ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by melkior Sun 12 Jun - 14:59

RayMabus wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:nema veze hranimo njemačku ekonomiju i pojačavamo moć merkelice, a ovaj hoće više turčina
Bit će ww3 u Evropi jer je i idiotu jasno da ovakvi lom demografije ne može dugorocno bit održiv i da ce jednom puknit a kad pukne onda ce se sve lomit a nema ljudi da obnove demografiju tj ima nešto al zašto bi sad oni imali 3-4 djece ako generacije prije koje je shebala emanicpacija su imale 1.5 ?

To je nepravedno i smatram da :  ne ucini drugome šta ne želiš da drugi tebi ucini ...tako da ja neću podržat nacional sočijalizam nego nastawak liberalizma tj žiwi i pusti druge da žive
affraid :tu ;)

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by melkior Sun 12 Jun - 15:00

RayMabus wrote:To su ti fakultetski emanicipirani mozgovi ....mada ne moraju bit fakultetski al su emanicpirani.

Odgovor na : žene prepolovljavaju muškima place i mogucnost zaposlenja i onda ovi nece da rade djecu i ulaze u brak ista meni odgovara sa : pa i žene rade.

PA ŠTA TO MENE BOLI KURAZ DA ONE RADE KAD SE SVAKO DRUGI I TRECI RASTAVLJA A ALIMENTACIJU PLACA MUŠKI.

ŠTA MENE TO BILI KURAZ DA TI RADIŠ ?

SUTRA SE RASTAVIMO I MENI DOĐE NA ISTO ŠTA TI IMAŠ MILJONE , PLACU OD 10 TISUCA KUNA IL NEKI FAKULTET KOJI TEBI GARANTIRA POSAO NA TRŽIŠTU RADA.


MA GONI U PM.
Zapravo, onda nije problem emancipacija već alimentacija. NEĆEMO PLAĆAT ALIMENTACIJU!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by melkior Sun 12 Jun - 15:12

melkior wrote:
RayMabus wrote:To su ti fakultetski emanicipirani mozgovi ....mada ne moraju bit fakultetski al su emanicpirani.

Odgovor na : žene prepolovljavaju muškima place i mogucnost zaposlenja i onda ovi nece da rade djecu i ulaze u brak ista meni odgovara sa : pa i žene rade.

PA ŠTA TO MENE BOLI KURAZ DA ONE RADE KAD SE SVAKO DRUGI I TRECI RASTAVLJA A ALIMENTACIJU PLACA MUŠKI.

ŠTA MENE TO BILI KURAZ DA TI RADIŠ ?

SUTRA SE RASTAVIMO I MENI DOĐE NA ISTO ŠTA TI IMAŠ MILJONE , PLACU OD 10 TISUCA KUNA IL NEKI FAKULTET KOJI TEBI GARANTIRA POSAO NA TRŽIŠTU RADA.


MA GONI U PM.
Zapravo, onda nije problem emancipacija već alimentacija. NEĆEMO PLAĆAT ALIMENTACIJU!
Ma u stvari, nije stvar ni u alimentaciji, jednostavno - nećemo djecu. Nećemo odgovornost, nećemo obvezu, nećemo plesat kako država i kler sviraju, nećemo brak, obitelj, nećemo ženu, nećemo, nećemo i nećemo! Pederi smo, jebiga, gay is ok B-) I što je najgore od svega, nećemo na gay paradu, polomit ćemo gay-eve ili ih pustit da oni posvajaju djecu. Sretno im bilo s djecom i ženama  :^0
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:29

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Cuj mozga :

Ja : Žene svojim ulaskom na tržište rada : prepolovljavaju broj radnih mjesta , smanjuju cijenu rada , cine nesigurnost muškima jer nema toliko posla tj ovaj sad mora mislit di ce nac posao ako jedan posao ode a ništa nije sigurno .....i zato nitko nece u brak tj pada natalitet 

i ista meni odgovora ovo : Pa i žene rade tj ima i njihova placa.

Hbent ti mlater škrbavu u usta ....svako drugi treci brak je rastava , muški opet placa alimentaciju ŠTA MENE BOLI KURAZ JEL TI RADIŠ , KOLIKA TI JE PLACA I KOLIKO TI LOVE IMAŠ ?

JA ALIMENTACIJU MORAM PLACAT.

PICHKA TI MALTERINA.
Alimentacija nije reket. To je novčana obaveza roditelja koji ne živi s djetetom a mora sudjelovati u troškovima oko djeteta. I zena mora plaćati alimentaciju ako dijete ostane s ocem u kućanstvu. Drugo, ona se određuje prema primanjima. Ako su nula onda je i alimentacija nula. Tako da ne znam zašto ti je to takav problem. Ili mislis da roditelj nakon rastave vise ne mora sudjelovati u troškovima oko vlastitog djeteta?
Nula su ako nemaš ništa. Vecina muških na zapadu ima bar nešto na sebe.

Nisi ti shvatila poantu : nije problem alimentaciju placat nego odakle kad nemoš od pustih žena tako lako nac posao ....uostalom dijete te ima pravo kacit za zaostale alimentacije tako da ti to ne igra šta trenutno nemaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 22:35

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Cuj mozga :

Ja : Žene svojim ulaskom na tržište rada : prepolovljavaju broj radnih mjesta , smanjuju cijenu rada , cine nesigurnost muškima jer nema toliko posla tj ovaj sad mora mislit di ce nac posao ako jedan posao ode a ništa nije sigurno .....i zato nitko nece u brak tj pada natalitet 

i ista meni odgovora ovo : Pa i žene rade tj ima i njihova placa.

Hbent ti mlater škrbavu u usta ....svako drugi treci brak je rastava , muški opet placa alimentaciju ŠTA MENE BOLI KURAZ JEL TI RADIŠ , KOLIKA TI JE PLACA I KOLIKO TI LOVE IMAŠ ?

JA ALIMENTACIJU MORAM PLACAT.

PICHKA TI MALTERINA.
Alimentacija nije reket. To je novčana obaveza roditelja koji ne živi s djetetom a mora sudjelovati u troškovima oko djeteta. I zena mora plaćati alimentaciju ako dijete ostane s ocem u kućanstvu. Drugo, ona se određuje prema primanjima. Ako su nula onda je i alimentacija nula. Tako da ne znam zašto ti je to takav problem. Ili mislis da roditelj nakon rastave vise ne mora sudjelovati u troškovima oko vlastitog djeteta?
Nula su ako nemaš ništa. Vecina muških na zapadu ima bar nešto na sebe.

Nisi ti shvatila poantu : nije problem alimentaciju placat nego odakle kad nemoš od pustih žena tako lako nac posao ....uostalom dijete te ima pravo kacit za zaostale alimentacije tako da ti to ne igra šta trenutno nemaš.
Tko ne radi, ne treba ni da jebe!
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:37

Izgleda da niste shvatili poantu. Amo iz pocetka.

Ja kažem da su žene ušavši na tržište rada prepolovile radna mjesta muškim , snizile place i muški bježe od braka i kreiranja obitelji tj da imaju djecu jer nemaju para , ako i rade rade za malo a ako sutra nebudu to radili teško ce odma nac novi posao a tko zna i kad ce uopce.

I sad meni neka pametna odgovara : pa i žena radi.

Ja ne znam šta to meni znaci kad je svako drugi treci brak rastava jer ok rastavimo se , ja radim , placam alimentaciju , sutra nema posla .....treba ga nac a sve se one ugurale ......kako ću ja to placat ?

Od cega da ja živim kad u takvim situacijama niti radim konstatno nit imam za sebe a i ako pocmem radit odma mi se uzima a i meni život košta tj imam minuse od mjeseci u kojima nisam ništa radio ?

MIslim priča se svodi na to da to šta ona radi mni ne znaci ništa ....ja sam i dalje u onoj poziiji : nema posla il ga nema puno , place su male .....mislim super je to da ona radi al šta ako se sutra rastave ?

Opet sam na onoj poziciji u poćetku a ta je da su mi žene uzele i prepolowile radna mjesta i plače.

ZNači ako budem dobar i plesao kako ona oće onda će bit situacija gdje i ona radi i sve će kao biti ok ?

KOPITOM U GLAWU TRISTA S MISTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 22:45

RayMabus wrote:Izgleda da niste shvatili poantu. Amo iz pocetka.

Ja kažem da su žene ušavši na tržište rada prepolovile radna mjesta muškim , snizile place i muški bježe od braka i kreiranja obitelji tj da imaju djecu jer nemaju para , ako i rade rade za malo a ako sutra nebudu to radili teško ce odma nac novi posao a tko zna i kad ce uopce.

I sad meni neka pametna odgovara : pa i žena radi.

Ja ne znam šta to meni znaci kad je svako drugi treci brak rastava jer ok rastavimo se , ja radim , placam alimentaciju , sutra nema posla .....treba ga nac a sve se one ugurale ......kako ću ja to placat ?

Od cega da ja živim kad u takvim situacijama niti radim konstatno nit imam za sebe a i ako pocmem radit odma mi se uzima a i meni život košta tj imam minuse od mjeseci u kojima nisam ništa radio ?

MIslim priča se svodi na to da to šta ona radi mni ne znaci ništa ....ja sam i dalje u onoj poziiji : nema posla il ga nema puno , place su male .....mislim super je to da ona radi al šta ako se sutra rastave ?

Opet sam na onoj poziciji u poćetku a ta je da su mi žene uzele i prepolowile radna mjesta i plače.

ZNači ako budem dobar i plesao kako ona oće onda će bit situacija gdje i ona radi i sve će kao biti ok ?

KOPITOM U GLAWU TRISTA S MISTA.
To ništa ne postoji u realnosti..ti simulirani razgovori u kojima se stalno svađaš sa svojom eventualnom..
Muškarac koji želi dominirati u vezi mora sebi naći tip koji je spreman biti ekonomski i svakako drugačije ovisan o svom muškarcu..tzv "sponzorušu"..Za takvu ulogu moraš bit dovoljno snažan i poduzetan u svakom pogledu. Danas gotovo ne postoje muškarci koji sebi žele takvu ulogu. Ženska submisivnost više nije in.
Ako ih ženska gleda ka u boga..reč će joj "Get a life!" ..stanje svijesti potpune ovisnosti ne uliva povjerenje ni stabilnost kakvoj danas muškarci teže.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:48

Pa ne mora me gledat kao Boga al brate mili ovo je : pravi te budalom ....: pa i žene rade.

Šta to mene brige u priči di ja nema ni za sebe i di je svako treči brak rastava ?

Znači ja moram bit papučar i odat na jajima i onda ti radiš i onda ja imam tu situaciju ?

KOPITOM U GLAVU ODMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by darth_vader Sun 12 Jun - 22:50

Longi...briješ...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:52

jasambrend wrote:Longi...briješ...
Ne brijem. Svako drugi il treči brak ti je rastawa. Da su znali da će se rastwit nebi ni ulazili u to. Ja ne znam šta to meni znači danas to : a i žena radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 22:54

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Longi...briješ...
Ne brijem. Svako drugi il treči brak ti je rastawa. Da su znali da će se rastwit nebi ni ulazili u to. Ja ne znam šta to meni znači danas to : a i žena radi.
Ako ti stoji doma, u dokonosti urbane sredine će nać ljubavnika. Goni na selo i nabavi joj 200 ovaca pa neće imat kad..gledaj po pazaru ima li koja mlada vridna da prodaje verduru iz vrtla il švercanu.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:55

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Longi...briješ...
Ne brijem. Svako drugi il treči brak ti je rastawa. Da su znali da će se rastwit nebi ni ulazili u to. Ja ne znam šta to meni znači danas to : a i žena radi.
Ako ti stoji doma, u dokonosti urbane sredine će nać ljubavnika. Goni na selo i nabavi joj 200 ovaca pa neće imat kad..gledaj po pazaru ima li koja mlada vridna da prodaje verduru iz vrtla il švercanu.
Nemam para za ništa. Mala mi je plača a owaj posao dok dur dur i šta ja znam sutra di u uopće na neki drugi. Žene se swugdi uwalile pa nema za muške posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 22:57

RayMabus wrote:
frakcija wrote:
RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Longi...briješ...
Ne brijem. Svako drugi il treči brak ti je rastawa. Da su znali da će se rastwit nebi ni ulazili u to. Ja ne znam šta to meni znači danas to : a i žena radi.
Ako ti stoji doma, u dokonosti urbane sredine će nać ljubavnika. Goni na selo i nabavi joj 200 ovaca pa neće imat kad..gledaj po pazaru ima li koja mlada vridna da prodaje verduru iz vrtla il švercanu.
Nemam para za ništa. Mala mi je plača a owaj posao dok dur dur i šta ja znam sutra di u uopće na neki drugi. Žene se swugdi uwalile pa nema za muške posla.
imaš li didovine di po kamenjaru, bar za blago?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 22:58

RayMabus wrote:
frakcija wrote:
RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Longi...briješ...
Ne brijem. Svako drugi il treči brak ti je rastawa. Da su znali da će se rastwit nebi ni ulazili u to. Ja ne znam šta to meni znači danas to : a i žena radi.
Ako ti stoji doma, u dokonosti urbane sredine će nać ljubavnika. Goni na selo i nabavi joj 200 ovaca pa neće imat kad..gledaj po pazaru ima li koja mlada vridna da prodaje verduru iz vrtla il švercanu.
Nemam para za ništa. Mala mi je plača a owaj posao dok dur dur i šta ja znam sutra di u uopće na neki drugi. Žene se swugdi uwalile pa nema za muške posla.
MIslim ja cu vjerojatno nac neki posao samo je pitanje : kada , za koliko i gdje uopće jer kad ti se žene uwale onda za muške nema tako lakog traženja posla.

I sad bi ja kao trebao imat djeću ? Pa presmješno.

Pa lakše bi mi bilo da ima uwijek posla za muške pa čak i s rastawom jer bi imao odakle plačat alimentačiju i plača bi mi bila nešto weća jer bi mogao birati.

Owako baš ne mogu ništa .....osim da žena radi a ja budem manji od makowog zrna da joj se ne zamirim a iskreno neda mi se tako žiwit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by danni1 Sun 12 Jun - 23:00

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Cuj mozga :

Ja : Žene svojim ulaskom na tržište rada : prepolovljavaju broj radnih mjesta , smanjuju cijenu rada , cine nesigurnost muškima jer nema toliko posla tj ovaj sad mora mislit di ce nac posao ako jedan posao ode a ništa nije sigurno .....i zato nitko nece u brak tj pada natalitet 

i ista meni odgovora ovo : Pa i žene rade tj ima i njihova placa.

Hbent ti mlater škrbavu u usta ....svako drugi treci brak je rastava , muški opet placa alimentaciju ŠTA MENE BOLI KURAZ JEL TI RADIŠ , KOLIKA TI JE PLACA I KOLIKO TI LOVE IMAŠ ?

JA ALIMENTACIJU MORAM PLACAT.

PICHKA TI MALTERINA.
Alimentacija nije reket. To je novčana obaveza roditelja koji ne živi s djetetom a mora sudjelovati u troškovima oko djeteta. I zena mora plaćati alimentaciju ako dijete ostane s ocem u kućanstvu. Drugo, ona se određuje prema primanjima. Ako su nula onda je i alimentacija nula. Tako da ne znam zašto ti je to takav problem. Ili mislis da roditelj nakon rastave vise ne mora sudjelovati u troškovima oko vlastitog djeteta?
Nula su ako nemaš ništa. Vecina muških na zapadu ima bar nešto na sebe.

Nisi ti shvatila poantu : nije problem alimentaciju placat nego odakle kad nemoš od pustih žena tako lako nac posao ....uostalom dijete te ima pravo kacit za zaostale alimentacije tako da ti to ne igra šta trenutno nemaš.
Tko ne radi, ne treba ni da jebe!
Ovo apsolutno stoji.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 23:03

Vi ocito ne kužite di je problem ....nije problem u alimentaciji nego potražnji na tržištu rada.

AKo ja radim jedan posao X i to sutra nema ja moram odma sutra nać posao Y da bi izgurao to bio u braku ili ne tj plačao alimentačiju.

Ako ja od posla X do posla Y od silnih žena ne mogu nać slobodno radno mjesto i to potraje a djeca su tu , režije idu ....ODO JA U KANADU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 23:06

RayMabus wrote:Vi ocito ne kužite di je problem ....nije problem u alimentaciji nego potražnji na tržištu rada.

AKo ja radim jedan posao X i to sutra nema ja moram odma sutra nać posao Y da bi izgurao to bio u braku ili ne tj plačao alimentačiju.

Ako ja od posla X do posla Y od silnih žena ne mogu nać slobodno radno mjesto i to potraje a djeca su tu , režije idu ....ODO JA U KANADU.
Za mene u Hr posla ima al mi ga je uzela neka žena i sad to radno mjesto je popunjeno a ja isto moram prehranit i kreirat obitelj .....tražim , gledam , nema ništa.....nakon nekog wrimena odo ja , moja žena i djeca u Kanadu .....JER TAMO IMA POSLA ZA MENE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 23:12

Kaki ti je to posa kad ti ga je žensko uzelo? blagajnica? hostesa? uhljeb? mom mužu je sramotno bilo radit ne-muške posloe..njemu je i "domar" ženski posa. pa je molija da ga prime ko manovala dok kod njih izuči bravariju..sad radi sve..i postavlja pločice i vari i kuje i postavlja izolacije..i stalno ga zovu jer se je dokaza ka radnik..teško je nać fanatične bauštelce koji žele umrit muški :D
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 23:12

Od silnih žena muški ne može nać posao u Hr tj mora ga tražit mjesecima , godinama .....posla ima al su žene ubaćene tu ....nečija majka , supruga , sestra , rodica , kćer .....ja kad dođem to mjesto je popunjeno ....djete doma gladno , računi idu .....JA MORAM IĆ U KANADU .......izbacilo me iz države jer je neka žena meni uzela radno mjesto.

Ostat će wam u držawi ekipa gdje će i jedno i drugo imat dwije plače il tako nešto ....owi šta nemaju NITI JEDNU ĆE OTIĆ ĆA ODAWDE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus Sun 12 Jun - 23:15

frakcija wrote:Kaki ti je to posa kad ti ga je žensko uzelo? blagajnica? hostesa? uhljeb? mom mužu je sramotno bilo radit ne-muške posloe..njemu je i "domar" ženski posa. pa je molija da ga prime ko manovala dok kod njih izuči bravariju..sad radi sve..i postavlja pločice i vari i kuje i postavlja izolacije..i stalno ga zovu jer se je dokaza ka radnik..teško je nać fanatične bauštelce koji žele umrit muški :D
Ne zamaram se ja sa owim samo ti pričam priču da shwatiš kako KRAHIRAMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija Sun 12 Jun - 23:18

RayMabus wrote:
frakcija wrote:Kaki ti je to posa kad ti ga je žensko uzelo? blagajnica? hostesa? uhljeb? mom mužu je sramotno bilo radit ne-muške posloe..njemu je i "domar" ženski posa. pa je molija da ga prime ko manovala dok kod njih izuči bravariju..sad radi sve..i postavlja pločice i vari i kuje i postavlja izolacije..i stalno ga zovu jer se je dokaza ka radnik..teško je nać fanatične bauštelce koji žele umrit muški :D
Ne zamaram se ja sa owim samo ti pričam priču da shwatiš kako KRAHIRAMO.
emancipacija kakvu vidiš stoji jedini u uredskim radnim mjestima..onda ide dragi, danas ti pereš suđe..al kad muško daleko teže fizički radi, zna se da su kuća i dica na ženi. Ako okolo povazdan leži pijan ili u kockarnici.eb ga ko će još i to ranit..mada ih znam dosta koje i to rane..

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 5 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum