ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by frakcija 12/6/2016, 23:18

RayMabus wrote:
frakcija wrote:Kaki ti je to posa kad ti ga je žensko uzelo? blagajnica? hostesa? uhljeb? mom mužu je sramotno bilo radit ne-muške posloe..njemu je i "domar" ženski posa. pa je molija da ga prime ko manovala dok kod njih izuči bravariju..sad radi sve..i postavlja pločice i vari i kuje i postavlja izolacije..i stalno ga zovu jer se je dokaza ka radnik..teško je nać fanatične bauštelce koji žele umrit muški :D
Ne zamaram se ja sa owim samo ti pričam priču da shwatiš kako KRAHIRAMO.
emancipacija kakvu vidiš stoji jedini u uredskim radnim mjestima..onda ide dragi, danas ti pereš suđe..al kad muško daleko teže fizički radi, zna se da su kuća i dica na ženi. Ako okolo povazdan leži pijan ili u kockarnici.eb ga ko će još i to ranit..mada ih znam dosta koje i to rane..


frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus 12/6/2016, 23:20

Mene ti wiše zanimaju konji nego žene tako da owo šta ja pričam shwatite kao OBJAŠNJAWAM WAM KAKO KRAHIRATE .....to šta se ja zanesem i užiwim to je moj osobni doprinos i osobno zadowoljstwo hebawanja matere glupanima.

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 D0ef70906fa7a3315111028d45d5d5b8

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Baa29c57d820d575fdc0040243be6922


- Glavni cilj djelovanja naše udruge bio je i ostao da sačuvamo opstojnost Šokadije na ovim prostorima. Stihovi stare narodne pjesme “konji bijelci, to su babogreci”, imaju pokriće i kod današnje generacije babogredaca, jer tradicija koju su započeli tadašnji konjogojci, uspješno se nastavlja, rekao je predsjednik udruge Đure Gregorović dodajući kako je manifestacija doprinijela da Babina Greda postane nadaleko poznata.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/odrzani-36-konji-bijelci-u-babinoj-gredi-1091667
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by neva 12/6/2016, 23:53

longi, malo si psihotičan? :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus 13/6/2016, 00:01

HarleenFrancesQ wrote:longi, malo si psihotičan? :D
Od vas glupača ne mogu prati nit vijesti iz svijeta koliko glupo rezonirate.


Nu vidi tisuću i nešto Orlandića ušlo na zapad ....to su oni šta rokaju pedere.

Italijanska obalska straža saopštila je danas da je 1.230 migranata spaseno u devet odvojenih operacija u vodama izmđu Sicilije i Severne Afrike, dodajući da je pronađeno telo jednog migranta.

http://www.blic.rs/vesti/svet/italija-spaseno-1230-migranta-jedan-poginuo/st2m4mr

PS : Osim šta me wi glupače frapirate rezoriniranjem i gubite moje wrijeme ....sad slušam owo i skroz sam miran pa ti očjeni jesam li ....šta bi trebao biti uopče ?

Nerwozan waljda.




potpuno sam miran da ne mozgaš kakaw sam emočionalno ....sad puši kuraz ...znam da to woliš.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by RayMabus 13/6/2016, 00:23

frakcija wrote:
Tko ne radi, ne treba ni da jebe!
Dosadna si.

Imam tri stana , kucu , vikendicu na otoku , lowe , nema kredita.....al sam i biseskusalan šta ti znači u prewodu owo :

A - heteroseksualno

B - homoseksulano

A .............................B

a u sredini je ; NULA.

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Matrix-neo


Dosadna si. Nauči prwo s kime pričaš prije nego šta si umisliš da si bitna ikome.

Pričaš s : NULOM.



lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma - Page 6 Empty Re: Studija njemačke zaklade: Hrvatska očajna po nezaposlenosti mladih - brzo nalaze posao, ali ne doma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum