ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 13:30

marcellus wrote:ako je karamarko u sukobu interesa zbog prijateljstva s petrovićem i nema povjerenje javnosti kad se radi o ini, zašto onda predsjednica nije u sukobu interesa zbog prijateljstva s maminjem?

Zato kaj slusa amere.

darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 13:33

provocator wrote:Meni najbolja fora što toljaga od predsjdnice ide sazivati sjednicu Vlade koja je ionako na aparatima. U svrhu čega? Kao navijači, odnosno "huligani" su naštetili državi?! Ili baba ide štiti svog mentora, a možda i yebača, Mamića.

O kakvom ugledu je riječ? Kada smo to uživali golemi uglrd u svijetu?

Pa cuj ja bi one koje su napravili ono na terenu, streljala, nebi se ja puno bavila sa sazivanjem vlada, ono je djubretarski, pizdunski, kukavicno i kako god hoces.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by Stanojko Mon 20 Jun - 13:34

hrvatski? :)

_________________
Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:35

darla wrote:
provocator wrote:Meni najbolja fora što toljaga od predsjdnice ide sazivati sjednicu Vlade koja je ionako na aparatima. U svrhu čega? Kao navijači, odnosno "huligani" su naštetili državi?! Ili baba ide štiti svog mentora, a možda i yebača, Mamića.

O kakvom ugledu je riječ? Kada smo to uživali golemi uglrd u svijetu?

Pa cuj ja bi one koje su napravili ono na terenu, streljala, nebi se ja puno bavila sa sazivanjem vlada, ono je djubretarski, pizdunski, kukavicno i kako god hoces.
..a nije kukavicki....ne pruziti tim deckima porporu proteklih godina kad su se borili protiv mamica i hns-a..i pridruzit se prosvjedima,bojkotima...ok ovo nije nacin borbe..ali jbg kad institucije ne rade svoj posao preostaje na zalost ovaj nacin...a sad svi pametuju sto s ene bore kroz institucije..ili ne prosvjeduju..a sto su radili prethodnih godina nego prosvjedovali.kao onaj prosvjed na rivi..a nitko nije htio slusati..vec jbg mamic je car bere pare...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 13:42

vuksadinare wrote:
..a nije kukavicki....ne pruziti tim deckima porporu proteklih godina kad su se borili protiv mamica i hns-a..i pridruzit se prosvjedima,bojkotima...ok ovo nije nacin borbe..ali jbg kad institucije ne rade svoj posao preostaje na zalost ovaj nacin...a sad svi pametuju sto s ene bore kroz institucije..ili ne prosvjeduju..a sto su radili prethodnih godina nego prosvjedovali.kao onaj prosvjed na rivi..a nitko nije htio slusati..vec jbg mamic je car bere pare...

Kog briga za Mamica, sjebavati vlastitu reprezentaciju mogu samo maloumni idioti. Za kog ti decki svoje noge trose igrajuci za reprezentaciju?
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:45

darla wrote:
vuksadinare wrote:
..a nije kukavicki....ne pruziti tim deckima porporu proteklih godina kad su se borili protiv mamica i hns-a..i pridruzit se prosvjedima,bojkotima...ok ovo nije nacin borbe..ali jbg kad institucije ne rade svoj posao preostaje na zalost ovaj nacin...a sad svi pametuju sto s ene bore kroz institucije..ili ne prosvjeduju..a sto su radili prethodnih godina nego prosvjedovali.kao onaj prosvjed na rivi..a nitko nije htio slusati..vec jbg mamic je car bere pare...

Kog briga za Mamica, sjebavati vlastitu reprezentaciju mogu samo maloumni idioti. Za kog ti decki svoje noge trose igrajuci za reprezentaciju?
..a zasto ti decki nikad se nisu usprotivili javno kontra muljaza u hns-u...izbjegavanja da s eu splitu igra i slicno...kao recimo boban,stanic,simic...pa ako treba i da bojkotiraju....i igrat ne treba..ali obraz se ne smije izgubit....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:45

..sto je ejdnom rekao jedan..i ukinut ako treba obraz ne izgubit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:50

uostalom veca je sramota za drzavu...da ti hrvatski nogometni savez vode ljudi i oni koji su u njemu sa krivicnim i kaznenim prijavama,tuzbama a neki su i osuđivani...sto ce reci starnci..pa znacajan savez vam vode krimosi....a onbi bi da sve ostane unutar kuce da mogu i dalje muljat..e ne moze vise....'mi ili vi'....kako je jednom rekao onaj ludonja zoki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by marcellus Mon 20 Jun - 13:52

pa ako je Karamarko u sukobu interesa zato jer je prijatelj s Petrovićem, onda je i ona zbog prijateljstva s ovim krimosom

_________________
Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:53

marcellus wrote:pa ako je Karamarko u sukobu interesa zato jer je prijatelj s Petrovićem, onda je i ona zbog prijateljstva s ovim krimosom
tocno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 13:54

HNS je sramota, ali to se rjesava doma, nek Mamicu kucu zapale, kad im se vec pali i kad su tako kurceviti.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:55

...prije dvadesetak godina..predsjednik belgijskog nogometnog saveza..je dao ostavku zato sto ej varao na racunu u ducanu..a suker koji ej maznuo antikne novcice u zrakoplovu jos osuđen u njemackoj i dalje jase kao predsjednik..jerbo ej on 'veliki nogometas'...'zaduzio nas je u francskoj 98'..pa shodno tome moze roknut i covjeka ali ostaje 'velik nogometas i zasluzan'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 13:56

marcellus wrote:pa ako je Karamarko u sukobu interesa zato jer je prijatelj s Petrovićem, onda je i ona zbog prijateljstva s ovim krimosom

Pa to nitko ne porice, ali to se nece dirati dok Buzin  i Opus Dei ne kaze da se dira.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 13:57

darla wrote:HNS je sramota, ali to se rjesava doma, nek Mamicu kucu zapale, kad im se vec pali i kad su tako kurceviti.
..pa sto mislis da nisu napali mamica..prije dvije,tri godine doslo je do pucnjave prilikom napada na mamica u sesvetama..cuvali su mamica pretorijanci iz sesvetske hvidre...i zapucali prema boysima koji su se htjeli obracunat sa mamicem...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by marcellus Mon 20 Jun - 13:57

darla wrote:
marcellus wrote:pa ako je Karamarko u sukobu interesa zato jer je prijatelj s Petrovićem, onda je i ona zbog prijateljstva s ovim krimosom

Pa to nitko ne porice, ali to se nece dirati dok Buzin  i Opus Dei ne kaze da se dira.

eh, u sridu

_________________
Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by darla Mon 20 Jun - 14:02

vuksadinare wrote:
darla wrote:HNS je sramota, ali to se rjesava doma, nek Mamicu kucu zapale, kad im se vec pali i kad su tako kurceviti.
..pa sto mislis da nisu napali mamica..prije dvije,tri godine doslo je do pucnjave prilikom napada na mamica u sesvetama..cuvali su mamica pretorijanci iz sesvetske hvidre...i zapucali prema boysima koji su se htjeli obracunat sa mamicem...

Dobro je, ako je tebi okei da se ovo radi na EU prvenstvu, sam ti i dalje meni objasnjavaj ono sto nikome nebi trebalo biti objasnjenje. Ne da mi se vise ionako sam pevise rijeci danas tu potrosila, mi Hrvati smo uvijek bili i ostali maloumni sto se strategije tice, zato nas i jebe tko stigne. A sad samo dalje topovima torpedirati teren to ce rijesiti probleme HNS-a isto kao i Vilibor Sincic politicku situaciju.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 14:05

darla wrote:
vuksadinare wrote:
darla wrote:HNS je sramota, ali to se rjesava doma, nek Mamicu kucu zapale, kad im se vec pali i kad su tako kurceviti.
..pa sto mislis da nisu napali mamica..prije dvije,tri godine doslo je do pucnjave prilikom napada na mamica u sesvetama..cuvali su mamica pretorijanci iz sesvetske hvidre...i zapucali prema boysima koji su se htjeli obracunat sa mamicem...

Dobro je, ako je tebi okei da se ovo radi na EU prvenstvu, sam ti i dalje meni objasnjavaj ono sto nikome nebi trebalo biti objasnjenje. Ne da mi se vise ionako sam pevise rijeci danas tu potrosila, mi Hrvati smo uvijek bili i ostali maloumni sto se strategije tice, zato nas i jebe tko stigne. A sad samo dalje topovima torpedirati teren to ce rijesiti probleme HNS-a isto kao i Vilibor Sincic politicku situaciju.
nisi me razumjela..daleko od toga da sam za ova sranja na tribinima..cvrsto sam protiv toga..ali kako citam i slusam...a ti su ocito pali s marsa ili tko zna gdje zivjeli..pricaju neka se bore protiv mamica u institucijama i prosvjedima..a sto su navijaci radili svih godina nego prosvjedovali i kroz institucije i na ulici..cak progurali zakon o kaznjavanju izgrednika na tribinama ne samo navijaca vec i onih u lozama..koji se ne provodi..samo radi jednog ili dva covjeka..'mecene'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by udba Mon 20 Jun - 14:09

vuksadinare wrote:nisi me razumjela..daleko od toga da sam za ova sranja na tribinima..cvrsto sam protiv toga..ali kako citam i slusam...a ti su ocito pali s marsa ili tko zna gdje zivjeli..pricaju neka se bore protiv mamica u institucijama i prosvjedima..a sto su navijaci radili svih godina nego prosvjedovali i kroz institucije i na ulici..cak progurali zakon o kaznjavanju izgrednika na tribinama ne samo navijaca vec i onih u lozama..koji se ne provodi..samo radi jednog ili dva covjeka..'mecene'..
ti moraš razumijeti da Mamić opere godišnje oko 100 miliona kuna kroz Dinamo, što kroz sponzore u vlasništvu države, što kroz izravne donacije, to hrpa mulaca ne more riješit, to more riješit samo Buzin ili Brisel. Prevelika je to lova da bi se netko maka s te pozicije bez krvi.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by vuksadinare Mon 20 Jun - 14:10

..i jos nesto...u hns-u je totalna dominacija hercegovackih kadrova..pa bez problema moze reprezentacija i herceg-bosna se zvat...jebote na prste jedne ruke mozes izbrojati one u vrhu hns-a koji en vuku porijeklo iz hercegovine ili bosne....nemam nista protiv...neko ce reci ima ih iz ostaih regija..ima..samo opet porijeklo iz pretezito hercegovine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by marcellus Mon 20 Jun - 14:12

udba wrote:
vuksadinare wrote:nisi me razumjela..daleko od toga da sam za ova sranja na tribinima..cvrsto sam protiv toga..ali kako citam i slusam...a ti su ocito pali s marsa ili tko zna gdje zivjeli..pricaju neka se bore protiv mamica u institucijama i prosvjedima..a sto su navijaci radili svih godina nego prosvjedovali i kroz institucije i na ulici..cak progurali zakon o kaznjavanju izgrednika na tribinama ne samo navijaca vec i onih u lozama..koji se ne provodi..samo radi jednog ili dva covjeka..'mecene'..
ti moraš razumijeti da Mamić opere godišnje oko 100 miliona kuna kroz Dinamo, što kroz sponzore u vlasništvu države, što kroz izravne donacije, to hrpa mulaca ne more riješit, to more riješit samo Buzin ili Brisel. Prevelika je to lova da bi se netko maka s te pozicije bez krvi.

e tako su u buzinu odlučili i da je karamarko teret, nešto je muljao s rusima, ne valja to

_________________
Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by Guest Mon 20 Jun - 14:17

Doći će i debela na red. Zasad je kuja poslušna i k nozi, bolje je dresirana neg ovaj mješanac, jer ipak je ona dresirana u NATU i zna komande, lezi, sjedi, daj capu, pa viš da je i Vučiću dala kad su gazde naredile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om - Page 3 Empty Re: Kolinda javnosti mora reći što ima s Mamićem i HNS-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum