ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by n_razbojnik 5/6/2016, 12:23

udba wrote:
n_razbojnik wrote:Treba se tim konzervama naebat mamice...Kako misle postati napredno i tolerentno društvo, a Poljska krcata Arapa? Ovim tempom nikada peder ni crnac neće biti gradonačelnici Varšave, škandal!
Nema to veze s konzervama i antikonzervama nego s 300-400 eura plaće. Kad budu plaće 1500-2000 eura da vidiš Arapa i Hrvata u kolonama za Poljsku.
jasno, kada postanu otvoreni i napredniji narasti će i plaća, pa to je barem fakt!

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by udba 5/6/2016, 12:28

n_razbojnik wrote:
udba wrote:
n_razbojnik wrote:Treba se tim konzervama naebat mamice...Kako misle postati napredno i tolerentno društvo, a Poljska krcata Arapa? Ovim tempom nikada peder ni crnac neće biti gradonačelnici Varšave, škandal!
Nema to veze s konzervama i antikonzervama nego s 300-400 eura plaće. Kad budu plaće 1500-2000 eura da vidiš Arapa i Hrvata u kolonama za Poljsku.
jasno, kada postanu otvoreni i napredniji narasti će i plaća, pa to je barem fakt!
A, to neće nikad, plaća narast, bar za većinu ne. I njih progoni Zvonimirova kletva, "da Bog da nemali pa opet nemali" Ali ima i dobra strana krize i siromaštva. Ne privlačiš napaćene Marokance i ostale raznosače pošte i bombi.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by Guest 5/6/2016, 12:35

kic wrote:htio sam pisati o tezama iz klipova, ali posto si mi odmah podbacio klipove pod noge izgubio sam motivaciju, tebe da se bombardira Crowleyom ti bi rekao: a? nebitno..  

uzivaj u svom zivotu, svijetu propagandnixa.
Nemaju svi vremena na bacanje kao neki. bounce A nije ni ova septička jama mjerilo ili pokazatelj bilo čega.  pig

Jebiga, kad nismo svi napredni kao ti, white pride. flower Inače, white pride je reakcija na koju populaciju u tvom kraju?  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by kic 5/6/2016, 12:41

frakcija wrote:
kic wrote:nisi ne pogledao..

https://www.ted.com/talks/jonathan_haidt_on_the_moral_mind

po toj teoriji ja ispado ekstremna liberalka, a u selu me zovu katotalibanka.
rijetko odlazim u crkvu, iako naš svećenik drži odlične propovijedi.. meni smeta to što on točno zna tko je bio na misi (valjda ima kamere) i žestoko proziva one koji su propustili sve četiri nedjeljne mise..malo je autoritativni kontrol frik, ali većini to odgovara..vole čvrstu ruku. srela tako ekipu koja redovito odlazi, usput komentiramo političku situaciji..i govore oni meni nakon što su se uredno pričestili kako su popi pedofili i pederi i da šta se koi kua crkva miša u postelje, kako ne idu u crkvu zbog svećenika, nego zbog Boga. Onda pitam na koji način ugađaju Bogu?..kaže molitvom..npr vjerovanje..ajmo vjerovanje...vjeruješ li u iti jednu riječ koju mehanički izgovaraš?..hmmm.."vjerujem u jedinu svetu katoličku i apostolsku crkvu..."..pa i ne baš..
Onda  prvoborački poluorjunaški aktivisti..opet redom na misi..čak i čitaju evanđelja sa stejđa.. Pokupi komplimente za izražajnost čitanja, dikciju, ugodnu boju glasa i cvate.. A nisan ti ja baš skroz ovo prihvatija.., opet malo opali po popima..dok in dica uvježbavaju za glavne uloge u crkvenim predstavama.
Jedino se moja katotalibanska dica nisu krizmala jer nisu odila na dontrine. (imaju problem sa autoritarnošću). Nisam htjela da im motiv bude fešta i lova ko ostalima. Tvrde da su agnostici. Vjerujem da će sami naći svoj duhovni put kad za to dođe vrijeme, a doma redovito raspravljamo o duhovnosti. Pošto im je poznat moj konzervativni stav u vezi odnosa prema seksualnoti, po kući su mi dovlačili promenadu klinaca koji  za sebe tvrde da su gejevi na debate. Uspila sam, vjerujem kreirati atmosferu u kojoj se nikoga ne vrijeđa i u kojoj otvoreno raspravljamo (inače klinci ne bi dolazili).  Duboko poštujem našu crkvu i njen odnos s našim narodom, kako kroz povijest, tako i danas, štitim je jer je ipak nekakav svjetionik, uporište..iako  to sve skupa  baš i nije moj par postola.
ti jesi liberalna, ali upradeana verzija, otvorena si prema novim stvarima, ali imas filtar u umu jer znas da nisu sve nove stvari dobre i da se mnoge ponasaju kao piraje koje ce nagristi covjeka i drustvo, ja sam svojima davno rekao da je Bog za mene mrtav i nisam otisao na misu od krizme, dok sam se recimo ipak prijavio kao katolik i placam porez na to, moja sis s druge strane je pobozna do bola, a ni ona ni muz ne placaju porez crkvi, neke stvari se i ne daju objasniti, mislim da je averzija prema popovima malcice pretjerana jer su i oni dio drustva, i glas su jedne stare tradicije, previse je a priori mrznje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by kic 5/6/2016, 12:42

KWAChance4668 wrote:
kic wrote:htio sam pisati o tezama iz klipova, ali posto si mi odmah podbacio klipove pod noge izgubio sam motivaciju, tebe da se bombardira Crowleyom ti bi rekao: a? nebitno..  

uzivaj u svom zivotu, svijetu propagandnixa.
Nemaju svi vremena na bacanje kao neki. bounce A nije ni ova septička jama mjerilo ili pokazatelj bilo čega.  pig

Jebiga, kad nismo svi napredni kao ti, white pride. flower Inače, white pride je reakcija na koju populaciju u tvom kraju?  :roll
na self hatere.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by Guest 5/6/2016, 12:43

No shit, Sherlock?  Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by n_razbojnik 5/6/2016, 12:51

kic wrote:

ti jesi liberalna, ali upradeana verzija, otvorena si prema novim stvarima, ali imas filtar u umu jer znas da nisu sve nove stvari dobre i da se mnoge ponasaju kao piraje koje ce nagristi covjeka i drustvo, ja sam svojima davno rekao da je Bog za mene mrtav i nisam otisao na misu od krizme, dok sam se recimo ipak prijavio kao katolik i placam porez na to, moja sis s druge strane je pobozna do bola, a ni ona ni muz ne placaju porez crkvi, neke stvari se i ne daju objasniti, mislim da je averzija prema popovima malcice pretjerana jer su i oni dio drustva, i glas su jedne stare tradicije, previse je a priori mrznje.
Zaš pišeš Bog velikim slovom?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by kic 5/6/2016, 12:55

zato sto je mozda, nekad zivio ]:) 

nietsche nije rekao da bog ne postoji, on je govorio o eluzivnoj prirodi bozanstva..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by n_razbojnik 5/6/2016, 12:57

aha sad si u Nietzsche fazi, kul :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by kic 5/6/2016, 13:08

nije to sam bio davno, mislim da vjera nema smisla ako se ne propitiva i sumnja.. mislim da bi svijet s aktivnim bozanstvom u starozavjetskom smislu bio jako strasan i nepozeljan svakome, debo bi pak bio posvecenik u tom univerzumu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by Guest 5/6/2016, 13:25

n_razbojnik wrote:aha sad si u Nietzsche fazi, kul :D
Slavko, pravi si drug. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by Regoč 5/6/2016, 15:46

n_razbojnik wrote:Zaš pišeš Bog velikim slovom?
Tako se piše!

_________________
Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi - Page 2 Empty Re: Protiv konzervativne vlasti na ulice izašlo 200,000 ljudi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum