nije lopina?..a zbog cega jedan braco bjezi kod isilovaca u saud.arabiju a drma dinamom...a za njim ce i zdravkec...zasto mu kcerka reketari decka i majku mu...oni su 'posteni'...domoljubi..fuj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 10:22

Najgora mi je stwar bila ta šta još neki stwarno slawe pobjedu al iskreno ....ne zanima me politka ....ok ....i sad ono ok super je šta smo naprašili ŠPanjolce al ja ne osjećam istu euforiju ko on il oni nego ono dobro je to i ok al on il oni neka euforija dok kod mene ne baš i štaš ti sad nije meni cilj ljudima kvarit veselje al meni je neugodno sve to.

Nije mi jednostavno to to kad znam tko je iza toga. Ne slavi mi se. OK pohvale momcima , sve pet al ne osjećam euforiju uopće nego me još ove situaicje di se ja moram umjetno pravit da ljudima eto ne pokvarim srecu nerviraju jer ne želim biti nekulturan.

Neugodna situacija brate totalno. PUsti me na miru brajkane. Puca mi kuraz za ovu repku. MOgu je samo tehnički komentirat al srcem ne navijam za nju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by vuksadinare 22/6/2016, 10:42

Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 10:43

Kolindine izjave su opasne

"Međutim, Savez se izuzeo od primjene tog zakona. Vlada koju je vodila stranka HDZ (Hrvatska demokratska zajednica, nacionalistička stranka) u petak je na sam dan utakmice pala, a ta stranka ništa nije učinila da bi zakon primjenjivala. Postoje snažne veze između Zdravka Mamića i te stranke, kojoj također pripada i sadašnja predsjednica Kolinda Grabar Kitarović", jasan je francuski znanstvenik.

On Kolindino trabunjanje o navijačima kao neprijateljima Hrvatske i orjunašima naziva opasnima.
"Ovi su nazivi smiješni i opasni. Hrvatska selekcija ima predivne igrače i to je vrlo lijepi izlog za Hrvatsku. No problem je u tome što ona predstavlja stablo kojim se želi prikriti sustav hrvatskog nogometa. Mamić je uostalom bio nazočan u ložama na stadionu Geoffroy-Guichard tijekom incidenata", rekao je Tregoures.


Francuzi razumiju što se događa bolje od Hrvata: "Hrvatski navijači se bore protiv mafijaša"
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by RayMabus 22/6/2016, 10:46

vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Već je pobijedila jer ako ti samo 30% navijačkog tijela koje je do jučer srcem navijalo za repku danas jednostavno ono i da oće ne može jer emocije su emocije i ne možeš ih umjetno napravit unutra u srcu ne navija a repka bi kao trebala biti 100% svi navijamo onda ......jel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 22/6/2016, 11:06

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Samo jbga nešto se ipak promijenilo : izgleda da se u Splitu reprezentačija baš ne slawi.

lol!

Nečemo wam kwarit dožiwljaj al ne možete nas natjerati da nawijamo protiw swoje wolje ako mi nečemo.
Slavi se itekako samo ti to dođe nešto kao u jugi kada se slavila titova smrt u kućama ali niko javno nije smio to napraviti onda zbog titovih budala i milicije a sada zbog bitangi, lopina i narkomana iz redova "torcide"
Mamic nije lopina?..a zbog cega jedan braco bjezi kod isilovaca u saud.arabiju a drma dinamom...a za njim ce i zdravkec...zasto mu kcerka reketari decka i majku mu...oni su 'posteni'...domoljubi..fuj
Vuče jel si i ti retardiran jebo te led!!! Kog boli kurac za mamića i šukera kada je repka u pitanju??? Jebite im mater na drugim poljima, nikoga ne zanima ali repku ostavite na miru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Guest 22/6/2016, 11:09

vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna  ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by vuksadinare 22/6/2016, 11:38

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Na kraju ce torcida pobjedit..a mamici,sukeri ionako pakuju kofere za bijeg..pao im karamarko u kojeg su se jos pouzdavali..koli ne smije vise nista preotvoreno..inace optuzena za sukob interesa...kad bude hns cist onda ce mamicevci govoriti...'ovo nije nasa repka bez mamica..nema se tu vise para'
Ma je, evo šuker i mamić odlaze, samo što nisu, nema više lopina...jebote ne postoji veće leglo lopovluka od uprave hajduka a joda se neki dan hvali kako su torcidaši organizirani i kako su ukrali prepariranu životinju iz nekoga restorana i prodali je za 30 tisuća kuna  ali nisu oni lopovi, oni se samo tako češljaju dok se bore protiv lopova.
..ma i ukinuti ali obraz se ne smije izgubiti...mafijasi nemaju sta traziti u bilo kojoj instituciji..zar te nije sramota da mafijasi upravljaju reprezentacijom,drzavom bilo cime....bolje i zadnji biti nego da mafija slavi i bere lovu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?! - Page 2 Empty Re: Cijela Hrvatska slavila veliku pobjedu nad Španjolcima.......nigdje Splita ?!?!?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum