ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by Guest 6/4/2016, 17:09

n_razbojnik wrote:
Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:
vladati može sdp ili hdz bez obzira što se kosa nekima diže na glavi od toga.
treća stranka može jedino smetati, ne može vladati..
:cro
Kako je samo Sanader eliminirao Đapinha, pa to nisu bile istine...

Kaže dr. Ivo uoči izbora 2007.: "Glas za HSP je glas za SDP."

Šta narod napravi... Trajno eliminira HSP kao treću opciju. To je jedna od najlakših političkih likvidacija u povijesti. :^0
veći problem HSPa je 1001 hsp nego Sanaderova usporedba
Pa nakon toga se i rasturio na te frakcije. No moraš odati priznanje narodu kako su dr. Ivu poslušali, a onda poslije gledali afere i "ja sam svoje odradio, a sad adio". Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by n_razbojnik 6/4/2016, 17:13

Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:
Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:
vladati može sdp ili hdz bez obzira što se kosa nekima diže na glavi od toga.
treća stranka može jedino smetati, ne može vladati..
:cro
Kako je samo Sanader eliminirao Đapinha, pa to nisu bile istine...

Kaže dr. Ivo uoči izbora 2007.: "Glas za HSP je glas za SDP."

Šta narod napravi... Trajno eliminira HSP kao treću opciju. To je jedna od najlakših političkih likvidacija u povijesti. :^0
veći problem HSPa je 1001 hsp nego Sanaderova usporedba
Pa nakon toga se i rasturio na te frakcije. No moraš odati priznanje narodu kako su dr. Ivu poslušali, a onda poslije gledali afere i "ja sam svoje odradio, a sad adio". Basketball
drug Ćaća kao Julije Cazerjev nekada, vječni respekt će imati od 6. ličke

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by Guest 6/4/2016, 17:31

odlično za MOST

prvo su guzili 2-3 mjeseca na pregovorima i SDP i HDZ

i onda su razguzili vladu. Do novih izbora će tek 4-5 mjeseci. Skoro godinu dana bez vlade.

Dakle opet glasujem za MOST ili možda ŽZ neka nastave guziti ove jebivjetre iz HDZ/SDPa koji su razjebali državu i sve građane ove bananaa države
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by n_razbojnik 6/4/2016, 19:19

preko_vode_do_slobode wrote:odlično za MOST

prvo su guzili 2-3 mjeseca na pregovorima i SDP i HDZ

i onda su razguzili vladu. Do novih izbora će tek 4-5 mjeseci. Skoro godinu dana bez vlade.

Dakle opet glasujem za MOST ili možda ŽZ neka nastave guziti ove jebivjetre iz HDZ/SDPa koji su razjebali državu i sve građane ove bananaa države
Čemu se tu veseliš, da se onaj sa pečatom trese dok udara štambilj, nesiguran u svoje sutra...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by kaya 6/4/2016, 19:25

preko_vode_do_slobode wrote:odlično za MOST

prvo su guzili 2-3 mjeseca na pregovorima i SDP i HDZ

i onda su razguzili vladu. Do novih izbora će tek 4-5 mjeseci. Skoro godinu dana bez vlade.

Dakle opet glasujem za MOST ili možda ŽZ neka nastave guziti ove jebivjetre iz HDZ/SDPa koji su razjebali državu i sve građane ove bananaa države
Ma znam ali nije to cilj, trošiti lovu za nove izbore dva puta godišnje jer imas neki faktor sa 10 mandata koji nikom ne da da vlada.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by kic 6/4/2016, 19:27

Brain32 wrote:Izbori koštaju državu 2 milijarde eura? Onda smo za farbanje tunela super prošli!

daj nek netko pogleda strukturu tih troškova, mislim, stvarno je malo preveć u doba informacijske tehnologije-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by udba 6/4/2016, 19:27

je, pa glasajte svi za SDP pa Most neće da može nikome ništa.

_________________
MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by red wolf 6/4/2016, 20:02

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-otpilio-sdp-mi-sigurno-ne-idemo-u-preslagivanje-s-milanovicem/897588.aspx

Petrov se izjasnio...Sad je sve jasno...Ili će HDZ razbiti MOST ili idemo na nove izbore...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu - Page 2 Empty Re: MILANOVIĆ: Izbori će biti u 9. mjesecu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum