ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamski nogometni klub real el fatih madrid

Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 26/1/2017, 19:16

Providnoscu svemoguceg allaha andahmom i ukazom sto ga poselami el zawahiri realu iz madrida se udjeljuje red zlatnog ljiljana velered osame bin ladena i velered sa pozlacenom lentom sulejmana silnog zbog odbacivanja Kriza sa grba. Islamska zajednica Gornje Maoce predlaze da se realu iz madrida kao klubu svih mudzahedina i predsjedniku Perezu el latifu udijeli vjecni dzenet sa 72 djevice a od iduce godine ce umjesto Kriza na kruni koju je posvecena u cast mehmeda osvajaca biti pridodan i polumjesec sa zvijezdom.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 26/1/2017, 19:16

Najmanji i najjadniji svjetski klub

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 26/1/2017, 19:27

Kriz o vratu simbol moje vjere sta predstavlja djerdan i biserje. Sve sto seice nudis nisu strasni grisi ali seice MOJE VJERE NISI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 26/1/2017, 19:31

Ende sta ti kao najumjereniji forumas i kao navijac barcelone i kso osoba koja je nadasve odmjerena u pitanju real madrida imas reci na ovo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by End 26/1/2017, 19:45

šta reći o tom abu dhabi klubu čija je glavna okupacija i zanimacija baviti se barcelonom, svojim najvećim kompleksom, a istovremeno žive o njihov račun i račun njemačkih poreznih obveznika, ne možeš biti umjereniji i odmjereniji od ovoga.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by kic 26/1/2017, 19:45


zašto si ti stalno u unutarnjoj kontradikciji sa samim sobom vojo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 26/1/2017, 19:52

Ja franca smatram izdajnikom. Naime nije se htio ukljuciti u rat kad je bio najpotrebniji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by scorpion 26/1/2017, 19:56

desert_fox wrote:Ja franca smatram izdajnikom. Naime nije se htio ukljuciti u rat kad je bio najpotrebniji
Franco i njegove trupe LOOOOOOL Bili bi korisni kao i Mussolinijevi klauni. Samo bi bio dodatni teret njemcima

_________________
islamski nogometni klub real el fatih madrid 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by darth_vader 26/1/2017, 20:07

desert_fox wrote:Ja franca smatram izdajnikom. Naime nije se htio ukljuciti u rat kad je bio najpotrebniji

Istina, a bez Luftwaffe bi kurac on na vlast došao... Mussolini je bar igrao lijevo smetalo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19687
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Guest 26/1/2017, 20:15

Franco - picka i medju desničarima...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Guest 26/1/2017, 20:22

Franco nije imao pretenzije na tuđe teritorije kao jugoslaveni na istru i kvarner  ili nacisti na cijeli svijet zato nije imao razloga da se priključi u ww2.
On je svoj rat dobio jer da nije danas bi komunisti vladali svijetom, a ne amerika. Svako ko malo pozna povijest jasno mu je i zašto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Guest 26/1/2017, 20:26

desert_fox wrote:Providnoscu svemoguceg allaha andahmom i ukazom sto ga poselami el zawahiri realu iz madrida se udjeljuje red zlatnog ljiljana velered osame bin ladena i velered sa pozlacenom lentom sulejmana silnog zbog odbacivanja Kriza sa grba. Islamska zajednica Gornje Maoce predlaze da se realu iz madrida kao klubu svih mudzahedina i predsjedniku Perezu el latifu udijeli vjecni dzenet sa 72 djevice a od iduce godine ce umjesto Kriza na kruni koju je posvecena u cast mehmeda osvajaca biti pridodan i polumjesec sa zvijezdom.
real je dobio 50 000 000 eura za to i to je samo u 3 muslimanske drzave tako da je to odličan potez, te pare idu sve u najveci krscanski klub.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by nowitzki 26/1/2017, 20:31

mocni majmun wrote:
desert_fox wrote:Providnoscu svemoguceg allaha andahmom i ukazom sto ga poselami el zawahiri realu iz madrida se udjeljuje red zlatnog ljiljana velered osame bin ladena i velered sa pozlacenom lentom sulejmana silnog zbog odbacivanja Kriza sa grba. Islamska zajednica Gornje Maoce predlaze da se realu iz madrida kao klubu svih mudzahedina i predsjedniku Perezu el latifu udijeli vjecni dzenet sa 72 djevice a od iduce godine ce umjesto Kriza na kruni koju je posvecena u cast mehmeda osvajaca biti pridodan i polumjesec sa zvijezdom.
real je dobio 50 000 000 eura za to i to je samo u 3 muslimanske drzave tako da je to odličan potez, te pare idu sve u najveci krscanski klub.
skinuli križ sa grba i na račun toga dobili 50 milijuna kakvo jebanje arapa u mozak
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by scorpion 26/1/2017, 21:19

Nije jebanje u mozak. Za Real Madrid 50 milijuna je sića i to nisu trebali uradit. Da je 50 milijardi, druga priča

_________________
islamski nogometni klub real el fatih madrid 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Guest 28/1/2017, 11:29

Svake 2-3 godine ista priča u Realu. Real ne može naći boljeg predsjednika od Florentina Pereza ni u Španjolskoj ni u cijeloj Latinskoj Americi. Stvarno bez komentara...


VELIKI POSAO NA ISTOKU


Kraljevski klub Real Madrid opet uklanja križ sa svojega grba


Real Madrid, povijesni španjolski nogometni klub i jedna od najuglednijih sportskih organizacija u svijetu, promijenit će svoj grb te ukloniti križ koji se nalazi iznad krune.

islamski nogometni klub real el fatih madrid RV22804_Articolo
 
Kako javlja agencija AsiaNews, ta je odluka donesena nakon što je 24. siječnja potpisan regionalni sporazum o distribuciji klupskoga materijala u nekim zemljama Bliskoga istoka.

Sporazum, koji ima valjanost pet godina, i po kojemu će taj španjolski klub dobiti 50 milijuna eura, potpisan je s tvrtkom za distribuciju ‘Marka’, sa sjedištem u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Ona tako dobiva ekskluzivno pravo za proizvodnju, distribuciju i prodaju proizvoda sa znakom Real Madrida, i to u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Saudijskoj Arabiji, Kataru, Kuvajtu, Bahreinu i Omanu.

Biznis je važan u današnjem sportu, pa i na štetu malenoga križa otisnutoga iznad krune na tom slavnom grbu. U telefonskom razgovoru s Reutersom, Khaled al-Mheiri, dopredsjednik tvrtke Marka, objasnio je tu odluku kazavši da moraju biti pozorni jer u području Zaljeva vlada velika osjetljivost na proizvode koji na sebi imaju otisnut križ. Prodaja započinje u ožujku.

Iako su mediji i navijači putem elektroničke pošte tražili objašnjenje, Real Madrid još nije dao nikakvu izjavu. To nije ništa novo u takvim odlukama. Slično se, naime, dogodilo 2012. godine, povodom izgradnje Real Madrid Resort Islanda u Arapskim Emiratima. Dvije godine poslije, 2014., taj je klub pak odredio da se križ na njegovu grbu ukloni ako ga bude koristila nacionalna banka u Abu Dhabiju, koja je njegov komercijalni partner. To je izazvalo reakciju članova i navijača, koji su oštro prosvjedovali protiv jednostrane odluke predsjednika Florentina Pereza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Guest 28/1/2017, 11:31

Barcelona potpuno ista priča prije 4-5 godine.




Real Madrid i Barcelona za arapsko tržište uklanjaju križeve s grbova “kako ne bi uznemiravali muslimanske fanove”

Španjolski nogometni giganti Real Madrid i Barcelona odlučili su ukloniti križeve sa svojih grbova kako ne bi “uznemiravali” svoje muslimanske fanove na Bliskom istoku i Aziji, regijama koje postaju sve unosnijim tržištem za europske nogometne klubove.

islamski nogometni klub real el fatih madrid Real-Madrid-i-Barcelona-za-arapsko-trziste-uklanjaju-krizeve-s-grbova-kako-ne-bi-uznemiravali-muslimanske-fanove
O odluci uprave “kraljevskog kluba” da ukloni križ s grba pisao je španjolski sportski dnevni list Marca, a taj potez povezan je s velikim poslovnim projektom koje je Real započeo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Tamo se pod brendom Real Madrida započelo graditi veliko sportsko turističko odmaralište koje će se prostirati na oko 50 hektara, a osim nogometnog igrališta i drugih sportskih sadržaja uključivat će i luksuzni hotel sa 450 soba i kompleks vila.
islamski nogometni klub real el fatih madrid Real-Madrid

Odmaralište vrijedno milijardu dolara gradi se na otoku u emiratu Ras al-Haimah i predstavlja poslovnu ekspanziju sportskog brenda na unosno i još neiskorišteno tržište.

Kako sada piše Marca, šeik Saud Bin Sakr al Kasimi koji vlada tim emiratom u jednom je trenutku uvjetovao nastavak projekta s odlukom kluba da uklone križ sa svojega loga i grba kada se on koristi u promotivnom materijalu vezanom uz odmaralište.

Riječ je o križu na španjolskoj kruni koja je sastavni vizualni dio grba i koja simbolizira patronat španjolske kraljevske kuće nad nogometnim klubom iz Madrida.


Predsjednik kluba Florentino Pérez pristao je na taj uvjet, a sada u klubu tu odluku tumače kao “posljedicu poslovanja u globaliziranom svijetu”.
islamski nogometni klub real el fatih madrid Barcelona

Međutim, Real Madrid nije jedini španjolski nogometni klub koji je donio takvu odluku. Njegov najveći sportski i poslovni konkurent FC Barcelona također širi svoje tržište na regiju Bliskog istoka.


Katalonski klub nedavno je potpisao petogodišnji 150 milijuna eura vrijedan ugovor s Qatar Foundation, dobrotvornom organizacijom sa sjedištem u Dohi. Za te novce fundacija će moći staviti svoj logo na dresove nogometnog kluba.

Međutim, ugovor je došao u pitanje nakon što je iz Saudijske Arabije stigao prigovor kako je crveno-bijeli križ sv. Jurja koji se nalazi na grbu FC Barcelona (taj svetac zaštitnik je katalonskog grada) uvredljiv za muslimane jer ih podsjeća na križarske ratove.

Rješenje je nađeno tako što je na majicama Barcelone koje se prodaju na Bliskom istoku uklonjena horizontalna crta s križa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by FRANK 28/1/2017, 12:22

Koji jadni klubovi. Usprkos tim financijskim inekcijama i dalje grcaju u dugovima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

islamski nogometni klub real el fatih madrid Empty Re: islamski nogometni klub real el fatih madrid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum