ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by prckov Wed 22 Jun - 13:21

RayMabus wrote:Tako sam ih izashra tamo po INDEXU da je to milina.

Evo i za policiju jedan post između svih tih ostalih pa neka slobodno zove na obavijesni razgovor :


Ja ne priznajem te Orijunaše a protiv sam HNS i repke.

Ja mogu bit samo :

1 ) ČETNIK

2) TALIJANSKI FAŠISTA

3) NJEMAČKI NACISTA


Vi slobodno izaberite od ove tri opcije šta vam paše a ja se sa svakom PONOSIM.


---

ZNAŠ U CEMU JE TRIK ?

PITAT ĆU IH : PA JESTE IZABRALI ŠTA SAM ?

AKO KAŽU JESMO OPTUŽIT ĆU IH DA ME PROIZIVAJU ČETNIKOM , FAŠISTOM , NACISTOM.



Vi slobodno izaberite od ove tri opcije šta vam paše

Ja ne priznajem te Orijunaše a protiv sam HNS i repke.

Ja mogu bit samo :


---

U prevodu : Nisam Orijunaš al ako me netko takvim proziva onda ja to ne mogu bit nego samo ove tri opcije a vi izaberite koja i sa svakom se ponosim.

Trik je u tome šta sad ti trebaš izabrat a to znaci da me optužuješ da sam to.



PA SE TI IGRAJ SA KURAZ PALAZ SJEDI SDESNA OCU .....ĐENEARAL TJ JEDAN OD GALAKTIČKE PEDERACIJE.

čuj galaktičke pederacije
e jebiga longi

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus Wed 22 Jun - 13:23

prckov wrote:

čuj galaktičke pederacije
e jebiga longi
A šta ću kad ja to ne shvaćam tako kako vi to doživljavate nego je meni sve sprdačina.

-----------------------

Što je plemenitost
-

«Najteži zadatak koji možete imati jest nastaviti voljeti ljude usprkos svim razlozima protiv.»

«Istinski znak zdravog razuma i plemenitosti je da tako nastavite.»

«Nade ima u izobilju, za onoga koji to može postići.»

«Za one koji to ne mogu, postoji samo tuga, mržnja i očaj. A to nisu stvari od kojih su plemenitost, zdrav razum ili sreća sačinjeni.»

«Primarna zamka je podleći pozivima za mržnju.»

«… Ponekad, radi sigurnosti drugih, potrebno je djelovati. Ali, uz to nije potrebno i mrziti.»

«Raditi na svom cilju, bez da postanete bijesni na ljude koji vas pokušaju spriječiti, znak je plemenitosti – i zdravog razuma. I jedino tada čovjek može biti sretan.»

«Nastojanje da se u životu postigne bilo koja vrijedna osobina plemenita je stvar. Ona najteža, i najvažnija za ostvariti, jest voljeti ljude usprkos svim izazovima da se radi drukčije.»

«… Prava se plemenitost jednostavno odbija promijeniti kad je suočena s lošim radnjama protiv nje – istinski velika osoba voli ljude jer ih razumije.»

«Na kraju krajeva, svi su oni u istoj zamci. Neki je uopće nisu svjesni, neki su poludjeli zbog nje, neki se ponašaju poput onih koji su ih izdali. Ali svi, svi su u istoj zamci – generali, ulični čistači, predsjednici, umobolni. Ponašaju se na način na koji se ponašaju jer su predmetom istih okrutnih pritisaka ovoga univerzuma.»

«Neki od nas predmet su tih pritisaka i mi još uvijek nastavljamo raditi naš posao. Drugi su odavno podlegli, te bijesne, muče i paradiraju poput poremećenih duša kakve i same jesu.»

«… Pravda, milost, praštanje, sve je to nebitno pokraj sposobnosti da se čovjek ne promijeni zbog provokacije ili zahtjeva da tako postupi.»

«Čovjek mora djelovati, čovjek mora očuvati red i pristojnost, ali ne mora mrziti ili tražiti osvetu.»

«Istina je da su bića krhka i nekad počine krivo. Čovjek je u osnovi dobar, ali se može ponašati loše.»

«Ponaša se loše kad su njegove radnje učinjene zbog reda i sigurnosti drugih, učinjene s mržnjom. Ili kad je njegova disciplina zasnovana samo na sigurnosti njega samoga, bez obzira na sve ostale; ili još gore, kad djeluje samo zato jer voli okrutnost.»

«Ne očuvati red je ludi čin. Treba samo pogledati ono što umobolni posjeduje i njegovu sredinu da se to shvati. Sposobni održavaju red.»

«Kad okrutnost u ime discipline dominira rasom, ta je rasa naučena mrziti. Ta je rasa osuđena na propast.»

«Prava lekcija je naučiti voljeti.»

«… Nikad nemojte koristiti ono što vam je učinjeno kao osnovu za mržnju. Nikad nemojte željeti osvetu.»

«Potrebna je stvarna snaga da se voli čovjeka. Voljeti ga, usprkos svim izazovima da se čini drukčije, svim provokacijama i svim razlozima zašto ne bi trebalo.»

«Sreća i snaga ustraju samo kad nema mržnje. Isključivo mrziti je put prema katastrofi. Voljeti usprkos svemu je tajna plemenitosti. I lako bi mogla biti najvećom tajnom ovoga svemira.»
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus Wed 22 Jun - 13:24

«Na kraju krajeva, svi su oni u istoj zamci. Neki je uopće nisu svjesni, neki su poludjeli zbog nje, neki se ponašaju poput onih koji su ih izdali. Ali svi, svi su u istoj zamci – generali, ulični čistači, predsjednici, umobolni. Ponašaju se na način na koji se ponašaju jer su predmetom istih okrutnih pritisaka ovoga univerzuma.»

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by provocator Wed 22 Jun - 13:27

A pazi naslova... ORJUNA SLOMLJENA... e budale... :D

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by frakcija Wed 22 Jun - 13:32

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus Wed 22 Jun - 13:41

Izhebat ću ih danas ko male majmume

Evo novi komentar.


ŽUPAN Zlatko Ževrnja mogao bi se uskoro iznenaditi i na putu za svoje radno mjesto, tik prije no što otvori ulazna vrata, naletjeti na Trg žrtava fašizma!
Splitski gradski vijećnici Ivica Grubišić Gire i Goran Sučić predali su, naime, na gradski protokol prijedlog da se jedna lokacija u Splitu nazove Trg žrtava fašizma. Nisu specificirali gdje bi to točno bilo, no Gire nam je kazao kako bi upravo površina pred Županijom i Prekršajnim sudom bila idealna.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/split-dobiva-trg-zrtava-fasizma/901477.aspx


Kome se ne sviđa nek ide u .....Hercegovinu .....tamo ima dovoljno ustaša pa se možete družiti sa istima.


Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 966487023
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by mutava baštarda Mon 27 Jun - 12:29

http://m.sibenik.in/crna-kronika/uhicen-sibenski-huligan-(28)-s-utakmice-protiv-ceske-presudila-mu-specificna-tetovaza/61434.html

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 5 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum