ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by RayMabus 27/5/2016, 13:46

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Grizlithomasbauer
Foto: Grizli komunikacije
THOMAS Bauer, jedan od suvlasnika Grizli komunikacija koja vodi PR MOST-u, odlučio je poslati poruku HDZ-u nakon što su krenuli napadi na njegovu agenciju. U svom statusu na Facebooku poručio je HDZ-u da nisu ni MOST, ni Grizli komunikacije ti koji stoje iza napada na Tomislava Karamarka. Umjesto toga, predložio im je da "pogledaju u vlastito dvorište".

"AHahahh. Nije im dugo trebalo. Upravo nam stižu informacije da HDZ-ov PR tim i obavještajna mafija kreće s udarom na sve vezano uz Most, pa i na Grizli. Po našim info, zadnjih dana su već tri različite priče probali neuspješno gurnut u različite medije. Problem je što im se novinari smijulje te odbijaju objavljivati smiješne konstrukcije koje afera ne bi bile niti u Norveškoj. Hahahaha.

Prvo, klošari moji, mi smo čisti i to slobodno može doći provjeriti bilo koji novinar, koga god bilo što o nama zanima. Dobit će uvid u sve što nije poslovna tajna ili dio nekog NDA. Za razliku od vas, naša agencija ne počiva na mutnim političkim dilovima. 95% klijenata je iz realnog sektora. Zato što jesmo APSOLUTNO čisti i radimo s Mostom. Poslove nismo nikada dobivali po babi i stričevima, politički, rođački, rasli smo polako i isključivo krvavom šljakom te zbog inovativnog poslovnog modela. Nismo mutni spin doktori, komunikacije radimo moderno i drugačije od drugih i to su mnogi prepoznali.

Drugo, vi stvarno mislite da ćete uplašiti mene i Čehulića, ljude koji su u bilo kojem navijačkom vikendu prošli više nego bi vi u 100 života? Mislite da se bojim vaših loših špijunskih igrica, ja koji sam kao navijač bio privođen i kao nacionalist 80-ih i kao "Sorošev plaćenik" 90-ih, kojem je vaš prijatelj Zdravko Mamić mahao dosjeom na Nedjeljom u 2? Koji sam državni neprijatelj već 30 godina, a pritom realno, osim što sam nogometni navijač, nisam krivo cestu prešao. Vi stvarno mislite da ćete nas uplašiti i kompromitirat?

Treće, iako se ne bojimo vaših prljavih pritisaka i s guštom ćemo vam prvom prilikom pljunut u facu (pitajte Zokine medijske pionire), niti Most, niti Grizli ne stoje iza napada na Karamarka, dilanja tih dokumenata i raznih medijskih pritisaka. Nije da bi mi tako nešto prešutjeli, ali jednostavno nemamo veza, vezica, vremena i kapaciteta baviti se takvim stvarima. Radije pogledajte u vlastito dvorište. Ali znate vi to i sami. ;) Doviđenja, štakori. Pusica", napisao je Thomas Bauer.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mostov-provac-uputio-poruku-hdzu-dovidjenja-stakori/895926.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176042
2014-04-11


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by vuksadinare 27/5/2016, 13:53

..joj bauer daj ne kaki..otisao si jednom ,dva puta u beograd i ti si sad jebeni 'huligan'...ja sam u beogradu bio preko 20 puta sto sa torcidom sto sa bbb-om...ni en znas kako izgleda 29.novembar u beogradu..i sad ono ja 'privođen'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by RayMabus 27/5/2016, 13:56

PA PA KARAMARKO.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176042
2014-04-11


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by Guest 27/5/2016, 14:08

WTF? Nestao Dream Tim Orešković

U vjerojatno najvećoj krizi vladajućih dosad, kad se očekuje glasovanje o povjerenju Tomislavu Karamarku zbog "afere Konzultantica", svjedočimo ispucavanju teške artiljerije glavnih aktera (neuspjelog) eksperimenta poznatijeg kao "suradnja" Mosta i HDZ-a. A što na sve to kaže premijer i njihov šef, Tihomir Orešković, ne zna se, jer ga nema u javnosti, a niti na društvenim mrežama. Naime, njegova službena stranica na Facebooku više ne postoji.

Na Facebooku postoji više stranica "Tihomira Oreškovića", no nijedna nije službena, iz čega se može izvući zaključak kako nam se premijer izgubio, čak i u virtualnom svijetu.

https://www.facebook.com/TihomirOreskovicPremijerRH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by Yehudi 27/5/2016, 14:15

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" 1f60b
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by Guest 27/5/2016, 14:17

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Blockbuster

Znači bio Mareković u pravu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by RayMabus 27/5/2016, 14:21

Starhemberg wrote:MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Blockbuster

Znači bio Mareković u pravu...
Ništa od toga. Samo se iskljucija od svega dok ovo traje. Pametan covik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176042
2014-04-11


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by rigbi 27/5/2016, 14:27

Pisonja je vozio i pusio duhan,
Zuga voli crne, a Pisonja plave
a poslije mora dalje u svijet
samo se hrabri dokopaju slave
a onda zbogom barake na Breci
viknu Zuga i kasetas odvrnu jace
dobit cete razglednicu
iz africke zemlje Safari, zbogom zohari :D
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by catabbath 27/5/2016, 14:35

RayMabus wrote:
Ništa od toga. Samo se iskljucija od svega dok ovo traje. Pametan covik.

Znači kad dođu problemi zabiješ glavu u pijesak i praviš se da ne postoje pa možda prođu? Šta nije tako postupao dok je radio za farmaceutsku korporaciji, ne bi baš daleko dogurao B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by debotoijusto 27/5/2016, 14:39

sad tko stigne zapisa se po HDZ
a vitar puse
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori" Empty Re: MOST-ov PR-ovac uputio poruku HDZ-u: "Doviđenja, štakori"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum