ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real Madrid vs Atletico Madrid

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Zeko 29/5/2016, 22:03

kic wrote:zeko sigurno izgleda ko Jabba the Hut iz SW xD
Krivo. Zeko izgleda kak0 izgleda, uostalom, imaš sliku na avataru.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 22:20

Steta ko nosi sliku jednog od najboljih u povijesti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by kic 29/5/2016, 22:22

Zeko wrote:
kic wrote:zeko sigurno izgleda ko Jabba the Hut iz SW xD
Krivo. Zeko izgleda kak0 izgleda, uostalom, imaš sliku na avataru.


imaš smisao za humor ko Carla del Ponte :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 22:23

Vidim, radilo se prekovremeno danas, koliko stranica ispisano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 22:24

Zato jer je covik teska debilana mislin greska u koracima svi mi ovdi jebemo mater drugome prvi ja pretjeran mea culpa ali ta budaletina je klass de luxe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 22:25

Tommy Ramone wrote:Vidim, radilo se prekovremeno danas, koliko stranica ispisano.
Uuuuf i prekovremeno
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 22:30

Inače, Bale i Casemiro po meni najbolji igrači Reala, Ronaldo i Benzema nevidljivi. Modrić prosječan. Nije mi jasno zašto je Kroosa mijenjao, a onog Pepea bi kaznio izgonom iz nogometa. Šteta što Simeone nije krenuo na pobjedu, igrači Reala su jedva hodali po terenu. Sve u svemu Atletico bolji, ali je Real imao više dobrih šansi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 22:35

Danas su se GATTUSO BALLACK I LIENEKER ISPISALI PO PEPEU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 31/5/2016, 09:20

real je, uprkos svemu, velicina za cigane iz prljave i smrdljive luke na mediteranu. ni reci spominjanja nize rase iz cerge, samo proslava svog uspeha. ni trunka kompleksa kao npr. kod dani alvesa, piquea ili eto'oa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by End 31/5/2016, 09:50

opet se cigan glupi javlja, a nitko ga ništa ne pita
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by nowitzki 31/5/2016, 12:07

U finalima se dopusta ciganluk, to je ipak utakmica za trofej i ne biraju se sredstva za pobjedu, ruzno je to za gledat ali ce se zaboravit sve to za mjesec, dva kao u slucaju ciganjenja patetica pred dvije godine do 94-minute, tamo se u drugom poluvremenu nije igralo pet mimuta cisto, samo su pateticari lezali i lezecki su htjeli kraj docekat...pepe kakve je dvije doktorske utakmice odigrao protiv citya, to je za zlatnu loptu, nije bilo ciganjenja, cijele sezone mislim da nije niti jedan crveni dobio....i onda se nadje ballack, gatuso i ostali cigani usudjuju spominjat pepea, nitko torresove epilepticne napade nije spominjao
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by nowitzki 31/5/2016, 12:11

Svi hejteri zele umanjit 11. trofej najveceg natjecanja u europi, samo se nabiguzice mogu palit na to
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by End 31/5/2016, 12:11

kako se samo usuđuju prozivati toga najvećega ciganina koji je ikad igrao nogomet, ne možeš vjerovat
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by nowitzki 31/5/2016, 12:15

Takvih cigana je u atleticu barem 6 ali oni nisu u najtrofejnijem europskom klubu pa onda nije to to
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by muckodjubre 31/5/2016, 13:14

hrvatski veznjak Luka Modrićjedan je od najzaslužnijih za osvajanje krune, ocijenio je britanski BBC, napominjući kako je Modrić odigrao najviše ključnih dodavanja.


Kod Reala najvišu ocjenu BBC je dao Sergiju Ramosu, čijim su golom "kraljevi" poveli u 15. minuti. Ramos je dobio devetku, a Modrić, Gareth Bale i Casemiroosmice.
Za Modrića BBC navodi da je bio smiren i siguran, kao i uvijek:

"Kako je utakmica odmicala igra Reala sve je više ovisila o njemu. Modrić je odigrao sedam ključnih dodavanja, više od bilo kojeg drugog igrača".

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 31/5/2016, 13:34

Hrvatski veznjàk sad ima vazniju zadacu od reala demo a to je hrvatska svetinja. Neka sad zaboravi na real i malo misli na one koji su dali sve ali ama bas sve da bi on mogao nositi Najsvetiji dres na sebi. Nadam se da ce mu u francuskoj na umu biti oni decki koji su bili mladji od njega kad su se sa hrvatskom zastavom ispracali da bi on danas igra kao hrvat u real madridu... demi nadam se

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by muckodjubre 31/5/2016, 13:45

zašto mi i nakon više od 20g od rata sve svodima na rat,smrt? pato je samo jebeni sport...natjerivanje lopte se izjednačava s ratom pa jbte ovo je samo sport,nije rat i borba na život i smrt...i ako sutra pobjede ili izgube opet ćeš morati plaćati režije,slati djecu u školu,kupovati kruh i mlijeko itd.nije kraj svijeta...a da ne spominjem one kretene koji jedni drugima razbijaju glave zato jer netko ima dres nekoga drugoga kluba i viknuo je ime nekoga kluba,hej KLUBA,zamisli nogometnoga kluba i radi toga nekome razbiješ glavu...postoji li veći apsurd i debilizam??

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Zeko 31/5/2016, 14:54

kic wrote:
Zeko wrote:
kic wrote:zeko sigurno izgleda ko Jabba the Hut iz SW xD
Krivo. Zeko izgleda kak0 izgleda, uostalom, imaš sliku na avataru.


imaš smisao za humor ko Carla del Ponte :^^
Bogami, ti nemaš uopće smisao za humor.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 31/5/2016, 14:57

muckodjubre wrote:zašto mi i nakon više od 20g od rata sve svodima na rat,smrt? pato je samo jebeni sport...natjerivanje lopte se izjednačava s ratom pa jbte ovo je samo sport,nije rat i borba na život i smrt...i ako sutra pobjede ili izgube opet ćeš morati plaćati režije,slati djecu u školu,kupovati kruh i mlijeko itd.nije kraj svijeta...a da ne spominjem one kretene koji jedni drugima razbijaju glave zato jer netko ima dres nekoga drugoga kluba i viknuo je ime nekoga kluba,hej KLUBA,zamisli nogometnoga kluba i radi toga nekome razbiješ glavu...postoji li veći apsurd i debilizam??
Promasija si cili balun..... niko ne slominje rat vidin da te smeta bilo koja kritika midrica ....ali cinjenica je da in za hrvatsku neigra istim srcem kao i za real u realu je jedan od najboljih igraca a u reprezentaciji je kurcina kao i 90% njih
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 31/5/2016, 14:59

u realu ima najboljeg svih vremena pored sebe, u hrvatskoj ima cigansku neznalicu poput mindzukica. u realu pored sebe ima jednu klasu kroosa, u hrvatskoj pored sebe ima jednog zonskog igraca rakitica. u realu ima jednog ramosa iza sebe, u hrvatskoj ima lovrena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 31/5/2016, 15:02

Cuj.... zar je messi prisa u reala... vidin da spominjes najveceg svih vremena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 13 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum