ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpska stranka traži hitnu tužbu protiv Hrvatske zbog genocida

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Srpska stranka traži hitnu tužbu protiv Hrvatske zbog genocida - Page 4 Empty Re: Srpska stranka traži hitnu tužbu protiv Hrvatske zbog genocida

Post by RayMabus 14/5/2016, 16:17

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji nešto ka ustaška kultura.
A šta je onda Hasanbegović ?
Antifašista.
Jest ko što si i ti.
Pa moram te malo podhebavat kad me cili dan usporavaš jer uopce ne znaš znacenja rijeci kultura i foklor a koristiš ih kao da znaš šta znace.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska stranka traži hitnu tužbu protiv Hrvatske zbog genocida - Page 4 Empty Re: Srpska stranka traži hitnu tužbu protiv Hrvatske zbog genocida

Post by IL Risorto 14/5/2016, 16:25

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji nešto ka ustaška kultura.
A šta je onda Hasanbegović ?
Antifašista.
Jest ko što si i ti.
Pa moram te malo podhebavat kad me cili dan usporavaš jer uopce ne znaš znacenja rijeci kultura i foklor a koristiš ih kao da znaš šta znace.
Svaka budala može poput štrebera razbacivati se definicijama i značenjima raznih pojmova,što među ostalim radiš i ti.Možeš naučiti i svetu knjigu poupt Kurana na pamet,ali to ne znači da razumiješ njegovo duhovno značenje jer svaki ajet se može proizvoljno tumačiti na različite načine,ovisno od uleme do uleme.
To je ono što ti ne razumiješ,svašta se danas prodaje pod kulturu,zato i kažem kako je sam termin kultura rastezljiv pojam pod koji se može ugurati svašta.
Pišanje na trgu Sv.Marka,guranje raspela u anus u riječkom HNK,te drugi bizarni peformanski,takođe neki nastoje ugurati u,,kulturu''
A sad ti nastavi ispisivati definicije poput kakvog religijskog dogmatika,koji ima poveze preko očiju poput kakvog konja u kočijaškoj formaciji,tako da glavu drži samo pravo i ne gleda lijevo-desno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum