ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/5/2016, 22:16

molim  vas od danas da mi barem u ovom mom milom kutku  nitko nikad ne prigovori za debljinu, taman težila 165 kila...

šta meni treba to u životu, ti komentari i taj odurni osjećaj No konstantno i svakodnevno... tome nema kraja jednostavno

opet serkanja za debljinu! k vragu!

mama je kupila čips sad i uzmem par i tata sjedi pored i skuži, i odmah modra, (ton ko da sam nešt kriva), znaš šta ti je čips napravio? - misli na djetinjstvo i mene kao bucku, a jela sam ga u količinama ko i sva djeca na svijetu
reko, znaš ti šta je tebi meso napravilo? jer ima trbušinu

on će - tata ti je u tvojim godinama bio znaš kakav (normalan/mršav jel)


 ovdje se ne radi o bezobrazluku stranih ljudi, ali ovo je opet jedan dokaz koliko je ljudima bitan  izgled
i to nije bilo zbog brige o zdravlju, već isključivo o debelom izgledu... naravno da mi i želi najbolje zdravlje

taj ton... ko da vrijedim više ako sam mršava.. onak? scratch
da je to bar ljepše upakirao, brižnije, a ne s podjebavanjem, a zna koliko sam osjetljiva

i onda još mama opet svojim tonom, a njoj još najviše smeta moj višak kila ustvari, a i zna da i meni :D - ako tebi ne smeta, ne smeta ni nama
 :_|
i tako stalno  s njom, pogotovo zadnje dvije godine, doslovno uvijek mi nabraja kad me vidi u kuhinji i za hranom, i onda kad me iscrpi i ja puknem, ona se samo povuče besmislenim riječima da nju to nije briga, ona mi zbog sebe to govori.. ljuta ona na mene i ne možeš joj dokazat da ja vidim sve te poglede  i njenu ljutnju kad jedem.. žena je doslovno opsjednuta mojom debljinom i prehrambenim navikama... njoj bi super bilo da živim na jabuci i glavici zelene salate dnevno, to bi njoj super bilo, samo nek ja nisam debela
ali do kraja života će tvrdit da nema nikakvih pogleda s njene strane, a jedva dočeka da skužim kako me odmjerava
 
mrrrrzim najviše na svijetu kad se moji bližnji brinu zbog mog izgleda, bolje da su se od starta brinuli o mojoj crnoj sramežljivoj nestabilnoj psihi i upozoravali me na neke druge opasnosti koje bi rezultirale iz toga...
 
hoću reć, bolje da su me učili da prihvaćam sebe iako sam ovakva ili onakva, a ne što su me puštali kod staraca u susjedstvo da im pričam proste viceve :^0 :^0   

 
nije to samo to, ima tisuće primjera iz mog života gdje me se zlostavlja na ovaj način :D nije to samo čips koji rijetko jedem, ali eto priuštim si mrrrrrvicu nakon dana u kojem sam jela dosta manje nego obično, a jednom mjesečno

 

mislim da me ljudi generalno vole i da sam im simpatična, ali nekad imam dojam da mi samo mane broje.. :lonely: :offt i da sam rođena pod nekom mutavom zvijezdom pa da imam manje prava nego ostali u smislu borbe za sebe.. da mi se svaka sitnica gleda i broji... ne znam to opisat, zbilja

ili šta, to mi se vraća jer budala toliko pazim šta i kako u tim kompliciranim međuljudskim odnosima..


Last edited by modra on 31/5/2016, 22:23; edited 1 time in total

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:20

Modra moja
Moras shvatit da ce te ljudi vjecito komntiati ako ne izgledas kao od daske odvaljena i daskom opaljena

I moje noge i guzicu komentiraju
Pa ima dana kada nosim sto duze maje da prekrijem bokove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 31/5/2016, 22:20

daj modra, mene moji zovu 'usisavac'
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:24

Stvar je u osjecaju da mozes i da te tijelo ne kontrolira......stvar je u snazi!


Kada to spoznas,pokrenut ces se.....ne radi tudjih komentara....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 31/5/2016, 22:25

:comfort
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:25

Modra :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 31/5/2016, 22:26

Zagy wrote:Stvar je u osjecaju da mozes i da te tijelo ne kontrolira......stvar je u snazi!


Kada to spoznas,pokrenut ces se.....ne radi tudjih komentara....

ti si meni super tako produhovljena :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:28

Pusti je, saće krivo da svrati pa će plače, kao prošli put :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:29

Da nije debljina vec nesto drugo sto "izlazi iz okvira" i to bi komentirali. Ne mislim na roditelje, vec na okolinu.

Mi ljudi smo toliko sitni, nesigurni, jadni i bijedni...
Modra nije debela, ni pretila. Jedino sto moze biti da je ima malo. 
Ne igra samo psiha ulogu.


Ja sam zbog stitnjace dobila 15kg, imala 70.
Vjeciti komentari su me sustavno unistavali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:30

betty.boop wrote:
Zagy wrote:Stvar je u osjecaju da mozes i da te tijelo ne kontrolira......stvar je u snazi!


Kada to spoznas,pokrenut ces se.....ne radi tudjih komentara....

ti si meni super tako produhovljena :D


Zezas me ili ozbiljno mislis?



P.s. mogu staviti jednu tvoju sliku sa kitisajz mi da braletu vadim mast?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/5/2016, 22:30

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 1f629
al tvoji to vjerojatno iz neke šale govore, a ne da te idu podjebavat i sl..


lejdi, da, to je užas

ovo sam već spominjala možda i više puta, al evo, opet ću
ja ne vjerujem koliko su ljudi (prvenstveno žene) osjetljive na kile
sestra i mama evo npr.. i kolegice s posla..

sestra i mama znaju komentirat ženske, u stilu KAK SE UDEBLJALAA :O za ženu koja je po mom mišljenju sasvim normalna

kolegica s posla mi je komentirala koleginu ženu koju sam ja taj dan prvi put vidjela i divila se njenom izgledu, a ova na to da je sva ofucana, prije bila tako lijepa...
a žena od 53 godine drži se ko manekenka, lijepa, fina, profinjena

naprosto sam fascinirana kako ljudi to doživljavaju.. tuđu vanjštinu
onda pogledam sebe.. svoju građu... zaboga, šta su tek u stanju o meni mislit, i pričat  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 1f631


Last edited by modra on 31/5/2016, 22:31; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:31

Braćala wrote:Pusti je, saće krivo da svrati pa će plače, kao prošli put :D
Ja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:32

I muskim je, ne samo zenama.
Sebe ne vide, ali za zensku im je bitno da izgleda kao pice iz naslovnice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 31/5/2016, 22:33

Zagy wrote:
betty.boop wrote:
Zagy wrote:Stvar je u osjecaju da mozes i da te tijelo ne kontrolira......stvar je u snazi!


Kada to spoznas,pokrenut ces se.....ne radi tudjih komentara....

ti si meni super tako produhovljena :D


Zezas me ili ozbiljno mislis?



P.s. mogu staviti jednu tvoju sliku sa kitisajz mi da braletu vadim mast?

ozbiljno mislim :)

ako se vidi faca, ne mozes :D

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:34

Modra :x 


(Hoćeš da im se svima s takvim komentarima uvučemo po noći u sobe dok duboko spavaju i tankamo ih čistim uljem da se natove, iz inata kad su takvi zajedljivi? Samo ti reci, napravit ćemo mi forumsku akciju pa kad ih utovimo vidjet ćemo koliko će i dalje biti tako bezobrazni voodoo ) grouphug
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:34

ne vidi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 31/5/2016, 22:35

al bracala je vidio i na fejsu u kupacem slike, nema ga sta sokirat :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:37

Mene je sokiralo..... :D


EDIT : slika izbrisana

betty

:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:37

Ne sećam se, trebalo bi da osvežim pamćenje... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 31/5/2016, 22:39

o yebi se :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/5/2016, 22:39

Važi, aj sa mnom... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum