ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 14:40

Test kupnja....iz centrale nas testiraju kakvi smo radnici.... ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 14 May - 14:45

oh, poznati su mi ti testovi
:blj 

ali bravo! :hail

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 14:49

Ja sam svaki puta 100% imala :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 14:52

Ja sam bila Mistery shopper na faksu...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 14:58

Kome?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 14:59

McDonalds, Douglas...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 14:59

Super!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 15:02

Ma, prerigorozni su za McDonalds, jedna ta ekipa tamo. Ko roboti, sve im se mjeri u sekundama. Ne minutama, sekundama.
Kad su smanjili lovu, prestala sam to radit.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 15:23

Jesi često išla?

Kod nas se mjeri savjetovanje,jel roba popunjena,urednost,aktivna ponuda na kasi,ljubaznost,kemijsko čišćenje preuzimanje i kontrola,pitanje ima li bipa kartu,jesu li parfemi čisti i ima li ih dovoljno....i to je to....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 14 May - 15:28

možemo mi pričati šta hoćemo o zdravlju ali neke tablete, neke tabletice stvarno pomognu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 15:34

Kic, pa naravno...

Zagy, s vremena na vrijeme. Sad se više ne mogu ni sjetit.
U Douglasu nisu bili baš rigorozni, ali McDonalds je bio grozan. Moraš raznorazne parametre mjerit u sekundama, prate te na kameri, ispunjavaš upitnik 3 sata, a ne plaćaju skoro ništa. Pa sam to vrlo brzo ostavila. Uz popratni mail u kojem sam im napisala da više po satu plaćaju maloljetne radnike u tvornicama Pakistana.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 14 May - 15:35

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 15:37

:D

I za tu mizeriju to sve traže?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 15:38

medication wrote:Kic, pa naravno...

Zagy, s vremena na vrijeme. Sad se više ne mogu ni sjetit.
U Douglasu nisu bili baš rigorozni, ali McDonalds je bio grozan. Moraš raznorazne parametre mjerit u sekundama, prate te na kameri, ispunjavaš upitnik 3 sata, a ne plaćaju skoro ništa. Pa sam to vrlo brzo ostavila. Uz popratni mail u kojem sam im napisala da više po satu plaćaju maloljetne radnike u tvornicama Pakistana.
:^0 :freddie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 15:41

Dada, nisu normalni...

Ne znam je li se što promijenilo od tad.

Ali, cijenim svako iskustvo u radu. Svi loše plaćeni i šugavi poslovi koje sam radila čine da danas više cijenim ovaj koji danas radim.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 14 May - 15:42

mi i dan danas znamo reć: bolje nego vinograd ili u ribi raditi :/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 15:45

uf kako volim bakalar na bijelo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 14 May - 16:18

ja sam isto primijetio, da su mi draže kolege uvijek bile na težim i prljavijim poslovima, zbližite se bolje, pripomogneš nekom, makar ostao pol sata duže raditi, zapalite cigaru poslije (iako ne pušim), u tim trenucima sam najviše vidio neki humanizam, kad se sprdaš sa šefom a i on zna da je sve to glupo..

čim se digne prihodovna letvica, svako gleda koliko veću plaću imaš, i tračevi, igre iza leđa..  draži su mu žuljevi često..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 14 May - 16:20

kic wrote:ja sam isto primijetio, da su mi draže kolege uvijek bile na težim i prljavijim poslovima, zbližite se bolje, pripomogneš nekom, makar ostao pol sata duže raditi, zapalite cigaru poslije (iako ne pušim), u tim trenucima sam najviše vidio neki humanizam, kad se sprdaš sa šefom a i on zna da je sve to glupo..

čim se digne prihodovna letvica, svako gleda koliko veću plaću imaš, i tračevi, igre iza leđa..  draži su mu žuljevi često..
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 14 May - 16:22

kad gledaš, s kolegama provedeš dobar dio dana, a s tim gledajući i - života..

pa sve to nije tako nebitno, kakav odnos imaš s njima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 14 May - 16:23

Ja sam isto najbliža s kolegama koji su prošli neke grozne poslove. 
To je zapravo radi zahvalnosti prema životu i ne shvaćanju dobrih stvari zdravo za gotovo.
A i kad si prošao neke poteškoće i teže se uspinjao, prizemniji si.

Ali lijepo je vidjet da se svim mojim prijateljima znatno podigla prihodovna ljestvica s vremenom.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum