ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 22:49

Takvog imam i ja starog ludog susjeda koji me jednom prilikom u 2:30 ujutro zvao na prozor i probudio iz dubokog sna, skoro me infarkt strefio. Bezobrazni neodgojeni ljudi.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 22:50

ybog takvih ljudi nemam više fiksni telefon u stanu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/5/2016, 22:50

Lady_D wrote:Ja sam nesto glasno opsivala iz kreveta pa se ispricavala


ti se njoj ili ona vama ispricavala ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 29/5/2016, 22:54

uglavnom ako neko nepozvan zvoni to su inace reklame i sve navlake prijavi se na ovo na ono pretplate i tak ...ja samo provirim i  kazem dobri ljudi nemam vremena spustiti papirologiju pored vrata ako me bude zanimalo javim se

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/5/2016, 22:55

mene su za te reklame non stop na telefon zivkali, pa sam se stavila na crvenu listu
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:00

Ona se ispricavala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 29/5/2016, 23:02

te preko tel sam rjesavam uvjek istom   pricom ...da kao radim na navigaciji leta i da se moram koncetrisati kako avioni kruze i da nemogu razgovarati trenutno ...da posalju postom da vidim sta je u pitanju :P

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/5/2016, 23:02

na trenutak sam pomislila da si ti njoj, nesto kao : idi babo u pm ! joj, nemoj, oprosti, nisam tako mislila ... :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/5/2016, 23:03

wolverine wrote:te preko tel sam rjesavam uvjek istom   pricom ...da kao radim na navigaciji leta i da se moram koncetrisati kako avioni kruze i da nemogu razgovarati trenutno ...da posalju postom da vidim sta je u pitanju :P

glavno da si se ti njima javio da im to kazes  :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:03

Ja samo poklopim pa mi bude zao.
I ti ljudi, koliko god dosadni bili, pokusavaju nezo zaradit.
Samo su ovi na visim polozajima preglzpi da shvate da rade kontra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/5/2016, 23:04

Lady_D wrote:Ja samo poklopim pa mi bude zao.


o tome ja pricam !

zato sam i pomislila da si se babi ispricavala  :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:06

betty.boop wrote:na trenutak sam pomislila da si ti njoj, nesto kao : idi babo u pm ! joj, nemoj, oprosti, nisam tako mislila ... :D
Ne ne, nisam ni znala tko je tocno. Dobro da nije bila policija pa da sam njih. A soba nam je odmah do ulaznih...
Kad je to ujutro zazvonilo...
Kao da zgrada gori
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:09

već dva sata sređujem ormane, bože dragi koliko stvari (pogotovo košulja imam), zastrašujuće. brojao sam, ravno 67 košulja...  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 29/5/2016, 23:10

nekad zovu starno zbog gluposti ...recimo kupio neku masinu za kafu ...mocna ono sto jest jest moze se odvajat rezervoar za vodu i tako tociti a ne sastavljeno sve zajedno ...to je bio poklon i odavna u bosni i sada bi netko mene ispitivao dali sam kao zadovoljan dali bi narucio jos nesto od tih produkata ...opalim neku izmisljenu pricu nemogu se koncentisati avioni lete i u 20 sekundi rjesim se reklamnih nindzi cheers

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:12

Braćala wrote:već dva sata sređujem ormane, bože dragi koliko stvari (pogotovo košulja imam), zastrašujuće. brojao sam, ravno 67 košulja...  :|

Masala! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:12

od toga otpada jedno 25 jednobojnih za odelo...  :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/5/2016, 23:28

malo sam deficitaran sa pantalonama, moraćemo to da obnovimo... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/5/2016, 07:06

Dobro jutro dragi moji i bracala :D

Kuvam kaficu
Onda obaveze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/5/2016, 07:33

braćala ko ja s kardiganima :D

meni je sestra brojala.. :D


meeeeeeeed :loveshower
a miša mu i mengi! :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/5/2016, 07:40

Savjet: nikada ujutro nemojte gledati bilo kakav video koji opisuje procedoru carskoga reza ili samoga porodaja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/5/2016, 08:14

..savjet zlata vrijedan. hvala ti :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum