ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 18:00

Ja sam citala Hobita i odličan je... :)



Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 18:01

kic wrote:

jer si iz najstarijeg malog mista
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 13343010



:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 11/6/2016, 18:10

pa i ne baš , do 30 se godine ni ne broje , kao što se do 30te ne treba ni oženiti 
jer je to prematurno :^^

i ne samo to sinek , grad sa najvećim prosječnim brojem stanovnika u zadnjih 8000 godina u europi

ne na hrvatskom , ali prošireno i lijepo izdanje
btw jel znaš tko je prvi pisao o tamo nekom prstenu što daje moć nevidljivosti ?
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 18:13

Train_Night wrote:

Glupost..vrijedis koliko su spremni dati za tebe..u slucaju pogbe mnogo je zainteresiranih ..nemoguce je da vrhunski strucnjaci znaju manje od nekog opancara :)


to sto prosjaci iz torina placaju clanke kako im svakog dana daju po milijardu za neke njihove igrace ne znaci da ima toliko zainteresovanih. tako su i vidalu pumpali cenu, kao navodno united nudi 70 miliona za njega pretprosle godine pa su ga jedva utopili bayernu za upola manje para. 
a mali monkey boy je igrac bez roaminga. lako je dominirati u ,,zatvorenim'' utakmicama u onoj smesnoj italijanskoj ligi, ne pamtim neku njeogvu dobru predstavu u ligi sampiona ili reprezentaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 11/6/2016, 18:16

Pricati da je talijanska liga smiješna je takva blasfemija
i glupost da je svaka daljnja komunikacija sa tobom uvreda za moje moždane stanice

own little world...infinite tsukuyomi world

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 18:19

Train_Night wrote:Pricati da je talijanska liga smiješna je takva blasfemija
i glupost da je svaka daljnja komunikacija sa tobom uvreda za moje moždane stanice

own little world...infinite tsukuyomi world


devedesete su davno za nama, ljakse-kada je ta liga bila najjaca, a sada je, naravno smesna-kao sto si i ti smesan u svoj svojoj prenaduvanosti i gledanju drugih sa visine bez ikakvog pokrica... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 11/6/2016, 18:31

Gle, dečko je jedan od najzaslužnijih što mu je tim igrao finale LP prošle godine


to su činjenice, kao što su činjenice da su imali ponude od 80 M prošlo ljeto i da su odbijene

to što preteče ameba imaju drugačije poimanje realnosti je tvoj problem

žao mi je , ali ne vidim razloga da se spuštam na razinu prosječnih :)

to što ti ne voliš talijane je otprilike jednako kao što ni ja ne volim bosance (šokce i hercegovce da ne zaboravim) , nije racionalno
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 18:35

Train_Night wrote:btw jel znaš tko je prvi pisao o tamo nekom prstenu što daje moć nevidljivosti ?

Eugen Kumičić? :^^

ne, ali me zanima
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 11/6/2016, 18:38

kic wrote:
Train_Night wrote:btw jel znaš tko je prvi pisao o tamo nekom prstenu što daje moć nevidljivosti ?

Eugen Kumičić? :^^

ne, ali me zanima

Platonova Država :^^

neka kratka priča, pretpostavljam da se radi o pričici sa moralno-etičkim dubiozama i poukom
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 18:41

Train_Night wrote:
kic wrote:
Train_Night wrote:btw jel znaš tko je prvi pisao o tamo nekom prstenu što daje moć nevidljivosti ?

Eugen Kumičić? :^^

ne, ali me zanima

Platonova Država :^^

neka kratka priča, pretpostavljam da se radi o pričici sa moralno-etičkim dubiozama i poukom

hm ne znam to, znam samo da je Platon govorio kako nas neki strah da ćemo biti uhvaćeni na djelu drži pri nekom moralu, da smo nevidljvi, all hell goe's lose, pljačke, silovanja, paleži..

nadam se da Japsi ne prčkaju i po tome :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 11/6/2016, 18:44

Oni su to istražili prije 20 godina :^^

kad imaš sređeno društvo, site i zadovoljne ljude , kada su sve životne potrebe zadovoljene onda se možeš posvetiti i takvim glupostima

kao npr gerijatrijski zatvori, gledao neki dokumentarac o tome :^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 18:46

gerijatrijski zatvori? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 19:39

sutra će Turci pjevati ovo:


kebab i gregorijansko pjevanje :^^^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 19:54

Train_Night wrote:Gle, dečko je jedan od najzaslužnijih što mu je tim igrao finale LP prošle godine

najzasluzniji sto su igrali finale LP prosle godine su morata, pirlo, barzagli, licht i buffon. jedinu utakmicu koju je dobro odigrao je revans protiv reala i to je to. ostalo epizodista i prosek.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 20:25

Onda, Rusija ili Engleska? Za koga navijate? UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 A4f146e0d72856304958626fadc05d1d


Mene zapravo zaboli, ali gledat ću. Gledala sam Albaniju i Švicu, kao i Wales i Slovačku, sve samo da ne bi slučajno radila nešto korisno. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 20:27

ja nisam još nijednu gledao :^0 vidio sam Payetov gol uživo, i to mi je to..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 20:30

Ne znam je li to zato što je alternativa gledanju bilo učenje za posljednji ispit i pisanje diplomskog ili su stvarno okej igrali, ali švica i albanija su bile veoma uzbudljve za gledanje. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 20:32

morat ćemo ti ukrast tv i laptop ovako ne ide :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 20:35

Imam na mobitelu i tabletu MAXtv to go aplikaciju, nema pomoći.  :^0 A i ne mogu diplomski na mašini kuckati. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 11/6/2016, 20:44

čita profesor rad ide sve ide, odjednom preko pol stranice: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALEEEEEE

:^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/6/2016, 20:59

Odgodit ću pisanje na mjesec dana da mentorica i profesori koji će biti u povjerenstvu i čitati to ne zaključe da titula magistre možda ipak i nije za mene. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum