ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by Guest 8/2/2016, 18:11

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Pxl_090313_5858673__wide-xxlarge

Nakon donatorske večeri HDZ-a u hotelu Westin, gdje se pokušalo pomoći gladnima koji kopaju po kantama za smeće, ostali su neki repovi.
- Nažalost, prilikom donacije gospodina Mamića uručen mi je ugovor. Ja sam ga potpisala u dobroj vjeri, jer su mi stvarno trebali novci za kampanju, ali se pokazalo da me gospodin Mamić prevario – potužila se Grabar Kitarović.
U ugovoru stoji da je Kolinda dužna isplaćivati postotak svojih primanja do kraja života Zdravku Mamiću, ali ujedno i dio od svih budućih transfera u NATO, predsjednički ured ili neku drugu stranku.
- Ja ne vidim problem, radi se o punoljetnoj osobi koja je znala što potpisuje. Ona će samo zaraditi na suradnji sa mnom. Već imam ponude za nju iz Engleske i Španjolske. Mogao bi to biti moj najveći transfer – urlao je Mamić.

http://news-bar.hr/vijesti/politika/zbog-donacije-kolinda-s-mamiem-potpisala-lihvarski-ugovor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty Re: ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by debotoijusto 8/2/2016, 18:30

dobar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty Re: ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by Ero 8/2/2016, 18:57

Za specijalni rat (obećani "Pakao") služi se svim i svačim, pa čak u to uključuju i dokazani "prijatelji" države. Samo nastavite, omogućit če  vam se "Pakao" koji ste obećali.  geek

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty Re: ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by debotoijusto 8/2/2016, 19:02

idem bacit oko sto je gospodja baba novo frfnula u mikrofon
moram se prebacit na veci monitor i solidno strujanje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty Re: ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by melkior 8/2/2016, 19:03

Eva wrote:​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Pxl_090313_5858673__wide-xxlarge

Nakon donatorske večeri HDZ-a u hotelu Westin, gdje se pokušalo pomoći gladnima koji kopaju po kantama za smeće, ostali su neki repovi.
- Nažalost, prilikom donacije gospodina Mamića uručen mi je ugovor. Ja sam ga potpisala u dobroj vjeri, jer su mi stvarno trebali novci za kampanju, ali se pokazalo da me gospodin Mamić prevario – potužila se Grabar Kitarović.
U ugovoru stoji da je Kolinda dužna isplaćivati postotak svojih primanja do kraja života Zdravku Mamiću, ali ujedno i dio od svih budućih transfera u NATO, predsjednički ured ili neku drugu stranku.
- Ja ne vidim problem, radi se o punoljetnoj osobi koja je znala što potpisuje. Ona će samo zaraditi na suradnji sa mnom. Već imam ponude za nju iz Engleske i Španjolske. Mogao bi to biti moj najveći transfer – urlao je Mamić.

http://news-bar.hr/vijesti/politika/zbog-donacije-kolinda-s-mamiem-potpisala-lihvarski-ugovor
:^0
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor Empty Re: ​Zbog donacije Kolinda s Mamićem potpisala lihvarski ugovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum