ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 08:53

A što se uživancije tiče, uživam u pobjedama bez obzira na Mamića i hobotnicu sa ovoga svieta. Ništa mi neće ovi dan pokvarit!

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 08:55

Regoč wrote:Ajd ti to, da te vidim. Pa sad reci da oni nisu uspjeli. Imati robove i potkupljivati sudce. A ti? Imaš li ti robove? Potkupljuješ li ti sudce? Baš si neuspješna!

Jesam, priznajem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 08:56

Regoč wrote:A što se uživancije tiče, uživam u pobjedama bez obzira na Mamića i hobotnicu sa ovoga svieta. Ništa mi neće ovi dan pokvarit!
Neka se drugi raduju. lol!

Ne mogu reč da mi nije drago šta smo naprašili Španjolče al nema onog izwornog iskrenog radowanja i slawlja a onda to nije taj dožiwljaj.

Jbga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by epikur37 22/6/2016, 10:44

Ovom pobjedom precjednica i Mamić zadali su smrtni udarac UDBI i neprijateljima Hrvatske.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by frakcija 22/6/2016, 11:03

RayMabus wrote:
Ero wrote:Nije Mamić reprezentacija...Reprezentacija su neki drugi ljudi.
Za skretanje pozornosti mogli su kolektivno skočit naglavačke s nekog nebodera. E to bi bila prava stvar, za osjetlive duše hrvatske... :] :D
Ma nije ni bitno. Uopče nije bilo nekog slawlja u SPlitu a ono dobiješ Španjolsku na EP a swe kao da je obićna noč. Bezweze. Puče to na mentalnom planu iako norlmalno ok pobijedili super al widiš da nema slawlja.

Ljudi bi slawili al onda se sjete tko je na wrhu HNSa pa odustanu.

NIje im do slawlja.
ovde je parija svud svita od fešte po štekatima..smišno mi bilo šta su svi stariji srbi izašli karirani na štekate. aj ti sad razroputi, istumači..ko je orjuna, ko je srbokatolik, ko koga..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 11:06

Ja sam drugi i ja se radujem. Iako mi nedostaju dani kad je repku vodio Tuđman, ovaj Ćiro.

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 11:09

Srbi koji navijaju za hrvatsku repku su već postali normalna stvar kod mene, neki dan na izlet jedan doveo unuka u "kockicama".

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 11:09

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
Ero wrote:Nije Mamić reprezentacija...Reprezentacija su neki drugi ljudi.
Za skretanje pozornosti mogli su kolektivno skočit naglavačke s nekog nebodera. E to bi bila prava stvar, za osjetlive duše hrvatske... :] :D
Ma nije ni bitno. Uopče nije bilo nekog slawlja u SPlitu a ono dobiješ Španjolsku na EP a swe kao da je obićna noč. Bezweze. Puče to na mentalnom planu iako norlmalno ok pobijedili super al widiš da nema slawlja.

Ljudi bi slawili al onda se sjete tko je na wrhu HNSa pa odustanu.

NIje im do slawlja.
ovde je parija svud svita od fešte po štekatima..smišno mi bilo šta su svi stariji srbi izašli karirani na štekate. aj ti sad razroputi, istumači..ko je orjuna, ko je srbokatolik, ko koga..
Na mladima svijet ostaje. Ja baš sa starim nešto raspravljam i on meni opet o Orijunašima. U biti on kaže sam da je HDZ lopov do lopova al opet je popija pricu o Orijunašima i koristi taj izraz i ocito kod starijih ljudi to pali do kod mladih ne.

Huligani su a ne orijunaši jer orijunaši su jugoslavenska organizacija šta je ono HDZ su domoljubi i te šeme a sve lopov do lopova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by frakcija 22/6/2016, 11:11

Regoč wrote:Srbi koji navijaju za hrvatsku repku su već postali normalna stvar kod mene, neki dan na izlet jedan doveo unuka u "kockicama".
ma izašli stari srbi 50+ kojima inače puca đoksi za balun, nabavili oblekice i rekvizite..komedija
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 11:12

Tko mrzi Hrvatsku taj je četnik, orjunaš, komunjara, esdepeovac, haenesovac...

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:12

epikur37 wrote:Ovom pobjedom precjednica i Mamić zadali su smrtni udarac UDBI i neprijateljima Hrvatske.

Sad će ona izmislit putovanje u FR za slijedeće tekme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 11:12

Izgleda da su starije generacije popile priču o nekakvim Orijunašima.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 11:13

Regoč wrote:Tko mrzi Hrvatsku taj je četnik, orjunaš, komunjara, esdepeovac, haenesovac...
A Hrvatska to je HDZ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:13

pobjednici slave sa rekvizitima koje su oteli orjunašima

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Salhajdukammamiccc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by frakcija 22/6/2016, 11:14

uvik kontra, taka sorta..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:14

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Tko mrzi Hrvatsku taj je četnik, orjunaš, komunjara, esdepeovac, haenesovac...
A Hrvatska to je HDZ ?
Točno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:14

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 1f602 Hajdučka posla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:15

deda hipster wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Tko mrzi Hrvatsku taj je četnik, orjunaš, komunjara, esdepeovac, haenesovac...
A Hrvatska to je HDZ ?
Točno

Koji je smrtno ranjen gubitkom velikog sina Karamarka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 11:15

Kako god i prekjucer mi je jedan od priko pedeset godina uletija sa : Kažu nešto da to rade Srbi.

Sad stari nešto se navija o Orijunašima ( cita neku knjigu o tome ) i ono ja mu lipo kažem da kroisti izraz huligani a ne orijunaši i on opet.

Ipak izgleda da ove starije generacije puše tu pricu o tome.


Last edited by RayMabus on 22/6/2016, 11:16; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 11:16

Aaaa, prpa, vraćaju se ustaše! Ne, ovi s kojima sam bio su nogometni znalci i vole kad naši pobjeđuju. Jedino ne kažu za kog navijaju kad igraju naši i naši.

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 11:18

RayMabus wrote:
Ipak izgleda da ove starije generacije puše tu pricu o tome.

Oni još imaju živo sjećanje na ORJUNu, nisu ju zaboravili, nije prvi svjetski rati bio tako davno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  - Page 2 Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum