ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDonald's

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit 6/5/2016, 14:13

preko_vode_do_slobode wrote:a da u osijeku su cijene u restoranima možda niže, ovdje turizma diže svugdje cijenu cheers

da jozo 10kn.. lol
bokte za 100 kn jedem Njemačkoj bečku odrezak sa povrćem ko WC daska a mekan ko duša

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik 6/5/2016, 14:19

asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:ma daj, nisi vidio kako rade restorani?  šta misliš da restorani uzimaju domaće meso od seljaka, a ne uvozno našopano hormonima, i gdje podgrijavaju hranu, i sve ostalo.. pa ja sam radio u turizmu pa u sklopu objekta restoran "kojeg su gosti iz britanije hvalili(normalno kada jedu govna)" a ono..
U Dalmaciji restorani su prevara, ja idem u 2-3 mjesta gdje znam kuvare ili vlasnika ostalo izbjegavam, ali ponavljam u Meku nije meso, već mesna smjesa, moj kum mi radi kao tehnolog u industriji mesa  i kaže, to jest bolje da ništa ne govori...
I sam sam u mesnoj industriji, i kum te laže...ima mesa pa barem 60% u onim asortimanima za veće pare, oko 20% za Plodine i Konzume

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by aben 6/5/2016, 14:22

Bitno je da je slobodno, da ljudi mogu ići isti bilodi, i da nema obaveze deklaracija, i da nemo obveze standarda i kontrole uvoza i skladištenja mesa i sl.

I unda će se kupci grupirati prema strahu od trovanja, a sve će biti jeftinije za plaće uhljeba, tj oni bi vjerojatno pekli te hamburgere jer nemaju drugih naplativih vještina, čime bi i cijena rada pala i dodatno pojeftinila sengviće.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit 6/5/2016, 14:23

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:ma daj, nisi vidio kako rade restorani?  šta misliš da restorani uzimaju domaće meso od seljaka, a ne uvozno našopano hormonima, i gdje podgrijavaju hranu, i sve ostalo.. pa ja sam radio u turizmu pa u sklopu objekta restoran "kojeg su gosti iz britanije hvalili(normalno kada jedu govna)" a ono..
U Dalmaciji restorani su prevara, ja idem u 2-3 mjesta gdje znam kuvare ili vlasnika ostalo izbjegavam, ali ponavljam u Meku nije meso, već mesna smjesa, moj kum mi radi kao tehnolog u industriji mesa  i kaže, to jest bolje da ništa ne govori...
I sam sam u mesnoj industriji, i kum te laže...ima mesa pa barem 60% u onim asortimanima za veće pare, oko 20% za Plodine i Konzume
govorimo o industrijiski obrađenom mesu, ne polutkama ili kobasicama, inače tvrtka gdje radi ima jako dobre proizvode
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 14:27



simple, teorija zavjere uuu...

a kada se sjetim onoga antifašističkog mesa iz sssr-a, tamo uzgojeno kraj rudnika plutonija i onda lopatama dostavljano u mesnice po moskvi.. i onda opet nestašica i to nestane..

kapitalističko meso dominira antifašističko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik 6/5/2016, 14:28

A kakvo meso mek i slični uzimaju? Ta ne uzimaju pršut i kulen

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit 6/5/2016, 14:31

preko_vode_do_slobode wrote:

simple, teorija zavjere uuu...

a kada se sjetim onoga antifašističkog mesa iz sssr-a, tamo uzgojeno kraj rudnika plutonija i onda lopatama dostavljano u mesnice po moskvi.. i onda opet nestašica i to nestane..

kapitalističko meso dominira antifašističko
Svako industrijsko proizvedeno i obrađeno meso je većoj mjeri smeće koje treba izbjegavati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by kaya 6/5/2016, 14:33

deda sigurno najvole piletinu iz mc-a i misli da je najzdravija..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 14:37

preko_vode_do_slobode wrote:

kapitalističko meso dominira antifašističko
Aha...ja kad, kao antifašist, uzgojim na selu svinju svojim kukuruzom, napravim kobasice, kulin i slaninu, i Todorić kao kapitalist smiksa ono svoje meso staro godinu dana sa tko zna čime, probaj pa onda reci što dominira :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 14:47

Starhemberg wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

kapitalističko meso dominira antifašističko
Aha...ja kad, kao antifašist, uzgojim na selu svinju svojim kukuruzom, napravim kobasice, kulin i slaninu, i Todorić kao kapitalist smiksa ono svoje meso staro godinu dana sa tko zna čime, probaj pa onda reci što dominira :D
mcdonalds nije todorić.. todorić je bivši član KPJ, dakle antifašist
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 14:49

preko_vode_do_slobode wrote:
Starhemberg wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

kapitalističko meso dominira antifašističko
Aha...ja kad, kao antifašist, uzgojim na selu svinju svojim kukuruzom, napravim kobasice, kulin i slaninu, i Todorić kao kapitalist smiksa ono svoje meso staro godinu dana sa tko zna čime, probaj pa onda reci što dominira :D
mcdonalds nije todorić.. todorić je bivši član KPJ, dakle antifašist
Svejedno, Todorić, McDonalds...serviraju ti sluz i jedan i drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by dijagram 6/5/2016, 14:56

Asila je zakon.
Pazi sto jede,izbjegava brzu hranu, a tamo na drogama ko bjesan pas, slini za ovim, za onim, velica, hvali, podrzava:)
Ujutro strogo probran sokic cijedjen i voca bioloskog uzgoja, a navecer se otruje kakvom brljom.
Jebate podvojene li osobe, Zadro II
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by veber 6/5/2016, 15:01

t
Starhemberg wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

kapitalističko meso dominira antifašističko
Aha...ja kad, kao antifašist, uzgojim na selu svinju svojim kukuruzom, napravim kobasice, kulin i slaninu, i Todorić kao kapitalist smiksa ono svoje meso staro godinu dana sa tko zna čime, probaj pa onda reci što dominira :D
staro pet-šest.

no nije ni to problem. problem je što se više puta odmrzava.

meso se smrzava u dušiku i može trajat 100 godina tako smrznuto.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Piglet 6/5/2016, 15:04

Koliko se može vidjeti sa ove teme, ekipa koja jede u McDonaldsu je ponosna na to jer su čak i hranu uspjeli uskladiti sa svojim političkim stajalištima. Vjerojatno će ubrzo početi kupovati zapakiranu vodu jer se ne može vjerovati socijalističkom vodovodu, a kapitalist garantira sanitarne uvjete unutar plastične bočice.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit 6/5/2016, 15:05

dijagram wrote:Asila je zakon.
Pazi sto jede,izbjegava brzu hranu, a tamo na drogama ko bjesan pas, slini za ovim, za onim, velica, hvali, podrzava:)
Ujutro strogo probran sokic cijedjen i voca bioloskog uzgoja, a navecer se otruje kakvom brljom.
Jebate podvojene li osobe, Zadro II
nema droga, ali štaš takav posao od kojeg na kraju poludiš
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit 6/5/2016, 15:06

Piglet wrote:Koliko se može vidjeti sa ove teme, ekipa koja jede u McDonaldsu je ponosna na to jer su čak i hranu uspjeli uskladiti sa svojim političkim stajalištima. Vjerojatno će ubrzo početi kupovati zapakiranu vodu jer se ne može vjerovati socijalističkom vodovodu, a kapitalist garantira sanitarne uvjete unutar plastične bočice.
hehehhe to i je ekipa koja vjeruje reklamama, dnevniku i industrijskoj obradi peradi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 15:08

Piglet wrote:Koliko se može vidjeti sa ove teme, ekipa koja jede u McDonaldsu je ponosna na to jer su čak i hranu uspjeli uskladiti sa svojim političkim stajalištima. Vjerojatno će ubrzo početi kupovati zapakiranu vodu jer se ne može vjerovati socijalističkom vodovodu, a kapitalist garantira sanitarne uvjete unutar plastične bočice.
taman posla, je evo svaki dan 3 puta dnevno se hranimo u mcdonaldsa..

prvo to je i skupo, jeftinije doma spremiti nešto.. drugo koji put ako sam vanka, i ako ću vanka pojesti taj dan , i ako mi je mcdonalds blizu, ipak ću nega izabrati nego nekog lokalnog trovača

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by veber 6/5/2016, 15:10

kaj nije mekšit bio u marmontovoj?

(ili sam nekaj zabrijao?)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Guest 6/5/2016, 15:11

veber wrote:kaj nije mekšit bio u marmontovoj?

(ili sam nekaj zabrijao?)
bio i propao :D .. ali sada je na dvije nove lokacije, joker -kerumov trgovački centar , relativno blizu centru, i city one , malo na rubu grada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik 6/5/2016, 15:11

Piglet wrote:Koliko se može vidjeti sa ove teme, ekipa koja jede u McDonaldsu je ponosna na to jer su čak i hranu uspjeli uskladiti sa svojim političkim stajalištima. Vjerojatno će ubrzo početi kupovati zapakiranu vodu jer se ne može vjerovati socijalističkom vodovodu, a kapitalist garantira sanitarne uvjete unutar plastične bočice.
Nije problem socijalistički vodovod već cijevi iz socijalizma...ono što velika većina pije, na špinu, brrr

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik 6/5/2016, 15:14

veber wrote:t
Starhemberg wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

kapitalističko meso dominira antifašističko
Aha...ja kad, kao antifašist, uzgojim na selu svinju svojim kukuruzom, napravim kobasice, kulin i slaninu, i Todorić kao kapitalist smiksa ono svoje meso staro godinu dana sa tko zna čime, probaj pa onda reci što dominira :D
staro pet-šest.

no nije ni to problem. problem je što se više puta odmrzava.

Nije toliko staro, pa ni u Tode, ne bitno što kaže deklaracija...ali da odmrzavanje je čudo, pogotovo uvozno, recimo ovca iz Australije cheers

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 4 Empty Re: McDonald's

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum