ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merčep proglašen krivim

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by kaya 12/5/2016, 16:49

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Winter is coming wrote:nepravda

Je nepravda. Merčepa je trebalo kazniti ulijevanjem vrelog ulja u njegovo prkno tako da se polako živ friga iznutra prema van sve dok se ne pretvori u čvarak.
...a sto je sa ubojicama obitelji cengic i rakic
isti postupak,
svaki ubojica bez obzira na vjeru spol naciju rasu zasluzuje isto pa makar bio i brat rodjeni
ne slazes li se???
inace sam bio za vrijeme rata oko pakraca, ranjen u kusonjama, ko pozna kraj zna di je to selo i mogu reci da mercep zasluzuje da ga se dozivotno zatvori u septicku skupa sa ekipom
Istina za ubojice međutim ti lažeš kad zineš tak da..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Leviathan2 12/5/2016, 17:26

kaja_333 wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Winter is coming wrote:nepravda

Je nepravda. Merčepa je trebalo kazniti ulijevanjem vrelog ulja u njegovo prkno tako da se polako živ friga iznutra prema van sve dok se ne pretvori u čvarak.
...a sto je sa ubojicama obitelji cengic i rakic
isti postupak,
svaki ubojica bez obzira na vjeru spol naciju rasu zasluzuje isto pa makar bio i brat rodjeni
ne slazes li se???
inace sam bio za vrijeme rata oko pakraca, ranjen u kusonjama, ko pozna kraj zna di je to selo i mogu reci da mercep zasluzuje da ga se dozivotno zatvori u septicku skupa sa ekipom
Istina za ubojice međutim ti lažeš kad zineš tak da..
koji se ti kurac javljas na ozbiljnim temama, ajd tutanj, eno eva te ceka na blajburskim pizdarijama, pedala

_________________
Merčep proglašen krivim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by kaya 12/5/2016, 17:41

Leviathan2 wrote:
kaja_333 wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Winter is coming wrote:nepravda

Je nepravda. Merčepa je trebalo kazniti ulijevanjem vrelog ulja u njegovo prkno tako da se polako živ friga iznutra prema van sve dok se ne pretvori u čvarak.
...a sto je sa ubojicama obitelji cengic i rakic
isti postupak,
svaki ubojica bez obzira na vjeru spol naciju rasu zasluzuje isto pa makar bio i brat rodjeni
ne slazes li se???
inace sam bio za vrijeme rata oko pakraca, ranjen u kusonjama, ko pozna kraj zna di je to selo i mogu reci da mercep zasluzuje da ga se dozivotno zatvori u septicku skupa sa ekipom
Istina za ubojice međutim ti lažeš kad zineš tak da..
koji se ti kurac javljas na ozbiljnim temama, ajd tutanj, eno eva te ceka na blajburskim pizdarijama, pedala
Odoh, tebe neću pozvati. Ti si pozvan kad bude riječ o jasenovačkim pizdarijama . Da nam kažeš kako si ranjen tamo na straži a volio bi da si ubijen koliko je to bilo strašno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Leviathan2 12/5/2016, 17:48

a ne ne, jasenovacke i blajburg pizdarije su tvoj fah, ustase partizani cetnici i ostali drkadzije iz kojekakovih ratova takodjer, isto ako neko prdne protiv hadezeja, ajme, 
sad fino odskakuci, eno eva nesto outsorca komunistise banditen gegen  croatische ustase, aj sad pedalaj

_________________
Merčep proglašen krivim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by kaya 12/5/2016, 18:03

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Winter is coming wrote:nepravda

Je nepravda. Merčepa je trebalo kazniti ulijevanjem vrelog ulja u njegovo prkno tako da se polako živ friga iznutra prema van sve dok se ne pretvori u čvarak.
...a sto je sa ubojicama obitelji cengic i rakic
isti postupak,
svaki ubojica bez obzira na vjeru spol naciju rasu zasluzuje isto pa makar bio i brat rodjeni
ne slazes li se???
inace sam bio za vrijeme rata oko pakraca, ranjen u kusonjama, ko pozna kraj zna di je to selo i mogu reci da mercep zasluzuje da ga se dozivotno zatvori u septicku skupa sa ekipom
Inače ranjeni, u glavu, cijela Hrvatska zna gdje je to selo i događaj u tom selu, odnosno masakr nad onim našim braniteljima. Po tome je snimljen i film. Dobro tebi je možda poznato po nečem drugom ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Leviathan2 12/5/2016, 19:52

aupickumaterinu, nema goreg nek kad se babuskera natakari na ledja, de skini mi se zenska glavo, ne gola nego s ledja, ajd ish, eno eva te treba, nije gotov vas obracun oko blajburga

_________________
Merčep proglašen krivim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by n_razbojnik 12/5/2016, 20:52

I kako ga osudiše ako nije zapovjedao? Treba da visi Pedro?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Guest 13/5/2016, 14:07

http://www.maxportal.hr/dvostruka-mjerila-mercepa-su-osudili-zasto-ne-progone-generala-jna-dusana-loncara/


Stvarno je zanimljivo kako ZAPOVJEDNA  odgovornost nije vrijedila za VELIKE srpske igrače koji  su napravili zločine nad nama Hrvatima - naročito  zločinom nad VUKOVAROM i vukovarskim stanovništvom - a, ovakvih tekstova i prigovora hrvatskih ŽRTAVA imamo na stotine diljem cijelog našeg teritorija koji je stradao od srbočetničke agresije - odnosno OTIMAČINOM i monstruoznim UBOJSTVIMA u cilju ostvarivanja  VELIKE SRBIJE .

Zašto u ladicama stoji prijava protiv živog ČETNIKA - srpskog MENGELEA  STANIMIROVIĆA -  koji je danas " UVAŽENI " hrvatski građanin i prima MRSKE kune, zašto stoji prijava protiv njegove žene koja je ispisivala LAŽNE uzroke smrti ( a ljudi bili ubijeni metkom  ili prebijeni , zašto.....itd ) - nažalost, mogla bi se tu čitava knjiga napisati kada bi pokupili sva stradanja našeg naroda od SRBOČETNIKA kojem sada sude oni koji su ili peta kolona ili domaći izdajnici  djelujući po trenutnoj političkoj liniji koja im odgovara  a ne - rukovodeći se nekom istinom i pravdom ?


Dokle god ne budemo imali jednak odnos prema svima koji su počinili nedjela - ne možemo - nemamo pravo govoriti o tome da je netko za nešto kriv  - a netko nije jer trenutna politika tako zahtjeva i jer netko nema MUDA jasno reći svatkome u brk što ga ide i tek onda kada se zakon bude na sve jednako primjenjivao možemo govoriti o tome da je netko zaslužio, ili nije određenu kaznu !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Guest 13/5/2016, 19:18

Malo je i dobio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by crvenkasti 13/5/2016, 20:01

Starhemberg wrote:Malo je i dobio.

To je zato što je Hrvat. Da je Srbin, dobio bi 20 godina.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by michaellcmacha 13/5/2016, 20:24

levi, a u svezi koje pizdarije na području zapadne slavonije si ti konkretno upoznat kad je u pitanju merčep... de neš konkretno jebiga a ne tak uopćeno... ako ćemo realno pobunjenici su po pički dobili i sa virovitičke strane i sa bjelovarske i sa daruvarsko pakračke i na svim tim stranama se može pričati o pizdarijama..... ali kad se to sve zbroji to nije ni blizu onih 600 i kusur  pobunjenika, nedužnih i stvarnih naravno, što su pobacani u visoku peć umjesto koksa... a s obzirom da tu kod mene nema ko za tu pizdariju odgovarati najbolje da se i to pripiše merčepu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Leviathan2 13/5/2016, 21:00

michaellcmacha wrote:levi, a u svezi koje pizdarije na području zapadne slavonije si ti konkretno upoznat kad je u pitanju merčep... de neš konkretno jebiga a ne tak uopćeno... ako ćemo realno pobunjenici su po pički dobili i sa virovitičke strane i sa bjelovarske i sa daruvarsko pakračke i na svim tim stranama se može pričati o pizdarijama..... ali kad se to sve zbroji to nije ni blizu onih 600 i kusur  pobunjenika, nedužnih i stvarnih naravno, što su pobacani u visoku peć umjesto koksa... a s obzirom da tu kod mene nema ko za tu pizdariju odgovarati najbolje da se i to pripiše merčepu....
srbi jesu dobili po picki i to stoji, bilo je i neduznih al jebga, krivo vrijeme krivo mjesto, mercep je za mene krimos koji je usput ubijao i mucio, cak su i neki hrvati dobili po picki od njegove ruke,  ja sam jedan period bio sa mikinom bojnom jer mi je trebalo borbeno iskustvo a kako su mi neki frendovi bili tamo odlucio sam da im se pridruzim, nista ideoloski i dosta stvari mi se zgadilo sto se mercepa i ekipe, na kraju imas i svjedocenje jednog njegovog pripadnika o stvarima koje su cinili, i ja sam skoro najebao od njih kad sam se vracao po popunu omeo sam ekipu iz mercepova tabora koja je iza nas cistila kuce, iako me bolio kuratz sto oni nose van iz kuca nego sam trazio da mi daju koju zolju i par okvira,na, ipak su mercepu prikrpili nesto i to je ok,  ovde se potezu pitanja a sta je sa srbskim koljacima, sta snjima, sud i bajbokana jer streljanja nema, isto svima pa i njima, ni po babu ni po stricevima kako kaze bosanska poslovica, krimos je krimos ma koje fele bio

_________________
Merčep proglašen krivim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Merčep proglašen krivim - Page 2 Empty Re: Merčep proglašen krivim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum